Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 26. 5.
Dušan
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.02.2019, 06:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Odborníčka o šokujúcich správach Haščákovej z USA: Potrebuje pomoc!

103 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jedon
15.2.2019 08:24 | |
+46 -4
Reagovať
Barborka roky chlasce ako chlap,to onej vie každý + teraz berie "rekreačne" s manželíkom drogy a potom sa čuduje že sa jej v absťákoch občas prudko zatemňuje mozog
vajdavladimir
15.2.2019 08:20 | |
+29 -6
Reagovať
Tie naše minulé, súčasne a budúce celebrity si to robia samé. Vždy museli byť o niečo viac ako my obyčajní ľudia a potom kričia o pomoc. Keby si hľadali ku sebe normálnych ľudí a nie k.o.k.o.t.k.o.v, tak sa mohli mať dobré. Každí z nás má nejaké problémy a nepíše sa o nich v novom čase. Keď bola múdra vtedy, tak nech je aj teraz.
norja
15.2.2019 08:18 | |
+19 -2
Reagovať
A čo jej matka, príbuzní? Keby aj nebola pravda, čo píše o manželovi, zrejme je mimo z iného dôvodu.
Venetius
15.2.2019 09:09 | |
+13 -2
Matka je už stará, posrala čo mohla. To ona je za tým. Chudák otecko
ruby44
15.2.2019 08:11 | |
+42 -8
Reagovať
pomoc? tyranej zene nikto nepomoze, ak tyran ma moc, peniaze a konexie, NIKTO, zazila som si hrube tyranie zo strany muza, ponizovanie, kazdodenne sexualne nasilie, bitky, ktore porusili vestibularny system a som invalid, ALE co nastalo po tom, co som podala TO za tyranie je jedna obrovska, traumatizujuca cierna dierna diera, co nsledovalo potom, nwma obdoby, nikoho to nezaujima a hlupo cakate na znalca rok, ktory ma skumat, ci vobec tepite syndromom tyranej teny, ja uz netrpim iba syndromom tyranej zeny, uz trpim aj kvoli tomu, ze mi tytan zobral deti a stveca hucka ich proti mne... cele je to obrovska nespravodlivost a spima v sudnictve a organoch, ktore maju obet chranit, miesto ochrany daju tyranovi este volnejsie ruky pokracovat az kym nedojde k najhorsiemu
norja
15.2.2019 08:14 | |
+30 -1
Je to tak, ako píšete...😢
skajo3000
15.2.2019 08:05 | |
+20 -8
Reagovať
Včera o nej nestačilo? ...dnes opäť?! 🚾💩🚾🤮👅
gakisova
15.2.2019 07:58 | |
+18 -3
Reagovať
a pre ktorého frasa je s ním?
Venetius
15.2.2019 08:09 | |
+13 -4
A pre kereho frasa on s ňou ?
Venetius
15.2.2019 07:53 | |
+47 -6
Reagovať
Barbarka je veľké deculko, vždy bola nedospelá a aj už zostane. To nie je žena v pravom zmysle slova. Ona je umelkyňa. Otecko jej umrel, mamička je stará a ďaleko. Ona je strašne rozmaznaná. To nie je zena do manźelstva. Ona potrebuje špeciálnu starostlivosť. Partnera ako otecka, ktorý sa o ňu postará ako o malé dievčatko. Bude prehliadať jej divadlo, všetko zatiahne a zahŕňat ju láskou a pozornosťou. Ĺutujem toho chlapa.
igor___simko
15.2.2019 07:46 | |
+21 -12
Reagovať
ked sa na tu soplanu pozriem, tak mam dojem, ze nie ona je tyrana, co za chudaka si toto cudo zoberie na krk
Postrachyna
15.2.2019 07:40 | |
+10 -15
Reagovať
Ona je nesvojpravna--novy cas.???--To som fakt nevedela ze spevacka --co spieva--mava koncerty nie je v poriadku...???!!!
moonday36
15.2.2019 07:38 | |
+38 -10
Reagovať
NC okamzite oslovi psychologicku, ktora na dialku urci, ze je tyrana...toto je snad sen, ak jej len preskocilo, redaktori mirnixdirnix urobia z jej muza psychopata...zajtra co, sexuolog sa bude vyjadrovat k ich intimnemu zivotu? Toto je uz fakt ubohe..
Alpacream
15.2.2019 07:45 | |
+27 -4
na slovensku je kazdy odbornik na psychiku. Hlavne taka s ucnovkou. Ked treba hodnotit niekoho z okolia, aj diagnozu hned nasiju. Tu je snad celosvetovo najviac odbornikov na meter stvorcovy.
kubko32
15.2.2019 08:33 | |
+10 -3
Aj na Slovensku je vela týraných zien,pripadne opacne,ale o tých taketo vraj noviny nepisu.Pise sa len o spevakoch,hercoch a im podobným komediantom. Celebrity cele v iti.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Eurovoľby 2019: Predbežne vyhrali PS a Spolu. Skloňujú sa mená europoslancov Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Český útočník
Rusko - Česko ONLINE: Podarí sa českým hokejistom získať bronz?
Abdulláh Öcalan
Tisíce väzňov kvôli nemu nejedlo: Vodca kurdských povstalcov vyzval na ukončenie hladoviek
Štvorica počas
Americký prezident s manželkou si pozreli v Japonku sumo zápas: Kvôli Trumpovi porušili tradíciu
Doháňal náskok:
Vyjadrenie Maroša Šefčoviča: Slovensku už nehrozí plynová kríza, akú zažilo v minulosti
Benes odohral
Bénes sa po hosťovaní vracia do Borussie Mönchengladbach: Dúfa v pozvánku do repre
Líder ľudovcov
Nemecký kandidát na predsedu Európskej komisie Weber: Dúfa že voliči podporia jednotný kontinent
Maroš Šefčovič
Šefčovič by rád zotrval v Európskej komisií: Z pôvodného zloženia nás ostane veľmi málo
Ábel Ravasz.
Vyjadrenie Ravasza z Mostu-Híd: Neoficiálne výsledky nemožno hodnotiť pozitívne
Premiér Peter
Premiér Pellegrini o eurovoľbách: Teší ma vyššia účasť
Slovenská
Na Roland Garros nezopakuje vlaňajší dobrý výsledok: Rybáriková končí v prvom kole
Dlhoročný
Mrazivé slová Borisa Filana o smrti kamaráta Mitanu († 72): Skočil už pred 40-timi rokmi, teraz len dopadol
Petra Vlhová
Vlhová má hlavu v smútku: Zdravotné problémy ju vyradili z hry