Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 10.
Vendelín
9°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.02.2019, 18:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Desivý odkaz speváčky Haščákovej z Ameriky o pekle v manželstve: Prosím, pomôžte mi!

213 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
eurome
15.2.2019 01:28 | |
+36 -12
Reagovať
neuveritelne co tu citam,ale nie som prekapena.tie urazky urcite nepatria sem,raz sa aj vam to moze stat plus ak neviete cely pribeh nesudte.Ak sa to ozaj stalo ,co clanok pise.je to smutne ba aj tragicke.Barbarku Hascakovu dobre poznam,ma tazke chvile,co nikomu nezelam a dufam,ze co sa stalo,Barbaka bude mat silu a aj pomoc sa dostat z toho,To by sme jej mali priat a nie bludy a nevhodne a urazajuce komenty
verholka
15.2.2019 04:05 | |
+34 -6
Súhlasím, človek s psychickými problémami si zaslúži skôr pokoj a porozumenie, než nadávky a urážky. Inak, čo je zaujímavé - o Barbare Haščákovej sa na Slovensku často hovorí ako o zabudnutej speváčke, ale v priebehu 1/2 dňa dosiahla až 9-stranovú diskusiu. To sa nepodarilo ani Kučerenkovej. :-)
Postrachyna
14.2.2019 22:07 | |
+41 -15
Reagovať
Neviem preco by sme mali chciet aby sa hascakova vratila na slovensko..!!!!-To co davate za quiz ..????!!!!--vam asi sisi ..!!!!--ved ona sama vie kde ma byt --!!!!!!!!!!!!!!!!!!!--vy id-io--ti..!!!!
MiestnyKing
14.2.2019 22:38 | |
+18 -49
Presne nech zgegne v USA
bbrblo
15.2.2019 02:15 | |
+18 -19
No a Ty zgegni doma v posteli.Bastard!
Michelagelino
14.2.2019 21:38 | |
+51 -6
Reagovať
Neviem prečo ale teraz ako blondína vyzerá divne. V minulosti vyzerala tak pekne dievčenský teraz ako nejaká lacná žena (bez urážky). A takých je viacero.
Abraham.Lincoln
14.2.2019 21:08 | |
+46 -7
Reagovať
takto o sebe verejne vysiela signál, že je chorá.. ak je jej muž grobián a násilník a ona toto zavesí na verejnú sieť, je isté, že sa to dozvie jej muž, a ona si tým koleduje o trefu do hlavy a komatózny stv.
dbx2
14.2.2019 20:50 | |
+37 -21
Reagovať
Faaakt ? Vychodniar a neuspel v Amerike? Preco nenapise Kiskacovi, ten ameriku miluje..moze jej u Sorosa vybavit lukrativny job...
Smela1
15.2.2019 06:49 | |
+9 -18
Ty si chorobomyselny clovek...a pleties tu. Co sem nepatri...Vazeneho p. Kisku sem neplet ani nejakeho zida Sorosa. Mozes radsej ist Ficovi vylizat zadok ...nebudes mat herpes na hube
amazing.girl
14.2.2019 20:32 | |
+18 -13
Reagovať
Mala by byt rada ze ju niekto cele roky znasa. Ked sa ho zbavi, bude sama, niktobnema sil na take psycho
linda1681
14.2.2019 19:57 | |
+51 -24
Reagovať
Tak ci onak. Ma zlato v hrdle. Maloktora spevacka ma tak pekny hlas.
dbx2
14.2.2019 21:01 | |
+16 -12
len ci to co ma v hrdle je naozaj zlato...
Abraham.Lincoln
14.2.2019 21:09 | |
+14 -15
možno je to len zlatý stafilokok..
quixilver07
14.2.2019 19:21 | |
+32 -36
Reagovať
prepnutá vychodňarka v júesej.
Blanche
14.2.2019 19:21 | |
+6 -17
Reagovať
Turbo 100 Hlupaci a zbabelci ..? nuž v porovnani ktori ste pod papučou, a nechaju sa od ženy buzerovat a ponižovat,tak kto je potom zbabelec? Trafena hus zagagala že Turbo? Aj teba doma žena tyra, chudačik... :D
Turbo100
14.2.2019 19:27 | |
+8 -6
Blanche : ty si vo VB. To sú taky istý ako v USA. Ty si medzi svojimi. Inak to ti teda poviem. Na ženu treba mať straaasne veľkú silu. Ale ty si taká jednoduchšia. Ako som už napísal, si medzi svojimi.
cikitka
14.2.2019 19:18 | |
+40 -10
Reagovať
ja si skôr myslím,že nie je psychicky v poriadku...mala by vyhladať pomoc..nežijeme v 16.st.,že nemá kam odísť alebo že nemôže opustiť manžela..alebo chce na seba obrátiť pozornosť a nevie,akým spôsobom...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Železničná
Opäť nešiel, sťažujú sa ženy po odrieknutí vlakov. Dopravca: Zabezpečiť ráno ľudí je problém Aktuality.sk
Britský premiér
Aktualizované
Brexitová sága pokračuje: Johnson pošle Tuskovi list so žiadosťou o odklad
Vojenskú operáciu
Ankara odmietla tvrdenia Kurdov: Šíria nepravdivé informácie, aby sabotovali dohodu medzi Tureckom a USA
Prezidentka
Čaputovú pozvali do Japonska: Čo má prezidentka v pláne?
Jack Hughes
Jack Hughes s premiérovým gólom v NHL: V zápase skóroval iba on
V Barcelone vyšlo
Španielska vláda odmietla Torrovi žiadosť o začatie dialógu: Roldánová ho označila za "podnecovateľa" nepokojov
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund porazila Mönchengladbach, Bayern Mníchov opäť nezvíťazil
Francúzsky premiér odsúdil "divoký" štrajk železničiarov: Situácia nastala pre porušovanie súčasného zákona
Tréner BC
Inzultácia rozhodcu v šlágri slovenskej ligy: Basketbalový zápas bol predčasne ukončený
Počet
Hnutie žltých viest vo Francúzsku: V poradí 49. protest sprevádzala nízka účasť
Slovenský tenista
Lacko odvrátil tri mečbaly: V nemeckom Ismaningu si zahrá finále
Írsky premiér Leo
Varadkar sa vyjadril o brexite: S odkladom musia súhlasiť lídri všetkých zvyšných krajín EÚ
Noel Czuczor
Chcela, aby ju Noël svojím prejavom dojal, takto to dopadlo: Prečo Fialová plakala na skúške?