Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
7°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.02.2019, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Žena sa cítila veľmi osamelo: Napísala na Facebook, jej život sa otočil o 180 stupňov

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
SECMO1
14.2.2019 18:05 | |
+4 -7
Reagovať
A na SK nič. ontrola odhalila další závadné maso z Polska! Vepřové a drůbeží 14.2.19 17:07 Veterináři na Moravě zachytili dalších 320 kilogramů nevyhovujícího masa, pocházejícího z Polska. V prvním případě zastavili přepravní dodávku hned za hranicemi, v tom druhém udělali kontrolu v bistru ve Vyškově. ADTECH GmbH (Master default) Dodávku s polskou SPZ zadrželi inspektoři Státní veterinární správy (SVS) při společné kontrole s celníky v Olomouckém kraji. Uvnitř objevili 240 kilo označeného drůbežího masa od polského výrobce, dalších 20 kilo vepřového žádné označení ani doklad nemělo
samneill
14.2.2019 17:51 | |
+10 -9
Reagovať
S takymi prednostami by aj tak dlho neostala sama...
Jerdna
15.2.2019 18:44 | |
+1 -1
Ktovie , slobodná matka dvoch dcér, to nebude niečo v poriadku.
Zlatica.Strieborna
14.2.2019 17:44 | |
+2 -12
Reagovať
Facebook ale nemozno odporucat kazdemu ... moja znama sa tam prihlasila a zivot sa jej razom zvrtol o 365 stupnov
dazepin
14.2.2019 17:46 | |
+10 -3
365??? Naozaj? :-D
XXSXSM
14.2.2019 18:13 | |
+5 -4
ta tvoja znama naco tam liezla,ked je znova tam, kde bola, na zaciatku,zlatica,ty si rovnake tupelo ako zuza plačka,ta nevie, pre zmenu, kolko dni ma kalendarny rok
XXSXSM
14.2.2019 18:18 | |
+4 -5
teda, ste rovnake som chcela povedat ,tupela s 365 stupnami /celzia ? /
verholka
15.2.2019 04:13 | |
+3 -0
Ja som sa tiež zasmiala. To isté sa stalo aj Plačkovej v Nákupných maniačkach. :-D :-D :-D
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Monika Jankovská.
Jankovská býva v polmiliónovom byte napísanom na synov Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Silné zemetrasenie na Filipínach má už štyri obete: Zomreli tri deti
Zničená Lukášova
Vojna neurochirurgov pokračuje: Zúfalá mama sa pre operáciu Lukáša obrátila aj na súd
Dobré fondy EÚ - malokarpatské múzeum v Pezinku
Americký
USA sú pripravené uvaliť na Turecko ďalšie sankcie: Ultimátum
Karel Gott († 80)
Začal    boj o   miliardové dedičstvo: Dva týždne po smrti Gotta († 80) sa prejavila pravá povaha zaťa
Domča odohrala
Foto
Cibulkovej návrat na scénu: Tenistka sa predsa len ešte tento rok objaví na kurte
K strašnej
Dom hrôzy v Považskej Teplej! Syn našiel obeseného Petra († 57) a dobodanú Ľubicu († 54): Brutálna poprava pre sex?
Kto sa má báť
Toto sú tváre kauzy Gorila: Kontroverzná nahrávka im môže zruinovať život, kto by sa mal báť?
Vyšetrovateľ
Bývalý šéf vyšetrovateľov Gorily zodpovedal dôležitú otázku: Čo znamená únik nahrávky pre vyšetrovanie
Korintský prieplav
Cez Korintský prieplav prešla doteraz najväčšia loď: Uf, to bolo tesné
Projekt Eurovea 2
Prvý slovenský mrakodrap: Eurovea Tower zatieni všetky výškové budovy v Bratislave
accident with bus
Autobus plný pútnikov sa zrazil s osobným autom: Pri nehode zahynulo najmenej 35 ľudí