Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 26. 4.
Jaroslava
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.02.2019, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Žena sa cítila veľmi osamelo: Napísala na Facebook, jej život sa otočil o 180 stupňov

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
SECMO1
14.2.2019 18:05 | |
+4 -7
Reagovať
A na SK nič. ontrola odhalila další závadné maso z Polska! Vepřové a drůbeží 14.2.19 17:07 Veterináři na Moravě zachytili dalších 320 kilogramů nevyhovujícího masa, pocházejícího z Polska. V prvním případě zastavili přepravní dodávku hned za hranicemi, v tom druhém udělali kontrolu v bistru ve Vyškově. ADTECH GmbH (Master default) Dodávku s polskou SPZ zadrželi inspektoři Státní veterinární správy (SVS) při společné kontrole s celníky v Olomouckém kraji. Uvnitř objevili 240 kilo označeného drůbežího masa od polského výrobce, dalších 20 kilo vepřového žádné označení ani doklad nemělo
samneill
14.2.2019 17:51 | |
+10 -9
Reagovať
S takymi prednostami by aj tak dlho neostala sama...
Jerdna
15.2.2019 18:44 | |
+1 -1
Ktovie , slobodná matka dvoch dcér, to nebude niečo v poriadku.
Zlatica.Strieborna
14.2.2019 17:44 | |
+2 -12
Reagovať
Facebook ale nemozno odporucat kazdemu ... moja znama sa tam prihlasila a zivot sa jej razom zvrtol o 365 stupnov
dazepin
14.2.2019 17:46 | |
+10 -3
365??? Naozaj? :-D
XXSXSM
14.2.2019 18:13 | |
+5 -4
ta tvoja znama naco tam liezla,ked je znova tam, kde bola, na zaciatku,zlatica,ty si rovnake tupelo ako zuza plačka,ta nevie, pre zmenu, kolko dni ma kalendarny rok
XXSXSM
14.2.2019 18:18 | |
+4 -5
teda, ste rovnake som chcela povedat ,tupela s 365 stupnami /celzia ? /
verholka
15.2.2019 04:13 | |
+3 -0
Ja som sa tiež zasmiala. To isté sa stalo aj Plačkovej v Nákupných maniačkach. :-D :-D :-D
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Petra Hraška
Novým šéfom NAKA bude Branislav Zurian Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na začiatku roku
Počet cudzincov pracujúcich na Slovensku presiahol 70-tisíc: Pribúdajú najmä z jednej krajiny
(ilustračné foto).
Cyprom otriasli sériové vraždy: Vojenský dôstojník sa priznal, že zabil sedem žien a dievčat
Firma drancuje
Foto
Firma narobila na Kysuciach hotovú spúšť, farmári sú zúfalí: Z toho sa bude príroda spamätávať 20 rokov!
Muž odstraňuje
Mozambik zasiahol cyklón Kenneth s vetrom o rýchlosti 220 km/h: Evakuovali 30-tisíc obyvateľov
Denis hral futbal
Skalický futbalový klub v slzách: Len 14-ročný Denis skolaboval počas zápasu, v nemocnici zomrel!
Zdeno Chára
Columbus v play off prvý raz padol: Chára hral, Halák zasa zohrieval lavičku
Princ William
Princ William na mieste masakru v novozélandskom Christchurch: Po krviprelievaní odkázal jasné posolstvo
Francúzsky
Francúzsky prezident Macron po mesiacoch protestov žltých viest nasľuboval zmeny: Namiesto ocenenia kritika
Rakvy s obeťami
Tragické následky mohutných dažďov v Kolumbii: Pod tonami bahna našli telá 28 dospelých a 5 detí
Lionel Messi.
Boj o zlatú kopačku vrcholí: Mladík Mbappé dýcha na krk Messimu
Železničné
Foto
Koľaje smrti v bratislavskej Petržalke: Traja mŕtvi na jednom mieste za 24 hodín!
Rodinná idylka
Exmanželka Lukáša Adamca Miriam: Dopravná nehoda s deťmi