Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.02.2019, 09:45 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Študentky z Košíc zvalcovali medzinárodnú konkurenciu: S nápaditými kreáciami zabodovali v Európe!

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pavol.kumpan
13.2.2019 10:53 | |
+10 -2
Reagovať
Každá reprezentácia alebo prezentácia Slovenska na medzinárodnej úrovni a v tomto prípade veľmi úspešná sa cení. Baby blahoželám 🙂
Feroo338-1
13.2.2019 11:06 | |
+3 -5
Keby to napisal niekto iny, tak to beriem uplne vazne. No od teba mi to posobi len ako zaliecanie sa. Veru, niekedy je viac dolezite to, kto to pise, nez co to vlasne pise...:)
pavol.kumpan
13.2.2019 12:48 | |
+6 -1
Ferko, ukľudni sa, ja sa nemám potrebu niekomu zaliečať, ja len píšem čo si myslím 🙂
Feroo338-1
13.2.2019 10:40 | |
+5 -5
Reagovať
Vidim, ze sa uz pripravuju na maskarny ples. :)
verholka
13.2.2019 11:43 | |
+11 -0
Veď aj mali jasne zadanú úlohu - tématické líčenie v štýle cirkusu, teda nejde o líčenie na bežný pracovný deň. Aj keď, treba povedať, že niektoré ženy sú schopné "vyfintiť sa" takto aj do školy či do práce. :-)
verholka
13.2.2019 11:47 | |
+5 -0
Prepáč, môj príspevok mal byť reakciou na príspevok dubravcanky23 o riadok nižšie. :-)
dubravcanka23
13.2.2019 10:35 | |
+4 -9
Reagovať
"Cajocky" sa nachystali na maskarny ples...v kesicoch je ale vsetko mozne-asi takto chodit aj medzi "lud"...alebo ako povedal nas "dejatel" - "tam nic nie je" - tam sa to da...
rushova
13.2.2019 10:14 | |
+3 -3
Reagovať
a žiaden vizážista? Už sa minuli?
brunhildegarda
13.2.2019 10:01 | |
+12 -5
Reagovať
Aké hlboko nezmyselné. Silno nevkusné.
paparazzi133
13.2.2019 10:00 | |
+10 -3
Reagovať
No "nádhera"...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Kauza zmenky: prokurátor odovzdal súdu kompletnú Kočnerovu Threemu Aktuality.sk
Marián Kočner
Megakauza zmeniek: Prokurátor doručil súdu ako dôkaz ďalšiu komunikáciu z Threemy
Náhradné výživné
Novinky, ktoré môžu zmeniť život v našej krajine: 7 dobrých správ pre Slovákov
Rakva
Praha sa lúčila s maestrom Gottom: Dojímavé slová uslzených fanúšikov
Slovenský premiér
Pellegrini o brexite a zbrojnom embargu voči Turecku: Takto bude reagovať Slovensko
Prezidentova
Prezident Asad: Sýria bude čeliť invázii Turecka všetkými legitímnymi prostriedkami
Molly zomrela
Tínedžerka († 17) zomrela na rodinnej dovolenke v Španielsku: Ďalšia rana pre jej rodičov
Jana Kiššová.
Aktualizované
Odídenci z SaS vstupujú do konkurenčnej strany: Volebným lídrom bude Jana Kiššová
Prvý muž Slovana
Foto
Trest za hajlovanie: Ivan Kmotrík ml. zaplatí pokutu, súd nebude!
Ján Sýkora
Ján Sýkora si zo zranenia ťažkú hlavu nerobí: Rameno obviažem a hrám ďalej
Rybári neverili,
Rybári neverili, že vytiahli takýto úlovok: V strede jazera ich udivilo nečakané prekvapenie
Fuj, ale som sa
Vtipná momentka sa stala hitom: Fuj, ale som sa zľakol
Jaro sa
Práca sa podpísala aj na porotcovi ČSMT, Slávik priznal problém: Sype do seba lieky