Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 20. 8.
Anabela
29°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2019, 11:22 | Správy | Domáce správy | Západné Slovensko

Diskusia: Hrôza v dedine pri Nitre: Dedka na prechádzke s vnúčikom pohrýzli psy

63 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
felicitee
15.2.2019 15:15 | |
+0 -0
Reagovať
ohh mammamia, vraj dvaja psy:-) ako zo základky.O firemné psy sa nikto nestara?..kŕmenie reťaz a tak. Esteže nenapadli dieťatko, inak sa to mohlo skončit tragicky.
banka32
14.2.2019 11:53 | |
+0 -0
Reagovať
mňa raz napadol vlciak,bolo to na záhorí,80te roky,našťastie som ho kopol do nufaka tak utekal opačne.
Igor12345677
13.2.2019 15:50 | |
+0 -1
Reagovať
kveci chlapik ktory ma rad zivot a uziva si tak by to malo byt a nie umriet pri prebrani prveho dochodku /nizkeho/ za celozivotnu drinu pre tento stat
felicitee
15.2.2019 15:17 | |
+0 -0
toto je k veci?..veď tento pan ešte ani netuši ako ďaleko má ku dôchodky🤔
kveci
13.2.2019 14:53 | |
+1 -0
Reagovať
59 ročný a dedko? Čo je potom zrelý osemdesiatnik? :)))))))
Igor12345677
13.2.2019 08:08 | |
+3 -2
Reagovať
majitela potrestat kazdy majitel psa je za neho zodpovedny
Postrachyna
12.2.2019 18:23 | |
+4 -14
Reagovať
Kalinakove psy......................hryzu ---stekaju a utocia ako besny........................
marcela242
12.2.2019 17:34 | |
+32 -0
Reagovať
Ešteže ten chlapček bol v kočíku,čo mu možno zachránilo život.Tomu pánovi prajem skoré uzdravenie.
MarkRenton
12.2.2019 16:55 | |
+36 -4
Reagovať
Psiská odstreliť, majiteľovi napariť pokutu a poškodenému zaplatiť všetko od ušlej mzdy až po bolestné..
ignac354
12.2.2019 16:03 | |
+27 -5
Reagovať
keď je ten nový zákon že zviera nie je vec, tresne malo by byť, že psa celý jeho život držia v byte,na hodinu dve idú s ním von. Pes v byte trpí, pes mal by byť vonku a nie cele dni, celý život byť v byte zatvorení. Minule išiel som autobusom keď som vystupoval, všimol som si v rohu ako sú dvere, bolo nasrane od psa, pes už sa aj v autobuse vysere.
meresi
12.2.2019 14:32 | |
+40 -7
Reagovať
Chudáci psíkovia, tak sa to vždy píše.A pokračuje to týmto, oni za to nemôžu, za to môžu ľudia.ZVIERA OSTANE VŽDY ZVIERAŤOM.Má svoje pudy, tak do čerta, nech je postarané o to,aby sa chovali tam kde patria.V bezpečí za ohradou.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Predseda Smeru-SD
Pellegrini si postavil striktné požiadavky: Na kandidátke nechce Fica ani Kaliňáka Aktuality.sk
Šťastná mama Oľga
Foto
Mamička Oľga sa stala senzáciou: Rodila len 4-krát, no má ohromujúce množstvo detí
Prezidentka SR
Foto
Zladili sa: Prezidentka Čaputová prijala novú veľvyslankyňu USA
Americká tenistka
Tragédia v rodine 17-ročnej semifinalistky Roland Garros: Náhla smrť otca
dog surprised on
Foto Kvíz
Psičkári, ukážte sa v kvíze: Spoznáte plemeno podľa siluety?
Daniel Craig si
Už je známe, ako sa bude volať 25. film o Jamesovi Bondovi: Ten názov vám zarezonuje
Dead woman lying
Mladíci chceli vidieť niekoho zomierať: Vybrali si tehotné dievča († 18), chladnokrvne ho zavraždili
Neymar sa stále
To by bola bomba: O Neymara by sa mal snažiť ďalší gigant!
Tomáš si sumca
Foto
Obor sumec sa stal atrakciou Draždiaku: Zarážajúce slová rybára! Toto je to dôvod, prečo sa nechá škrabkať
Summit cross of
SHMÚ varuje: Na Slovensku opäť udrú búrky, v Košickom kraji hrozí niečo úplne iné
Ilustračné foto
Martin stratil peňaženku s dokladmi a viac ako 500 €: Také rozuzlenie nečakal ani on sám
Urszula a Nigel
Foto
Tínedžerka sa zamilovala do staršieho muža: Obrovský vekový rozdiel ju netrápi
Na snímke
Peter Sagan sa zmenil na učiteľa: Neuveríte, čo sa snaží vysvetliť