Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 23. 3.
Adrián
11°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2019, 11:22 | Správy | Domáce správy | Západné Slovensko

Diskusia: Hrôza v dedine pri Nitre: Dedka na prechádzke s vnúčikom pohrýzli psy

63 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
felicitee
15.2.2019 15:15 | |
+0 -0
Reagovať
ohh mammamia, vraj dvaja psy:-) ako zo základky.O firemné psy sa nikto nestara?..kŕmenie reťaz a tak. Esteže nenapadli dieťatko, inak sa to mohlo skončit tragicky.
banka32
14.2.2019 11:53 | |
+0 -0
Reagovať
mňa raz napadol vlciak,bolo to na záhorí,80te roky,našťastie som ho kopol do nufaka tak utekal opačne.
Igor12345677
13.2.2019 15:50 | |
+0 -1
Reagovať
kveci chlapik ktory ma rad zivot a uziva si tak by to malo byt a nie umriet pri prebrani prveho dochodku /nizkeho/ za celozivotnu drinu pre tento stat
felicitee
15.2.2019 15:17 | |
+0 -0
toto je k veci?..veď tento pan ešte ani netuši ako ďaleko má ku dôchodky🤔
kveci
13.2.2019 14:53 | |
+1 -0
Reagovať
59 ročný a dedko? Čo je potom zrelý osemdesiatnik? :)))))))
Igor12345677
13.2.2019 08:08 | |
+3 -2
Reagovať
majitela potrestat kazdy majitel psa je za neho zodpovedny
Postrachyna
12.2.2019 18:23 | |
+4 -14
Reagovať
Kalinakove psy......................hryzu ---stekaju a utocia ako besny........................
marcela242
12.2.2019 17:34 | |
+32 -0
Reagovať
Ešteže ten chlapček bol v kočíku,čo mu možno zachránilo život.Tomu pánovi prajem skoré uzdravenie.
MarkRenton
12.2.2019 16:55 | |
+35 -4
Reagovať
Psiská odstreliť, majiteľovi napariť pokutu a poškodenému zaplatiť všetko od ušlej mzdy až po bolestné..
ignac354
12.2.2019 16:03 | |
+26 -5
Reagovať
keď je ten nový zákon že zviera nie je vec, tresne malo by byť, že psa celý jeho život držia v byte,na hodinu dve idú s ním von. Pes v byte trpí, pes mal by byť vonku a nie cele dni, celý život byť v byte zatvorení. Minule išiel som autobusom keď som vystupoval, všimol som si v rohu ako sú dvere, bolo nasrane od psa, pes už sa aj v autobuse vysere.
meresi
12.2.2019 14:32 | |
+40 -7
Reagovať
Chudáci psíkovia, tak sa to vždy píše.A pokračuje to týmto, oni za to nemôžu, za to môžu ľudia.ZVIERA OSTANE VŽDY ZVIERAŤOM.Má svoje pudy, tak do čerta, nech je postarané o to,aby sa chovali tam kde patria.V bezpečí za ohradou.
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Pellegrini
SNS odkazuje premiérovi: Ak chcete predčasné voľby, podporíme ich Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Marián Kočner sa
Uznesenie o obvinení Kočnera odhalilo šokujúce informácie: Ako plánoval nájomné vraždy
V Banskej Štiavnici vymysleli zaujímavý spôsob na šetrenie peňazí aj prostredia: Pomôže im TOTO?
Three
Aktualizované
Tragédia na východnom Slovensku: Požiar si v Trebišove vyžiadal život malého dieťatka
V Austrálii
To snáď nie: V exotickom raji zatkli turistu, ktorý mal v kufri vzácnych živočíchov
Astana City
Zabudnite na Astanu: Prezident zmenil názov metropoly Kazachstanu
Kristína svojím
Foto
Palonderova manželka Greppelová nedáva najavo, že už je pod čepcom: Prečo nenosí obrúčku?
Slovenský
Biatlonista Kazár zavesil bežky na klinec: Je mi ľúto, že som nedosiahol lepší výsledok
Mladá hviezda
Mladá hviezda na vzostupe: Calvin (4) sa raz zaradí medzi TOP hráčov basketbalu!
Ester Geislerová,
Hviezdy komédie LOVEnie o láske: Aké bolo ich najtrápnejšie rande v živote?
Teraz: Danko (7),
Foto
Tehotná Janka sa už viac nedokázala pozerať na bordel v okolí: Po prečítaní článku budete chcieť urobiť to, čo ona!
Najstarší
Foto
Vlekári mali už 36. ročník šampionátu v lyžovaní: Na štart sa postavil aj 76-ročný Ján
Dudamel s Messim
Zvláštne rozhodnutie trénera: Jeho tím porazil Messiho a potom ponúkol rezignáciu