Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 23. 3.
Adrián
11°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2019, 11:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Dianka († 1,5) podľa úradu zomrela vinou lekárov: Zabíjali mi ju rovno pred očami!

115 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Contractor
16.2.2019 08:50 | |
+6 -2
Reagovať
Nemocnicu zruinovat vymahanim odskodneho, lekarov vyzliect z plasta.
martn8
15.2.2019 11:25 | |
+10 -3
Reagovať
lekári sú jediní, čo môžu beztrestne zabíjať ľudí. dokonca aj policajti na to musia mať vážny, dôvod, lebo inak idú sedieť. ale niektorým lekárom za to ešte aj platia zdravotné poisťovne.
Okbor
15.2.2019 08:15 | |
+18 -2
Reagovať
Koľko lekárov ordinuje s falošnými diplomatmi,kupenymi .Ja som lekár budeš aj ty.!!!Koľko pacientov mohlo ešte žiť...Aj môjmu synovi pomohli veľkou mierou onkoodbornici.Modlim sa aby som sa ani ja a moje blízky nedostali do rúk týmto ,,odborníkom,,..
Postrachyna
14.2.2019 21:44 | |
+10 -1
Reagovať
Pre viki273--ja sa vas len spytam osoba jedno --NACO mame lekarov --ked im nemam verit a vsetko mam vediet ja laik..?????--ja mam svoju pracu a nempözem sa este ucit odbornosti niecomu comu nerozumiem---osoba..!!!!!--To nie je NIKDE na svete --aby sa obycajny clovek staval do role vsevediaceho lekara....!!!!--Ved sa zamysli co si napisala---to nie je ani mozne --na co pridu poniektori vynaliezavy slovaci--ako si tu ty...!!!!!!!!!!!------
slade6169
13.2.2019 13:13 | |
+38 -1
Reagovať
Veľmi smutné. To si človek ktorý to neprežije ani predstaviť nevie. 😢
rottax
13.2.2019 09:23 | |
+54 -3
Reagovať
keby im napchali do vreciek mala by este zila, hned by sa inak obracali.... bodaj by sa rodicia sudili a bodaj by vyhrali a bodaj by si to niekto uz konecne odsedel.... ides do basy za podrbane ukradnute rozky tak preco nie za zniceny zivot rodicov a zabitie dietata z lahostajnosti...
majo522
13.2.2019 00:07 | |
+54 -2
Reagovať
Tych lekarov dat do vazenia.
zuj-muj-chuj
12.2.2019 22:07 | |
+62 -0
Reagovať
Je mi to veľmi ľúto, a rodine prajem veľa síl, aby sa s tým dokázali vysporiadat, a hlavne, aby splodili ďalšie dieťatko, ktoré im prinavráti chuť do života, ísť ďalej. Nie darmo sa vraví, že čím menšia truhla, tým ťažšia... :,((
jamur
12.2.2019 20:37 | |
+18 -25
Reagovať
Lekari a sestricky by mali byt v pohode, ale casto su pretazeni, je ich malo. Nehovorim o tomto pripade, tu doslo k zavaznej chybe, ale vseobecne. Clovek v strese robi viac chyb
sinkanzen
12.2.2019 20:36 | |
+8 -16
Reagovať
Apropo....apropo , nechapem ako mozete davat 1,5r dietatu na suchy kasel akekolvek lieky....poniektori ste fakt nesvojpravni
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Pellegrini
SNS odkazuje premiérovi: Ak chcete predčasné voľby, podporíme ich Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Three
Aktualizované
Tragédia na východnom Slovensku: Požiar si v Trebišove vyžiadal život malého dieťatka
V Austrálii
To snáď nie: V exotickom raji zatkli turistu, ktorý mal v kufri vzácnych živočíchov
Astana City
Zabudnite na Astanu: Prezident zmenil názov metropoly Kazachstanu
Kristína svojím
Foto
Palonderova manželka Greppelová nedáva najavo, že už je pod čepcom: Prečo nenosí obrúčku?
Slovenský
Biatlonista Kazár zavesil bežky na klinec: Je mi ľúto, že som nedosiahol lepší výsledok
Mladá hviezda
Mladá hviezda na vzostupe: Calvin (4) sa raz zaradí medzi TOP hráčov basketbalu!
Ester Geislerová,
Hviezdy komédie LOVEnie o láske: Aké bolo ich najtrápnejšie rande v živote?
Teraz: Danko (7),
Foto
Tehotná Janka sa už viac nedokázala pozerať na bordel v okolí: Po prečítaní článku budete chcieť urobiť to, čo ona!
Najstarší
Foto
Vlekári mali už 36. ročník šampionátu v lyžovaní: Na štart sa postavil aj 76-ročný Ján
Dudamel s Messim
Zvláštne rozhodnutie trénera: Jeho tím porazil Messiho a potom ponúkol rezignáciu
Afganistanom
Výbuch v Afganistane zranil dôležitého politika: Úrady hlásia obete aj mnoho zranených
Sick man coughing
Desivé čísla úmrtnosti na tuberkulózu: Každý deň si choroba berie tisíce životov!