Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 16. 11.
Agnesa
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2019, 11:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Dianka († 1,5) podľa úradu zomrela vinou lekárov: Zabíjali mi ju rovno pred očami!

116 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Haco_310
29.9.2019 02:32 | |
+2 -0
Reagovať
Krásne dieťa. Strašne ťažko sa to číta. 10.10.2017 som si priviedol z pôrodnice domov svoje baby. Bol som veľmi šťastný a par kilometrov od antolskej si rodicia malej dianky museli vypočuť tu najhoršiu správu v živote. Mala s timi kridielkami je strašne krásna úplný anjelik. Veľmi mi pripomína moju princeznicku. Boli ma srdce je to veľmi smutné spi sladko. Najviac ma Boli ta fotka s timi hadickami. Keď si človek predstaví, že stačila infuzia a mohla byť so svojimi rodičmi neostáva nic iné len smútok a plač.
Contractor
16.2.2019 08:50 | |
+8 -2
Reagovať
Nemocnicu zruinovat vymahanim odskodneho, lekarov vyzliect z plasta.
martn8
15.2.2019 11:25 | |
+11 -4
Reagovať
lekári sú jediní, čo môžu beztrestne zabíjať ľudí. dokonca aj policajti na to musia mať vážny, dôvod, lebo inak idú sedieť. ale niektorým lekárom za to ešte aj platia zdravotné poisťovne.
Okbor
15.2.2019 08:15 | |
+19 -2
Reagovať
Koľko lekárov ordinuje s falošnými diplomatmi,kupenymi .Ja som lekár budeš aj ty.!!!Koľko pacientov mohlo ešte žiť...Aj môjmu synovi pomohli veľkou mierou onkoodbornici.Modlim sa aby som sa ani ja a moje blízky nedostali do rúk týmto ,,odborníkom,,..
Postrachyna
14.2.2019 21:44 | |
+10 -1
Reagovať
Pre viki273--ja sa vas len spytam osoba jedno --NACO mame lekarov --ked im nemam verit a vsetko mam vediet ja laik..?????--ja mam svoju pracu a nempözem sa este ucit odbornosti niecomu comu nerozumiem---osoba..!!!!!--To nie je NIKDE na svete --aby sa obycajny clovek staval do role vsevediaceho lekara....!!!!--Ved sa zamysli co si napisala---to nie je ani mozne --na co pridu poniektori vynaliezavy slovaci--ako si tu ty...!!!!!!!!!!!------
slade6169
13.2.2019 13:13 | |
+39 -1
Reagovať
Veľmi smutné. To si človek ktorý to neprežije ani predstaviť nevie. 😢
rottax
13.2.2019 09:23 | |
+54 -3
Reagovať
keby im napchali do vreciek mala by este zila, hned by sa inak obracali.... bodaj by sa rodicia sudili a bodaj by vyhrali a bodaj by si to niekto uz konecne odsedel.... ides do basy za podrbane ukradnute rozky tak preco nie za zniceny zivot rodicov a zabitie dietata z lahostajnosti...
majo522
13.2.2019 00:07 | |
+54 -2
Reagovať
Tych lekarov dat do vazenia.
zuj-muj-chuj
12.2.2019 22:07 | |
+62 -0
Reagovať
Je mi to veľmi ľúto, a rodine prajem veľa síl, aby sa s tým dokázali vysporiadat, a hlavne, aby splodili ďalšie dieťatko, ktoré im prinavráti chuť do života, ísť ďalej. Nie darmo sa vraví, že čím menšia truhla, tým ťažšia... :,((
jamur
12.2.2019 20:37 | |
+18 -27
Reagovať
Lekari a sestricky by mali byt v pohode, ale casto su pretazeni, je ich malo. Nehovorim o tomto pripade, tu doslo k zavaznej chybe, ale vseobecne. Clovek v strese robi viac chyb
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Marián Kuffa
Komentár Ľubomíra Jaška: Kuffa dostal po nose v najvyšší čas Aktuality.sk
Karel Gott s manželkou Ivanou pred Trenčianskym hradom.
Vdova Ivana Gottová po pohrebe nabrala sily, aby to povedala: Nečakaný list prezidentovi Zemanovi
Road trip
Dvaja mŕtvi po nehode: Auto po šmyku narazilo do stromu
olívijská dočasná prezidentka Jeanine Áňezová (vľavo) s novovymenovanou ministerkou zahraničných vecí Karen Longaricovou
Nové vedenie robí poriadky: Bolívia vyhostí všetkých venezuelských diplomatov
Pápež František
Veľmi odvážne slová! Pápež František sa prvýkrát nahlas zastal homosexuálov
Na snímke argentínsky futbalista Lionel Messi.
V prípravnom dueli Brazília - Argentína padol iba jeden gól, Messi nepremenil pokutový kop
Poradca amerického prezidenta Donalda Trumpa Roger Stone
Vinný vo všetkých bodoch! Z Trumpovho poradcu Stonea sa vykľul chronický klamár
Ľudský Ken Rodrigo Alves.
Foto
Ďalšia zvrátená operácia ľudského Kena: Falošné tehličky sú preč, nadbytočný tuk presunul inam
Na snímke zo samostatného nájazdu po predĺžení vľavo Marek  Mašlona (Dukla Ingema Michalovce), vpravo Andrej Košarišťan
Východniarske derby rozhodli až nájazdy, Slovan Bratislava zvýšil svoj náskok na čele tabuľky
Pohľad na plamene z explózie vo vojenskom muničnom sklade
V muničnom sklade na Ukrajine došlo k výbuchom: Neprežili dvaja ľudia, štyria sa zranili
Bolívijská dočasná prezidentka Jeanine Áňezová
Dočasná prezidentka Bolívie sa nebabre: Drsný odkaz Moralesovi
Prezidentka Čaputová a premiér Pellegrini so sviečkami pred SOŠ techniky a služieb na uctenie si pamiatky obetí
Foto
Štátny smútok sa skončil, Slovensko si uctilo 12 obetí tragickej nehody: Bolestivé zábery
Fínsky hráč Juha Pirinen (vpravo) v súboji s Martinom Buchelom z Lichtenštajnska.
Historická chvíľa pre Fínsko: Prvýkrát sa predstaví na futbalových majstrovstvách Európy