Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 26. 4.
Jaroslava
24°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.02.2019, 20:31 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Meghanin otec zverejnil list, ktorý mu sama napísala: Nič tragickejšie ste nečítali!

19 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Marfia
12.2.2019 20:13 | |
+6 -0
Reagovať
Tak tohto otecka, ktory sa na Meghan iba prizivuje, jej nezavidim. Podobne aj tu jej nevlastnu sestru.
DiveHusi
13.2.2019 08:57 | |
+1 -0
Ani ja. Pôjdu obaja svinským krokom.
Ello_Nice
12.2.2019 14:34 | |
+1 -2
Reagovať
slovaci slovaci, co zvas bude o 100 rokov? asi kamene a skali, a z tych ktorych tak nenavidite budu asi psy a macky, a stane sa ze tie psy a macky pojdu okolo toho kamena respective skali vyvencia sa na ten kamen a skalu ako to psy a macky zvycajne robia a budu stastny :-)))
Jedon
12.2.2019 13:43 | |
+6 -2
Reagovať
tá Meghan má otecka dobre stavaného alkáča a po ňom podedila poslabší intelekt..
Mudr.lantik
12.2.2019 11:51 | |
+13 -3
Reagovať
sa mi ohromne páči, ako tu niektorí zanietene nadávate na tú ženu:-)....len nechápem, ako môže niekto tak horlivo odsudzovať človeka, o ktorom absolútne nič nevie....iba to čo vidí....ja vidím strašne peknú ženu s dobrým vkusom, ktorá sa dobre vydala a užíva si to.....a stále jej to chce niekto kaziť...že by závisť??:-):-)
dubravcanka23
12.2.2019 11:34 | |
+13 -8
Reagovať
Tato polocierna neprijemna-arogantna amicka heeercka mdleho rozumu je to posledne co kralovska rodina potrebovala...Kate nesiaha ani po paty...
Marfia
12.2.2019 20:14 | |
+5 -0
Tak mal si Harry zobrat teba, ty by si siahala Kate tak max. po clenky.
DiveHusi
12.2.2019 10:03 | |
+6 -4
Reagovať
Marklovci si asi nechali zaplatiť, aby o nej pomohli vytvárať negatívny mediálny obraz. Kto sa to obával o svoju hviezdu?
JERY55
12.2.2019 07:24 | |
+10 -5
Reagovať
kazdy den clanok o tejto K.....E piste radsej o romoch z vychodu
Blanche
12.2.2019 00:30 | |
+12 -10
Reagovať
Vy čo na neho nadavate ste hyeny .. vobec do toho nevidite ale budete tu jednostranne komentovat ..či skor nadavat, on mal infarkt a kedže bol hospitalizovany nemohol nijako komunikovat, ani nesmel .. a napriek všetkemu on svoju dceru lubi a nie je mu jedno čo s ňou je a bude ... ak sa aj spočiatku obaval tak ma na to ako otec pravo,a novinari dost často prekrutia fakty a občas pišu polopravdy.. on sam citi že je chory a boji sa že umrie bez toho aby videl Meghan .. aj svoje vnuča a to je smutne :-(
Alpacream
12.2.2019 07:02 | |
+15 -13
on ma svoju dceru u prdele a Meghan by s nimi mala ihned prerusit kontakty ak nechce prist o zdravy rozum, su to toxicki manipulativni ludia, ktorym ide len o to, aby vyvolali nenavist a chaos. Ziadne listy nic nezachrania. Su to bestie.
blavak666
11.2.2019 23:24 | |
+25 -7
Reagovať
!!! vos do kozuchu si pustili !!
Mudr.lantik
12.2.2019 11:48 | |
+5 -4
dovol sa mi zasmiať:-).....zavšivavená mi príde celá monarchia a to hranie sa na panovníkov....meghan tomu dala šťavu.....celý svet sa baví....doteraz to tam bola čistá nuda:-)
populus
11.2.2019 22:28 | |
+15 -12
Reagovať
Starý opičiak nech zalezie do cirkusu, tam nech vystupuje! Na dedine by mu zať strelil jednu po papuly a bolo by vybavené?
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ondrej Žemba
Zomrel Ondrej Žemba, označovaný za bossa popradskej mafie Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Bezohľadní
Bezohľadní turisti rozhnevali ľudí na internete: Takto hlúpo a nezmyselne ohrozili svoj život!
(ilustračné foto).
Pripravte sa na výdatné zrážky: V týchto častiach Slovenska sa poriadne rozprší
Monopost Georgeho
Foto
Smoliar Russell! Najprv narazil do kanalizačného poklopu a potom TOTO
Nishit je
Kauza Inda Nishita: Prípadom sa začne zaoberať odvolací Krajský súd
Herec Demián
Krásna manželka († 37) slávneho herca sa utopila v bazéne: Samovražda!
Otec Mareka
Foto
Otec Mareka Hamšíka si užíval v zahraničí: Kto je neznáma blondína po jeho boku?!
(ilustračné foto).
Dráma v Banskej Bystrici: Muž zaútočil na svoju manželku, ťažké poranenie tváre
Nedostatok
Podľa odborníkov robotizácia ohrozí tretinu pracovných miest: Najviac zasiahne ľudí v jednej časti Slovenska
Na snímke zľava
Foto
Slovenský olympijský a športový výbor prijal 13 nových členov
Prezident Andrej
Pocta pre Kisku: Prezidentovi udelia v Prahe medailu
Fico bol
Foto
Bašternákov brat Peter na návšteve v Bonaparte: Na kávičke u Fica?!
Skupina
Krvavé útoky na Srí Lanke: Vodca skupiny zahynul počas jedného z výbuchov