Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
10°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.02.2019, 20:31 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Meghanin otec zverejnil list, ktorý mu sama napísala: Nič tragickejšie ste nečítali!

19 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Marfia
12.2.2019 20:13 | |
+6 -0
Reagovať
Tak tohto otecka, ktory sa na Meghan iba prizivuje, jej nezavidim. Podobne aj tu jej nevlastnu sestru.
DiveHusi
13.2.2019 08:57 | |
+1 -0
Ani ja. Pôjdu obaja svinským krokom.
Ello_Nice
12.2.2019 14:34 | |
+1 -2
Reagovať
slovaci slovaci, co zvas bude o 100 rokov? asi kamene a skali, a z tych ktorych tak nenavidite budu asi psy a macky, a stane sa ze tie psy a macky pojdu okolo toho kamena respective skali vyvencia sa na ten kamen a skalu ako to psy a macky zvycajne robia a budu stastny :-)))
Jedon
12.2.2019 13:43 | |
+7 -2
Reagovať
tá Meghan má otecka dobre stavaného alkáča a po ňom podedila poslabší intelekt..
Mudr.lantik
12.2.2019 11:51 | |
+13 -4
Reagovať
sa mi ohromne páči, ako tu niektorí zanietene nadávate na tú ženu:-)....len nechápem, ako môže niekto tak horlivo odsudzovať človeka, o ktorom absolútne nič nevie....iba to čo vidí....ja vidím strašne peknú ženu s dobrým vkusom, ktorá sa dobre vydala a užíva si to.....a stále jej to chce niekto kaziť...že by závisť??:-):-)
dubravcanka23
12.2.2019 11:34 | |
+14 -8
Reagovať
Tato polocierna neprijemna-arogantna amicka heeercka mdleho rozumu je to posledne co kralovska rodina potrebovala...Kate nesiaha ani po paty...
Marfia
12.2.2019 20:14 | |
+5 -0
Tak mal si Harry zobrat teba, ty by si siahala Kate tak max. po clenky.
DiveHusi
12.2.2019 10:03 | |
+6 -4
Reagovať
Marklovci si asi nechali zaplatiť, aby o nej pomohli vytvárať negatívny mediálny obraz. Kto sa to obával o svoju hviezdu?
JERY55
12.2.2019 07:24 | |
+10 -6
Reagovať
kazdy den clanok o tejto K.....E piste radsej o romoch z vychodu
Blanche
12.2.2019 00:30 | |
+12 -10
Reagovať
Vy čo na neho nadavate ste hyeny .. vobec do toho nevidite ale budete tu jednostranne komentovat ..či skor nadavat, on mal infarkt a kedže bol hospitalizovany nemohol nijako komunikovat, ani nesmel .. a napriek všetkemu on svoju dceru lubi a nie je mu jedno čo s ňou je a bude ... ak sa aj spočiatku obaval tak ma na to ako otec pravo,a novinari dost často prekrutia fakty a občas pišu polopravdy.. on sam citi že je chory a boji sa že umrie bez toho aby videl Meghan .. aj svoje vnuča a to je smutne :-(
Alpacream
12.2.2019 07:02 | |
+15 -13
on ma svoju dceru u prdele a Meghan by s nimi mala ihned prerusit kontakty ak nechce prist o zdravy rozum, su to toxicki manipulativni ludia, ktorym ide len o to, aby vyvolali nenavist a chaos. Ziadne listy nic nezachrania. Su to bestie.
blavak666
11.2.2019 23:24 | |
+25 -7
Reagovať
!!! vos do kozuchu si pustili !!
Mudr.lantik
12.2.2019 11:48 | |
+5 -4
dovol sa mi zasmiať:-).....zavšivavená mi príde celá monarchia a to hranie sa na panovníkov....meghan tomu dala šťavu.....celý svet sa baví....doteraz to tam bola čistá nuda:-)
populus
11.2.2019 22:28 | |
+15 -12
Reagovať
Starý opičiak nech zalezie do cirkusu, tam nech vystupuje! Na dedine by mu zať strelil jednu po papuly a bolo by vybavené?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Kočnerova Threema: Ty si kúpiš byt, ja platím všetko ostatné, napísal Jankovskej Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Tomáš Tatar
Slováci nebodovali, Halák sledoval prehru Bostonu zo striedačky
Redaktorke
Vyskúšali sme stroj, ktorý expresne zvládne trasu z Bratislavy do Prešova: Cesta v lietadle budúcnosti
Demonštranti sa
Barcelona má za sebou štvrtú noc násilností: Demonštranti hádzali do policajtov zápalné fľaše
Mexický drogový
Mexická polícia sa chváli zatknutím syna narkobaróna Guzmána: Právnik rodiny ich sfúkol jednou vetou
Dosluhujúci šéf
Novú dohodu o brexite musí schváliť britský parlament: Veľavravný odkaz od Junckera
Hapal sa ešte
Foto
Vojna medzi Hapalom a Slovanom? Drsné slová zo strany klubu na adresu trénera Slovenska!
Whitney Houston
Whitney († 48) bude mať svetové turné sedem rokov po smrti: Fanúšikovia ju uvidia aj v Bratislave
Peter Holúbek
Tajomstvá odpočúvania konšpiračného bytu: Takto mohla vzniknúť škandalózna nahrávka Gorily
Ich verzie sa
Viera Rusková exmanželovi ako jediná kryje chrbát v kauze zmenky: Kováčik jej verziu zmietol zo stola
Andy Hryc
Wanda Hrycová sa obávala o slávneho otca: Herec sa stratil v kyjevskom lese
Alexej Zenowitz
Na spor Košíc s parkovacou firmou EEI doplácajú vodiči: Nevieme, komu máme platiť parkovné
Primátor hlavného
Ambiciózny plán hlavného mesta: Ako chce Vallo zohnať 2 000 nájomných bytov?