Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2019, 00:05 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Záchranca († 43) Lietavského hradu zomrel: Náhla smrť uprostred noci

45 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ajhou
21.3.2019 18:28 | |
+1 -0
Reagovať
Z vlastnych skusenosti mozem potvrdit, ze nasi lekari to maju na haku. Lezal som po uraze tyzden v Rakusku v spitali. Kazdy den mi tam do zil pichali "trombosespritze". Ked ma tam prepustali, doktorka mi po nemecki tvrdila ze je to wichtig, ze by som si to mal pravidelne pichat. Ked ma previezli na Slovensko, prijal ma doktor XY na urazovke, ktory taketo veci absolutne neriesil.
Jedon
12.2.2019 13:50 | |
+24 -2
Reagovať
ešteže si platil poctivo zdravotku...naši lekári sú super..ale len vtedy ked ích vidíš ako ideš okolo vlakom
bohol
12.2.2019 10:45 | |
+58 -3
Reagovať
Zachraňoval pre tento štát históriu , ale štátne zdravotníctvo nevedelo zachrániť jeho .
peterpans.ok
12.2.2019 09:23 | |
+67 -1
Reagovať
Cest jeho pamiatke, na Lietavsky hrad som sa chcel pozriet uz dlhsie. Z tychto ludi si treba brat priklad, ich aktivita presahuje velkost ich srdca, casto na vlastny dusevny ukor musia hajit dobry zamer voci uradnickej arogancii s skostnatelosti. Neraz musia suhlasit s panelakovanim hradov len aby vyhoveli pamiatkarom, ktori chcu mat svoju ruinu namiesto plnohodnotnej strechy. Dakujeme ti Richard, odpocivaj v pokoji, tvoje dielo ma nasledovnikov a zastupy obdivovatelov.
Venetius
12.2.2019 08:52 | |
+20 -4
Reagovať
Toto je časté po nehode na motorke. Aj môj dobrý priateĺ tak zahynul po roku od nehody. Tazko sa s tým dá čosi robiť
Viladi256
12.2.2019 08:05 | |
+33 -49
Reagovať
Ficova kvalitná zdravotná strarostlivosť....
prasiak58
12.2.2019 08:16 | |
+39 -26
urcite ho liecil Fico, ty baran...
No23
12.2.2019 07:48 | |
+57 -34
Reagovať
tito lekarkovia zasa ... naco ich mame? darmozraci a masiari ktory nas denne stoja miliony a ked treba jednat vypytaju si 30e a hovienko z toho .. vysledok smrt
jretrak
12.2.2019 07:33 | |
+13 -109
Reagovať
Ako tak pozerám, miloval aj žrádlo.
No23
12.2.2019 07:48 | |
+55 -7
jretrak kazdy neni zoofil a vegan ako ty
JERY55
12.2.2019 07:13 | |
+30 -94
Reagovať
v prvom rade pochybil on ked nesledoval co sa deje pred nim ,,,,,,,,,,,takze vazeni pribuzny chybu nehadzte na lekarov
prasiak58
12.2.2019 08:16 | |
+82 -8
aha, takze ked ta niekde uvidime lezat so zlomenou nohou na zemi tak ta mame slusne prekrocit a dat ti pokoj, ved v prvom rade si pochybil sam ze si si zlomil nohu. logika hodna slovaka...
abvydavatelstvi
12.2.2019 07:12 | |
+36 -50
Reagovať
Myslim si, ze musel vedet ze se s nim neco deje ...ucpana tepna se projevuje otokem a krecemi kdyz je v noze ..kdyz je v hlave tak zavratemi a bolesti hlavy ...kdyz je v plicich tak kaslem a dusnosti ...NA KREVNI SRAZENINY JE TENTO RECEPT .... 6 citronu ...30 strouzku cesneku ...citrony zbavit kury..cesnek oloupat ...citron i cesnek nakrajet a v mixeru rozmixovat ...pridat 1,5 litru vody a nechat prejit varem ...odstavit a nechat vychladnout ...dat do lednice ...rano a vecer uzit jednu polevkovou lzici 3 tydny ...tyden pauza ..potom znovu uzivat 3 tydny ...Upravit stravovani ...jist nekolik jablek denne ...vyhybat se tezkym varenym jidlum ...Modriny byvaji nebezpecne ...dava se na ne obklad ...na mikrotenovem sacku rozdrobime kostku drozdi pridame med a trochu hladke mouky ..tuto kasi dame na modrinu a zavazeme ...moc to nevoni ale pomaha .... Lide by meli zkouset i prirodni leceni ...mnohym lidem to zachranilo zivot ...skoda ze se to tak malo propaguje ... Nevim co napsat rodine ...je mi to strasne lito ..melo to dopadnout jinak ...
prasiak58
12.2.2019 07:15 | |
+70 -5
vy ste dvaja ... nado mnou! pri zrazenine sa vacsinou neda pozorovat nic! uvolni sa z miesta kde sa vytvorila a v nejakom uzsom mieste sa to nahle ucpe!!! a smitec!
abvydavatelstvi
12.2.2019 07:28 | |
+5 -29
Muze se to delat z polovicni davky a 1 litr vody ... dat do lednice ...
abvydavatelstvi
12.2.2019 07:34 | |
+4 -25
Podivej se na fb ....Hana Gebauerova (jeleni rodinka foto ) .....a muzes si to i vytisknout ...Vzdy se telo nejak brani a dava signaly, ze se neco deje ...i infarkt se da poznat mesic dopredu ...mate to tam nekde niz na fb ..
abvydavatelstvi
12.2.2019 07:45 | |
+2 -22
O tom citronu cesneku a priznacich je hned nahore ...
skajo3000
12.2.2019 07:51
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
abvydavatelstvi
12.2.2019 08:01 | |
+22 -13
Kniha od MARIE TREBEN ...ZDRAVI Z BOZI LEKARNY uz zachranila milionum lidi zivot ... i sam clovek musi vedet ze se s nim neco deje ...telo vysila ruzne signaly, tak je potrebne si toho vsimat ...Zdravotnictvi uz nestha, doktori denne vysetruji desitky pacientu ...a jsou to taky jenom lidi ...Proto je potrebne se zajimat i o prirodni lecbu ....ne jenom se cpat leky, ktere vam nici jine organy ...
abvydavatelstvi
12.2.2019 08:09 | |
+4 -12
Je spousta jinych knih a informaci, ktere pomahaji ...Treba od Dr.Bieller ...V POTRAVE JE LEK ...nebo ..Rudolf Breuss ...RAKOVINA LEUKEMIE ...atd atd ...
abvydavatelstvi
12.2.2019 08:13 | |
+11 -9
SKAJO ...NEEXISTUJICI UZIVATEL ...no jo uz jsi si kopl tak hned zmiznes 😎 ...Tyto recepty o kterych pisu se dedi z generace na generaci...a asi pomahaji, kdyz vydrzely takovou dobu ...
sportak83
12.2.2019 08:25 | |
+8 -5
nemam rad taketo domace "liecby" a "rady" namiesto doktorov a podobne salamunstva, ale s tym cesnakom to moze byt pravda. ten dokaze dost zriedit krv a znizit tlak, takze mozno pomaha pri zrazeninach.
abvydavatelstvi
12.2.2019 08:52 | |
+9 -5
I s cesnekem se musi opatrne ... KAZDY KDO SE CHCE PRIRODNE LECIT, MUSI ZNAT I DAVKOVANI NIC NEPREHANET...A TELO SAMO DA NAJEVO CO POTREBUJE NEBO NEPOTREBUJE ...lide zapominaji primerene pit vodu ...piji caje, slazene vody, dzusy atd ...ale ty maji v tele jiny program nez voda ...voda pomaha bunkam v tele a je dulexita pro cele telo ...Nahjdete ci clanek ...VODA A JEJI LECIVE UCINKY (psat cesky) .. nebo i potraviny jsou velmi dulezite pro telo ..hlavne vitaminy a mineraly ..
skajo3000
12.2.2019 09:19
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
scotts
12.2.2019 09:58 | |
+9 -14
cesnak si uviedla spravne, ale musi byt rozvesany vo vsetkych rohoch miestnosti. a pravidelne sa musi kropit panenskym mocom. ale nie obycajnym, len takym, ktory je nacurany na kriznych cestach za splnu mesiaca. a pokropeny svatenou vodou.
abvydavatelstvi
12.2.2019 12:00 | |
+10 -2
Pisu o tobe, ne o kazdem ...A kdyz budes mit nejake problemy a doktori ti uz nepomuzou ...tak mi klidne napis ....
andronicvs
12.2.2019 13:52 | |
+3 -3
abcvydavatelstvi...vraj "ucpana tepna"... Keď tomu nerozumieš, ani sem nepíš. A babské "lieky" na hlbokú žilová tromózu a jej následky (pľúcnu embóliu) "pomôžu" asi ako svätená voda...
amazing.girl
12.2.2019 19:15 | |
+7 -2
Abvyd, nemas pravdu. Mala som HVT (hĺbková venózna trombóza) a priznaky takmer ziadne. Ziadne krce. Len mierny opuch clenku. Je to velmi zradna diagnoza a zisti ju az angiolog.
gakisova
12.2.2019 20:42 | |
+1 -5
kristepane ty si sa zase prežrala múdrej kaše, daj si studený obklad, najlepšie ľadový, aby sa ti tá múdrosť niekde nezrazila...
zvoncek111
12.2.2019 23:40 | |
+7 -0
naučte sa akceptovať, že je niekto múdrejší ako vy...chce sa mi tu niečo dopísať, dúfam, že viete čo som chcela...musíme sa viac učiť a byť v symbióze s prírodou...ďakujem abvydavatelstvi, čítam veľmi rada Tvoje príspevky...ten recept je známy aj u nás v rodine ako čistič stien žíl,tepien...možno to nebude univerzálny liek na krvné zrazeniny, ale je to zaručene výborný liek, znižuje krvný tlak...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Jaroslav Haščák
Haščák sa preriekol o milióne za hlas Gorily. Nahrávka Trnka – Kočner to potvrdzuje Aktuality.sk
Americkí vojaci
Turecko sa vyjadrilo: Ofenzívu v Sýrii nie je potrebné obnoviť
Bloodhound
Toto auto sa chystá na rýchlostný rekord: Pokorí magickú hranicu?
Brexit with UK
Tvrdý postoj Francúzska: Je ochotné zvážiť iba krátky odklad brexitu
Pezidentka
Foto
Japonský cisár zasadol na trón, Čaputová sa na ceremónii dopustila faux pas: Pozrite, čo ukázala slovenská prezidentka
Ukraine. City Day
USA chcú zaradiť ukrajinský pluk Azov na zoznam teroristov: Ide o informačnú vojnu?
Tureckom
Lákavá ponuka pre Turecko: USA im zrušia sankcie, ak budú rešpektovať prímerie
Predseda
Tusk odporučí ďalší odklad brexitu: Prijme Európska únia tento návrh?
Son Heung-min
Foto
Liga majstrov v znamení debaklov: Činili sa Tottenham, PSG aj Citizens
Zranenia utrpelo
Prípad ukradnutej sanitky v Osle: Incident nemá súvisieť s terorizmom
Brutálny útok
Foto
Brutálny útok chuligánov Olympiakosu: Na ihrisko vtrhli s bejzbalovými pálkami
Newborn baby
Najpreferovanejšie mená pre deti v Česku: Žiadna zmena! Prvé priečky opäť ovládli dvaja favoriti
Hashem Abedi
Brat útočníka, ktorý sa odpálil na koncerte Ariany Grande v Manchestri: Som nevinný!