Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 9. 12.
Izabela
3°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2019, 13:55 | Správy | Servis

Diskusia: Čo robiť, ak nesúhlasíte s pokutou? 7 tipov, ktoré pomôžu každému vodičovi

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
NicolausRK
13.2.2019 02:31 | |
+14 -1
Reagovať
nic z toho nedoporucujem, viac ako 10 rokov sa právny poriadok prisposobuje výkladu policie a teda stale viac posilnuje statne organy na ukor práv obcanov, ak sa to nezastaví budeme zachvilu blizsie fasizmu ako demokracii
ObcanPD
12.2.2019 17:26 | |
+14 -0
Reagovať
Co robit v pripade, ked policajt na vas zavola hliadku, ze mu stojite na pristupovej ceste. Vy viete , ze tam ziadna jeho pristupova cesta nie je , ale pod hrozbou predvedenia preparkujete. Nasledne podate staznost aj s dokladom od mesta, ze cez cudzi pozemok mu nikto nemohol schvalit pristupovu cestu. Odpoved bola : on sa “ DOMNIEVAL”, ze ta cesta je jeho. Zda sa vam to absurdne? Mne ano, ale bohuzial taka je realita v nasom meste.
SECMO1
12.2.2019 15:45 | |
+1 -3
Reagovať
Gulečník: týmto by som si nebol až tak istý. Policajt keď vyhotový záznam o pristupku, po tvojom odmietnutí že si ho nespravil, tak ten musí na konci smeny odovzdať a rudiž sa musí konať aj B a to jest prejednanie priestupku a predvolanie vodiča. Iná možnosť tu nie je.
Pokino7
12.2.2019 15:03 | |
+26 -3
Reagovať
nooo skus sa hadat a este ti da testy a prekuka cele auto.
PohrebnaSluzba
12.2.2019 15:01 | |
+11 -34
Reagovať
Čo robiť s pokutou?V prvom rade napluť policajtom do ust v druhom rade sa usmievať :D
Intermediary
12.2.2019 15:00 | |
+19 -12
Reagovať
Desať krát opakovať mantru "Kaliňák je najlepší minister v galaxii" Potom sa prežehnať!
Feroo338-1
12.2.2019 14:09
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
gulecnik
12.2.2019 14:32 | |
+34 -12
Z určitých lepšie informovaných kruhov som sa dozvedel , že jednoducho "musia" vybrať určitú čiastku na pokutách . Článok oceňujem , najmä rady o tom , že nie je nutné platiť na mieste . Toto som použil už niekolko krát , nakoniec to skončilo tak , že žiadne predvolanie neprišlo ... Trvajte na fotografii , ak nemaju videozáznam , na fotografii zo stopky stojíte vždy :))
Intermediary
12.2.2019 15:01 | |
+10 -4
Máš šťastie, inak by ťa poslal ešte aj na vyšetrenie k očnému!
ivetkaaaaaa
14.2.2019 19:15 | |
+13 -0
Ano gulečník to je pravda. Pred rokmi má vecer zastavili, za prasklinu na čelnom okne mi dali 60eur pokutu(prasklo mi z mrazu, ale prasklina nezasahovala do zorného uhla), esta má aj obvinili, že som išla rýchlo(odhadol) a že smerovku by som určite nedala, keby som ich nevidela, čo som ich ani nevidela😀 zobrali si vodicak, lebo som nemala pri sebe hotovosť. Išla som si peniaze vybrat a k policajtom na oddelenie. Bolo cca 23:00. Šéf hovoril mladej policajtke, aby dala zajtrajší datum, že sa jej to bude počítať ako dve vybraté pokuty. Keď mi dali tu knihu podpísať, preciarkla som datum a napisala reálny, to ste mali vidiet, jak tam začal po mne hučať, že čo si to dovoľujem a tento psychopat má v držbe legálnu zbraň.🙈
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Mimoriadna tlačová konferencia poslaneckého klubu Smer-SD v NR SR v Bratislave 5. decembra 2019.
Polícia sa zaoberá výrokmi poslancov Smeru, ktorí obhajovali Roberta Fica Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke ľudia sa pozerajú na zhorený bytový dom v Prešove.
Výbuch paneláku v Prešove: Župa vyčlenila 50-tisíc eur na pomoc
Maroš zvažuje, že celú vec začne riešiť aj právne.
Kramár terčom ostrého útoku od politika z východu: Nahnevaný herec vracia úder a zvažuje žalobu!
Čepelovej víťazné gesto.
Slovenskou jednotkou stále Kužmová, Čepelovej skok vo svetovom rebríčku
(ilustračné foto)
Mladík nahlásil masaker rodiny, ktorý jediný prežil: Pri výsluchu vyšla na povrch desivá pravda
Poslanci Smeru sa na tlačovke zastali svojho predsedu Roberta Fica.
Poslanci Smeru sa zastali predsedu Fica, teraz preveruje polícia aj ich
Kristína Juricová
Foto
Fitneska Juricová obhájila prvenstvo: Za zlatú medailu sa odmenila cigánskou
Maltský premiér Joseph Muscat
Aktivisti vrthli do budovy, kde sídli kancelária premiéra Muscata: Žiadali jeho odstúpenie
Moderátorka Alena Heribanová
Rozvedená moderátorka Heribanová si dáva pozor na každé slovo: Prísny zákaz od milenca
Po výbuchu plynu pohltili prešovský panelák plamene.
Foto
Len skaza a trosky: Pozrite sa, ako to teraz vyzerá v paneláku smrti v Prešove
Ingrid s mamou Martou, troma deťmi a psíkom našli dočasné ubytovanie v prešovskom stredoškolskom internáte.
Mame troch detí Ingrid vzala explózia strechu nad hlavou, rodina nemá nič: Veríme, že Vianoce budú už pokojné
Seismometer printing details
Toskánko zasiahlo zemetrasenie: Ľudia v panike vybiehali z budov do dažďa
Vo veku 79 rokov zomrel herec René Auberjonois
Fanúšikovia aj kolegovia v slzách: Zomrel herec známy zo Star Treku a M.A.S.H.