Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 18. 8.
Helena, Elena
18°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2019, 13:55 | Správy | Servis

Diskusia: Čo robiť, ak nesúhlasíte s pokutou? 7 tipov, ktoré pomôžu každému vodičovi

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
NicolausRK
13.2.2019 02:31 | |
+14 -1
Reagovať
nic z toho nedoporucujem, viac ako 10 rokov sa právny poriadok prisposobuje výkladu policie a teda stale viac posilnuje statne organy na ukor práv obcanov, ak sa to nezastaví budeme zachvilu blizsie fasizmu ako demokracii
ObcanPD
12.2.2019 17:26 | |
+14 -0
Reagovať
Co robit v pripade, ked policajt na vas zavola hliadku, ze mu stojite na pristupovej ceste. Vy viete , ze tam ziadna jeho pristupova cesta nie je , ale pod hrozbou predvedenia preparkujete. Nasledne podate staznost aj s dokladom od mesta, ze cez cudzi pozemok mu nikto nemohol schvalit pristupovu cestu. Odpoved bola : on sa “ DOMNIEVAL”, ze ta cesta je jeho. Zda sa vam to absurdne? Mne ano, ale bohuzial taka je realita v nasom meste.
SECMO1
12.2.2019 15:45 | |
+1 -3
Reagovať
Gulečník: týmto by som si nebol až tak istý. Policajt keď vyhotový záznam o pristupku, po tvojom odmietnutí že si ho nespravil, tak ten musí na konci smeny odovzdať a rudiž sa musí konať aj B a to jest prejednanie priestupku a predvolanie vodiča. Iná možnosť tu nie je.
Pokino7
12.2.2019 15:03 | |
+26 -3
Reagovať
nooo skus sa hadat a este ti da testy a prekuka cele auto.
PohrebnaSluzba
12.2.2019 15:01 | |
+11 -34
Reagovať
Čo robiť s pokutou?V prvom rade napluť policajtom do ust v druhom rade sa usmievať :D
Intermediary
12.2.2019 15:00 | |
+19 -12
Reagovať
Desať krát opakovať mantru "Kaliňák je najlepší minister v galaxii" Potom sa prežehnať!
Feroo338-1
12.2.2019 14:09 | |
+20 -9
Reagovať
Ano, niektori policajti su az prilis hyperaktivni. Spominam si na prihodu ked sa ma policat po zastaveni pytal: Pan vodic, vidite tamtu dopravnu znacku ktoru ste ignoroval? Ja pozeram, pozeram, a hovorim: Ved tam ani ziadna taka znacka neni!.. Tolko sme sa potom dohadovali a kedze som jednoznacne odmietol zaplatit jemu na mieste, tak polal ma radsej prec.
gulecnik
12.2.2019 14:32 | |
+34 -12
Z určitých lepšie informovaných kruhov som sa dozvedel , že jednoducho "musia" vybrať určitú čiastku na pokutách . Článok oceňujem , najmä rady o tom , že nie je nutné platiť na mieste . Toto som použil už niekolko krát , nakoniec to skončilo tak , že žiadne predvolanie neprišlo ... Trvajte na fotografii , ak nemaju videozáznam , na fotografii zo stopky stojíte vždy :))
Intermediary
12.2.2019 15:01 | |
+10 -4
Máš šťastie, inak by ťa poslal ešte aj na vyšetrenie k očnému!
ivetkaaaaaa
14.2.2019 19:15 | |
+12 -0
Ano gulečník to je pravda. Pred rokmi má vecer zastavili, za prasklinu na čelnom okne mi dali 60eur pokutu(prasklo mi z mrazu, ale prasklina nezasahovala do zorného uhla), esta má aj obvinili, že som išla rýchlo(odhadol) a že smerovku by som určite nedala, keby som ich nevidela, čo som ich ani nevidela😀 zobrali si vodicak, lebo som nemala pri sebe hotovosť. Išla som si peniaze vybrat a k policajtom na oddelenie. Bolo cca 23:00. Šéf hovoril mladej policajtke, aby dala zajtrajší datum, že sa jej to bude počítať ako dve vybraté pokuty. Keď mi dali tu knihu podpísať, preciarkla som datum a napisala reálny, to ste mali vidiet, jak tam začal po mne hučať, že čo si to dovoľujem a tento psychopat má v držbe legálnu zbraň.🙈
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Prognóza horúčav
Počasie na v záver leta pritvrdí: Teploty sa vyšplhajú na 34 stupňov Aktuality.sk
Rodinná tragédia v Belej: Tibora († 55) našli s ranou na hlave v pivnici!
Gott má aj
Česká televízia nakrúca nový dokument o Karlovi Gottovi: Kľúčová osoba zo života maestra sa rozhodla prehovoriť
Foto
Bezstarostná jazda sa skončila: Herec Peter Fonda († 79) podľahol rakovine pľúc
Nemecká
Deň otvorených dverí v nemeckej vláde: Záujemcovia sa môžu stretnúť aj s Merkelovou
Veľká analýza platov na Slovensku: V akom veku zarábame najviac
Takto sa žiada
Ázijská verzia rozprávkovej Popolušky: Skrotí thajského kráľa sexi letuška?
Výbuch bomby v Kábule: Hlásia desiatky zranených
Palestína vypálila z pásma Gazy 3 rakety: Dve z nich zachytila protivzdušná obrana
Martin Valjent.
Debut slovenského obrancu v La Lige: Martin Valjent sa hneď na úvod tešil z výhry
(ilustračné foto).
Muž z Nemecka ubodal na železničnej stanici dvoch ľudí: Riešil osobné vzťahy
(ilustračné foto).
V Afganistane nastal výbuch v sobášnej sieni: Predstavitelia rátajú s obeťami
Žilinským
Žilina a Slovan naďalej víťazia: Mladík Bernát najlepším strelcom súťaže