Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 8.
Lýdia
24°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.02.2019, 07:08 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Vojvodkyňa Kate spôsobila na odovzdávaní filmových ocenení rozruch: Dychvyrážajúci detail

31 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Laskadlo
11.2.2019 08:39 | |
+76 -9
Reagovať
Treba si uvedomit, ze ma nonstop k dispozicii svojho kadernika, vizazistu, stylistu, kozmeticku... (ktori su urcite spickou vo svojom odbore) plus najkvalitnejsia starostlivost, zakroky a kozmetika + dalsich xy veci. Myslim, ze kazda zena pro tych vymozenostiach by vyzerala o 100% lepsie. Keby sa licila a upravovala sama a zila by ako bezna zena bez full servisu az take hviezdne by to nebolo.
babickaNemcovych
11.2.2019 19:21 | |
+11 -3
Ale tú postavu po troch deťoch si musela v posilke vydrieť sama.
Laskadlo
11.2.2019 20:47 | |
+12 -4
Aj ty by si po 3 detoch taku mala, kebyze mas osobneho trenera co kadzy den za tebou pride, vyzivoveho poradcu a hlavne kuchara co ti to vsetko pripravi a navari a pestunky pre deti. Jej ulohou je reprezentovat.
XCSKING
11.2.2019 22:49 | |
+6 -3
...ale laskadlo, nebuď závistlivá fuňa...každá žena môže byť aj po troch deťoch vo forme. Mnohé sú tomu príkladom.
anickaFurkovie
11.2.2019 08:09 | |
+104 -17
Reagovať
Nádherná žena, prekrásne šaty. Útly pás a štíhla línia po troch deťoch, klobúk dolu.
sisi1958
11.2.2019 08:30 | |
+40 -49
Neni az taka prekrasna a je tam dost ludi okolo nej nic moc aj u nas su krajsie zeny
anickaFurkovie
11.2.2019 08:36 | |
+69 -11
sisi, stúpila som ti na otlak ? Ja som vari napísala, že je najkrajšia na svete, alebo že u nás krásne ženy, resp. krajšie od nej nie sú ? Vyjadrila som svoj názor len a len na ňu a tvoj koment mi príde zbytočný. A je štíhlučka po troch deťoch, čo zas až také samozrejmé nie je, hoci aj ja poznám ultra štíhle ženy aj po 4. - 5. deťoch. Ale tu som hodnotila Kate, lebo článok je o NEJ.
anickaFurkovie
11.2.2019 08:37 | |
+25 -28
Pozrela som si tvoj profil, poviem ti, tiež nič moc.
sisi1958
11.2.2019 19:21 | |
+2 -6
Ty si mi nestupila na otlak ale asi do hovna a pozri sa do zrkadla radsej ja mam uz skoro dvakrat tolko rokov ako Kate a mna nezaujima vobec a na Tvoj koment seriem z vysoka Ty si odpovedala
XCSKING
11.2.2019 22:54 | |
+5 -2
...no sisi, ty si nielen ohodnotila Kate, ale tým drzým a vulgárnym komentom si ohodnotila predovšetkým seba...a ak ťa Kate nezaujíma vúbec, tak čo sa vôbec vyjadruješ ? Normálny človek vstupuje do debaty, ktorá ho zaujíma a má čo k tomu normálne povedať. ty si hlúpa arogantná nevychovaná stará baba. v tvojom veku by si mala byť vzorom mladým, ty im ukazuješ, aká by žena nemala byť v žiadnom veku.
XCSKING
11.2.2019 22:55 | |
+1 -0
...vôbec...
simekn
12.2.2019 04:24 | |
+2 -1
sisi1958 ako je to s tvojim IQ? Asi nič moc, že?
perla6
11.2.2019 08:06 | |
+37 -10
Reagovať
ten "dychvyrážajúci " detail je čo... náušničky ? lebo po Diane... šperky sa nezahadzujú a stále sa po niekom nosia takže netreba z toho robiť senzáciu, ináč pekné šatičky len to odhalené rameno kráľovna ako znesie...
brnki
11.2.2019 07:56 | |
+34 -25
Reagovať
A ja mám dnes na sebe čierne boxerky značky Clavin klein - Komu to vyrazilo dych???
gigi5
11.2.2019 08:00 | |
+39 -9
Iba Tebe.
zvon
11.2.2019 18:40 | |
+2 -1
keby si bol Vilko, tak by to vyrazilo dych samotnej veľkovojvodkyni kate anglickej
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Jozef Rajtár,
Kočnerova Threema: Sledovací tím na Sulíka a Rajtár na Zozname ovečiek Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Dobré fondy EÚ –
Obec Sikenička získala vyhliadkovú vežu za tisíce eur: Vidieť z nej maďarské pohoria i Zobor
Negatívny rekord
Zvláštny rekord Premier League: Aj takto sa dá presláviť!
Členovia ĽSNS
ĽSNS sa vyjadrilo k stratifikácii: Negatívne vníma krok MZ SR nepredložiť ju ako ústavný zákon
Americký
V prípade zneužívania dievčat figuruje aj "Epsteinova madam": Organizovala aj jeho spoločenský život a domácnosti
Polášek (vľavo)
Parádne správy zo sveta tenisu: Slovák Polášek dosiahol najväčší úspech v kariére!
Mary trpí
Foto
Mary trpí nezvyčajnou chorobou: Už len pri použití tampónu prežíva peklo!
V Banskej
Na okraji Dobšinej žije 700 Rómov, z nich 500 má priezvisko Kotlár: Ťažkosti napríklad s doručovaním listov
Sklamaní
Chelsea sa pod novým trénerom nedarí: Po výprasku od United si neporadila ani s Leicestrom
Na snímke
OĽaNO vyslalo jasný signál: Ak Smer nepodporí návrh vlastnej ministerky, mala by podať demisiu
Tieto ženy nemajú
Tieto ženy nemajú ani kúsok hrdosti: To, čo spravili v hoteli nemá obdoby, ešte sa na tom aj smiali
Unikátne miesto
Jaskyniari objavili jaskyňu so stalagmitom v tvare falusu: Symbol vtipne ovplyvnil aj jej pomenovanie
Ashley Cole
Foto
Len málokto dosiahol v Anglicku tak veľa: Legendárny futbalista ukončil úspešnú kariéru