Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 3.
Jozef
5°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.02.2019, 09:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Milan zo Senice dosiahol čudný rekord: Na exmanželku podal 300 trestných oznámení!

126 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
HNEDOOCKA13
12.2.2019 20:09 | |
+1 -0
Reagovať
Milý Nový čas...ja Adu poznám,aj ten príbeh... dôležité veci ste vôbec nespomínali...ja si osobne myslím, že tento článok je na dve veci...neviem,to vás baví písať,len preto,aby sa niečo napisalo? Ako jej pomôžete? Nijak!!!!
Intermediary
11.2.2019 14:55 | |
+4 -1
Reagovať
Tristo hrmených!!!...Tristo je málo...Tridsaťtisíc hrmených!
tomthanks
11.2.2019 12:51 | |
+26 -3
Reagovať
Nech si de Bil urobí decko s inou a vec je vybavená. 🤠 malá ak ho nechce vidieť a vyjadrila sa tak, potom to treba rešpektovať. Vzťah s dcerou si treba budovať celý život.
ddzdt
11.2.2019 12:57 | |
+7 -13
Mala si moze dovolit chciet len to, co chce jej maminka... a dalsia vec, ako si ma budovat s nou vztah, ked mu ju matka brani vydat? Dokonca aj ked ma styk s dietatom stanoveny v pravoplatnom rozsudku.
retardo_SK1
11.2.2019 13:28 | |
+15 -7
Nič nie je ľahšie nahučať dieťaťu zo strany matky, že otec je h@jzel a maminku bolí srdiečko, keď k nemu ide. No neurobil by si pre svoju matku všetko?
tomthanks
11.2.2019 14:07 | |
+8 -2
Ak niekto nerešpektuje rozsudok, tak na to tu máme políciu, sociálku, psychológov a sudcov. Už ste niekedy podľa rozsudku odobrali dieťa rodičovi? Tak si to vyskúšaj a potom buď múdry, vôbec to nie je príjemný ūkon.
Legacy600
11.2.2019 12:21 | |
+16 -34
Reagovať
Problem na slovensku tkvie vo vzitom nazore dobra matka zly otec... vo svete je to inak ako s majetkom pri rozvode tak o starostou o deti... tam muz a zena su posudzovany rovnako... a ak zena s holou frndou prisla do vztahu s holou frndou odide... je to nespravodlive nie je.... to iste rozhodnutia sudov su take kde ma detsko lepsi predpoklad na zivot... a nie nie u chudobnej matky v garzonke ale u otcov casto... tymto netvrdim ze neexistuju uplne ine pripady kde chlap je ozaj magor.... len ooukazujem na tendencnost nasich sk..vemych sudov...
MarkRenton
11.2.2019 12:30 | |
+28 -3
V 29 rokoch byť stále panicom.. už ťa aj trochu chápem prečo tá nenávisť voči ženám
Legacy600
11.2.2019 12:31 | |
+3 -21
Nenavist voci zenam???? Hmmm a s tym panicom podla seba sudim teba???
MarkRenton
11.2.2019 12:35 | |
+24 -2
Nebuď smiešny, vypisuješ tu ko**kotiny.. ak by si bol vyrovnaný a spokojný tak sa nebudeš na ženských takto odbavovať a vypisovať ako by jej mal dať po papuli a pod. si zatrpknutý, netvrdím že všetký sú OK ale väčšina žien sú v pohode
Legacy600
11.2.2019 12:44 | |
+2 -17
To bola len zabavka nas.at takych ako ty :D ja sa rad zabavam na tupcoch co to vezmu vazne :D ja som proti mlateniu zien :) a celkovo domacemu nasiliu... ale aj proti tomu aby po rozvode sa zena stavala vyssie ako chlap... a detsko trpelo preto ze milostiva sa msti... m
MariaEuro
11.2.2019 12:46 | |
+19 -1
Legacy, chlapče zvyditeľniť sa dá aj ináč ako uražaním a vypisovaním zážitkov tvojich známych... Ale aspoň tu sa môžeš realizovať keď ťa nikdo iný nechce počúvať.... To bude asi tvoj problém... Lebo nikdo iný nemá zážitky iba ty😇
Legacy600
11.2.2019 12:56 | |
+1 -12
Neviem o com tocis ale budis :D mas pravdu :)
MarkRenton
11.2.2019 13:09 | |
+12 -2
To bola len zabavka nas.at takych ako ty :D ja sa rad zabavam na tupcoch co to vezmu vazne :D aj ti vážne hovorím nájdi odborníka, ktorý ti pomôže.. pokial nie je neskoro.. no vážne..
Legacy600
11.2.2019 13:12 | |
+2 -10
Dakujem ze sa staras o moj psychicky stav ;)
Legacy600
11.2.2019 12:13 | |
+10 -30
Reagovať
Druhy kolega cvaka aj ked maju striedavu starostlivost napriek faktu ze ex nechal byt v ruzinove.... defakto on sa o svoje deti stara milostiva len natahuje ruky... dovod rozvodu jej nevera lebo vraj bol moc casto prec z domu...
Legacy600
11.2.2019 12:09 | |
+16 -26
Reagovať
Problem je ze slovenske sudy nadrzuju matka... z praxe viem ze kamarat cvaka 2x500eur + 800eur odklada svojim detom od sudu nariadene... ma zakaz styku bez pritomnosti matky.... Preco??? Mila ex a svokra aj za pricinenia kamaratok a este jednej jeho ex urobili z neho kriminalnika ktory ich mlatil ze vraj najhorsie ze nazor deti nikoho nezaujimal a socialna pracovnicka sa vyjadrila neutralne. To vsetko stacilo slovenskemu sudnictvu k rozsudku aky padol... Heslom plat a chod do pi.e detsko neuvidis... teraz milostiva si nadmueru spokojne zije uz ma novu rodinu deti pomaly rastu a uz dalsie podanie na vyzivne je na svete na 700eur/kus plus doplatitdva roky spat... a takychto pribehov poznam X v inom meritku...
Bankok
11.2.2019 12:11 | |
+30 -7
Legacy *** primarne mas problem sam so sebou,to ries,prostrednicvom odbornikov
Bankok
11.2.2019 12:12 | |
+19 -5
hviezdicky su shi.t- si hovn.o!!!
Legacy600
+6 -21
Kazdy vychadza zo seba ;)
abvydavatelstvi
11.2.2019 12:08 | |
+12 -4
Reagovať
VELKY PROBLEM JE V TOM, ZE KAZDY MA STRACH ...I PRED UREDNIKY, PRED RUZNYMA AUTORITAMA A PRED NEVIM CIM ...ALE NA SLOVENSKU JE UZ TAKOVY CHAOZ, ZE NIKDO VLASTNE NEVI CO MUZE NEBO NEMUZE .. KDYZ JE VAZNY PROBLEM, TAK JEDINE RESENI JE JIT ZA SEFEM TE INSTITUCE ...V KRATKOSTI RICT O CO SE JEDNA ...TEN SEF SI ZAVOLA ZAMESTNANCE, KTEREMU TEN PRIPAD PRIDELI A HNED UVIDITE JAK SE VECI VYRESI ...
ddzdt
11.2.2019 12:00 | |
+26 -13
Reagovať
Takze este raz pre vsetkych neznalych veci a pred tym ako zacnete minuskovat nastudujte si zakon. Pan konal spravne a presne podla zakona. ZAKAZDYM, ked dojde k poruseniu pravoplatneho rozsudku, mate podla zakona narok podat Navrh na vykon sudneho rozhodnutia. Aj 300x. Po prvom poruseni rozsudku mal sud pani listom vyzvat aby plnila rozsudok. Po druhom jej mal vyrubit pokutu 200€ a po tretom uz mal sud aj bez navrhu otca zmenit starostlivost v jeho prospech. To, ze pan podal 300 podani a nic sa nedialo je len vizitka nasho sudnictva a toho, v akom state zijeme.
moonday36
11.2.2019 12:08 | |
+17 -5
Ddzd, v podstate mas pravdu, ale v sucasnosti sudy velmi radi priznavaju prava aj takym otcom, ktori si titul otec ani nezasluzia...sama som bola svedkom, ked sa dcery aktivne branili striedavke, ako sa ich "pani psychologicka" pyta, ci sa neboja, ze ich ocko prestane lubit...nastastie su uz velke a vedeli si svoj nazor obhajit a trvali na vikendoch...co chcete od maleho dietata, ktore 8 rokov zije v napati?
ddzdt
11.2.2019 12:12 | |
+10 -14
monday36 ... sam som si tym presiel, preto sa "hram na mudreho". Ak mame raz v rukach rozsudok, neni o com diskutovat a ak zijeme v pravnom state musime sa rozsudkokm riadit. To, ze dieta zije s matkou a hovori, ze nechce byt s ocinkom, ... vsak to je cista tlacenka do jej hlavy zo strany jej matky. Tu sa ani nebavme o tom cim argumentuje matka. Je raz rozsudok, musi ho respektovat.
Feroo338-1
+8 -14
Mas pravdu. Tu zrejme feministicka pani sudkyna si vobec neplnila svoju povinnost podla ktorej mala konat. Podla zakona mala matke za opakovane nerespektovanie sudu udelit az taku pokutu, ze by sa do smrti zadlzila. Lenze ked feministky vladnu svetu, tak cely svet je naruby.
pavol.kumpan
11.2.2019 11:56 | |
+29 -8
Reagovať
Matka sa len snaží chrániť svoju dcéru pred agresorom!!! Nechapem vás, ktorí jej tu nadávate a pritom nič o ich problémoch neviete!!!
ddzdt
11.2.2019 11:59 | |
+12 -17
Matka nema co diskutovat ak je raz pravoplatny rozsudok ma sa nim riadit. Bodka
pavol.kumpan
11.2.2019 12:00 | |
+18 -4
Keby si mal deti, a si v jej koži, veľmi rýchlo by si zabudol na tie chladné právnické kecy...
ddzdt
11.2.2019 12:05 | |
+6 -12
Dieta mam a riesil som presne to iste. Nechapem o com chces diskutovat ak mas raz v rukach pravoplatny rozsudok mas sa nim riadit.
poluciana
11.2.2019 11:56 | |
+19 -19
Reagovať
Matka by mala podať žiadosť o zmenu alebo zakaz stretavania a dokazať že tatko je na malú zlý
Legacy600
11.2.2019 12:04 | |
+10 -29
Rovno aj vyzivne zvysit... plat a na detsko zabudni... motto slovenskych turbo matiek
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Robert Bezák
Róbert Bezák: Byť komunistom a zároveň veriacim, to je ako guľatá kocka Aktuality.sk
Plane is taking
Ohnivé peklo na pristávacej dráhe: Iránske lietadlo horelo so stovkou cestujúcich na palube
Bašár Al-Assad sa
Ruský minister obrany sa stretol s Asadom: Rokovali o spoločnom boji proti terorizmu
Flag of Macedonia
Severné Macedónsko bližšie vstupu do únie: Už v júni chcú začať rozhovory
Spevák Ozzy
Ozzy Osbourne smúti za svojim gitaristom: Bernie bol jemná duša so zlatým srdcom
Žilina chce
Od záchrany ju delí jeden zápas: Žilina má všetko vo svojich rukách
Andrej Kiska
Prezident Kiska dostal európske ocenenie: Pozrite si čomu vďačí za túto poctu
Prefíkaný pes
Prefíkaný pes poriadne potrápil ženu: Kvôli jeho úlovku ho musela NAHÁ naháňať po celej pláži
Holandský premiér
Foto
Holandský premiér Rutte sa poklonil obetiam streľby: Kyticu položil na miesto útoku v Utrechte
Dievčine kulma
Foto
Dievčina sa tešila na kučeravú hrivu: Po použití kulmy jej ostali iba oči pre plač!
Defenzívny
Celta Vigo sa trápi na dne ligy: Ani sám neviem, čo sa stalo, hovorí Lobotka
Jair Bolsonaro
Trump chce rozšíriť NATO: So svojím juhoamerickým klonom našiel spoločnú reč
Eiffel tower at
Kvíz
Ako dobre poznáte Paríž? Urobte si kvíz o meste lásky