Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 14. 12.
Branislava, Bronislava
9°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2019, 14:59 | Šport | Šport mix

Diskusia: Ostré slová Vlhovej otca: Toto nie je slovenské lyžovanie, toto je súkromný tím Vlha

193 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
luky032
10.2.2019 08:50 | |
+29 -23
Reagovať
Ach tak toto nie je Slovenské lyžovanie a kde si sa narodil v tíme Vlha ,teda aj národnosť máš Vlha. Aj kopce nie sú Slovenské,ale Vlha kopec ,kde Petra začínala . V prvomrade slávu žneš ty so svojim tímom a tí čo Petru trénovali od žiačky neboli Slováci,však?
bojobodur
10.2.2019 08:49 | |
+57 -20
Reagovať
100% súhlas s pánom Vlhom...!!!!!!!a nie iba pri Peťke!!!!!toto nie je slovenské lyžovanie, to je výsledok práce jednej rodiny!!!!! to iba z ***i novinári a mafiánski funkcionári sa chcú priživovať....pozrime sa kde títo skorumpovaní zlodeji a mafie dotiahli lyžiarsky šport??!!!!! a nielen lyžiarsky !!!!prakticky neexistujú.....podobne aj biatlonový...a iné..!!!!!taký Sagan!!!!!!! to je slovenská cyklistika???!!!!!! a to je od Boha talent a drina jedného chlapca...a zväz sa už priživuje...!!!! podobne bola Moravcová!!!!! to bolo slovenské plávanie???!!!!ale kdeže, investované tisíce a tisíce dolárov z vlastnej rodiny...!!!!!a x x ďalších príkladov!!!!to iba funkcionári čo rozkrádajú zväzy, nabalujú sa beztrestne a nekontrolovateľne na športe.....sa chvália cudzím perím...len si pozrite zoznam predsedov jednotlivých zväzov!!!!v 90% sú napojení na mafie...dokonca to naviac s***í v hokeji, futbale a hlavne v SOV.....takže pán Vlha to povedal na plné ústa čo všetci rozumná ľudia dávno vedia a hlavne vidia.....!!!!
luky032
10.2.2019 08:51 | |
+8 -25
ty si mafianka ,všetko vieš,..))))
benjamin.trubo
10.2.2019 09:42 | |
+15 -10
tak sa vlha musi rozhodnut, koho reprezentuje. ak teraz vlastne povedal ze to vytazdtvo nie je slovenske, tak to znamena ze slovensko nereprezentuje. aky ja mam potom dovod im fandit? to mozem fandit radsej shriffinovej, ktora sa mi aj tak paci viac.... vlhova, fialkova, cibulkova, zrazu je tocele len vasa zasluha, ok. ale potom chodte robit exibicie ako niekedy sa museli / mohli rozhodnut krasokolculiari ci chcu amatersky reprezentovat alebo vstupit do profi ,cirkusu,
benjamin.trubo
10.2.2019 10:10 | |
+3 -3
chcel som dopisat : vstupit do profi cirkusu a vystupovat po exhibiciach...
majana20
10.2.2019 08:48 | |
+21 -3
Reagovať
toto je súkromný tím .... obávam sa, že tomu tak vždy bolo, je a........... či...?
zlte__slivky
10.2.2019 08:32 | |
+13 -6
Reagovať
Ale no mam rada Petu cgapem rodicov ze su sklamani s funkcionarov a zadkosedov ved aku kombinezu jej dali ornament do rozkroku to je hanba funkcionarov..ale p.Vlha vzdy si vsetci rozumeju ked je uspech ak by Peta mala uraz z talianskej stvanice a ostanu jej nasledky zabudnete na lasku k talianovi tam by som bola opatrna aj to co spravil oredch.trener z sk si treba vazit asi by nebola tam kde je vsetko ma svoj progres dokonca sinusoida prijmov by ss zmenila pri neuspechu aj pre rodinu treba sa trosku schladit ludia vycestuju za sportovcami za svoje a nemaju fin.zisk z toho prave naopak takze hanit sk je lepsie v kuchyni nie novinam
pepekova
14.2.2019 14:15 | |
+0 -0
Treba to povedať nahlas slovač je zvykla somrat len poza chrbát tak sa nič nezmení !
darida12
10.2.2019 07:04 | |
+20 -2
Reagovať
Nemecká právnická firma Wieschemann Lawyers na margo toho dokonca uviedla, že neexistujú žiadne faktické dôkazy o tvrdeniach riaditeľa moskovského antidopingového laboratória Rodčenkova o udalostiach v Soči a MOV teda vážne porušil procesné práva športovcov a dokonca ešte aj zadržiava dôkazy z obhajoby a súdu. MOV teda evidentne zatajoval fakty o nevine ruských športovcov! Okrem toho všetky opätovne otestované vzorky obvinených ruských športovcov z konca roku 2016 boli negatívne.
darida12
10.2.2019 07:03 | |
+24 -2
Reagovať
V týchto dňoch došlo k veľmi dôležitej udalosti, o ktorej ale mainstream nejako „zabúda“ informovať! Najvyšší súd Švajčiarska totiž v sobotu zamietol odvolanie Medzinárodného olympijského výboru proti rozhodnutiu Športového arbitrážneho súdu (CAS) vydaného 1. februára 2018, ktoré oslobodilo 28 ruských športových reprezentantov z obvinení z užívania dopingu počas ZOH 2014 v Soči! Súd totiž vtedy rozhodol, že podľa existujúcich právnych princípov nie je možné uložiť Rusom tresty na základe nejakej pochybnosti o ich čistote, ale musia byť predložené konkrétne a nespochybniteľné dôkazy, ktoré dokážu každému jednotlivcovi jeho vinu. A k tomu samozrejme nedošlo a tak boli tresty pre ruských športovcov zrušené, čo potvrdil v týchto dňoch aj švajčiarsky najvyšší súd.
zlte__slivky
10.2.2019 08:34 | |
+19 -2
Mali by ich odskodnit
darida12
10.2.2019 07:02 | |
+33 -12
Reagovať
To má koho zaujímať? Prehlásil jasne, že reprezentujú svoju rodinu. Aký dôvod mám ja, alebo aj iní fandiť rodine Vlhovcov? Čo je mňa potom koľko peňazí nalial do "Peti"? Keby nebol chcel tak nenaleje, ale aj Vlha vedel, že ak naleje, tak sa mu to stonásobne vráti. Nerobte tu z Vlhu nejakého "dobrého andela". A v začiatkoch Vlhovej pomáhal aj zväz. Keby bola reprezentovala seba a nie Slovensko tak nikdy nie ja tam kde je lebo pod hlavičkou zväzu mohla súťažiť aj tam kde by to ako súkromníčka nikdy nebola mohla.Mne Vlhovci týmto úplne odpadli od chuti.Tomu čo robí Vlha hovorím nenažranosť. Ak mal pocit, že zväz hádže polená Petre pod nohy tak mal dávno vystúpiť zo zväzu a reprezentovať pod menom Vlha a Vlhová. Prečo to doteraz nespravil?
Nihilnovi
10.2.2019 06:41
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
jcb4
10.2.2019 06:07 | |
+23 -5
Reagovať
K čomu sú dobré takéto vyjadrenia?Mne to pripadá,ako účelové rozoštvanie národa.Kde je pravda,to si musí každý uvedomiť sám,lebo komentovaním za a proti dochádza iba k urážkam medzi ľuďmi,čo zrejme niekomu veľmi vyhovuje.Výsledný efekt sa míňa podpore v prospech športu a nahráva politickým zoskupeniam a to je pre šport neprijateľné.
slecnadashwoodova
10.2.2019 11:48 | |
+4 -3
k comu?! mozno aby si ludia uvedomili, ze vsetko co zvaz pre petru urobil je, ze jej nanutil hnusnu kombinezu, vsetko ostatne je zasluha petrinho talentu, driny a otcovych penazi, ma ucta! truba, uz ked si si daval tento nick, si vedel, aky si sprosty, ze?
jersey131
10.2.2019 03:19 | |
+27 -21
Reagovať
ja len všetkym oponentom ktori v živote nič nedokazali a slabochom co sa ani npokusili niečo ukazat chodte všetci do piči lebo ta baba Vas reprezentuje vo svete a ked Vam to je uriti tak sa zdržte vašich slaboduchych komentov
benjamin.trubo
10.2.2019 09:37 | |
+9 -3
ale ved jej otec sam od seba teraz povedal, ze de facto o i nereprezentuju slovensko ale seba. tak neviem teraz ci mam verit tebe alebo vlhovcom.
suleiman
10.2.2019 17:15 | |
+2 -2
..a čo mám z toho?Je mi to úplne u prdele.. na nažranie si musíš zarobiť sám..
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Predseda vlády Peter Pellegrini (vľavo) a predseda Smeru-SD Robert Fico (vpravo)
Názor: Nevedkove dobrodružstvá Petra Pellegriniho Aktuality.sk
Dead sea salt shore
Mŕtve more stratilo prvenstvo: Toto je najnižšie miesto na svete
V Tatrách odchytili jelene, ktoré boli príliš zvyknuté na kontakt s ľuďmi.
Foto
Tatranské jelene skončia v Česku: Odchytili ich, lebo už neboli plaché
Windy day
V nedeľu pozor na silný vietor: Pre tieto okresy platí výstraha
Vľavo bývalý minister vnútra SR Tomáš Drucker a vpravo premiér Peter Pellegrini.
Drucker sa tvrdo pustil do Pellegriniho: Je to iba papierový rečník!
Picture of a sunny day overlooking Charles Bridge in Prague
Foto
Zrážka vozidla MHD s autom v Prahe: Hasiči hlásia zranených
Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov vyhrala Turnaj štyroch krajín v Budapešti.
Osemnástka ovládla Turnaj štyroch krajín: Mladíci ťahajú skvelú sériu výhier
Icebreaker ship breaks ice and moves across the frozen sea
Ruská superloď sa vrátila zo skúšky: Najsilnejší ľadoborec ukázal silu
Kristína Kormuthová
Kormúthová má vlastnú značku a poriadne sa namaká: Na výnimočný darček pre rodičov však musela šetriť
Na svadbe Erin a Steffana sa strhla mela.
Foto
Šialený koniec svadby: Ženíchov brat udrel nevestu a vyriekol slová, aké nechce žiadna žena počuť!
Peter Sagan pri svojom tréningu.
Sagan ukázal svoju prípravu: Tourminátor si dáva poriadne do tela!
Lech Walesa
Lech Walesa burcuje Poliakov: Chce aby sa postavili reforme súdnictva
Tieto darčeky urobia radosť hneď dvakrát: A na konci bude veľká žúrka
Tieto darčeky urobia radosť hneď dvakrát: A na konci bude veľká žúrka