Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.02.2019, 09:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Rocker Maťo Ďurinda po vražde Kuciaka († 27): Už nemôžem ďalej mlčať!

161 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
olo-olo
21.2.2019 06:56 | |
+0 -0
Reagovať
už nemôžem ďalej mlčať. To nemusel povedať on.Ako že on išiel za novinárom aby písal o ňom. Novinár musí napísať senzáciu tu ju mate.
Alf12345
18.2.2019 08:05 | |
+8 -9
Reagovať
Už aj Durinda sa pomaly, ale isto trepe do politiky? O dva roky založí stranu?
old-dodo
18.2.2019 07:51 | |
+8 -12
Reagovať
Že zbytočná pesnička? Tak potom určite aj existuje asi zbytočný spevák a zbytočné rozhovory, ako napríklad tento.
sliva
18.2.2019 06:41 | |
+19 -9
Reagovať
A kto vytvorí tú novú spoločnosť ? Tie zmanipulované sorosove deti, ktoré ani nevedia kto nimi manipuluje ? Alebo zapredané médiá, ktoré sú v cudzích rukách ?
jaroslav331
2.3.2019 19:50 | |
+0 -0
sliva a kto ti dal tolko plusiek,ked trepeš také kraviny?
tojanie
18.2.2019 01:54 | |
+9 -14
Reagovať
Prvé čo ti malo prejsť hlavou mala byť guľa, a to by bolo to najrozumnejšie riešenie ako pre teba tak aj pre spoločnosť.
Spravodlivost999
17.2.2019 23:53 | |
+32 -7
Reagovať
Sudruh durinda ma vela kabatov.trvalo mu to skoro rok , kym prezliekol dalsí., a nadobudol pocit nemlcat, ale preco mlcal do teraz.
krikom
18.2.2019 00:46 | |
+17 -7
Vari rocker Maťo vie niečo povedať o vražde? alebo pozná vrahov? A doteraz mlčal?
Spravodlivost999
18.2.2019 09:10 | |
+1 -1
Ano
Spravodlivost999
18.2.2019 09:11 | |
+1 -2
Už nemoze dalej mlcat ,hovori on sam v nadpise.
Antisumrak
17.2.2019 23:12 | |
+16 -31
Reagovať
Zvlastne, ze vsetci intelektuali, umelci a ludia, co nieco dokazali, okrem par futbalistov(Galis, Tittel..), ma nazory, ktorym si myslite, ze nadavate, ze su "slnieckarske" . pre mna je pocta byt na strane mysliacich, slnlo mam rad, dava zivot- skor by som sa hanbil a liezol po kanaloch, keby som bol sumracnik. Je to len tupe stado, ktore blaci na tych, co miluju slobodu rovnost spravodlivost a bratstvo medzi narodmi- ze su ovce... Je mi vas fakt luto.. Frustrovane, zradikalizovane, tragicke karikatury moznosti byt clovekom @ pritom sa pachtiac v spine a sm rade temnej stranky vesmiru. Dobru noc a zacnite mysliet, nielen stekat, co vam fuhrer, stetinac a nacikotlik narozpravaju.
Abraham.Lincoln
17.2.2019 22:28 | |
+18 -37
Reagovať
to, čo je za pesnička "dnes mám rande" to kvííílenie vykasstrovaaného enucha nemôžem ani počuť. to jeho "vííííííín" je horšie , ako kvičanie prassaťťa na zabíjjačke. ja nejaký teplouš.
clovek244
17.2.2019 22:09 | |
+33 -13
Reagovať
Chudáčik jeden, v 1989 bolo na námestí viacej wľudí ako teraz, toto môže tliachať človek, ktorý nebol ani na jednom ani raz
masurka1
17.2.2019 21:47 | |
+16 -10
Reagovať
Maťo spusť. Ak dobre spustíš, tak miesto v parlamentnom bufete máš isté!
Abraham.Lincoln
17.2.2019 22:35 | |
+15 -7
víííííííííííííííííííýýýýýýýýýýýýiiiiiiiiiin. spustené.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Kočnerova Threema: Ty si kúpiš byt, ja platím všetko ostatné, napísal Jankovskej Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Mexický drogový
Mexická polícia sa chváli zatknutím syna narkobaróna Guzmána: Právnik rodiny ich sfúkol jednou vetou
Dosluhujúci šéf
Novú dohodu o brexite musí schváliť britský parlament: Veľavravný odkaz od Junckera
Hapal sa ešte
Foto
Vojna medzi Hapalom a Slovanom? Drsné slová zo strany klubu na adresu trénera Slovenska!
Whitney Houston
Whitney († 48) bude mať svetové turné sedem rokov po smrti: Fanúšikovia ju uvidia aj v Bratislave
Peter Holúbek
Tajomstvá odpočúvania konšpiračného bytu: Takto mohla vzniknúť škandalózna nahrávka Gorily
Ich verzie sa
Viera Rusková exmanželovi ako jediná kryje chrbát v kauze zmenky: Kováčik jej verziu zmietol zo stola
Andy Hryc
Wanda Hrycová sa obávala o slávneho otca: Herec sa stratil v kyjevskom lese
Alexej Zenowitz
Na spor Košíc s parkovacou firmou EEI doplácajú vodiči: Nevieme, komu máme platiť parkovné
Primátor hlavného
Ambiciózny plán hlavného mesta: Ako chce Vallo zohnať 2 000 nájomných bytov?
Ruský prezident
Veľké vojenské cvičenie: Rusko testovalo rakety pre jadrové hlavice
Prezident Donald
Americký prezident má problém: Trumpovu vládu opúšťa ďalší minister
Turecký vojak
Sýrski Kurdi súhlasia s prímerím: Dúfajú, že paľba Turkov po 9 dňoch skončí