Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 22. 5.
Júlia, Juliana
13°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.02.2019, 07:50 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Prezident na premiére filmu inšpirovaného vraždou Daniela Tupého: Musíme vrátiť dôveru v náš štát

67 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
populus
7.2.2019 08:47 | |
+4 -13
Reagovať
Jednoznačne je správny názor že minimálne 40% Slovákov volebné právo nepatrí lebo nevedia čo činia! Nuž a kvôli týmto chudákom trpí celý národ a tí chudáci potom žobrú u dverí tých čo pomohli zvoliť: Trest Boží na hlupákov? Nech drhnú a mrznú bez lekárov a škôl , ale prečo aj my s nimi?
kristuspan
7.2.2019 08:42 | |
+22 -3
Reagovať
Viete prečo Andrej Kiska ako mladý človek chcel migrovať do USA ? Chcel sa stať židom :) , pekné, no... Narodil sa ako ko_kot a pi_čou aj ostane, pretože židia do svojích radov berú ako iba židov. Budeš navždy nežid, ale pešiaka im robiť nie je zakázané, takže ťa chápeme. Dneska ideme Merkelovej prdnúť do huby.
MihaiL
7.2.2019 08:41 | |
+31 -3
Reagovať
pozemkový mafian bude rozprávať o vrátení dôverý v náš štát....,
populus
7.2.2019 08:48 | |
+3 -17
Ty si tak sprostý že nevieš ,že pozemkový mafiáni majú 20 000 Ha pôdy a spomínaš tu kiskových O,5 ha?
populus
7.2.2019 08:50 | |
+2 -10
Keď išli naši na Dolnú zem dostali 10 Ha pôdy darom od štátu či zemepánov? Vy čo ste nikdy pôdu nevlastnili ani ako páni, ani ako sedliaci vy o tom ani nepíšte!
MihaiL
7.2.2019 09:08 | |
+6 -3
populus moja rodina ešte stále vlastní erb, ktorý sme dostali od kráľa....., a nepovýšujem sa tu....,
stesvine
7.2.2019 08:37 | |
+5 -2
Reagovať
A kto je štát,predsa ľudia,a ak sú ľudia na pi..,tak aku dôveru chcete mať?
milan5321
7.2.2019 08:28 | |
+31 -4
Reagovať
pan prezident Kiska pausalizuje.to mu ide celkom fajn.obaluje pricipy do prázdnych slov a v tom je skutocny majster.navyse ak uvazim,kto ich vyslovuje,je to spojene s pomerne dobrym hereckym vykonom.ale k veci.ja som nedoveroval Kalinakovi ako ministrovi vnutra.to ale neznamena,ze som nedoveroval a nedoverujem policii.s tymi policajtami,s ktorými prichadzam do styku (su to dopravaci),tym doverujem aj napriek ulozenym pokutam za rychlost.detto nedoverujem ani panovi prezidentovi Kiskovi.dovodov mam naozaj dost.to ale neznamena,ze nedoverujem institutu prezidenta.ze sucasny pomaly konci,beriem s hlbokym vydychom.
populus
7.2.2019 08:37 | |
+3 -21
Hlavne že dôveruješ smeru a SNS sbugárom a volíš ich?
milan5321
7.2.2019 08:42 | |
+3 -6
populus.koalicne strany som nikdy nevolil.2x po sebe som volil SaS.predtym SDKU............
populus
7.2.2019 08:27 | |
+3 -20
Reagovať
BUgár sa zasadí za zvolenie Fica za ústavného sudcu a jeho poslankyňa ho dnes doporučí najeho príkaz? Toho Fica ktorý spolu s Kaliniakom sa zaslúžili o tortúru Malinovej pred ich políciou a prokuratúrou či súdmi až sa odsťahovala do Maďarska? Smiať sa či plakať nad voličmi Bugára? Ušatý podvodník nemá ani trochu úcty k prezidentskému úradu a pred vystúpením prezidenta k problémi rýchle zavolá na pomoc ficovi Bugárovu stranu? Pfuj!
renes1
7.2.2019 08:27 | |
+26 -4
Reagovať
keď je Slovensko mafiansky stat nech vrati peniaze ktore dostal alebo minul.Ja sa necítim mafian ani žiadneho nepoznam tak nech netrepe. Možno ze on takých pozna z pôžičkami alebo pozemkových mafiánov.Nech hovori konkrétne a nech nepouziva slovo Slovensko.
populus
7.2.2019 08:31 | |
+6 -9
Ty si volil či nevolil- takže si to aj ty a máš na tom podiel! Môžeš sa krútiť ako had je to tak. 25 rokov po prevrate s týmito technickými prostriedkami nedokážu tie hov.dá urobiť pozemkovú reformu? PO 1863 to bolo hotové rozmerané a zapísané za 20 rokov po celom Uhorsku . Títo to nevedia ani spočítať. To čo je robota na 5 rokov!!!
renes1
7.2.2019 08:38 | |
+12 -2
pupus ved ani nevies co píšeš.Ked tak treba urobiť vsade pozemkove upravy- scelovanie podielov.To ale neznamená že treba pozemky kradnut.
populus
7.2.2019 08:44 | |
+1 -7
renes 1 Teba tak osprosteli alebo nerozumieš veci? Celé scelovanie pozemkov na Slovensku bolo pripravené už v 1936: Všetky doklady aj s vlastníkmi, dohody o scelení boli urobené stačilo prepísať podielových vlastníkov- resp ich dedičov na scelené parcely komasáciou. To tí Bratislavský chrapúni neurobili za 20 rokov s toho 15 pod vedením Fica? Ja mám svoje hárky papiere scelených parciel doma , ostatní v archíve presne viem o čo ide s ***mi po okresoch som mal ťahačky už za komunizmu: No poviem ti chrapúni po okresoch, pozemkových fondoch a i. sú dnes horši ako vtedy!
kristuspan
7.2.2019 08:25 | |
+16 -3
Reagovať
"Musíme obnoviť dôveru", musíme naučiť Slovákov vášnivo milovať židov,aby ste neboli proti tomu, keď sem prídu ich vojská, záujmy budovať raketové základne, musíme ich korporáciami nahradiť tie ich naše a musíme tu začať stavať synagógy a musíme minimálne 10 malých detí do mesiaca obetovať ži dom na kanibalistické rituály a okultistické praktiky na ich večný a blažený život.
populus
7.2.2019 08:36 | |
+2 -9
Radšej židov ako prostých ktorí nevedia čo bolo včera a čo predvčerom a čo vlastne chcú. Zlodeji a podvodníci ktorí zničia svojou tuposťou celý štát. Keď prišli naši s frontu a židovka ho objímala že bojoval proti fašistov a mal zbraň na opasku vtedy si nevystrčil nos spod stola bol by ti ho ustrelil alebo tvojmu dedovi somár prostý.
Nomad46
7.2.2019 08:24 | |
+28 -2
Reagovať
podvodnik,zlodej a klamar vo funkcii prezidenta chce vratit doveru v stat?:))to je vtip?:))ak to myslii vazne mal by hned odstupit z funkcie prezidenta
populus
7.2.2019 08:39 | |
+2 -12
Nie ty veríš že dôveru vráti Fico na ústavnom súde, hádam si tak hlúpy že nevidíš o čo ide? Venuj sa veci a nie prezidentovej osobe!
Jerdna
7.2.2019 08:19 | |
+5 -19
Reagovať
Tento článok je pre ficoidov harabinoidných ako teplé h*ovno pre muchy !
BBDD1
7.2.2019 08:23 | |
+21 -4
Mas pravdu...podvodnik o moralke kaze, a tupec ako ty sa zasa vyhrieva v jeho kanále. Sorry, to ,,k" tam nepatri.
skajo3000
7.2.2019 08:23 | |
+18 -3
... a kto Ti zato môže, že Ty trčíš z kakáča daňovému a pozemkovému podvodníkovi???
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná snímka
Lustruje kolegov a vydáva samopaly. Policajtov šikanuje šéfova sekretárka Aktuality.sk
Marián Čišovský
Foto
Emotívny list spoluhráčom od Čišovského: Svaly mi nefungujú, hlava je dobrá!
Nemocnica vážne
Pavol († 51) zomrel po zle podanej transfúzii krvi: Kde lekári urobili smrtiacu chybu!
Kmotrík zatiaľ
Známy podnikateľ Kmotrík pár hodín pred súdom: Priznal, že spoluvlastní dcérsku firmu vodární
Aneta je
Trojnásobná mama Parišková nenecháva nič na náhodu: Synov dala otestovať
Monika Beňová
Europoslankyňa Beňová pred voľbami: Mrzí ma, k čomu sa Sme rodina znížili
Narodili sa
Foto
V Poľsku sa nečakane narodili prvé šestorčatá: V nemocnici nastala panika
Na kosti sa
Foto
Tínedžerovi sa náhodou podaril objav: Kosť stará 34 000 rokov patrí vyhynutému tvorovi
The aftermath of
USA vinia Sýrčanov z použitia chemických zbraní: Ak nájdu dôkazy sľubujú odvetu
Robert De Niro
Foto
Herci Al Pacino a Robert De Niro zaskočili prítomných: Vášnivý bozk na pódiu!
Bývalá
Argentína na nohách: Exprezidentku súdia kvôli korupciu
European union
Slamky a vatové tyčinky to majú zrátané: Ministri EÚ sa dohodli na dátume ich zákazu
Burning wooden
Juh Maďarska smúti: Vyhorela stará historická pamiatka