Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 4.
Ervín
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2019, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Tomáš šiel vlakom do Švajčiarska, na to, čo ho čakalo za hranicami únie, nebol pripravený: Peklo na stanici!

270 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Viladi256
7.2.2019 08:50 | |
+74 -7
Reagovať
Švajčiarsko = práčka peňazí
old-dodo
7.2.2019 08:47 | |
+14 -49
Reagovať
Ten posledný odsek ma zaujal-Čo ak by sa takáto nepríjemnosť stala napríklad nejakému mladému dievčaťu cestujúcemu za jeho pracujúcou mamou v tomto štáte, ktorého spoj by nadväzoval na prípoj v inom meste a ona by sama zostala v nejakom cudzom prostredí?" Pýta sa Tomáš.Koniec citátu z článku.Taká naivná kravina.Už sa ani nečudujem, že ich niečím "zaujal".Možno asi výzorom, správaním.Určite ich niekto na neho upozornil,že by mohol mať pri sebe i drogy.Takíto típkovia si myslia, že sa môžu obliecť do rozthaných riflí, alebo maskáčov, batoch na plece a "kočovať"po svete bez toho,aby neboli nápadní.
Viladi256
7.2.2019 08:53 | |
+51 -4
bol sám tak si sedláci na ňom zgustli....
pantelej
7.2.2019 09:25 | |
+48 -6
No nemusí to tak byť. Pred niekoľkými rokmi sme si urobili výlet z nemeckého Stuttgartu do Zurichu. Kúpili sme si normálne spiatočné lístky do ICE a keď na hraniciach nastúpili supy zo Švajcu, tiež našej skupinke lustrovali pasy, hoci sme boli oblečení normálne, vyzerali tiež standardne, bez výstrelkov, no aj tak lustrovali naše EU pasy, hoci iných prešli bez povšimnutia. Nemali sme také vypočúvanie, ako Tom, ale principiálne som bol vytočený. Niečo podobné, ako Tom vo Švajci, som si "užil" pri prílete do Aucklandu, na Novom Zélande. Tam som si urobil výlet na pár dní, zo Shanghaia. Poučil som sa, že na NZ treba prilietať len zo Sydney, Londýna, prípadne z US. Inak, "jedinák", čo priletí na NZ na menej ako mesiac, si to na hraniciach "poriadne užije". Privítači mu NZ tak zhnusia, že sa tam už nikdy nebude chcieť vrátiť! Preto je veľmi dôležité, čím sa cestujúci dopraví do cieľa svojej cesty! Žiaľ!!!
Viladi256
7.2.2019 08:47 | |
+81 -17
Reagovať
a čo si čakal od švajciarov sedlákov? Mentálne sa nachádzajú 100 rokov dozadu. Sami švajčiari koketovali s nacistami,tam sa ukrývalo ulúpené zlato a prali peniaze pre Hitlera. Ak by som bol na tvojom mieste okamžite by som išiel na švajčiarsky konzulát sa sťažoval sa na šikanu a pekne do televízie nech vedia aký štát to je...
zaphod
7.2.2019 08:52 | |
+35 -61
Slovenskejsie si to uz nemohol napisat. Svajciari su pre Slovakov sedlaci, uzasne! A cim sa moze pochvalit nas narod? Tym , ze opovrhuje vsetkymi ostatnymi? ZA to, ze si v ich bankach Zidia ulozili peniaze kym my sme ich nakladali do vagonov a posielali na bitunky kde s nimi zaobchadzali horsie ako Poliaci s kravami? ZA to, ze su krajinou s nizkou kriminalitou, krajinou kde je poriadok a cistota a kde ludia dokazu diskutovat aj o niecom inom ako o politike? Porovnaj si lubovolnu svajciarsku dedinu s lubovolnou Slovenskou a potom skus znovu povedat kto je Sedlak.
old-dodo
7.2.2019 09:15 | |
+6 -24
On sám seba okomentoval, že je človekom z "nižšej triedy", tak to by asi na konzuláte teda fakt "zaujal" ešte asi viac, ako v tom vlaku.
jozef.c629
7.2.2019 08:30 | |
+14 -27
Reagovať
Veľa plaču pre nič.Mal si pozrieť mapu EU a bol by vedel,že odchádza do krajiny mimo EU.A prečo si vybrali práve jeho?A prečo by nemohli?
pantelej
7.2.2019 09:34 | |
+44 -4
A prečo by mali? Nehovoriac, že s EU majú určite nadštandardnejšie vzťahy, ako s Afrikou, či blízky, alebo stredným východom. Ani ten Švajc nie je dokonalý a žije už len z peňažno-bankovnej chiméry.
galileo11
7.2.2019 08:25 | |
+61 -5
Reagovať
Tak kolotocarys"neviem kam chodis ale asi nie do svajciarska.Som tam roky pravidelne chodim hore dole a mozem povedat a potvrdit ze sa to opakuje bezne!!!!!!sme pre nich niktosi.Zazil som podobne ked dovliekli psa a drzali ma ako podozriveho .Spravne treba kontrola ale mierne.Smutne ze ak si bezne vonku a mas prechodene vsade vsetko tak zbadas ako sa spravaju a nato vsetko rumun macedoncan a podobne moze vsetko len ty nie.Aroganost a drzost je pre svajciara normalka!!.odporucam komukolvek ak to zazie a vie ze nic zle nespravil treba tvrdo do nich niet sa coho obavat .!!!!
kolotocarys
7.2.2019 08:29 | |
+11 -12
no vlakom som tam nesiel to je pravda ale nikdy sme nic take nezazili a chodime tam ked sme na sluzobkach v nemeceku na vylety pravidelne, na slovenskych znackach a pohoda.
pantelej
7.2.2019 09:40 | |
+40 -4
My sme do Švajcu prileteli, prišli vlakom, aj tranzitovali autom do Francúzska, no problémy neboli jedine v Ženeve, kam sme prileteli. Vlakom či autom z Vadúzu to nebola žiadna selanka. Stále majú pocit nadradenosti a opovrhovania ostblokom.
kolotocarys
7.2.2019 08:06 | |
+15 -40
Reagovať
neverim tomu ani trochu, do svajcu chodime a nic take som nikdy nepocul, nezazil a ani nevidel. ale zasa otazka je, kto je Tomas?...ked niekoho takto prehladavaju tak je dost mozne ze maju info ze ma pri sebe drogy a podobne. Takze Tomasko bude asi riadne cislo a zbytocne tu vyplakava. Ale mozno zbytocne pisem ja a zasa si iba niekto v NC pustil ruky na spacir a spisal tento blud, lebo vacsinou mate aj fotky tych uplakankov co sa im stali take strasne nepravosti a teraz nic, iba obrazok nejakeho vlaku.
Bilirubin
7.2.2019 08:30 | |
+8 -6
Mal by dat svoju fotografiu...
pantelej
7.2.2019 09:46 | |
+43 -7
Mudrujete, ako Palacký. Nie je to skúsenosť len Toma. Rôzne formy perzekúcie šjavcovnými supmi sú, aj keď obaja ste sa s takým niečím nestretli!!! Je to tam a záleží, na koho medzi nimi natrafíte! To, že Tomáš si kúpil lupen v predpredaji za menej prachov a urobil si lepáky, nie je dôvod na šikanovanie. Švajčiari (mnohí) sa vonku, (mimo Švajcu) správajú, ako prasce a nenažranci. V hoteli v Osle, si čapovali termosky kávou, mater vyrábala lepáky (na výlet) a pchala do ruksakov! Nie sú nadľudia, to si len mnohí o sebe namýšľajú!!! Cestovaním po svete, našinec poznáva národy tvorí si rebríček. A Švajčiari sú na ňom, hodne hlboko!!!
Nomad46
7.2.2019 07:51 | |
+15 -7
Reagovať
to prezeranie telefonu sa mi nezda s kostolným poriadkom teda s pravnym poriadkom lebo som si na 90 percent istý ze týmto prekrocili svoje pravomoci .pred par dnami som sa v aute v Petrzke zakecal zabudol som odbocit a uz som smeroval do Rakuska:)Musel som sa ist otocit do Rakuska:))Na hranicach rakusky colnik ci kto to bol vsetkych odkýval len ja som musel stiiahnut zadne okienko lebo mam folie na oknach ale do rana asii nespal ked ma o takých 10 min videl ist naspat:)
Darlene111
7.2.2019 08:50 | |
+7 -7
To prezeranie mobilu robia moslimom a je to bezna prax,ktovie co si mysleli?Nedavno v Prahe chytili slovenskeho konvertitu ktory planoval utok..moxno mali rovnake priezvisko????
Jerdna
7.2.2019 07:32 | |
+38 -17
Reagovať
To je výsledok 40 ročnej boľševickej okupácie - občan druhej akosti. A nečlen EÚ si na takom zgustne ako na migrantovi z Afriky , sme v jednom vreci !
zaphod
7.2.2019 07:35 | |
+30 -10
Velka cast Slovakov by taketo kontroly prijala na ukrajinskej hranici. My vieme presne kto su ludia nizsich kategorii, len sa urazame ak sa niekto takto sprava ku nam. V tomto vlaku sa asi odohralo nieco ine, pretoze musel byt plny Slovakov a ten chalan pise sam, ze vytiahli a kontrolovali iba jeho.
stary_sviniar
7.2.2019 07:16 | |
+13 -28
Reagovať
Vymysleny pribeh...
jcb4
7.2.2019 06:52 | |
+35 -4
Reagovať
Ja by som sa nečudoval,že to bolo cielené na základe anonymného udania,čo je na Slovensku bežná prax.Udavači tu rastú,ako huby po daždi.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Antonino Vadala.
Policajti mali informovať o založení odnože talianskej mafie na Slovensku už v roku 2013 Aktuality.sk
5  jarných
Nespoliehajte sa len na lieky, skúste zdravie z prírody: 5 jarných zázrakov
Kariéra aj
Susan Wojcicki je najmocnejšou ženou internetu: Hoci je neznáma, ovplyvňuje životy miliárd ľudí
Čitateľ odfotil
Policajti zastavili vozidlo s ukradnutou značkou: Nestačili sa čudovať, keď uvideli, čo je vo vnútri
Tibor Gašpar
Gašpar bol usvedčený z klamstva: O založení Vadalovej mafie vedel už v roku 2013!
Diela klenotníka Carla Fabergého sú symbolom prepychu: Veľkonočné poklady cárskej rodiny
A330-200 air
Ako sa mu to podarilo? Bezdomovec prežil 1600 km dlhý let na podvozku lietadla!
Spojenci sa
Spustili protiofenzívu: V Tripolise chcú obsadiť dôležité územie
Šťastný návrat
Foto
Z nemocnice prepustia najmenšieho novorodenca: Po pôrode vážil necelých 300 gramov
Fotky Horskej
Nešťastie počas turistiky: V slovenských horách prišiel o život 64-ročný muž
Erik Černák.
Skvelé správy pre Slovensko: Reprezentáciu posilní ďalší hráč z NHL
Odvetný zápas
Fehérváry po zápase nešetril kritikou: Máme čo naprávať
Lietadlo
Lietadlu sa počas letu utrhlo krídlo: O život prišli dvaja ľudia