Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 19. 10.
Kristián
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.02.2019, 06:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Maštalír sa stal obeťou nechutného podvodu: Z herca sa stala návnada na ošklbanie ľudí!

11 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
samneill
7.2.2019 02:27 | |
+0 -0
Reagovať
Preco vyzera Mastalir na kazdej fotke ako nepricetny zdegenerovany magor?
milos1961
6.2.2019 16:46 | |
+6 -2
Reagovať
Vcera som videl uspesnu herecku Adelu Banasovu ako reklamu na produkt na chudnutie vdaka ktoremu schudla vela kiogramov az na to ze nieje herecka uz par rokov sa Vinceova a chuda je od narodenia
007iwb
6.2.2019 11:58 | |
+7 -3
Reagovať
rychle zbohatnutie spekulacia casto sm rdi podvodom. aj na loteriach ludia ako celok prerabaju. podobne v kasinach. cesta k bohatstvu: ucit sa, citat, rozmyslat, pocitat, vyuzivat prilezitosti, zarabat prachy. investovat do zdravych podnikov, ktore vytvaraju zisky.
balancer
6.2.2019 08:24 | |
+11 -17
Reagovať
Parádny ko ko t ten Jobus. Keby bol BMG Invest a SUN tak by diverzifikoval svoj majetok aj tam .....
jofko1111
6.2.2019 08:24 | |
+9 -4
Reagovať
zasa cenzura?
dobry.pes
6.2.2019 08:19 | |
+24 -8
Reagovať
A presne takto vznikajú aj konšpiračné weby. Tie však nikto nenapadne, lebo nikoho neošklbú okrem rozumu. Dokonca polovica stáda sa tých kocovín drží ako kliešť.
jofko1111
6.2.2019 08:26 | |
+26 -14
konšpiračne su iba aktuality .sk s Bardym
zakazaneslovo1
6.2.2019 08:12 | |
+35 -4
Reagovať
Do podnikania idu dvaja jeden ma skusenosti druhý peniaze.Po krachu ten čo mal skusenosti ma peniaze,ten čo mal peniaze ma skusenost.
Jajco63
6.2.2019 07:16 | |
+46 -5
Reagovať
Vzdy sa nájde niekto,čo bude chcieť niekoho oebať,a vždy sa nájde niekto oebaný.
Gestaponaslovensku
6.2.2019 06:18 | |
+8 -45
Reagovať
Zecte k.o.k.o. T slovaci
skajo3000
6.2.2019 09:16
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Holubek.
Autor spisu Gorila: Za Fica odpočúvanie Penty vyhodnotili ako vlastizradu. A vyrazili ma Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Alfa Romeo má
Známy tím F1 má finančné problémy: Koniec v súťaži?
Letecká havária
Tragédia na Aljaške: Lietadlo netrafilo pristávaciu plochu, zahynul jeden pasažier
Michail Gorbačov
Gorbačov sa s obavami prizerá na súčasné dianie: Urgentná výzva pre Rusko a USA
Predseda
Emotívny summit v Bruseli: Junckerovi sa lámal hlas a len sťažka potláčal slzy
Vladimír Dravecký.
Slováci hviezdili v českej extralige: Päť gólov našich legionárov
Fotografia malého
Tisícky ľudí sa neubránili slzám: Dôvod, prečo chlapček čupí na zemi, vami otrasie
Americký
Trump po telefonáte s tureckým prezidentom: Erdogan chce, aby prímerie v Sýrii fungovalo
Na snímke brankár
Brankár Minnesoty ukázal srdce: Krásne gesto pre fanúšika súpera
Little girl with
V okrese Rimavská Sobota útočí nákazlivé vírusové ochorenie: Postihlo 7 detí, na tieto príznaky pozor
Speváčka Lady Gaga
Dráma v Las Vegas: Lady Gaga sa zrútila z pódia! Jej reakcia po tvrdom páde nemá chybu
Na snímke radosť
Trápenie Košíc sa skončilo: Oceliari si napravili chuť proti Liptákom
Dobroslav Trnka
U Dobroslava Trnku zasahovala polícia: Kontrolovali mu zbrane, medzi nimi aj samopal