Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 2.
Etela
7°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.02.2019, 11:15 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: To že je Richard Müller?! Spevák zmenil imidž, na ulici by ho spoznal málokto

33 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jedon
7.2.2019 09:57 | |
+4 -1
Reagovať
dajte mu pokoj , má ťažkú maniodepresiu, je povinne tak nadopovaný psychofarmakami, že ani nevie po akej ulici ide
Skoda30
7.2.2019 08:20 | |
+13 -1
Reagovať
Soňu zmlátil,periny zapálil . . drogovanie,zničí každého. Otázka času.
monika_1266
7.2.2019 07:44 | |
+14 -0
Reagovať
teraz, ktora je jeho aktualna fotka ...? pretoze na vsetkych je spoznatelny a ziadne dramaticke zmeny ... ked uz davate taketo clanky, tak mozno datum by k tym fotkam patril ... len keby ste ich vedeli, vsakze?
rushova
7.2.2019 07:17 | |
+9 -2
Reagovať
prečo s ochrankárom?
Vasniia
7.2.2019 08:03 | |
+9 -2
Lebo ma zdravotne problemy,aj na podium mu vzdy musia pomahat.
Bilirubin
7.2.2019 08:22 | |
+6 -0
Vasnila, to by bol potom zdravotny doprovod.
pantelej
7.2.2019 09:10 | |
+4 -0
Lepšie to znie, ako s milencom...☻☻☻☻☻
DRDAMDIDAM
7.2.2019 22:12 | |
+0 -0
vasniia, to si videla Miloša Zemana
felicitee
7.2.2019 07:04 | |
+7 -3
Reagovať
Richard či s bradou alebo bez, je stále spoznateľny a heho hudba a pesničky originál ako aj on
40596
7.2.2019 07:03 | |
+4 -0
Reagovať
Uz nebudem nahy, drahe slecny, drahe damy, odteraz az navzdy zostavam oblecenyy :D
verholka
7.2.2019 01:49 | |
+8 -2
Reagovať
Akým právom ste tam dali fotku môjho Russella? Hrom do vás!!!
amazing.girl
6.2.2019 23:03 | |
+4 -7
Reagovať
A este mala rada - Richard, neobliekajte sa do ciernej farby, skodi Vam to energeticky. Kto nechce, nech neveri, ale je to tak.
amazing.girl
6.2.2019 22:58 | |
+25 -2
Reagovať
Preco by isiel do hudobnin s ochrankarom? Vsak mu je po laket, odkial ste vydedukovali ze ochrankar?
old-dodo
6.2.2019 22:21 | |
+12 -4
Reagovať
Presne takto som stretol stretol minule jedného známeho, čo je už na dôchodku.Tiež hodne pribral, nechal si narásť bradu, lebo sa mu nechce asi holiť.Keď sa mi prihovoril, tak som ho poslal do ri--ti,lebo som si myslel, že ma otravuje dáky bezdomovec a žobre.
Hjurem
6.2.2019 23:30 | |
+10 -2
A potom si co povedal? Jaj to si ty? Ja,ze daky bezďak. Urcite sa potesil :)
old-dodo
6.2.2019 23:55 | |
+2 -6
Nejak som to neriešil,lebo sme sa nemuseli vzájomne dávno.Náš "rozhovor" trval, asi 2 minúty.Bolo mi to absolútne jedno,čo si pomyslel.Len mi pokazil vtedy deň.
felicitee
7.2.2019 07:02 | |
+0 -0
hjurem:))..a možno by sa trošku spamätal
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Otec Jána Kuciaka
Otec Jána Kuciaka na diskusii novinárom: Buďte tým kubánskym tornádom a fúkali tú špinu preč Aktuality.sk
Rýchle správy
00:40
Otec Jána Kuciaka: Hnev v sebe nemám, chcem poznať odpovede Aktuality.sk
Uplynul rok od vraždy novinára Jána Kuciaka. O tom, aký rok prežila jeho rodina a čo všetko sa v ich živote zmenilo hovorí vo videu jeho otec Jozef Kuciak.
00:30
Kuciak bol lepší než policajti. Takto dopadli kauzy, ktoré odhalil Aktuality.sk
Ján Kuciak upozornil na množstvo káuz. Väčšina obvinení padla až po jeho vražde.
00:10
Nájomné byty zdraželi. Kúpe bývania prajú aj nízke úroky Aktuality.sk
Slováci chcú zväčša bývať vo vlastnom. Odvrátenou stranou je rychle tempo zadlžovania.
concept the women
Žena zomrela na otravu jedlom: Večerala v reštaurácii s michelinskou hviezdou
Vyberám si
Pekáreň pre psích miláčikov v Košiciach: Haf, to sú ale dobroty
Námestie SNP
Foto
Svetové agentúry o výročí zavraždenia Kuciaka a Kušnírovej: Najsmutnejšie riadky o Slovensku
Bývalý predseda
V Macedónskou zatkli bývalého predsedu parlamentu: V tomto mal zohrať dôležitú úlohu
Pakistanský
Pakistanský premiér sa pripravuje na prípadnú agresiu Indie: Na toto dal ozbrojeným silám oprávnenie
Miroslav Stoch
Stoch pripravil dva góly Slavie, ďalej ide aj Škriniar s Interom
Predseda
Poľská vládna strana mala financovať politiku z peňazí charity: Čo na to predseda Európskej rady?
Loď Diciotti
Migranti z lode Diciotti žalujú talianskeho ministra a premiéra: Žiadajú desaťtisíce eur
Poprava mladého
Aktualizované
Slováci žijúci v zahraničí si uctili pamiatku Kuciaka a Kušnírovej: Jasný odkaz domov
Fabien Clain
Zabili vplyvného francúzskeho džihádistu: Parížania na jeho hlas už nikdy nezabudnú
Andy Murray
Tenistova matka prehovorila: Vráti sa Murray ešte na kurty?
Kompletná zostava
Ich najväčší hit pozná úplne každý: Zomrel člen americkej skupiny The Monkees