Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 4.
Vojtech
11°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.02.2019, 23:48 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: USA vyzýva novú vládu v Libanone: Zabráňte Hizballáhu v prístupe k vládnym financiám

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Leenoch
2.2.2019 02:23 | |
+1 -19
Reagovať
PRE :Europske.spojene.emiraty ty debilko umíva si akurat tvar haxne a ruky pred modlidbou a nie telo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leenoch
2.2.2019 01:51 | |
+3 -28
Reagovať
Stredný východ a Afrika ja ako by sa človek presunul do stredoveku uvažovania sice maju i phone ale stale presadzuju svoje a podla čoho chcu žit tak ja som za to žite ako OPICE vôbec ma to neserie len to netlačte mne !!!!!!!!!!!!! lebo tam to funguje ako za sociku u nás len my mame pravdu tak si ju majte a poučte sa !!!!!!!!!!! Skapte v špine a bez pokroku !!!!!!!!
Leenoch
2.2.2019 01:57 | |
+3 -27
Ja rad sprchu rano vy zhnite v špine lebo je to podla Alaha necudné vaša volba zhnite a neumivajte sa !!!!!!!!!!!! je to same klamstvo a pretvarka nič iné!!!!!!!!!!! čo platilo včera už neni pravda dnes !!!!!!!!!! lebo som neni Muslim no na-se-rte si kto potrebuje vás my vás alebo my vás ?????????
Leenoch
2.2.2019 02:01 | |
+2 -24
Ty čo dali minus pošlite vaše skusenosti ako to funguje nie z &hotelov tie funguju ako tak
Europske.spojene.emiraty
2.2.2019 02:16 | |
+22 -3
Ty k0_kqte vymlety, bezny Arab sa umyva 5x denne!!!!! Ty ch_u_j isla.mo-f-o-bny antisemitsky, kde su moslimske staty pred zaostalym, rozkradnutym, vyrabovanym a velmi chudobnym Slovenskom?!!!!! Ty neanderthalec, pozri si videa kuwajtu, Emirátov, Kataru, Bahrajnu a mnohých iných moslimských statov a uvidis, kde, kolko desatroci su pred tebou a Slovanmi ty dem.ent! eidem ja spat, to sa fakt ani neda citat.
Leenoch
2.2.2019 02:19 | |
+1 -17
99 % ako že obchodnikov len hladajú ako vás podviest a ked poviete že nie tak začnú vyhražky atd ............. toto som žažil v Nemecku až som ho chytil pod krk a vyvlekol z kanclu a povedal mu but ty alebo ja !!!!!!!!!!!!! a to bolo ja to tak nepovedal atd-----------zle sme sa pochopili až potom pochopil že ne policia ani kamarati ho nezachrania že my to je jedno a tym sa obchod dostal do ciela tak ako bolo dohodnuté !!!!!!!!! su to špine nič viac a nič menej to ci-gan ma aspon svoju aku tau -čest
Leenoch
2.2.2019 01:27 | |
+18 -1
Reagovať
To je ako rozpustite vašu Armádu lebo nam nevyhovuje ste na Hl-av-u padnutý bi bola moja odpoved !!!!!!!!!!!!
simon1985
2.2.2019 00:22 | |
+21 -9
Reagovať
ترامب: ربما كان يجدر بأجهزة الاستخبارات أن تعود إلى المدرسة
Romankokolmanko
2.2.2019 00:30 | |
+0 -19
Háá??
Romankokolmanko
2.2.2019 00:57 | |
+3 -16
Máš tam tvrdé y a matam byť i..opráv to .. cheechecheee
teodorko73
2.2.2019 00:22 | |
+30 -2
Reagovať
Neverim ???! Stat ktory viac ako rok vysetruje ako im niekto zasahoval do volieb ? - zvolil si niekoho koho American ani nechcel ?! Niee , takyto stat by sa nikdy nepokusal ovplivnovat dianie v cudzich statoch ???!!! Hehehehehehejehehehehehejhehe ?!!! Ci ?
bonivan
2.2.2019 00:20 | |
+35 -2
Reagovať
Ti jude fasisti z uSSa si nedaju pokoj
simon1985
2.2.2019 00:09 | |
+35 -3
Reagovať
vonkajsi tlak na vnutropoliticke zalezitosti statu
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Teenage Girl
Škodí im smútok aj radosť. Tetánia ničí životy najmä mladým Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Útočníci si
Nové informácie o atentátoch na Srí Lanke: Polícia zverejnila identitu dvoch útočníkov
(ilustračné foto).
Prehral boj s chorobou: Exprezident Le Duc Anh zomrel vo veku 99 rokov
Stephane Da Costa
Francúzi na šampionáte bez najväčšej opory: Prednosť dal oddychu
Sadaf Chádemová
Foto
Boxerka Sadaf Chádemová sa nemôže vrátiť do vlasti: Prepísala históriu, Irán na ňu vydal zatykač!
Princ Philip
Princ Philip po škandále s autonehodou provokuje britský ľud opäť: Na zákony kašle!
Hrajte o 200
Strihajte kupóny z Nového Času a zažite najväčšie hokejové hviezdy naživo: V hre je 200 lístkov na MS!
Išlo o jednu
Úradom došla trpezlivosť: Mexickí policajti zadržali stovky migrantov
Panagiotis
Brankár dostal svoj tím na kolená: Po hrubej chybe favorit doma prehral
(ilustračné foto).
Polícia obvinila dve Slovenky a jedného Slováka: Sobášny podvod?!
Kamión sa
Polícia upozorňuje vodičov na silný vietor: Zapríčinil aj prevrátenie kamióna
Výbuch nastal aj
Bombové útoky na Srí Lanke majú stovky obetí: Vyšetrovatelia odhalili novú teóriu
Herec a spevák sa
Herec Juraj Bača zaskočil fanúšikov: Rázne rozhodnutie, ktoré ich zarmútilo