Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
19°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.02.2019, 17:47 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Hygienici kontrolujú stravovacie zariadenia: Mäso z Poľska skončilo v gulášoch aj v sviečkovej

52 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
CervenyKmer
2.2.2019 08:16 | |
+2 -1
Reagovať
Tie hovada Smeracke a Snsacke budu nase deti krmit zhnitym masom. Hlane ze kvicia ze je to zadarmo, bastardi komunisticki.
ludochali53
1.2.2019 22:07 | |
+9 -0
Reagovať
Tie zrúdy zo Slovenskej národnej straky Matečná a Lubyová už hladajú výhovorky a podla nich budú na vine zriadovatelia školských jedální , Pritom predpisy jednoznačne hovoria že majú nakupovat maso a potraviny v čo najnižšej cenovej hladine , viem o tom svoje. Moja známa ako vedúca školskej jedálne dostala finančný postih po kontrole z ministerstva preto ,že nanakupovala potraviny z najnižšou cenou a do tej cenovej relácie patria hlavne polské potraviny .
Postrachyna
1.2.2019 21:42 | |
+2 -3
Reagovať
No tak prajem dobru chut.....
bohol
1.2.2019 20:22 | |
+12 -0
Reagovať
Dúfam že aj poľské veľvyslanectvo berie do svojej kuchyne , poľské mäso .
Jurik3041
1.2.2019 19:41 | |
+14 -1
Reagovať
Zakázať úplný dovoz masa z Poľska a hotovo, nebolo to po prvý krát, začať dotovať živočíšnu výrobu na Slovensku a je to vyriešené. To je tak, keď zlikvidujú dobre, čo vybudovala generácia pred nami. Obnoviť to, čo bolo dobre, dovážame choroby.
SamoSamuel
1.2.2019 19:38 | |
+1 -0
Reagovať
Tankman12 》
SamoSamuel
1.2.2019 19:38 | |
+1 -0
Reagovať
Preco by som mal byt?O 3 eura to poteši len teba zato dostaneš zrazenu mačku
SamoSamuel
1.2.2019 19:26 | |
+1 -1
Reagovať
Josh.Rippenbruch27 Davky hmotnej nudzi vzarastli uz nemusis zrat hnile maso
Tankman12
1.2.2019 19:32 | |
+2 -1
SAMO TAK TO MUSIS BYT RAD,ZE TI VZRASTLA SOCIALKA.
Josh.Rippenbruch27
2.2.2019 15:16 | |
+0 -0
SamoSamuel:Takže občas aj v obchode si vieš niečo kúpiť, nemusíš prehľadávať smetné koše a kontajnery.
partnerX
1.2.2019 19:13 | |
+10 -1
Reagovať
Stat si ma prostrednictvom zriadenych socialnych podnikov v oblastiach s vysokou nezamestnanostou sam dopestovat a vychovat bezpecne a kvalitne potraviny pre skoly a nemocnice a nie sa spoliehat na podvodne papiere z kadetade.Investicia do kvalitnych a bezpecnych potravin pre deti slovenska je investicia do zdravej populacie. Obed zadarmo pripraveny z hoccoho je v podstate navod ako zbohatnu spekulanti co dodavaju skolam lacne produkty s mizernou kvalitou.
SamoSamuel
1.2.2019 19:07 | |
+1 -5
Reagovať
Slzy mi padaju ked vydim jak je tato spocnost zhyckana masove balicky nerastu na poli mozno rastu no nebalia sa.Nech kazdeho masozravca zozere minimalne silna rakovina
Tankman12
1.2.2019 19:14 | |
+7 -2
SAMO A JE SMUTNE,AKO ZABIJAS RASTLINY,KED ICH ZERIES.
Josh.Rippenbruch27
1.2.2019 19:16 | |
+2 -1
A ja vydim, že niekto neovláda pravopis. Niekomu stačí len zelenina, ale ani toho netreba odsudzovať, kto si chce dať trocha chutného mäska. SamoSamuelovi želám pevné zdravie, nech raka nekonzumuje.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Poslanci Smeru v parlamente podržali Kočnera Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Herečkina premena
Foto
Výber hviezd v Tvojej tvári nie je náhodný?! Z Karin Haydu robia sexi dračicu
Matthias Kohler
V Trenčíne došla trpezlivosť: Tréner Kohler skončil, strieda ho nový muž
Táto fotka
Rozhodca Peyper sa pripravil o semifinálový zápas: Za všetko môže fotka!
William a Kate
William a Kate zaujali v Pakistane nielen outfitmi: Páni, fakt toto všetko stihli?
Fico počas
Na východe to opäť vrie: Fico nesplnil podmienku nespokojných smerákov, krok politikov mu zdvihne tlak
Prezident
Poprava novinára a jeho snúbenice: Lučanský rozpustil vyšetrovací tím vraždy Kuciaka
Poprava mladého
Prokurátor podal obžalobu v prípade vraždy Kuciaka († 27) a Kušnírovej († 27): Čo im najviac priťaží na súde!
Prezident Erdogan.
Erdogan odmieta výzvy na predĺženie prímeria, hrozí pokračovaním bojov
Brankár Dallasu
Brankár Bishop prežil hrôzu pri tornáde: Chytil som moje dieťa a utekal do kúpelne
Z súdu mala
Odmietli ďalší návrh zákona: Obvineným v kauze Technopol nebude možné zrušiť milosti
Ciro Immobile
Komická oslava gólu: Chcel si vyzliecť dres, ale dopadlo to úplne inak
Unrecognizable
Koniec plytvaniu? Potraviny po dátume spotreby majú predajne darovať charite