Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 24. 4.
Juraj
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
30.01.2019, 13:55 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Nešťastná Vondráčková je kvôli vojne s manželom uväznená v Kanade: Ďalšia rana!

35 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
felicitee
31.1.2019 09:47 | |
+9 -2
Reagovať
Nie je dobre, ked si manželia robia po rozvode prieky...a Plekanec, ak by bol múdry, tak vie, že ak mama nie je v pohode, nešťastná a má problém..dopadá to aj na deti...
Radika2011
31.1.2019 07:10 | |
+5 -1
Reagovať
naši pisákovia píšu stále dookola to isté a prekrucujú fakty......all for Jan
Marek543211
31.1.2019 06:54 | |
+6 -4
Reagovať
Neotravuje už s tou zgerbou..už je to trápne ...koho zaujíma táto krava
Catherine224
30.1.2019 17:01 | |
+18 -6
Reagovať
Pokiaľ viem z českej tlače, tak keby sa chcela vrátiť do Čiech aj s deťmi, vrátia im pasy do týždňa. Ide len o to, aby si s deťmi necestovala kade tade.
petkokarpina
30.1.2019 16:15 | |
+9 -11
Reagovať
mal vyšpliechať do inej
stastny_otecko
30.1.2019 15:41 | |
+13 -11
Reagovať
najvyssi cas urobit zakony: starostlivost o deti kazdy rodic 50%. zrusit vyzivne pre deti. alebo max vo vyske zivotneho minima alebo socialnej podpory. ak jeden nepracuje tak vyzivne vo vyske nezamestnaneckej podpory max dlzke 1r. aby si dokazal najst pracu.
Feroo338-1
30.1.2019 15:35 | |
+49 -15
Reagovať
Vondrackova tolko spekulovala ako vyuzit feministicke zakony proti muzom na osklbanie Plekanca o peniaze az sa to vsetko obratilo proti nej. A zrazu tu mnohi Plekanca odsudzuju co si to dovolil spravit vlastnej zene, ale nevadi im ak zeny zneuzivaju feministicke zakony proti muzom.
Feroo338-1
30.1.2019 15:39 | |
+33 -9
PS. Plekanec si najal zensky tym az troch skusenych pravniciek. A prave zeny najlepsie vedia ako zasadit tvrdu ranu inej zene... S tymto vsak naivna Vondrackova neratala, myslela, ze len lahko zhrabne prachy a adieu...
XXSXSM
30.1.2019 15:51 | |
+7 -8
fero "tím" sa pise tako,v zmysle takom ako si to pisal,preco ta musim stale opravovat
stastny_otecko
30.1.2019 15:52 | |
+8 -7
Feroo338-1 Lucia vie co robi. pozri pripad erik lola, aby si trosku pochopil ako to funguje v kebeku. tomas bude platit na deti peknu sumicku. a este aj peknu sumicku Lucii pokial nezacne pracovat a zarabat prachy. zostava otazkou ci Lucia obetuje svoju karieru a zakope sa v Montreali.
Feroo338-1
30.1.2019 16:02 | |
+4 -7
Sudruzka ucitelka: "Je to tím, ze jsme tým" :) Omlucam sa za to, ze som nedopatrenim pouzil cechizmus. Ale ja som zo zapadneho Slovenska a Bernolakova slovencina je mi milsia. :)
XXSXSM
30.1.2019 16:32 | |
+2 -4
ja len, ze si pisal, aky si dokonaly v pravopise,a vidis,netreba sa prechvalit
Feroo338-1
30.1.2019 16:36 | |
+4 -6
Nepisal som, ze som "dokonaly" v pravopise, ale, ze mal som rad diktaty. Sam som si vsak vedomy, ze pribudajucimi rokmi chyby robim uz akosi castejsie. :)
scipakov
30.1.2019 15:29 | |
+30 -10
Reagovať
Vo svojej pahltnosti po peniazoch a majetku sa prepočítala až tak že si nastražila pascu na seba. Môže fňukať koľko chce, niet ju čo ľutovať je to prachsprostá zlatokopka ktorá porušila všetké body chovania sa slušnej manželky!!!
stastny_otecko
30.1.2019 15:36 | |
+3 -7
scipakov vysudi slusne vyzivne na deti. mozno aj 20 000 $ can mesacne.
bronco664
30.1.2019 15:22 | |
+27 -7
Reagovať
A opäť rozprávkový príbeh O zlom Plekym a dobrej Vondrajde...
stastny_otecko
30.1.2019 15:10 | |
+6 -9
Reagovať
Asi Lucia moze vycestovat z Kanady. Pas zobrali len detom. deti mozu cestovat do zahranicia len so suhlasom oboch rodicov. aj po rozvode. myslim ze rodic moze jednoducho poziadat na pasovom oddeleni o zrusenie pasu pre dieta. netreba ziadnu zalobu.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Predseda Smeru-SD
Smer neprišiel na rokovanie koaličnej rady. SNS nevie prečo Aktuality.sk
Kňaz vyháňal
Kňaz vyháňal démonov veľmi bizarným spôsobom: Ľudia v kostole aj na internete ostali pobúrení
Bread and butter
Každý rok zabijú státisíce ľudí: Európska komisia odklepla zníženie škodlivých tukov v potravinách
Výzvu mamičky
Mladá mamička ďakuje hrdinovi: Nebyť pracovníka Tesca, jej bábätko by už nežilo!
Zidane sa
Zidane podpichuje do Barcelony: Aj tak sme najúspešnejším klubom v histórii
Pakistanský
Za svoje články by mohol dostať trest smrti! Pakistanskému novinárovi udelia cenu hrdina slobody tlače
slovakian
Foto Kvíz
Slováci, ukážte sa! Ako dobre poznáte svoju rodnú krajinu? Otestujte sa v kvíze
Novinárka Lyra
Foto
Emotívny pohreb zavraždenej novinárky († 29): Blízky priateľ odhalil smútiacim jej najväčšie tajomstvo
Hviezdny
Foto
Ronaldo napísal zoznam posíl pre trénera: Týchto šesť mien chce mať pri sebe!
Nakoniec sa
Foto
Návštevníkom obľúbeného jazera v Bratislave sa naskytol desivý pohľad: Šíri sa vo vode na Kuchajde nákaza?!
Volodymyr
Putin svojím posledným krokom zaťal do živého: Ukrajina je na nohách, po stole buchol aj Zelenskyj
Muslim rebel
Jeho stranu zo strachu zakázali: Zomrel bývalý vodca alžírskych islamistov
Brankár spravil
O tomto má byť šport: Brankár pripravil pre chorého fanúšika súpera zážitok na celý život