Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.01.2019, 09:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Sandru rozzúril prístup detskej pohotovosti na Kramároch: Nehorázne, koľko hodín čakala s chorým synom na vyšetrenie!

184 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
old-dodo
28.1.2019 09:37 | |
+34 -9
Reagovať
Ak je chrípkové obdobie, tak nebudem na pohotovosti čakať, že ma vybavia ihneď.Aj ostatné deti mali určite vysoké horúčky a nielen jej dieťa.Pohotovosť nie je dáky supermarket, kde sa pri návale kupujúcich otvorí viacej pokladní.Pcháte peniaze do vrecák súkromných zdravotných poisťovní,ale ak je zle dačo, tak je na vine štát.
USAfilcki
28.1.2019 09:47 | |
+12 -6
Lenže dnešní ľudia sú je+++nutí mimo realitu vďaka tomu konzumu, myslia si že oni sú vyvolení a všade musia byť prví, ešte že si spomenul supermarkety, presne to si myslia, že všade to je ako v supermarkete a kuchtle v BA si to myslia dvojnásobne, tá arogancia tých ľudí žijúcich tam a to z celého Slovenská, to nemá obdoby, ako by sa tak zgrupovali tí najväčší dege+++ši s celej krajiny. Myslia si že sú pupok sveta a všetko sa točí okolo nich, ak si o sebe tak namýšľajú nech si rovno platia súkromného lekára, ten isto rád príde aý k ním domov tak za 50€ na hodinku.
BachJS
28.1.2019 10:24 | |
+10 -4
Kde čítaš, že čakala okamžité vyšetrenie ??? Nože zacituj ! 7 hodím čakania (aj s vyšetrením) je nonsens. Podal by som podnet na prešetrenie na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.
250918
28.1.2019 10:40 | |
+7 -3
prečo nonsens????????? to záleží od toho, koľko pacientov bolo pred ňou, nie??? keď máš smolu a je pred tebou 100 ľudí, tak budeš čakať aj celý deň. Výnimku majú iba život ohrozujúce stavy. alebo sa mýlim???
USAfilcki
28.1.2019 11:26 | |
+7 -1
250918 nemýliš sa, ale chu++ji to nepochopia, mimochodom, práve o tom sú pohotovosti že by tam mali chodiť len život ohrozujúce stavy. Lenže ako môžme vidieť, ľudia tam chodia ako k obvodnému keď sú tam preplnené čakárne a ešte pi+++čujú.
gigi5
28.1.2019 09:36 | |
+28 -11
Reagovať
Vazena pani hovorkyna. Ste nromalna???? Asi nie,inac by ste toto nevypustili z ust, co ste vypustili.
norja
28.1.2019 09:40 | |
+30 -9
Všetky hovorkyne sú mladé, fotogenické, bez životných skúseností, preto dokážu trepať naučené (predpísané) frázy. Pokial by vedeli, o čom hovoria, aký dopad majú ich slová a v akom rozpore sú so skutočnosťou, nerobili by, čo robia...asi tak.
old-dodo
28.1.2019 09:51 | |
+17 -1
Pracovnou povinnosťou každej hovorkyňe je prezentovať pred verejnosťou oficiálne stanovisko svojho zamestnávateľa a nie svoj osobný názor.Myslieť si môže, čo len chce.Povedať svoj názor v zastúpení svojho zamestnávateľa by bolo hrubé porušenie pracovnej disciplíny a t.j. i okamžitý dôvod na padák zo zamestnania.
norja
28.1.2019 09:55 | |
+6 -2
oldo - mne to jasné je, preto píšem, čo píšem...
Postrachyna
28.1.2019 09:36 | |
+21 -12
Reagovať
A hlavne ze Glvac sa chvali 10 000 hodinkami---a ako tu uz niekto napisal penta ma zisk--!--ostatne ich nezaujmaju..!--Plebs a luzu -(ako oni volaju pracujucu triedu!)-oni riesit nebudu...!!!!--Tu musite vy volit INAK ---ak nechcete zle dopadnut slovaci...lebo uz teraz je neskoro a vidite co vam porobila zo zivota demokracia.....
ooomama
28.1.2019 09:33 | |
+9 -25
Reagovať
Ja si radšej počkám v kľude doma na vyjazdovu pohotovosť, ak netreba chirurga, veru to čakanie tam je na .... A potom das mailand aj za parkovne
Ucholak60
28.1.2019 09:35 | |
+16 -6
A výjazdovka 90e,robíš im reklamu?
ooomama
28.1.2019 09:45 | |
+4 -6
Akú reklamu, 2€som zaplatila ak robili crp 10€, chvalabohu som ju dlho nevytocila a dúfam,že nevytočil, neviem o tom že by sa zmenila taxa, v septembri rocna dostala kŕče, sanitka kramare, cely den tam boli , este nas chcel dr poslať domov, chvalabohu že dr nas poslala na infekcne a tam dostala ďalší záchvat,tak neviem keby nas pán dtr poslal domov co by som za infarktove stavy zazivala zas,
Ucholak60
28.1.2019 10:02 | |
+9 -0
Ale cenník sa menil,je na nete,výjazdova pohotovost Ba,citaj
ooomama
28.1.2019 10:21 | |
+7 -1
Áno mate pravdu,kukla som to od júla sa to zmenilo, tak co k tomu, tzatat zuby a cakat
Postrachyna
28.1.2019 09:32 | |
+24 -17
Reagovať
Tak tak Hrycovej --ci lasicovej deticky --by tak dlho necakali na prijem.....holocaust na vas pokracuje--dalej a vy nic..!!---Vsetci tam len nadavate jeden na druheho--na pacientov---ale vasa zloba je v prvom rada male vyplaty--vsetci pracujuci su oklamany vladou..!-ty si ziju ako krali a vas slovaci caka toto ao tuto mamicku -polkial budete volit demokraciu.......................
andronicvs
28.1.2019 09:38 | |
+19 -5
Volíme demokraciu, ale už od 1993 nám prakticky stále vládne mafia. Čím to bude?
Jurosik97
28.1.2019 09:44 | |
+11 -6
Nevolme si darebakov typu smer,vulgarnu sns,fasistov,bugara proste tymto to je na nasom slovensku.
Jurosik97
+21 -5
Reagovať
Bez omeskania"Vysmievate sa ludom za co?
jbenc
+27 -3
Reagovať
PANI HOVORKINA RECI SU RECI ALE REALITA JE TROSKU INE KAFE............................
sensation278
28.1.2019 09:31 | |
+9 -20
Reagovať
Ďalšia rozmaznana. Namiesto riešenia do nc posielať, este aj dieťa si fotiť? Tiež som tam čakal dlhšie, čo mám teraz robiť?
kocur30
+7 -5
Reagovať
Treba zaplatit odvody.
jaquar77
+31 -4
Reagovať
čo tam po ľudoch hlavná vec že Penta má zisk
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Verejné protesty
Komentár Daga Daniša: Kto je za únikom nahrávky Gorily Aktuality.sk
Americký
Nasledujúci summit G7 sa bude konať v Trumpovom golfovom klube
Andy prežíva
Exkluzívne
Scenárista Andy Kraus žiari šťastím: Narodila sa mu dcérka, s partnerkou vybrali krásne meno
Connor McDavid
McDavid predvádza neuveriteľné veci: Jurčov spoluhráč zbiera body s obrovskou ľahkosťou
(ilustračné foto).
Novým členom Súdnej rady sa stal Viliam Pohančeník
Poznáte ich?
Foto Kvíz
Poznáte frontmanov slávnych kapiel? Otestujte sa v kvíze, ako ste na tom
Zúčastnení
Foto
Pred Haščákovým domom sa protestovalo: Desiatky ľudí vytiahli štipľavé transparenty
Michal Hudák
Mišo Hudák sa netají blízkym vzťahom k Čekymu: Nečakané vyhlásenie priamo v štúdiu Inkognita
Spevák Peter Nagy
Spevák Peter Nagy si o výzore Slovákov myslí svoje: V zahraničí toto nevidieť
Zidane sa
Konečne bude pokoj: Polícia zatkla skupinu, ktorá okrádala hviezdnych futbalistov
Prezidentka
Američania sú zo slovenskej prezidentky hotoví: Neuveriteľné, čo o Čaputovej napísali
Drahomíra má
Foto
Drahomíre doma rastú podivné uhorky: Ohromení ostanete, až keď uvidíte, čo z nich vyrába!
Pre dvojicu je to
Hororové chvíle v Pakistane: Lietadlo s Williamom a Kate nedoletelo do cieľa!