Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.01.2019, 09:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Sandru rozzúril prístup detskej pohotovosti na Kramároch: Nehorázne, koľko hodín čakala s chorým synom na vyšetrenie!

184 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
petkokarpina
28.1.2019 10:15 | |
+26 -8
Reagovať
v ružinovskej nemocnici by si sandra čakala ešte dlhšie.nevieš že na sk musíš byť zdravá a bohatá?teda sedieť v koalícii lúpežných smradov
JERY55
28.1.2019 10:20 | |
+22 -7
asi si nepostrehol kto riadi samospravu DROBA a primator VALO maju to v kompetencii a v pravomoci riesit trzku si zaspal dobu krasny den SLUSNE SLOVENSKO
USAfilcki
28.1.2019 10:30 | |
+6 -7
JERY55 ty nevieš že u dubových hlavách, prevažne paštekárskych za všetko môže FICO.
MaryG88
28.1.2019 10:11 | |
+26 -5
Reagovať
Človek viac ochorie v čakárni ako mu doktor pomôže. Niekedy je účinnejší hrniec lipového čaju s medom ako doktor.
Postrachyna
28.1.2019 10:16 | |
+20 -9
Co to tu trepes----na dieta taketo domace metody neplatia..!!!!!---ludia maju narok --(stale to pocuvam ako mame chodit k lekarom!)----na slusnu zdravotnu strostlivost --ale nie co je toto tu..!!!-To nebolo ani za toho zleho komunizmu..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
amazing.girl
28.1.2019 10:43 | |
+9 -3
Mary, na zapal pluc Ti caj pomoze akurat tak do hrobu..
MaryG88
28.1.2019 11:01 | |
+3 -3
Dámy prosím vás čítajte s pochopením, ja píšem vo všeobecnosti, človek - to nie je len dieťa ale aj dospelák, a niekedy, to nepíšem konkrétne o zápale pľúc, každá situácia a každý stav je individuálny nie som lekár aby som písala konkrétne, ale už sa mi viackrát stalo ze som išla k obvodakovi predpísať len lieky čakala som tam pol dna a prišla som domov s chrípkou
matrix201
28.1.2019 10:08 | |
+22 -1
Reagovať
Stačí, že idete na kontrolu. Ja som išiel na kontrolu urológa do jednej nemocnice v Trenčianskom kraji a čakal som tam od 07:30 do 15:00. Takže toto je všade, len s tým rozdielom, že na pohotovosti sa platí.
sesi358
28.1.2019 10:08 | |
+31 -12
Reagovať
To je všetko preto,že sa chodí na pohotovosť so somarinami.Potom tam čaká ten čo potrebuje.Ale to je tak,keď tam chodia matky,ktoré si fotia svoje dieťa v horúčkach a vešajú to na sociálne siete.
amazing.girl
28.1.2019 10:44 | |
+8 -2
Tak za 7 hodin mas cas spravit fotku. Je to aj dokazovy material v pripade staznosti
USAfilcki
28.1.2019 10:49 | |
+5 -5
sesi358 konečne rozumný príspevok, aj cez týždeň si ho fotila chorého pi++ča a dávala na JUDEFAKEBOOK a potom cez víkend šla na pohotovosť.
Postrachyna
28.1.2019 10:07 | |
+21 -8
Reagovať
vy mate lutovat zidov-(slovaci---ze vraj co sme im vykonali za hitlera)--a na vas je vo vasej krajine na vas pachany novodoby uz najmenej 50 rokov trvajuci Holocaust...polutoval vas niektori zid --zijuci na slovensku..????????????????--zastal sa vas --odskodnil vas ----(jedine ak tak ciganov--na vas bielych slovakov im nezalezi)..........................
Feroo338-1
28.1.2019 10:15 | |
+2 -4
Az teraz mi to docvaklo... Ze ty si ta poluciana co len nahle "presla do ilegality". Styl pisania ta prezradil.
Postrachyna
28.1.2019 10:16 | |
+6 -3
No vidis--objavil si ameriku..........................
JERY55
28.1.2019 10:03 | |
+30 -6
Reagovať
ako citam komentare vecsina tu nadava na tych nespravnych ,,,ako som postrehol predseda samospravneho kraja DRoba primator blavy Valo liberali slnieckari za slusne slovensko ,,,,,slubovali ze ked tam budu oni bude to lepsie a spravodlive prvorady je obcan a cuduj sa svete je to to iste ako za meciara dzurindu fica ....
norja
28.1.2019 09:58 | |
+20 -13
Reagovať
Ktovie, ako by reagovala pani Sandra, keby bola v ordinácii ako zdravotník.
old-dodo
28.1.2019 10:02 | |
+21 -4
Vyšla by asi na chodbu a všetkým deťom rozdala teplomer.Rýchle ošetrenie žiadne decko nevylieči.Tak, ako čakala z horúčkou decka v čakárni, tak by s ním s horúčkou bola i doma.
USAfilcki
28.1.2019 09:44 | |
+47 -50
Reagovať
Takže v sobotu mal decko zápal pľúc a v piato ešte bolo zdravé ako ryba, nech si táto "mamička" dá poriadne cez pysk, lebo má asi taký prístup k vlastnému decku ako je aj prístup zdravotníctva v sobotu na pohotovosti, myslím si že taká matka má čo posledná čo riešiť stav zdravotníctva na Slovensku, lebo u nich doma je asi stav kritický ak čaká s deckom doma až má zápal pľúc a ide k lekárovi až v sobotu a ešte na pohotovosť, kvitujem že jej dali zaplatiť poplatok. Tu jej možno blbá Slovač bude nadržiavať, ale myslím si že lekár hneď vedel že taký stav dieťaťa trvá minimálne niekoľko dní a rodič otáľal ísť k lekárovi počas týždňa. Či to už bola špekulácia samotného rodiča, ako si neriešiť paragraf či dovolenku počas týždňa(aj takých tu bolo v diskusiách v minulosti čo škriekali že oni nemajú čas ísť k lekárovi počas pracovnej doby, preto chodia cez víkend a také poplatky preto zaviedli pre nich deg+++ešov.). Takže, že čakali tak dlho to je smutné, ale pipinka z BA by si mala uvedomiť že žije v najľudnatejšom meste krajiny, tak asi tam všade treba dlhšie čakať + asi ich tam je mudrlantov v tej BA požehnane, že viac ich je takých čo uvažujú že nepôjdu cez týždeň ale cez víkend na pohotovosť a ešte majú tú drzosť vypisovať škrabákom akí sú oni nespokojní so starostlivosťou, ale že sami nechajú svoje decko ešte niekoľko dní a čakajú až na víkend aby nemuseli si brať paragraf či dovolenku tak to len vypovedá čo sú to za ľudia. Ak má decko zápaľ pľúc, bolo choré min. už niekoľko dní a lekár je preto lekár, že vie podľa príznakov a podľa typu ochorenia presne určiť koľko dní trvá ochorenia, takže poplatky na pohotovosti pre špekulantov by mali ešte zvýšiť rovno na 50€, nie smiešnych 10€ a ešte ľudia frflú. Smutné je že matka čo má 4 ročného syna čaká niekoľko dní či sa stav zlepší a až potom a ešte cez víkend pôjde na pohotovosť a kritizuje stav zdravotníctva, no stav jej hlavy je otázny, ak vlastné dieťa drží v takom stave a nejde ihneď k lekárovi ale čaká.
USAfilcki
28.1.2019 09:52 | |
+22 -16
Počítam že tu bude dnes veľa degenerátov čo radi čakajú a chodia až cez víkend na pohotovosť a ešte frfľú, že dlho čakajú a musia platiť, ale cez týždeň nepôjdu, lebo sú špekulanti tak čakajú na víkend a ešte im je ťažko zaplatiť smiešnych 10€, ako som napísal, lekár vie raz dva zistiť koľko dní ste asi chorí a mali by ste to raz dva pochopiť vy i++dioti(že vy ste tí blbí, nie lekári z ktorých chcete tých blbých urobiť), že akútny stav je niečo čo sa vám stane akurát vtedy, nie že vy ste od utorka či stredy chorí a v sobotu či v nedeľu pôjdete na pohotovosť, lebo sa vám stav zhoršil to už nie je akútne, mal by vás lekár nakopať, vypýtať si 50€ a až potom vás vyšetriť a predpísať vám lieky.
paliak2
28.1.2019 09:56 | |
+44 -11
Po pysku si naloz ty...detske teploty a prechladnutia su bezne a maju rychly priebeh,ked prska,ci mu vybehne teplota,tak je prirodzena reakcia rodica čajik s citronom,mozno paralen, a dobre vypotit..ak je ochorenie vaznejsie,je rychly nastup teploty a zhorsenie stavu...nehovoriac o tom,ze 7 hodinovy pobyt v agresivnom prostredi cakarne mohol urychlit priebeh ochorenia a fatalne zhorsenie stavu maleho pacienta...kazdopadne treba ocenit vykon zastupkyne nemocnice,ktora so sarmantnym nadhladom poslala vsetkych stazovatelov do p....!
Ucholak60
28.1.2019 09:58 | |
+13 -6
Tak to by museli byť na Sk lepší lekári,česť výnimkám,lebo mnohí chorobu bagatelizuju.Ti povedia,že máš prísť,keď sa to nezlepší.Kludne mohol byť cez týždeň ešte relatívne Ok,až cez sobotu sa to k...a zhoršilo....
Ucholak60
28.1.2019 10:00 | |
+14 -3
A zjavne si sa nestretol s prípadom,že Ti nezaberú ATB....
prasiak58
28.1.2019 10:10 | |
+16 -3
zas netrep PI..NY! v piatok moze byt decko standardne chore s tym ze sa da ocakavat ze to na aspirine nejako cez vikend da a v sobotu sa moze situacia vyhrotit! a teraz co ty mudrak?! urcite kazdy na nic ine necaka len dr..at sa na pohotovost! pravda je taka ze tak ako vsade na slovensku, panuje na pohotovostiach mamvpczmus, diletantstvo, nezaujem proste slovensko! stacila by mala reorganizacia prace za malo penazi a bolo by to! napriklad otvorit tam par ambulancii s lekarmi v zacviku ( uz su MUDr. ale bez praxe ) kde by ziskavali prax, a jeden takyto by v cakarni triedil dosle pripady na zavazne a tie lahsie by posielal tym v zacviku! hned by to slo!
ivanvas
28.1.2019 10:19 | |
+8 -4
joj, ako môže rozumný človek vypotiť takú hovadinu a ešte si dať tú námahu aby musel príspevok rozdeliť na dva...
BachJS
28.1.2019 10:21 | |
+12 -6
Ak by šla tá matka v piatok, tak by som jej drbol prečo nešla v štvrtok a zenedbala tak starostlivosť o dieťa, keďže zápal pľúc nechodí zo dňa na deň. A v štvrtok by som jej pridrbal, že neprišla v stredu..atď...atď. Svatá prostoto, ty sa aj zamyslíš čo píšeš ???? PS: 7 hodinové čakanie je na pohotovosti nemysliteľné !!!!!!!!!
USAfilcki
28.1.2019 10:23 | |
+11 -11
paliak2 ty chumaj u teba je zápal pľúc vybehnutie soplíka či vybehnutie teploty, tebe by bolo treba ale s drevenou latou je+++núť po hlave, decko nepríde k zápalu pľúc z večera do rána, prv je chytená priedušnica, potom priedušky a až potom sú chytené pľúca, ak nemáš ani základné medicinské znalosti, čo dnes nie je problém vedieť, však každý má internet, tak drž ten svoj fekál na uzde, lebo tiež asi patríš medzi tých čo ešte do dnes nepochopili že lekár dobre vie, koľko dní trvá ochorenie a či to je akútne alebo nie, takže cez pysk by si mal dostať akurát ty po tej tlstej papuli. Inak k tomu čakaniu v lekárni tých 7 hodín, keďže sa jedná o detskú pohotovosť a o preľudnené mesto, kde sa každý magor derie za tzv. lepším životom, tak by mal počítať aj s tým, že kde príde všade bude čakať, tí čo toto nepochopili ako nechápeš tomu ani ty, by mali dostať rovnako cez pysk ako ty, rovno drevenou latou. Totiž ak je v čakárni ďalších 15 ľudí s malými deťmi, tak asi logicky za hodinu nevybavia. Neviem kde ste sa vy trúby vyrojili, ale to dá aj logiku, že ak tam prídem a je predo mnou xy ľudí u lekára, tak asi ma rýchlo nevybavia. Tiež sa mi to nebude páčiť, ale je len na mne či to čakanie absolvujem alebo nie, nebudem to fotiť a už vôbec nie furt sa sťažovať a všetko dávaš do soroš médií, jak malé decko. Inak ak predo mnou je ďalších 10 - 15 ľudí tak je logické že ak tam prídem, tak ma neuprednostia, ako si to poniektorí myslia, že keď sa niekde zjavia, tak ich všade na úradoch v nemocniciach príjmu ako lordov a oni čakať nebudú, to dá tiež logiku a inak celé to je o tom čo som písal vyššie, keby neotáľali a šli v piatok k svojmu lekárovi, nie len by to oblo rýchlejšie, ale nemuseli by toto všetko riešiť, ale sami si vybrali a že ty tomu nechápeš, lebo nemáš absolútne žiadne vzdelanie, tak cez ten pysk si daj sám, ale takú aby si skončil sám na JIS-ke v Piešťanoch ty chumaj. Ja tu len píšem fakty, ale ľudia ako ty nechcú počuť pravdu, lebo sú de+++geší, furt budú len svoje a
USAfilcki
28.1.2019 10:27 | |
+10 -6
furt tam budú loziť na pohotovosť a sťažovať si ešte kúrnik šopa v Bratislave, mesto dočista preľudnené a z roka na rok sa tam viac ľudí sťahuje, tam už z princípu okrem ciest musia aj nemocnice kolabovať aj všetko, hustota obyvateľstva ak neskutočne predimenzovaná že to za pár rokov neustojí, všetko tam ostalo po komunistoch, nič nové sa nevybudovalo a má to zvládať nápor prisťahovalcov z celého Slovenska. Ešte ani nemocnicu za 30 rokov nevedeli de+++geši kapitalisti postaviť, ale načo, však ani lekárov už nemajú. Takže paliak2 tebe by sa zišlo po tej tupej dubovej hlave, ktorá absolútne nepochopila podstatu toho čo som vyššie napísal, lebo máš v hlave len to s čím ťa otec urobil.
250918
28.1.2019 10:38 | |
+9 -7
asi nechcela v piatok čakať u obvodného, a myslela si, že na urgente to vybaví rýchlejšie. ale chyba lávky....
paliak2
28.1.2019 10:38 | |
+8 -2
Ja som len vyslovil svoj nazor,UsaFilcka, priebeh ochoreni je rozny a riesime tu fakt,ze pohotovost ma byt pohotova,co sa po siedmej hodine cakania zda byt trochu ironicky nazov...podla urovne tvojich prispevkov mas osobnu skusenost ako pacient len s psychiatrickymi ambulanciami.. inak pozdravujem do B.Bystrice...RuskaPravda
USAfilcki
28.1.2019 10:41 | |
+5 -4
prasiak s prasačou hlavou, keď tak uvažujú rodičia s malými deťmi do 5 rokov týmto štýlom:"v piatok moze byt decko standardne chore s tym ze sa da ocakavat ze to na aspirine nejako cez vikend da a v sobotu sa moze situacia vyhrotit! " takže ak je malé decko štandardne choré, tak ho treba psolať ešte v piatok do školy a takí chuma+++ji, sama liberálna je+++nutá degenerovaná háveď ma tu kritizuje. Malé decko nemá čo byť štandartne choré, také má ísť okamžite k lekárovi, štandardne chorí môžte byť vy tupí slniečkári v dospelosti vám to neublíži. Inak toto je presne dôvod prečo platili poplatok, lebo aj lekár vedel, že decko mali choré už počas týždňa a k lekárovi nešli. Vás slniečkárov tupých ako si ty prasiak by mali normálni ľudia topiť ako nejaké mačatá vo Váhu, ale aj tých mačiat mi je ľúto,ale vás tupcov by mi nebolo. Rodič ktorý čaká s malým chorým deckom či sa to vyostrí, by mal platiť nie 10€ na pohotovosti ale rovno 100€. Je totiž sakra rozdiel ak človek v dospelosti otáľa a rozdiel ak detský organizmus(oveľa slabší) sa nechá tak, či sa z toho vylíže, takých rodičov by mali rovno riešiť úrady za zanedbanie starostlivosti, nie lekárov, ale rovno rodičov, ale dnes v tomto konzumnom je++nutom svete ma to neprekvapuje, čudujem sa vôbec že ľudia majú ešte deti, lebo podľa toho ako sa k ním správajú a ako sa o ne starajú je hneď vidieť, že takí ľudia radšej deti nemali mať. Človek čo čaká s malým deckom či sa mu zhorší stav je magor a nezodpovedný človek a že takých ma++gorov na Slovensku dnes je, požehnane.
USAfilcki
28.1.2019 10:48 | |
+4 -3
paliak2 takže ty si si vyslovil len svoj názor a máš pocit, že ja som si ten svoj nevyslovil, alebo máš pocit, že len ty máš právo tu vypisovať tie svoje názor, takže priadnu cez pysk aby ti dala stena druhú a za druhé to že priebeh ochorení je rôzny je tiež fakt, ale to že na pohotovosť kde má prísť 1, max. pár ľudí za pol dňa s nábehom na infarkt resp. mŕtvicu a pod., tam chodia bežne ľudia s tým že sú chorí niekoľko dní a sú tam rady ako u bežného lekára počas týždňa, za to pohotovosť nemôže, za to môžu dubové hlavy že cez týždeň k lekárom nechodia a čakajú na víkend a idú na pohotovosť. Moje príspevky sú len takou formou vedené s kým mám tú česť ty truľo a to že mňa čo tu často diskutujem si pomýliš s tým liberálnym kiskoidným ho***nom to len dokazuje aký si korunovaný blb. Ja čo tu slniečkárom dávam cez pysk a pravidelne sa mi vyhrážajú v rp, tak ty ma označíš jedným z nich a že kto tu má osobnú skúsenosť ako pacient s psychiatrickými ambulanciami, no asi ty nie ja ty tupec.
paliak2
28.1.2019 10:54 | |
+4 -3
Inak dakujem za ustretove spravanie,lepsie si mi nemohoj moj nazor potvrdit...
USAfilcki
28.1.2019 10:55 | |
+5 -3
250918 BINGO, presne o to išlo, tí najviac škriekajú a sťažujú si, inak jak zavádzali poplatky na pohotovostiach, dávali v TV reportáž, tam jedna seriózna panička už taká 40-ka povedala do kamery, mne ten poplatok nevadí, lebo prídem na pohotovosť, síce zaplatím 10€, ale musia mi urobiť všetky potrebné vyšetrenia na ktoré by som inak čakala týždne a mesiace, tá to povedala aspoň úprimne na rovinu, ale iní nepôjdu k svojmu lekárovi, lebo si nechcú brať dovolenky resp. paragraf, lebo by im strhli zo mzdy, tak čakajú špekulanti na víkend, potom nadávajú že platia na dnešnú dobu smiešnych 10€ a ešte je sranda že tam narazia po pri pár normálnych pacientoch na ďalších 10 - 15 špekulantov ktorí tam rovnakú čakajú a nadávajú a mne je smiešne, že chceli vy++ebať so systém a systém skôr vy++ebal s nimi špekulantmi. Totiž o tom to je o ničom inom. Najviac mi je ľúto tých čo tú pohotovosť fakt potrebujú a musia tam čakať pre de++bilov ktorí mali ako tu napísal tupec prasiak cez týždeň decko ešte "štandardne choré" a čakali či sa to vyhrotí alebo nie, tak mohli už počkať do pondelka, ak tak radi čakajú.
paliak2
28.1.2019 10:58 | |
+3 -3
UsaF...alias RuskaPravda..alias dzusoblok....zjavne mas zdravotnu kartu na veterine,tak nevies ako to chodi na pohotovostiach u ludi...
USAfilcki
28.1.2019 11:04 | |
+2 -2
paliak2 mám to vieš kde či som ti niečo potvrdil či nie u mňa podľa tvojho zmýšľania ťa radí práve medzi tých typov ako RuskaPravda, normálny človek dnes chápe že ho raz dva nikde nevybavia, lebo nie málo ale stále sa všade píše o nedostatku lekárov, ale to by nebol ani problém na pohotovostiach, problémom sú tupí, arogantní a bez myšlienkovo fungujúci ľudia a ešte špekulantský, neskutočne retardovaný slovenský národ. To kde človek je všade vidí ako sa toto tupé stádo chová a to som národovec, ale to čo tu žije a čo tu vyrastá od 89 roku to je katastrofa a potom to tak vyzerá na úradoch, nemocniciach, dokonca a na cestách, všade. Napísal som tu všetko ako je a že si to ty nepochopil tak si tupec, to že ľudia zneužívajú pohotovosť a robia z nej bežnú čakáreň a u bežného obvodného lekára to nie je problém nemocnice, to je problém v hlavách tých ľudí, čo sú schopní čakať s vlastným deckom ktoré je podľa i++diota štandardne choré niekoľko dní a v sobotu či v nedeľu sa s ním až vybrať k lekárovi, tak toto isto nie je normálne. Nech čakajú aj 3 dni, keď majú problém sami so svojim vlastným deckom ísť okamžite k lekárovi a ešte so 4 ročným, ale je dobré vidieť že nie sú v tomto zmýšľaní sami, lebo ak tam čakali 7 hodín, tak tam bola plná čakáreň plná "inteligentov", takže je pekne vidieť že tie poplatky sú ešte nízke a mali by sa zvyšovať až do tej dobe, kým na pohotovosť nebudú chodiť ľudia fakt s vážnymi stavmi a nie že doma vyčkávajú s chorým deckom niekoľko dní.
USAfilcki
28.1.2019 11:07 | |
+2 -2
paliak2 vieš prečo neviem ako to chodí na pohotovosti, lebo za 40 rokov som na pohotovosti ešte nebol, vlastne raz som bol ešte s nebohou babkou ktorá mala nábeh na infarkt, ale aj to keď som prišiel na pohotovosť nikto tam vtedy nebol, dnes čím mladší tým spro+++stejší a zneužívajú pohotovostné služby ako na bežiacom páse a ešte nadávajú LeboFico. Inak k veterinárovi chodíš asi ty, keď ťa to napadlo a vôbec, však hlavu máš jak Anglicky buldog a rozum asi tiež.
paliak2
28.1.2019 11:13 | |
+4 -1
V tebe je tolko hnusu,ze keby ta pochovali na poli,tak maju osem metrovu kukuricu...taky si hnoj
USAfilcki
28.1.2019 11:24 | |
+1 -2
paliak2 prečo tu píšeš múdrosti ktoré ti povedal do oči vlastný otec, teraz tu budeš celý deň onanovať, lebo si dostal cez pysk, ale to je tvoja vec, môžeš sa realizovať do večera.
prasiak58
28.1.2019 11:26 | |
+1 -1
tebe to dobre kuruje v tej lebeni! to mam najradsej takych ako ty co pisu zo svojich bludov v hlave o niecom co v zivote nezazili! ja som bol svojho casu na kramaroch na pohotovosti ako na klaviry s babkou a neslo o sopliky! a dojem: nudzova osetrovna nejakeho uteceneckeho tabora niekde v Afrike...
Sunofsansebastian
28.1.2019 16:56 | |
+1 -1
100%s tebou USAfilcki súhlasím... chyba matky.uz v týždni mala byť u pediatra s ním..zapal pľúc nepríde z piatka na sobotu..kvôli takýmto ľuďom je samozrejme plná pohotovosť a potom nadavajte ľudia že dlho čakáte.. súhlasím úplne so všetkým čo píšeš...
kendi00
28.1.2019 09:43 | |
+14 -22
Reagovať
Mamicka,moze nastupit ako zdravotna sestra.Miest je dost.
clovvek
28.1.2019 10:21 | |
+6 -3
ak by im zvýšili platy tak nebolo by toľko voľných miest
Laskadlo
28.1.2019 09:37 | |
+22 -12
Reagovať
Ja mam s detskou pohotovostou na kramaroch len pozitivne skusenosti. vzdy sme boli sice len na chirurgickej ambulancii. Necakali sme dlho, personal bol mily , ustretovy. Cakaren aj ambulancie su zrenovovane, s hrackami pre deti a TV. Teraz je zvyseni vyskyt respiracnych ochoreni,preto to cakanie. Preto by mohli aspon v tejto dobe posilnit personal.Ono s tymi mensimi detickami to tiez nie je uplne jednoduche a vysetrenie trva dlhsie ako u dospelých. Preto sa aj tie cakacie doby natahuju.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Prokurátor podal obžalobu na Kočnera a spol. v prípade vraždy Kuciaka Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Slovenský tenista
Po triumfe v Ismaningu Lackov návrat do Top 200, Kužmová naďalej slovenskou jednotkou
Náves kamióna
Foto
Hrôzostrašná smrť v plameňoch: Po nehode kamiónu zaživa uhorel český vodič († 37)
Opraty podľa
Spevák Drobný bol s Gottom († 80) dlho na nože, no na pohreb prišiel: Odkaz vdove Ivane
K zrážke došlo
Pri Galante sa zrazil kamión a dodávka: Na mieste zasahuje aj vrtuľník
Zoltán Andruskó
Andruskó uzavrel dohodu o vine a treste: Prokurátor podal na súd návrh na jej schválenie
Cyber Attack
Krádež tajných informácií: Ruskí hackeri napadli iránsku skupinu, cez ktorú špehovali iné štáty
Peter Sagan.
Foto
Taliansky portál prišiel so šokujúcou správou: Saganov koniec v Bore?
Muslim rebel
V Sýrii ostali tábory a väznice pre džihádistov bez dohľadu: Ruský minister obrany varuje pred veľkou hrozbou
Foto
Babička sa dostala do formy až po sedemdesiatke: Uvidíte jej fotky pred premenou, nebudete veriť vlastným očiam
Z odstaveného
Opacha z Poľska hyzdí parkovisko: Kedy odstránia vrak spod Tatier?
Peter Altmaier
Kedy sa dozvieme verdikt o odklade brexitu? Nemecký minister Altmaier ponúkol odpoveď
Princovia William
Princ Harry prehovoril o problémoch vo vzťahu s bratom: Čo sa deje medzi mnou a Williamom