Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
7°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.01.2019, 14:03 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Emme po nehode, ktorú spôsobil princ Philip, praskli nervy: Klamstvo kráľovskej rodiny!

53 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Catherine224
26.1.2019 10:19 | |
+3 -10
Reagovať
Mne by osobné ospravedlnenie kráľovnej stačilo. Iste mala auto poistené,takže peniaze dostane, jej životné funkcie sú neporušené...žije, všetko vcelku dobre dopadlo. Ešte k tomu a môže pýšiť, že do nej staručký princ narazil.Neskôr by som ospravedlnenie kráľovnej dala do aukcie, nejaký milionár by mi za to zaplatil určite. Kráľovská rodina je kráľovská rodina, ako Angličanka by mala byť s tým vysporiadaná. Slováci k tomuto budú darmo diskutovať ako bohorovní, nie sú totiž Angličania...
tatik60
26.1.2019 17:39 | |
+3 -2
Catherine224 -ďakujem za názor. Kultivovaný lopatisticko zrozumiteľný i pre našich Slovenských spoluobčanov. Chcem veriť, že zapracuje čítanie s porozumením a nenastane tu žlčovitoslovná reakcia.
felicitee
27.1.2019 10:47 | |
+2 -0
ponížene ďakujem, že som mala tu česť da s vami stretnúť😜
tatik60
28.1.2019 21:42 | |
+1 -0
....myslím, že poďakovanie sa prijíma. Je fajn, že v takto, pre Slovensko a Slovákov, ťažkej a dôležitej životnej diskusnej téme, sa našlo pár nad vecou...
felicitee
26.1.2019 08:39 | |
+14 -0
Reagovať
Samozrejme ospraveflnenie a aj bolestne pre obe zranené ženy a opravu auta. Pre kráľovskú rodinu neplatia žiadne zákony?
Josh.Rippenbruch27
26.1.2019 02:09 | |
+21 -0
Reagovať
Peniaze, penezí, či peníze. Dedovi Filipovi by bolo dobré povedať, že nech už radšej neriadi motorové vozidlo na verejných komunikáciách. Keď veľmi potrebuje šoférovať, nech si ide skúsiť pretekársku dráhu v Silverstone, či Brand Chatch. Bez urážok, ale ten pán sa blíži k stovke, nemôže mať reflexy ako dvadsiatnik.
pepekova
25.1.2019 19:54 | |
+35 -6
Reagovať
Sa už konečne preberte vy blbci anglický ze vasa kralovna a jej rodina je banda arogantnych darmozracov !
Postrachyna
25.1.2019 19:32 | |
+33 -2
Reagovať
Uz by mu mal dat niekto vychovne zaucho....id-iot stary---!!!--sak raz zabije kdesi ludi---
JAV0R23
25.1.2019 19:19 | |
+48 -5
Reagovať
Co myslite, preco ziju dlho, ako Matuzalemy? preto, ze su to iluminati pijuci pri rituáloch detsku krv? A toto sem forsiruju tito sialenci kazdy den, ako keby sme boli ich poddanymi, alebo byvala ich kolonia!!!! Co ste sa v tej redakcii uz naozaj zblaznili? preco to sem davate?!! Ak neviete robit novinarsku pracu poriadne a davat sem aj clanky z iných krajin, tak chodte k lopate, alebo na inu manualnu poziciu, lebo evidentne toto nie je vonkoncom normalne..!!
1959okuliare
25.1.2019 18:00 | |
+34 -4
Reagovať
Je to drzý , šĺachtický cccct s kadejakými VYMYSLENÝMI TITULMI .
tatik60
25.1.2019 18:15 | |
+6 -17
-prosím, nepreživaj to tak intenzívne. Dýchaj zhlboka. Buď nad vecou- aspoň trochu. Ď.
1959okuliare
25.1.2019 18:23 | |
+25 -3
tatik60 .... ja som v pohode. Len som skonštatovala pravdu. Mnohým ide už tento starý chu * j na nervy, ale nikto si nedovolí mu oponovať, hoci ohrozuje vo svojom vysokom veku iných ĺudí za volantom. Už mal dávno prdieť doma do duchien , pán šlachtický , neužitočný chu * jko .
tatik60
25.1.2019 18:29 | |
+4 -7
ok-súhlas. Daj, ako by som mohol pomôcť v tejto veci. Ď.
1959okuliare
25.1.2019 19:10 | |
+7 -2
taktik60 ..... ďakujem za ponuku, ale Ty si na to príliš malý pán , aby si mohol rozhodovať o tomto starom chu * jovi, kde sa každý ide z neho pos * rať , lebo nechce mať v krajine alebo vo svojej robote problémy.
tatik60
25.1.2019 19:16 | |
+4 -7
...aj ja ďakujem za odpoveď. Pomýlila ma tvoja reakcia a preto som sa domnieval, že i ja jednoduchý poddaný môžem prispieť k riešeniu. Tak prepač...
1959okuliare
25.1.2019 19:24 | |
+6 -0
taktik60 ..... v jednom máš predsa len pravdu. Aj my sme vlastne poddaní, hpci sa u nás toto slovo tak často nepoužíva , ako v Anglicku. Slovenskí otrokári nás tiež majú za poddaných, nás slovenských otrokov.Som rada, že už nie som otrokom, ( ale kedysi som bola), dnes sa však mám veĺmi dobre. A to isté želám aj Tebe.
tatik60
25.1.2019 19:33 | |
+3 -2
..ďakujem za prianie a celkom na Slovenské pomery kultivovaný a k veci pokec. Tak nech ti to vydrží. / niekedy som zhrozený zo slovno vyjadrovacích prostriedkov na diskuse - ale to je asi tou výchovou a hlavne vekom/
felicitee
26.1.2019 08:41 | |
+0 -0
taktik60😀😂😂😂👍
felicitee
26.1.2019 08:43 | |
+0 -0
sorry, tatik
tatik60
25.1.2019 16:52 | |
+34 -1
Reagovať
- vo všetkej úcte k jeho veličenstvu- vzhľadom k jeho veku, možno už do 5 minút po nehode na to zabudol.
Feroo338-1
25.1.2019 16:35
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
jofko1111
25.1.2019 15:27 | |
+16 -22
Reagovať
tato stara husenica by už mohla natiahnuť kopyta
pepekova
25.1.2019 19:57 | |
+7 -6
Už by bolo dobré keby nasadol do pohrebaku nie za volant!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Slovenská mafia: Sýkorovci možno chceli zabiť Kočnera (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Čo si myslí o brutálnej vražde?
Bezpečnostný analytik Geršič o hrozivej smrti Violy († 34): Vypátranie vraha je náročnejšie, ako v iných prípadoch
Princ sa vzdal ofi ciálnych povinností. Mal tak urobiť na pokyn kráľovnej Alžbety.
Princ Andrew po škandále s Epsteinom († 66) končí: Pre kamoša pedofila prišiel o kráľovský plat
Claudia Sheinbaumová je primátorkou metropoly Mexika.
Brutálne násilie na ženách: Mesto Mexiko vyhlásilo výnimočný stav
Mali celý život pred sebou.
Smrť krásnej Violy († 34) oživila bolestivé spomienky: Beštiálne vraždy mladých žien, ktoré otriasli Slovenskom
Venus si za svoj výkon medzi čirlíderkami Lakers vyslúžila veľký potlesk.
Foto
Venus ukradla basketbalistom šou: Všetci sa dívali len na slávnu tenistku
Herec Andy Hryc
Podvod s narodeninovou oslavou Hryca má dohru: Nové trestné oznámenie na vicestarostu Karlovej Vsi
Politické strany sa nedohodli na spoločnom postupe do volieb
Opozičnú koalíciu pochoval Kiska: Exprezident uprednostnil ambicióznu predstavu pred dohodou
Nicole Scherzinger
Foto
Speváčka Nicole Scherzinger zbalila ďalšieho športovca: Fešák sa snaží preraziť aj v šoubiznise
2019: Takýto bol  príchod do Lúrd.
Príbuzný Gombitovej zabehol do Lúrd za 14 dní: Košický kňaz zvládol 2 400-kilometrový štafetový beh bez prestávky
Psík má pre chorobu veľa zdravotných problémov.
Dvojročný Ranger stále vyzerá ako šteňa: Rozkošné fotky nemeckého ovčiaka vám vyčaria úsmev na tvári
Americký prezident Donald Trump.
Američania sa vyhli veľkým problémom: Trump podpísal dôležitý dokument
Obyvatelia odpadky vyhadzujú von oknom.
Siahnu hlboko do vrecka: Za čistenie Luníka IX zaplatia Košičania vyše 60-tisíc €