Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 26. 3.
Emanuel
4°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.01.2019, 09:45 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Dráma v centre hlavného mesta! Na chodník plný ľudí sa zosypala ťažká sklenená výplň: Úlomky zranili chodkyňu

11 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
cezera
23.1.2019 20:11 | |
+6 -0
Reagovať
To už je minimálne druhá tabuľa čo tam padla. Prvá trochu poohýbala strechy na autách. Majú veľké šťastie, že zatiaľ nikoho netrafili. HB Reavis approved.
Sonnyliston
23.1.2019 10:14 | |
+18 -3
Reagovať
Sklo je nebezpečné.Ked som robil v LB-Leasingu mali sme presklene kancelarie Bol to napad nasho raluskeho konatela po ameruckom vzore,aby kazdy kazdeho mohol z chodby kontrolovat.Este šťastie ze som mal v kancelarii nahodou kolegu,ked z nicoho nič praskli sklenene dvere.Sklo sa rozprsklo na vsetky strany.Nebyt tam kolegu,tak by si mysleli,ze som to urobil ja.Prisli pani odbornici a nikto nevedel povedať,preco sa to stalo
Feroo338-1
23.1.2019 10:31 | |
+14 -1
Zrejme to bolo tzv. bezpecnostne, teda vlastne kalene sklo. Isty cas ked boli v mode sklenene skoliky, tak tie casto zvykli same od seba nahle "explodovat". Kalene sklo ma v sebe urcite vnutorne pnutie a pri nedodrzani spravnej technologie kalenia ho moze same roztrhnut. Na druhej strane tie rozbite ulomky nie su ostre a nemali by sa od nich ludia porezat ako pri klasickom skle.
pantelej
23.1.2019 10:32 | |
+9 -0
Nuž, bubáci boli nasratí, že nemohli prechádzať stenami, lebo sklo je sklo, tak tie dvere radšej vysklili...☺☺☺☺☺
Feroo338-1
23.1.2019 10:36 | |
+17 -3
Vlastne ani leasing neni bezpecny... Len raz v zivote som mal auto na leasing a uz nidy viac! Hoci som si vzdy poctivo plnil svoje pohladavky, pri kazdej korespodencii nikdy nezabudli zdoraznit, ze ak nahodou nieco nezaplatim, tak hned mi auto zoberu a zaplatim este aj zmluvnu pokutu... Vlastne cely cas som mal pocit, ze doslova len hladaju nejaku zamienku aby ma mohli okradnut.
pantelej
23.1.2019 11:02 | |
+8 -0
Franci, na invektívy takého charakteru sa musíš vedieť povzniesť. Robia bu-bu-bu, ale keď so splácaním nemáš problém, tak im na také drísty môžeš, kálet...☺☺☺
Feroo338-1
23.1.2019 11:17 | |
+11 -0
Vsak som aj riadne ten leasing ukoncil bez problemov, ale stale mam na nich tazke srdce ako sa stale snazili nejako spekulovat. Odvtedy som sa zaťal a uz nechcem nikdy ZIADNY leasing. Napriek tomu, ze sami mi opatovne ponukali ako ich "dobremu klientovi" nove a ovela vyhodnejsie podmienky ako prvy raz. Ja totiz na krivdy nikdy nezabudam.
pantelej
23.1.2019 10:05 | |
+13 -5
Reagovať
A Lusýja je už za hvizdu. A to len chodieva okolo chodníka natlačiť do hlavy. Nuž ale na budovanie väčšej slávy a scelebritovanie bude musieť "pritvrdiť". Blabotať o tom, čo by bolo keby bolo, rýchlo vyčpie...☻☻☻
Sonnyliston
23.1.2019 10:15 | |
+9 -5
Lujza ma dlhe cikanie,mohla by byt hviezdou aj Maznakovi v posteli
Feroo338-1
23.1.2019 09:53 | |
+22 -3
Reagovať
Nuz ta turistka v Honkongu uz take stastie nemala ked jej padajuce okno na ulici spadlo priamo na hlavu. Nastastie v Bratislave neni az taka hustota obyvatelstva, takze ludia mali vlastne stastie.
pantelej
23.1.2019 10:30 | |
+9 -5
A proti Hong Kongu je pomer množstva prípadne vypadnuvších sklených výplní mrakodrapov, oveľa vyšší, ako v najdzedzine Slovašky...☻☻☻ Mrakodrapov v Gratislave je proti HK relatívne pomenej...☺☺☺
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Haščák z Penty
Komentár Daga Daniša: Haščákovi hrozí devastačný útok. Od Kočnera Aktuality.sk
Peter Tóth
Exsiskár Tóth vypovedal na polícii: Čo prezradil o vražde Kuciaka?!
Angličania vysoko
Foto
Angličania úradujú: Po Čechoch dostala debakel aj Čierna Hora
Americký
Trump ocenil prácu vyšetrovateľa v kauze zásahu Ruska do predvolebnej kampane v USA: Tvrdá pomsta neprajníkom
Dym je po útoku
Izrael a Hamas po drsných útokoch: Podarilo sa Egyptu docieliť prímerie?
Cristiano Ronaldo
Nepríjemnosť pre Portugalsko aj Juventus: Cristiano Ronaldo sa zranil
Výletná loď
Po výpadku motorov na výletnej lodi evakuovali stovky ľudí: Polícia začala vyšetrovanie
Leona nečakane
Šokujúce odhalenie z výpovede Andruskóa: Otrávili Zsuzsová a Kočner známu redaktorku († 32)?!
Marcelov syn má
Marcelov syn ohúril celý tím: Budúca hviezda Realu?
V Kyjeve
Taliansky novinár mal pokrývať prezidentské voľby na Ukrajine: Prečo dostal stopku?
(ilustračné foto).
Učiteľ mal zneužívať maloletých chlapcov: Na súde sa svojim obetiam ospravedlnil
Semifinále
Foto
Nitra začala semifinále víťazstvom, Blackwater sa blysol hetrikom
Policajti
Policajti neverili vlastným očiam: Nestačili rátať, koľko migrantov vyskákalo z obyčajného pick-upu!