Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 25. 4.
Marek
20°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.01.2019, 12:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kráľovná Plesu v opere 2019 je známa, hlasovanie ukončené: Toto sa ešte nestalo!

34 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tatianakp
19.1.2019 14:28 | |
+2 -5
Reagovať
Malachovská tam teraz nebola? Či čo? Vôbec som nevidela akú kreáciu dala na seba
Santorini
19.1.2019 11:42 | |
+7 -5
Reagovať
Vyhrála krása,mladosť veď Mladosť je túžba živá po kráse a láske Pozrel som na googl aj pani Horňákovú krasavica kam sa hrabe Balúchová a to by ešte chcela od Borisa ďalšie dieťa No poviem Vám rozum sa mi zastavil...chvala Bohu odkázal,že nemá záujem ani sa mu nečudujem Saška si nádherná,ako maminka nech sa Ti daríííííí a kuvičie hlasy nepočúvaju staré strigy
matin31
19.1.2019 11:41 | |
+1 -2
Reagovať
jednoznacne,ostal z toho sklamany,taky Majko Kocner,ten by tiez,urcite zamiesal karty v poradi,alebo taky Paviel Rochniak,toto bolo zmanipulovane.😀😀😀
Postrachyna
19.1.2019 10:36 | |
+12 -14
Reagovať
17 rocna na plese este nemala co robit ..!!!!--to je a bola taka nedockava..???????????--Okrem ineho som jej hlas nedala --a myslym ze to bolo cele zmanipulovane..!!!!!!!!!!!1--otecko zas uradoval..!---smejdaci...hnusny,..!!!!!!!!!!!!!!!!
Slobodnapandora
19.1.2019 07:12 | |
+30 -12
Reagovať
No ...doba, keď peniaze uprednostňujú bastardčatá je tu...! To, čo robí Kolár, je choré...
XCSKING
18.1.2019 23:09 | |
+61 -1
Reagovať
.... V ankete sa ešte nestalo, že by zvíťazila tak mladá slečna. No, ono to bude asi tým, že také mladé slečny, ako táto tam ešte neboli, alebo ???
samneill
18.1.2019 21:50 | |
+34 -13
Reagovať
Skoda ze tam nebol Sagan. Urcite by ho zvolili za kralovnu.
kikirik007
18.1.2019 21:06 | |
+29 -13
Reagovať
A je po tatínkovi ??? Tipnime si ktorá Borisova dcéra bude mať 10 detí od 10 otcov?
pavol.kumpan
18.1.2019 21:47 | |
+40 -14
Prečo tento trápny komentár opakujete všetci ako papagáje? Nesúď dcéru podľa otca
kikirik007
18.1.2019 21:03 | |
+35 -3
Reagovať
Boris, mobilný operátor ti ďakuje za investíciu.
Aajanka
18.1.2019 20:56 | |
+43 -18
Reagovať
Treba uznat je to pekne mlade dievca. K0necne sa ludia spamatali a vyhrava prirpdzena krasa radost a mladost. Nie stare tetusky sp silokonmi ....dufam ze era silikon9v je na ustupe
XCSKING
18.1.2019 23:15 | |
+41 -7
...no vyššie som napísal, že toto je prvá mladá slečna, neplnoletá, ktorá sa na plese v Opere objavila. No a takéto mladé dievča malo vyhrať niečo iné a nie titul kráľovnej plesu, ktorý je určený pre inú vekovú kategóriu. No a na tie umelé zásahy v jej prípade asi nebudeme dlho čakať, veď otecko zaplatí...možno sa ukáže s novou karosériou aj v súťaži "Miss", ktorá je pre ňu prijateľnľjšia ako súťaž medzi starými matrónami. Tam nemala čo hľadať.
XCSKING
18.1.2019 23:15 | |
+8 -3
...prijateľnejšia...
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ropovod Družba
Slovensko zastavilo dodávky ropy z Ruska Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Wendi Miller
Žena nasadla do auta so sexi exhokejistom: Hororový nález v jeho luxusnom apartmáne!
bývalý americký
Kandidát na prezidenta USA Joe Biden: Požiadal som Obamu, aby ma nepodporil
Obaja stratili
Foto
Daniel, ktorý kvôli rakovine prišiel o ženu, sa dal dokopy s mladou vdovou: Slová jej syna dojímajú
Hokejisti Česka
Veľavravný ťah českých trénerov: Podceňujú našich hokejistov?
Útočníci si
Počet obetí útokov na Srí Lanke sa znížil na 253: Z toho, čo zistili pri pitvách, vás strasie
Marián Čekovský
Marián Čekovský prehovoril, všetci vybuchli do smiechu: Mohol toto zo seba vypustiť?
Na snímke
Foto
Vlhová po návrate z exotickej dovolenky: Vyvaľovanie na pláži si vypýtalo svoju daň
Zlodejovi nebolo
Zlodejovi nebolo nič sväté: 79-ročného muža bil hlava-nehlava
Foto 865
Spoznáte 10 slovenských herečiek na fotkách? Otestujte sa v kvíze
Vo výrobnej hale
Aktualizované Foto
V Zohore horia dve výrobné haly a ich okolie: S mohutným požiarom bojuje takmer stovka hasičov
Joe Biden
Joe Biden ohlásil prezidentskú kandidatúru, Trump sa opäť vyznamenal: Vulgárny odkaz rivalovi
Ľubo sa zľakol,
Foto
Ľubo urobil na Záhorí fotku, z ktorej vás strasie, odborník však varuje: Nepodliehajte panike!