Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
5°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.01.2019, 09:35 | Správy | Domáce správy | Západné Slovensko

Diskusia: Smrteľná nehoda v Trenčianskom kraji: Šofér († 51) po zrážke s protiidúcim autom zraneniam podľahol

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
USAfilcki
12.1.2019 11:19 | |
+30 -4
Reagovať
Teraz keď sú cesty neupravené, ale aj upravené ale je zima, neustále sneží, idem 50, mimo obce do 70 max. ale furt ma prebiehajú talpoši čo idú v obci 70 a mimo aj nad 100, tak čo na to povedať. Pokiaľ ich neodvezie sanitka, tak neprestanú, horšie že hlupáci majú šťastie a sanitka odvezie niekoho čo šiel oproti a tiež išiel 50 max. 70 mimo obec. Talpoši musia jazdiť jak v lete, lebo si musia niečo dokazovať. Škoda že neexistuje niečo čo by hneď talpošov zabíjalo, to by boli cesty bez nehôd a poloprázdne.
doM693
12.1.2019 12:49
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
USAfilcki
12.1.2019 13:34 | |
+16 -3
Ty ak máš vôbec výučný list tak by si mal oňho očividne prísť, lebo ty nechápeš, ani písanému textu, ja som jasne písal:"Teraz keď sú cesty neupravené, ale aj upravené ale je zima, neustále sneží, idem 50, mimo obce do 70 max.", kde si sa dočítal že ak sú cesty suché idem do 70 km/hod, myslíš že som taký blbý, aby som dusil zámerne auto a robil si vyššiu spotrebu na nízkej rýchlosti??? Inak za druhé, ty môžeš aj mimo obce ísť 60 km/hod, ak tým nevytváraš zápchy, že nie je hustá premávka a nikoho tým neobmedzuješ, nikde nie je napísané že nemôžeš ísť mimo obce 70, neviem kde si o tom počul aby za to dávali pokuty. Mimo obce máš stanovenú max. rýchlosť a to 90 km/hod., pokiaľ nemáš pri ceste ako na diaľnici značku kde máš uvedenú najnižšiu možnú rýchlosť, tak žiadnu pokutu ti nikto nemôže dať. Tebe by asi mal dať niekto poriadnu po pysku, lebo očividne nechápeš písanému textu a ešte píšeš totálne kraviny, vodičák ti dali za klobásky, alebo patríš rovno medzi talpošov o ktorých som písal vyššie.
Talpos
12.1.2019 18:08 | |
+4 -8
Nie k článku ale k tvojmu príspevku. To že ťa niekto predbehne ti spôsobuje riadne nervy ale riadne súdiac podľa tvojej reakcie na predošle reagovanie na doM693 prispevok. a to že "je zima" to nevidím dôvod aby som šiel Max do 70km/h máš prispôsobiť jazdu podmienkam vozovky a svojim schopnostiam a keď nemáš na to schopnosti alebo gumi auto alebo neviem čo za to nikto nemôže len ty sam.a dávať po papuli diskutujucim s tým si sa vyznamenal.a mýliš sa pokuty sa dávajú aj za nízku rýchlosť je to za obmedzovanie plynulosti cestnej premávky.Presne kôli takým ako si ty sa stávajú nehody keď niekto ide pomaly iný sa ho snaží predbehnúť preceni svoje schopnosti a je to tam.ked sú ty vodiči čo ťa predbehnú talposi vôbec neviem význam slova tak ty si zaspatec za volantom.
USAfilcki
13.1.2019 05:03 | |
+3 -0
Ja len žasnem čo za totálnych kreténov zamestnáva slniečkársky Azet(to vás hľadajú v školách pre mentálne retardovaných), totiž Taplos = neexistujúci užívateľ a nakoľko sám pripúšťa vo svojom príspevku, že ani necháp význam tohto slova, tak je smiešne že aký je blbý, že si na rýchlo vytvorí nick s týmto slovom(vlastne troli z Azetu majú systém ako je na Živé.sk), dajú si nick a môžu trolovať, nemusia si zakladať účty. Teraz k tomu tvojmu výgrcku, samozrejme že nie k článku ale k môjmu príspevku budeš reagovať, lebo tu dostávaš odo mňa často cez pysk ako trol a k článku ty nemáš nikdy čo povedať, lebo ty si tu platený od trolovania, len škoda že si taký blbý že dokážeš sám sebe nas+++ať do papule. Teraz poďme k veci, ja som tu pre normálnych ľudí jasné popísal čo mi vadí, rozhodne nemám nervy z tých čo má predbiehajú ako ty máš nervy zo mňa, toľko cez pysk čo som ti dal, ani sa nedivým, že kde zbadáš môj nick, hneď reaguješ, len škoda že totálnymi kravinami. Tí čo ma predbiehajú nech si idú, keď sa niekam ponáhľajú ja sa nikam neponáhľam. Však ja práve prispôsobujem jazdu podmienkam vozovky ty de+bil, aj svojim schopnostiam, lebo narozdiel od talpošov si uvedomujem možné rizika skôr ako sa stanú, vraví sa tomu predvídavosť, tomu slniečkári tupí ako si ty a talpoši na cestách nechápu, tí tomu pochopia až sa vykotia z cesty. Takže už vidím ako mi dávajú policajti pokutu že počas hustého sneženia, alebo keď je zľadovatelá či zasnežená vozovka a idem mimo obce 70 a nie 90 km/hod. Ja píšem že niekto za to môže že ja idem 70-kou, však to je moja vec, ty de+++bil. Ja sa nemýlim, ešte v živote som nepočul aby niekomu mimo diaľnice dali pokutu za nižšiu rýchlosť, vlastne značka kde je rýchlosť a je okolo červený lem, znamená že to je najvyššia prípustná rýchlosť, ktorú 90% vodičov aj tak nedodržiava(ani v obci ani mimo obce), to nie je príkazová značka(ale de++bili slniečkárski ako ty ani to nevedia, ktorá značka čo znamená), že menej ako 90-kou mimo obce nemôžeš ísť.
USAfilcki
13.1.2019 05:12 | |
+4 -0
ďalej po cestách jazdí aj poľnohospodárska a iná technika, ktorá ani nedosahuje max. povolenú rýchlosť, takže keby sa dávali pokuty za to, že niekto nejde striktne 90-kou mimo obce, tak to by všetci traktoristi dostávali pokuty, jedno je isté ty môžeš ísť ako len chceš, len nesmieš presiahnuť tú max. povolenú rýchlosť a nie že ty ideš 70-kou, to je všetkým šum a fuk. Inak spomínam si že jedno geňo s nickom. AMOR414 tu vkuse písal o tom ako sa dávajú pokuty za nízku rýchlosť a za obmedzovanie plynulosti cestnej premávky. Ten to tu voľakedy vkuse písal a keby robil blbého trola pre Azet ani by ma to neprekvapovalo. Takže nepíš tu blbosti ak nevieš, to už by musel byť riadny dôvod aby to polícia riešila, určite nie na cestách II a III triedy, kde je hustota premávky tak 1 až 2 autá na 1 km, tak určite nebudú dávať pokuty za to, že niekto ide mimo obce 70-ou, skôr mu dajú medailu, že aspoň niekto dodržiava max. povolenú rýchlosť.Inak vidíš aký si korunovaný de+++bil no čistý retardovaný slniečkár, prv napíšeš:"nevidím dôvod aby som šiel Max do 70km/h máš prispôsobiť jazdu podmienkam vozovky a svojim schopnostiam a keď nemáš na to schopnosti alebo gumi auto alebo neviem čo za to nikto nemôže len ty sam" a potom ďalej napíšeš že:"kôli takým ako si ty sa stávajú nehody keď niekto ide pomaly iný sa ho snaží predbehnúť preceni svoje schopnosti a je to tam." Takže tvoja logika je nasledovná, za to že ja neprekračujem rýchlosť a idem ešte pomaly kvôli zlým podmienkam na cestách, lebo podľa tvojej tupej logiky, nemám na to schopnosti, ani gumy, ani auto, tak za to si môžem sám, ale za to že niekto precení svoje schopní a ide jak blázon 70 v obci a 120 mimo obce a vonku fujavica a on sa za++ebe bl+++bec, tak za to zase môžem len ja. CHA CHA CHA Práve o tomto nas++erani si do vlastnej hlavy som písal vyššie, vy slniečkári to viete excelentne. To že niekto ide ako blázon a si nabije dŕžku tak za to môžu tí druhí č si dávajú pozor na ceste, no logika hodná de+++bilov.
USAfilcki
13.1.2019 05:15 | |
+4 -0
To je dobré ty bl+++bé slniečkár že nechápeš ani význam slova, ale vytvoríš s z toho slova nick a sám použiješ slovo ktoré je asi zo slniečkárskeho slovníka, lebo radšej budem zaspatý ako v márnici keď je vonku fujavica. Ja sa nikam neponáhľam a riadim sa starým známym, pomaly ďalej zájdeš. Tí čo sa tým neriadia, nech sa potom nečudujú že si nabijú držku, nikto im za to nemôže, len oni sami, určite nie tí čo dodržiavajú predpisy, resp. ak je nečas, idú bezpečnosť rýchlosťou, sú prípady, kalamity keď treba ísť aj 50 mimo obce, ale to človek čo tu celý deň len troluje a v peňaženke má permanentku na električku to nemôže pochopiť, lebo vodický by mu nedali urobiť slniečkárovi ani na 10x.
cardiff2006
12.1.2019 10:40 | |
+20 -3
Reagovať
Tam Rumun,predčasom ožratý Srb v aute začína to zatiaľ malými priestupkami v tejto našej maličkej krajine a veľkej výrobňe na autá.
banka32
12.1.2019 10:25 | |
+9 -9
Reagovať
No vidíš Rumun,akým *** k o m si bol, tak si aj dopadol.nech ti je zem ľahká.
Wrexham
12.1.2019 09:47 | |
+23 -6
Reagovať
v obci ma ani nenapadne predbiehat a naco aj ked vsetci ideme 50km/h
hopo33
12.1.2019 09:58 | |
+26 -5
To nebolo v obci, to bolo na R2. Ale aj obiehanie mimo obce vela krat je zbytočné. Niektori soferi nedovidia na 100 metrov. Predbehnu 1 auto, druhe a o 10 sekund pridu skorsie do mesta.
Nikol15219982
12.1.2019 10:07 | |
+20 -5
hopo: A ty nevieš že tých desať sekúnd je nesmierne dôležitých a stoja za stratu životov?
USAfilcki
12.1.2019 11:20 | |
+16 -4
hopo33 ani o 10 sekúnd neprídu skoršie, lebo pred každým mestom je nejaká križovatka, resp. lievik a už 100x stretol talpoša čo ma obehoval v dedine 70 a mimo 130 a na začiatku mesta sme sa stretli, nikam skôr nedošiel, tam bol kde aj ja.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Inaugurácia prezidentky Zuzany Čaputovej.
Kauza voľby prezidenta: Harabin namietal šéfa Ústavného súdu, lebo Čaputová zložila sľub do jeho rúk Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Andreas počul krik a zrazu bol autobus v priekope.
Tínedžer Andreas prežil nehodu pri Nitre akoby zázrakom: Z autobusu som vyšiel ako prvý
Dopravná nehoda na rýchlostnej ceste R1
Pri fatálnej nehode na R1 vyhasol život, z auta ostala len kopa šrotu: Cesta je neprejazdná
Mother and baby playing in the bed
Novinku z Hontianskych Tesárov zaviedli aj v Bratislave: Krásne gesto pre každé novorodeniatko!
(ilustračné foto)
Kvôli elektronickým cigaretám zomrelo v USA už 42 ľudí: Všetci mali pred smrťou rovnaké príznaky
Primátor Bratislavy Matúš Vallo
Foto
Vallo presadil svoje: Bratislava už má Námestie Nežnej revolúcie, výber miesta vyvolal polemiku
Slovenský obranca Tampy Erik Černák (v strede) a hráč Rangers Jesper Fast v súboji o puk.
Tampa s Černákom rozdrvila Rangers, uspel aj Dallas so Sekerom
(ilustračné foto)
Bábätká z Arménska nelegálne posielali do Talianska aj USA: Bezohľadný obchod so životmi?!
Spoločne si užívajú rozľahlé pasienky.
Kravy preplávali more: Po hurikáne stroskotali na ostrove
Demonštranti takto pálili odpad, aby zablokovali dopravu počas protestu v Hongkongu.
Ďalšia smrť v Hongkongu: Starý pán bol na obednej prestávke, zabil ho predmet hodený výtržníkmi
Zo zasiahnutej budovy stúpal hustý kúdol dymu.
Prímerie definitívne skončilo: Izraelská armáda obnovila nálety v pásme Gazy
Fehérváry patrí medzi lídrov tímu na farme: Driem, aby som sa vrátil do NHL
Scenár v seriáli Oteckovia prispôsobili jej tehotenstvu.
Hviezda Oteckov Porubjaková sa stala opäť mamou: Synčekovi dala zaujímavé meno