Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 27. 5.
Iveta
15°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.01.2019, 13:30 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Markíza pustila to najhoršie, čo ste kedy videli, diváci sa z toho nevedia spamätať: Takto jej naložili za Hypnoshow!

70 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
fazulinka
12.1.2019 20:04 | |
+3 -1
Reagovať
kam sme sa to dostali.....toto nieje normalne....raz dva a spis...ciebe....fuuuj
73Milan73
12.1.2019 12:44 | |
+15 -0
Reagovať
Priznám sa bez mučenia,že Markízu nepozerám odvtedy,ako začali vojnu proti českým staniciam na Slovensku.A korunu tomu nasadili s tým spoplatnením ešte aj v terestriali.Ináč povedané,vôbec sa nedivím tomu,ak spustia nejakú hlúposť.A v tomto smere za nimi nezaostáva ani TV JOJ.Už len tie podradné reklamy,keď vám niekto päťkrát za hodinu ponúka Penta banku s táraním o tom,ako je dobré mať veľkú rodinu,ako je dobré byť klientom Prima banky.Reklamy riešim tak,že akonáhle je reklamná prestávka vypnem zvuk,nech si tie hlúposti pozerajú a počúvajú autori a ja si zatiaľ robím iné.Stáva sa mi,že zabudnem na to a ujde mi občas aj to,čo už reklamou nie je.A poviem pravdu,že ak nejde o nejaký športový prenos o ktorý mám záujem,tak televíziu zapínam až tesne pred správami.
sadci
12.1.2019 07:56 | |
+23 -0
Reagovať
treba si objednať Netflix a prestať pozerať tieto sračky.
rudychnebrat
12.1.2019 07:38 | |
+24 -2
Reagovať
Vidláci vo vidlák TV - čo ste čakal..................???
laser131
12.1.2019 06:09 | |
+30 -2
Reagovať
Bola to bomba! Nadprírodzené schopnosti hypnotizéra, umocnené mimozemským výzorom moderátora tvorili ohromujúcu harmóniu pre Marťanov. Pozemšťanie ešte mentálne asi nedospeli k pochopeniu vnútornej hodnoty tohto skvostu vo vysielaní TV Markýza.
pravda123
12.1.2019 01:33 | |
+25 -8
Reagovať
Priznam ze ak zapnem tv tak je to zpravidla Markiza.Nehanbim sa zato ze sledujem Oteckov aj Chartshow ale tentokrat fakt prestrelili.Zial si kritiku odnesie Dangl Ale skor vidim v zakupeni tohto projemtu.Preberte sa kym je cas skutocne toto je urazka divaka.
XCSKING
11.1.2019 23:35 | |
+35 -3
Reagovať
...ani som nevedel, že takáto relácia bola vysielaná v telke...až teraz to tu čítam a smejem sa...že prvýkrát som sa tešil na reklamu...to bol taký problém zobrať do ruky ovládač, alebo zdvihnúť *** od telky a ísť robiť niečo zmysluplnejšie ? Kleslo mi IQ pod bod mrazu práve...no asi áno, keď si na to čumela...
XCSKING
11.1.2019 23:35 | |
+18 -1
...r i ť tam bolo...
jednazena
11.1.2019 22:08 | |
+49 -1
Reagovať
Všetci účinkujúci by mali zinkasované peniaze dať na charitu,najlepšie mentálne retardovaným,pretože iba tí mohli uveriť...
vestes
11.1.2019 21:43 | |
+14 -10
Reagovať
Mňa keď nejaký program nebaví, tak ho prepnem. Podľa mňa to príliš prežívate :)
minerva59
11.1.2019 23:18 | |
+38 -1
Ja take pochybne relacie na JOJ, Markize ani nezapinam. Nebyt CT tak nie je na co pozerat.
PULL-UP-KING-OF-SLOVAKIA
11.1.2019 20:59 | |
+50 -2
Reagovať
tak toto bol asi najvacsi grc ..najtrapnejsi program co som kedy videl...hanba..kam az sa da klesnut..a ludia miektori sa na tom este smiali a to este v prime time...ach
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Sledujeme ONLINE
ONLINE: Politici reagujú na výsledky eurovolieb Aktuality.sk
V novom
Volebná účasť prekonala 20 %, no stále sme na chvoste EÚ: Prečo Slováci ignorujú eurovoľby?
V novom
Želajú si silnú EÚ: Lídri hlavných strán vyzvali na spoluprácu proeurópskych síl
Súťaž o letnú
Veľká letná súťaž Nového Času pokračuje: Vyhrajte dovolenku na Cypre
Amal pracuje
Hollywoodsky herec sa bojí o život svojej rodiny: Manželka Clooneyho z nich spravila možný terč teroristov
Na Základnej
Riaditeľ školy Borbély pred mesiacmi šoféroval ožratý: Z funkcie sa mu odstúpiť nechce
Zachranári
Osudnou sa mu stala slovenská rieka: V Rajčianke sa utopil litovský kajakár
Robin († 44)
Najvyšší vrch sveta je extrémne preplnený: Robin († 44) zomrel v rade pod Mount Everestom
Smer-SD považuje
Najvyššia účasť bola v Bratislavskom kraji, volilo takmer 32 percent: Kde bola účasť najnižšia?
Jasným víťazom je
S napätím očakávali výsledky eurovolieb: Škandál v Rakúsku nahral Kurzovi
Pohľad
Poznáme oficiálne výsledky volieb do EP: PS - Spolu je jasným víťazom, koľko percent získal Smer-SD a ĽSNS?
Fíni s trofejou
Toto sú najlepší hráči celých MS v hokeji: Slovákov by ste medzi nimi hľadali márne
Senát Najvyššieho
Spoluprácu s ĽSNS vylúčili viacerí kandidáti do EP: Majú na to svoje dôvody