Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 1.
Zora
-3°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.01.2019, 13:30 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Markíza pustila to najhoršie, čo ste kedy videli, diváci sa z toho nevedia spamätať: Takto jej naložili za Hypnoshow!

57 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
fazulinka
12.1.2019 20:04 | |
+3 -1
Reagovať
kam sme sa to dostali.....toto nieje normalne....raz dva a spis...ciebe....fuuuj
73Milan73
12.1.2019 12:44 | |
+15 -0
Reagovať
Priznám sa bez mučenia,že Markízu nepozerám odvtedy,ako začali vojnu proti českým staniciam na Slovensku.A korunu tomu nasadili s tým spoplatnením ešte aj v terestriali.Ináč povedané,vôbec sa nedivím tomu,ak spustia nejakú hlúposť.A v tomto smere za nimi nezaostáva ani TV JOJ.Už len tie podradné reklamy,keď vám niekto päťkrát za hodinu ponúka Penta banku s táraním o tom,ako je dobré mať veľkú rodinu,ako je dobré byť klientom Prima banky.Reklamy riešim tak,že akonáhle je reklamná prestávka vypnem zvuk,nech si tie hlúposti pozerajú a počúvajú autori a ja si zatiaľ robím iné.Stáva sa mi,že zabudnem na to a ujde mi občas aj to,čo už reklamou nie je.A poviem pravdu,že ak nejde o nejaký športový prenos o ktorý mám záujem,tak televíziu zapínam až tesne pred správami.
sadci
12.1.2019 07:56 | |
+23 -0
Reagovať
treba si objednať Netflix a prestať pozerať tieto sračky.
rudychnebrat
12.1.2019 07:38 | |
+24 -2
Reagovať
Vidláci vo vidlák TV - čo ste čakal..................???
laser131
12.1.2019 06:09 | |
+30 -2
Reagovať
Bola to bomba! Nadprírodzené schopnosti hypnotizéra, umocnené mimozemským výzorom moderátora tvorili ohromujúcu harmóniu pre Marťanov. Pozemšťanie ešte mentálne asi nedospeli k pochopeniu vnútornej hodnoty tohto skvostu vo vysielaní TV Markýza.
pravda123
12.1.2019 01:33 | |
+25 -8
Reagovať
Priznam ze ak zapnem tv tak je to zpravidla Markiza.Nehanbim sa zato ze sledujem Oteckov aj Chartshow ale tentokrat fakt prestrelili.Zial si kritiku odnesie Dangl Ale skor vidim v zakupeni tohto projemtu.Preberte sa kym je cas skutocne toto je urazka divaka.
XCSKING
11.1.2019 23:35 | |
+35 -3
Reagovať
...ani som nevedel, že takáto relácia bola vysielaná v telke...až teraz to tu čítam a smejem sa...že prvýkrát som sa tešil na reklamu...to bol taký problém zobrať do ruky ovládač, alebo zdvihnúť r i ť od telky a ísť robiť niečo zmysluplnejšie ? Kleslo mi IQ pod bod mrazu práve...no asi áno, keď si na to čumela...
XCSKING
11.1.2019 23:35 | |
+18 -1
...r i ť tam bolo...
jednazena
11.1.2019 22:08 | |
+49 -1
Reagovať
Všetci účinkujúci by mali zinkasované peniaze dať na charitu,najlepšie mentálne retardovaným,pretože iba tí mohli uveriť...
vestes
11.1.2019 21:43 | |
+14 -10
Reagovať
Mňa keď nejaký program nebaví, tak ho prepnem. Podľa mňa to príliš prežívate :)
minerva59
11.1.2019 23:18 | |
+38 -1
Ja take pochybne relacie na JOJ, Markize ani nezapinam. Nebyt CT tak nie je na co pozerat.
PULL-UP-KING-OF-SLOVAKIA
11.1.2019 20:59 | |
+50 -2
Reagovať
tak toto bol asi najvacsi grc ..najtrapnejsi program co som kedy videl...hanba..kam az sa da klesnut..a ludia miektori sa na tom este smiali a to este v prime time...ach
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Robert Fico
Komentár Petra Bárdyho: Ficov koniec sa blíži. A netreba ho ľutovať Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 17 min
Kiska nevymenuje Fica za ústavného sudcu Aktuality.sk
Predseda strany Smer-SD kandiduje na post ústavného sudcu. Prezident mu už odkázal, že do funkcie ho nevymenuje.
pred 19 min
Antisemitizmus ako problém vníma len desatina mladých Slovákov Aktuality.sk
Podľa výsledkov prieskumu si len 20 percent Slovákov myslí, že antisemitizmus predstavuje problém pre spoločnosť.
pred 39 min
Rusko potvrdilo smrť pilotov z havarovaného bombardéra Aktuality.sk
Podľa ministerstva obrany stroj zbrane neprevážal. Príčina nehody nebola bezprostredne známa.
Takto ostal opitý
Ožranov na cestách pribudlo: Opitý Michal s autom vletel do snehu, hoci má šoférovanie zakázané
Foto
Sobáš, aký tu ešte nebol: Zistíte, za čo sa chce žena vydať, budete mať dosť
Robert Fico
Plánuje sa Fico vzdať kandidatúry na ústavného sudcu? Pellegrini prehovoril
Stano Staško
Stand up komikovi nebolo do smiechu: Stano Staško bol nútený k radikálnemu riešeniu!
Jesperi
Fínsky center predviedol geniálny nájazd: Brankárovi sa z jeho akcie musela zatočiť hlava
Starostlivosť
Kľúčové rady pre vodičov: 4 tipy, ako vaše auto zvládne aj extrémnu zimu
Snehová kalamita
Snehová kalamita v Žilinskom kraji: Mimoriadna situácia naďalej trvá v 9 obciach
Alison Hughes
Hororový okamih na Australian Open: Kamera takmer oskalpovala rozhodkyňu!
Heger (vpravo) sa
Nedôverujú mu? Heger žiada, aby Glváč nechodil na výbor na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva
Passengers on
Lietadlo muselo neplánovane pristáť: Cestujúci žiadal presmerovanie letu do Afganistanu
2018: Na súde sa
Nečakaná smrť Kočnerovho otca: Pustia obvineného podnikateľa na pohreb? Advokáti prehovorili!
Žbirka sa pred
Veľká pocta pre Mekyho Žbirku: O legende chystajú dokument