Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 21. 11.
Elvíra
10°C  Dážď so snehom  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.01.2019, 18:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Ostrá starostka Fekišoviec prehovorila: Podozrenie zo spiknutia! A potom ukázala telefón

182 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jman
13.1.2019 23:57 | |
+33 -8
Reagovať
Od ludi, ktorych si ludia zvolia ako zastupcov sa neocakava ze budu genialni, ale sa od nich ocakava dobry usudok aby robili spravne rozhodnutia v prospech volicov. Tato pani neukazala spravny usudok.
zaphod
13.1.2019 23:08 | |
+44 -16
Reagovať
Este viac ako pani starostka ma zabavaju komnetare jej obhajcov. Ak by si to video objednal hned aj Soros a za kamerou stal Kiska, co by to zmenilo na jej chrapunstve? Vedela ze je tam kamera a spravala sa hanebne. Ako jej spravanie suvisi s tym, kto si kameru objednal? Kazdy obcan tohto statu ma pravo postavit si tam kameru a ona ako zamestnanec tohto statu ma povinnost spravat sa tak, aby bola odlisitelna od kravy.
axel_pravdu_maze
14.1.2019 11:46 | |
+3 -5
Máš pravdu... vedela, že je tam kamera a napriek tomu sa správala hanebne. Napríklad taký ŠaŠ-o šulik na raňajkách u kočnera o kamere nevedel a tiež sa správal hanebne. Ale tým, že o kamere nevedel, tak tým bolo jeho vystupovanie ospravedlnené??? Neviem, ako si to mám vysvetľovať... Raňajky druhého najvyššieho ústavného činiteľa u "závadovej osoby", kde kritizoval predsedkyňu/hovorkyňu vlády bolo menej závažné a hanebné ako vystupovanie "dzedzinskej ná ny" v dedine, o ktorej nikdy nikto nepočul, okrem okolia širokého 45km...???
BonaparteCosaNostra
14.1.2019 16:21 | |
+2 -0
AXEL čo tu motáš Sulíka ? Toto je diskusia o starostke Fekišoviec. Alebo potom spomeň aj tajomný hlas "podobný" Ficovi. Tiež nevedel že ho nahrávajú, tak je jeho kradnutie ospravedlnené ?
BonaparteCosaNostra
14.1.2019 16:22 | |
+1 -0
Smerácky Y E B K O axel
nelka0912
13.1.2019 22:49 | |
+13 -15
Reagovať
SôORôOS pôjde na truc do FEKIŠOVIEC za starostu a HRANOLA to bude len mátať a mátať, že aj na Ústavný Súd rýchlo ZABUDNE !!!
aldair
13.1.2019 21:15 | |
+43 -20
Reagovať
Dá sa vôbec takáto krava zdiskreditovať? Ved ona sa zdiskreditovala deklasovala degenerovala a degradovala sama.
nelka0912
13.1.2019 22:45 | |
+15 -17
Však je zo ZDERu, va-gí-na.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nelka0912
13.1.2019 22:51 | |
+15 -15
Takú " červenú " KRAVU treba nechať naďalej v kravíne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAM JEJ BUDE HEJ , HEJ !!!!
Majko14670
13.1.2019 20:04 | |
+24 -6
Reagovať
Dangl sa nechytá......
old-dodo
13.1.2019 20:17 | |
+27 -9
Myslíš to chechtajúce čudo s rozdrapenou hubou na akúkoľvek somarinu?
Henry321
13.1.2019 19:46 | |
+3 -11
Reagovať
ZLATá A ZáROVEň KANáL
old-dodo
13.1.2019 19:45 | |
+42 -54
Reagovať
Tak samozrejme, že išlo o premyslený zámer, ak si neznámy z obce objednal profesionálneho kameramana, aby to natočil.určiteje to porazený kandidát.Prečo sa vlastne neprizná, ak si stojí za svojim, ale zákerne "z poza bučka" sa snaží niekoho zosmiešniť? Buď si za niečím stojím a neskrývam sa anonymne, ale otvorene vystúpim, že som si to ja objednal.To je také zákerné pravičiarske H...Odsudzujete starostku, že bola z toho vytočená, ale neodsudzujete takéto zákerné anonymné útoky? To je také "typické" správanie ľudí, čo sa snažia o "slušné Slovensko"? Viete vrieskať len na tribúnach, alebo len tlieskať tým, čo vrieskajú na tribúnách, lebo ste vtedy len anonymná ulica.Ak máte ísť len za seba, tak len ako zákerák, ako dáky eštebák
medovka62
13.1.2019 19:57 | |
+44 -31
:-) ešte napíš, že Soroš napísal scenár a chcel zdiskreditovať smerácku starostku, ty ficoovca :-) a vymysleli to spolu s Trumpom a Matovičom ...:-)
old-dodo
13.1.2019 20:07 | |
+19 -34
???medovka62-Daj ešte dačo, aby si sa ešte viac zosmiešnila a nevkladaj mi do úst svoje drísty.I blbcovi musí byť z videajasné,kto si objednal z obce profesionálneho kameramana.Tak ,čo ho sama nevyzveš, aby vystúpil z anonymity?
medovka62
13.1.2019 20:37 | |
+32 -17
no nie! veď ja s tebou súhlasím, že to bol premyslený zámer :-) presne ako píšeš!! Soroš chce zákerne zlikvidovať starostku a chce ísť na jej miesto :-) :-)
old-dodo
13.1.2019 21:50 | |
+8 -19
Ešte do tretice sem dať Soroša už môže dať len totálny debo.No, neverím, že to dáš! No, fakt! Nechám sa prekvapiť.
annabel
13.1.2019 23:07 | |
+20 -8
Pozri si old-dodo na you tube videa z inych obci,ako slusne tam zasada zastupitelstvo obce...A tiez tam bola kamera, ktora to natacala...Slusne Slovensko sa tyka aj menovanej starostky, lebo ja take Slovensko s takymito hulvatmi starostami nechcem! A ze kamera vytocila pani starostku? A preco nevytocila ostatnych starostov???A su starostovia, ktori si natacanie sami objednali,preco nie vasa starostka, ha? Kazdy starosta je verejny cinitel a musi strpiet publicitu/a nielen tu dobru/Ze odsudzujeme starostku, ze bola vytocena???COZE? Bola vytocena v praci? Za nase prachy bola vytocena???Aj ja by som bola rada v praci niekedy vytocena, ale to by som dostala vyhadzov!
pl-wlm999
14.1.2019 01:08 | |
+17 -6
old-dodo a daj v čom ju zosmiešnil,?čo tam nakameroval,čo sa tam neodohralo? nezooosmiešnila sa tak náhodou sama?a prečo si niekto toho kameramana obbjednal?no asi preto,lebo nevedia ľudia ako sa jej maju zbaviť a a čo maju urobiť aby sa jejzubavili ,kedže takéjto baby ako je tá smerakyňa,sa nie,len tak zbaviť a ked sa dačo nezačne diať aj po takych uradoch tak nikdy sa nič nezmeni a nikdy sa SLovensko komunizmu nezbaví.................všade bymali ísť s kamerou na každy jeden obecný úrad a kamerovať tam to celé nepodarené vedenie,lebo je to všade rovnakéééééé..............
pent
14.1.2019 11:24 | |
+3 -1
dodo, mozno to svojim cervenym rozumcekom nedokazez pochopit. ale platia tu akesi zakony a rokovania zastupitelstiev su VEREJNE. lebo si to tak zela lud a narod spolu s proletariatom, vedia? a jeho vola je prenesena cez parlament do zakona. a na dalsom zasadani tam budu kamery vsetkych televizii, aj ak sa hodis o zem. ak sa im to nepaci, mozu si tam dojednavat svoje ksefty za svoje peniaze a zrusit dane, z ktorych ich MY platime.
dzusoblok1000
13.1.2019 19:12
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
shadow1310
13.1.2019 19:31 | |
+29 -14
v obciach sa starostovia beyne volia len kvoli prislusnosti k rodine kludne aj z desiateho kolena. realne pracovne vzsledkz vobec nehraju rolu
dzusoblok1000
13.1.2019 19:33
dzusoblok1000
13.1.2019 19:06
ks.cekop
13.1.2019 19:07 | |
+19 -10
...ja som to tušil, že to na ten telefón nahrával Soros!
dzusoblok1000
13.1.2019 19:04
ks.cekop
13.1.2019 19:08 | |
+10 -7
...tak chce ju tam Soros alebo Kočner?!
medovka62
13.1.2019 19:59 | |
+19 -9
:-D vo svojom príspevku hore som si robila srandu, že to vymyslel Soroš...a tu - ficoovca si to skutočne myslí...:-D :-D :-D možno si tam chce Soroš kúpiť nejakú nehnuteľnosť, resp. kandidovať za starostu a chce starostku zdiskreditovať :-D
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Jaroslav Naď.
Jaroslav Naď po výsluchu na NAKA: V spise som videl evidentné klamstvá Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Hustý dym zakryl svetoznámu panorámu v Sydney.
Austráliu bičujú požiare: Sydney zahaľuje už tretí deň mrak hustého dymu
Migranti plavbou po mori často riskujú vlastné životy (ilustračné foto).
Polícia na Cypre zadržala 120 sýrskych migrantov: Priplavili sa na člne
Železničná stanica v Partizánskom
Hrôza na stanici v Partizánskom: Sedemkrát trestaný muž napadol mladú ženu
Haščák
Foto
Takmer prekonal staručký rekord: Haščáka podpichujú, že má formu na NHL!
Rodičia ostali ako obarení: Pod prosbou o pomoc pre syna našli bezcitný nápis, toto odkázali autorovi
Rodičia ostali ako obarení: Pod prosbou o pomoc pre syna našli bezcitný nápis, toto odkázali autorovi
(ilustračné foto).
Výrobcovia biopalív jasne vyhlasujú: Nový benzín neškodí motorom
Preschool Education
Foto
Učiteľka zbiera výroky svojich malých žiakov: TOP 10 hlášok, ktoré vám zlepšia deň
Oliver si po rokoch na výslní užíva zaslúžený oddych.
Humorista a scenárista Oliver Andrásy: Telky mu dali košom
Hamuliakovo, 20.11.2019 o 11.45 hod.: Trnka si v stredu odbehol na nákup banánov.
Bývalý generálny prokurátor Trnka má problém: Disciplinárka za rozhovor v televízii
Na štadióne v Tirane striekala voda na fanúšikov.
Premiéra na novom štadióne im nevyšla: Prehrali a ešte aj TOTO divákom pripravili
Prezidentka Zuzana Čaputová
Čaputová vymenovala šesť sudcov všeobecných súdov: Vo funkcii budú bez časového obmedzenia
Slávny pivovar v časoch najväčšej slávy.
Exkluzívny priestor pod kupolou opravili za 10 miliónov eur: Stein bude opäť voňať pivom