Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
4°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.01.2019, 05:50 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Smrť Michala Pauloviča († 37) najviac zasiahla jeho babičku, o ktorú sa staral: Jej slová trhajú srdce

42 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Radika2011
11.1.2019 08:11 | |
+19 -61
Reagovať
neviem načo sa tu vypisuje o nejakom hazardérovi s ľudským životom.....
steve415
11.1.2019 08:13 | |
+51 -9
Je to menší hazard ako vyštartovať autom na slovenské cesty plné kaskadérov.
prasiak58
11.1.2019 08:19 | |
+34 -8
byt akymkolvek ucastnikom cestnej premavky je 100x vacsi hazard so zivotom ako chodit po horach! takze vitaj v klube!
sinistro
11.1.2019 08:27 | |
+6 -16
nezabudni si dat plienku prasatko ked pojdes na postu pre podporu!
tukkan
11.1.2019 07:38 | |
+27 -23
Reagovať
naco ludia tak hlupo riskuju ? aby sa "dostali do novin" ?? ci naco je to dobre ? nemaju dost adrenalinu v robote, tak riskuju, dokym sa raz neprepocitaju ?
jaguar77
11.1.2019 07:49 | |
+27 -22
Oni tvrdia , ze hory su vyzva , su tu vraj na to , aby sa zdolavali . Ja si to nemyslim , ja radsej bezpecne vyslapem na 8 poschodie v mojom panelaku .
bene80
11.1.2019 08:15 | |
+22 -9
jaguar súhlasím s tebou. Ale vidíš, tie deti ti aj tak ajú mínusky. Ja som tu kritizoval aj instagramové či fb príspevky z tatier keď je uzávera ale čosi. im to nič nehovorí. Na milovníkov prírody sa iba hrajú a pritom vôbec nerešpektujú zákony a pravidlá len preto aby mali selfie. čo k tomu dodať.
prasiak58
11.1.2019 08:17 | |
+15 -26
ano bez debaty, aby sa dostali do novin! to akoze fakt neviete pochopit dob.y.tko.vci ze nie kazdeho snom je sediet doma pred bednou a utierat deckam zas.r.a.te r.it.e? nezostava iba vam popriat kludnu a dlhu smrt v plienkach a dekubitoch niekde na geriatrii! ale nezufajte este stale je dost moznosti ze tragicky zahucite aj doma ci v praci...
bene80
11.1.2019 08:23 | |
+23 -3
prasiak ty malé dieťa, aby ťa jaguar nedal na rysy. On nepísal že nechodí na turistiku či lyžovať, kondičku má možno lepšiu ako ty. Ale keď je raz výstraha pred lavínami tak sa tam netrepe ako Vy. Tak kto je teraz hlupák?
prasiak58
11.1.2019 08:24 | |
+18 -8
este chcem dodat, ten chalan chodil po horach a mal zabezpecenie proti lavinam, nevydalo. tak nechapem tvoje a podobne prispevky akoby sa jednalo o typka co motorkou preskakuje 300metrovy kanon ci o nejakeho cecha v sandaloch.
bene80
11.1.2019 08:27 | |
+14 -2
A čo keď mal? Vieš koľko chalanov je teraz v NT na lavínových miestach? Však je tam 1,5 m snehu. Ja hovorím o riskovaní a on riskoval. Môžeš mať aj 4koľku Volvo a havarujše rovnako ako na fabii. To auto ti nezaručí že sa vybúraš...
prasiak58
11.1.2019 08:33 | |
+8 -11
bene80: este stastie ze nie vsetci su taky tutmaci ako ty, to by sme este zili v jaskyniach ci skor na stromoch lebo do jaskyne moze ist len sialenec! Taky bratia Wrightovci co Nobel to uz co podla teba boli? Nechapem vase rozhorcovanie, chalan robil to co mal rad a zaplatil za to nie vy bodka. Ja ho uplne chapem.
bene80
11.1.2019 08:40 | |
+19 -0
prasiak, aj jeho rodina ho chápe. Zomrel pri tom čo mal rád. Podla teba je to vlastne v poriadku. Čo už že zbytočne vyhasol život mladého človeka. Veď sa bol iba prejsť. Neobjavoval ostrov či neprekonával 8 tisícovku. Tam sa s tým tak trochu počíta. Ja som v živote dal pár pekne vysokých kopcov ale vždy som rešpektoval výstrahy. Sorry, máme na to odlišný názor. Snáď ty budeš mať šťastie a niečo také sa ti nestane. Ak áno sorry. Žiješ predsa naplno. RIP Michal
nalim57
11.1.2019 17:41 | |
+8 -0
prasiak58 a to je čo to zabezpečenie proti lavínam? To akože ak ho mám, tak lavína ma obíde? Zabezpečenie proti lavínam neexistuje. Existuje vyhľadávací prístroj keď Vás lavína zasype. Bol to včera v telke povedal chlapík z HS, že títo experti si myslia, mám vyhľadávač nič sa mi nestane. Inak chápem a obdivujem tých chalanov, ale ak je niekde vyhlásený štvrtý stupeň padania lavín nebolo dobré sa tam trepať.
babayoga
12.1.2019 00:06 | |
+3 -0
Prasiak, ty mas v tej vymletej hlave aj rozum? Ake zabezpecenie proti lavinam? Kamarati ho zacali vyhrabavat prakticky okamzite a aj tak to nepomohlo, tazka lavina mu dolamala vsetky kosti. Tak v com mu to "zabezpecenie" pomohlo? Ked je raz vyhlasene lavinove nebezpecenstvo, tak sa tam nema co kto trepat, nech uz je to akykolvek adrenalin. Keby prezil, my vsetci, ktori zijeme "nudnymi zivotmi" by sme mu do smrti splacali invalidny dochodok, lebo neodolal a isiel si zablbnut. A toto dviha adrenalin mne!
sinistro
11.1.2019 07:03 | |
+35 -17
Reagovať
dalsi co sa preslavil tym ze zomrel...
Sorbon105
11.1.2019 06:50 | |
+55 -13
Reagovať
nuž.....keď niekto nerešpektuje niekoľkonásobné upozornenia, nepoužíva mozog a ego ho prevalcuje, aj takto to dopadne.....
tazkapohoda
11.1.2019 06:23 | |
+35 -12
Reagovať
Motorka, freeride, su najnebezpecnejsie ale, najzvrusujucejsie hobby, preto su tak masovo vyhladavane. Je to skvely utek od dnesnej stresujucej reality...
a258
11.1.2019 06:51 | |
+28 -44
od uponahlanej dnesnej doby,je jediny utek Motlitba.Ziadne motorky ani ine hluposti,nikomu pokoj,do duše nedaju.nikdy.Svet pokoj dat nevie,pretože niet v nom pravdy.Je v podruci kniežata zla,a klamstva.Kto sa da zviest,tomu beda...."Nemilujte svet, ani to, čo je vo svete. Ak niekto miluje svet, nie je v ňom Otcova láska. Veď nič z toho, čo je vo svete, ani žiadostivosť tela, ani žiadostivosť očí, ani honosenie sa bohatstvom nie je z Otca, ale zo sveta. A svet sa pominie, aj jeho žiadostivosť. Kto však plní Božiu vôľu, ostáva naveky."Jánov 2:15-17 SSV
Sorbon105
11.1.2019 06:53 | |
+21 -6
tazkaphoda......no,šak utiekol......od stresujúcej reality.....nadobro
jaguar77
11.1.2019 07:51 | |
+19 -8
Mne staci dat si snikers a som v pohode .
scotts
11.1.2019 08:34 | |
+11 -3
vsetko je vola bozia... aj tento uponahlany svet. ci o tom snad pochybujes?
scotts
11.1.2019 08:35 | |
+3 -1
vsetko je vola bozia... aj tento uponahlany svet. ci o tom snad pochybujes?
martin_32
11.1.2019 06:18 | |
+41 -4
Reagovať
"Počas freeridu sa uvoľnila lavína, ktorá mohla vážiť až päťsto kíl " ... Pisálek zase exceluje. Žurnalistika ako za poplatok.
NokinkaKE
11.1.2019 06:16 | |
+63 -3
Reagovať
Hrozne nestastie.
tazkapohoda
11.1.2019 06:25 | |
+18 -5
Keby sa jej vyhol mal by hrozne stastie.
a258
11.1.2019 06:53 | |
+10 -19
Ano,pýcha je hrozné neštastie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Predseda strany ĽSNS Marian Kotleba (vľavo) odchádza z tlačovej konferencie po rokovaní s lídrom mimoparlamentnej
Spájanie harabinovcov a ĽSNS sa skončilo fiaskom, Kotleba odišiel z konferencie Aktuality.sk
Bývalá katalánska ministerka školstva Clara Ponsatíová (vpravo).
Škótsko prepustí bývalú katalánsku ministerku: V Španielsku je na ňu zatykač
Roger Federer.
Djokovič nemal proti Federerovi šancu: Švajčiar totálne ovládol súboj dvoch legiend
Putin a Trump sa zhodli na prospešnosti zlepšenia vzájomných vzťahov.
Putin by rád videl Trumpa na oslavách konca vojny: Pomohlo by mu to v kampani, tvrdí
Semi Truck Accident
Tragická bilancia po zrážke dvoch dodávok v Iráne: Zahynulo najmenej 28 Afgancov
Voda prenikla aj do Baziliky svätého Marka a spôsobila škody na murive budovy.
Foto
Situácia je kritická: Vláda vyhlásila v Benátkach stav núdze
Študenti prežívajú neopísateľný smútok.
Aktualizované Foto
Paľba na škole v Los Angeles: Dvaja študenti († 16, † 14) sú mŕtvi, páchateľ si strelil do hlavy
Ruské ministerstvo spravodlivosti zakázalo českú organizáciu Človek v tiesni.
České ministerstvo zahraničia si v súvislosti s Člověkom v tísni predvolalo ruského veľvyslanca
man or mortician at funeral mourning
Zdrvení rodičia žalujú farára: Ako to mohol na pohrebe ich syna († 18) povedať?!
Chorvátsko-slovenský deblový pár Ivan Dodig (vľavo) a Filip Polášek (vpravo) odvracia úder americko-britského páru
Polášek sa dočkal: S turnajom majstrov sa Slovák rozlúčil skvelým víťazstvom
Car accident
Hrôza v Nemecku: Žena († 45) zhorela v automobile, strašné, kto ho zapálil
Čaputová bola hosťom v jojkárskej relácii Inkognito.
Čaputová terčom kritiky kvôli Inkognitu: Nedomyslela to?! Na prezidentku vytiahli čosi závažné
Fanúšikovia Turecka.
Ďalšie dva tímy to majú isté: Turci aj Francúzi sa už môžu tešiť na európsky šampionát