Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.01.2019, 11:15 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kucherenko po ohlásení rozvodu prichytená vo vile Borisa Kollára: Politik nič nezapieral!

173 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
janafox
11.1.2019 20:38 | |
+8 -35
Reagovať
S Prosty Novy cas, Ona Je u neho ale v Thajsku a on Je Na Donovaloch, Takze vobec Nie su spolu
DRDAMDIDAM
11.1.2019 21:18 | |
+40 -2
A kde sa píše, že sú spolu, moja?
gigi5
12.1.2019 07:00 | |
+7 -0
janafox ono dovod na stretnutie sa najde hocikedy a kdekolvek
Bilirubin
11.1.2019 20:24 | |
+61 -5
Reagovať
Tá Kucherenko má pery značne prispôsobené na krúžkovanie vtákov.
Jerdna
11.1.2019 20:44 | |
+10 -2
To je taký prípravok.
babayoga
11.1.2019 21:16 | |
+18 -2
Mne sa skor zda, ze ich uz nie je schopna ani zavriet, tak si ich predimenzovala. Takze ci by vobec ten kruzkovany nieco citil...?
Slobodnapandora
11.1.2019 20:14 | |
+39 -2
Reagovať
Hlavný slovenský insemenátor a jeho ďalšia krava...v akcií...
gigi5
12.1.2019 07:22 | |
+9 -0
buduca poslankyna Narodnej rady?? Mafiansku stetku planuje posunut na vyssi level do europarlamentu, takze mu po nej zostane na kandidatke volny flek. Evidim kto zvytazi. Ci dalsa jeho metresa, ktoru a bude snazit zabezpecit za statne-a teda za peniaze nasich danovnikov, alebo henta vychodniarska .....Boris, mas to pekne vymyslene. Nakladny zivot svojho haremu pomalicky presunies na bedra statu, nech on chova a financuje tie tvoje kurvicky, a nie ty. Necch sa anovi poplaatnici skladaju naich zivotny styl. Som zvedavy, ktori sprosti lovaci Ta volia. Asi rovnaki,ako si Ty sam. Slovaci, vam je jedno kto sedi v parlamente?
povereni
11.1.2019 19:55
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
motomotomoto1
11.1.2019 20:32 | |
+41 -12
na zvracanie je skor z tych zenskych ktorym nerobi problem nastrcit hocikomu ten svoj podvozok, len aby nemuseli makat.Toto je hanba kolko tu takych je. Rodicia musia byt pysny na dievcence co vychovali :) . Co si z toho taky nervozny,ze ti dcerenku pretiahol takze si pochybil vo vychove, ci mu len zavidis ze tebe ziadna neda :D
povereni
11.1.2019 20:48
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
motomotomoto1
12.1.2019 10:24 | |
+1 -2
b u z e r ant? :D a ty ako si prisiel nato ze ja som bu ze ra nt? ty vies vobec co to slovo znamena :D :D :D , tupelo jedno povedal by som ze ani nie
videoalbum86
11.1.2019 19:48 | |
+71 -3
Reagovať
Netreba hľadať senzáciu okolo týchto dvoch, nakoniec už 15 rokov ju nadštandardne priateľsky nakladá, takže jej umožnil užívať svoju prepychovú vilu v Thajsku s tým že jej Borisko povedal:"Silvinka choď si vyvetrať vevericu,zalej kvietky, nakŕm kačice a sliepky a nezabudni hodiť aj krokodílovi, keď sa vrátiš tak si to odrobíš". Len sa čudujem,prečo jej už radnica nepridelí nejakého fešného junáka,ktorý by kačici popreťahoval faldy,nech nás tu prestane obťažovať tými svojimi výplodmi chorej prázdnej hlavy.
teza18
11.1.2019 18:59 | |
+46 -3
Reagovať
však Boris také rád,preto sa asi prefarbila načierno anča nafúknutá
1959okuliare
11.1.2019 18:50 | |
+6 -18
Reagovať
Prosím Vás, keď im to vyhovuje , ale viac sa čudujem jej ako jemu.
renton25
11.1.2019 19:21 | |
+35 -3
Prečo sa jej čuduješ? Veď je to pravá štetka ako z katalógu.. už som dnes písal, ak by vyhlásil, že podstúpil vazektómiu, tak by záujem takýchto ku(riev na jeho osobu riadne ochabol
1959okuliare
11.1.2019 19:26 | |
+11 -28
renton25 ..... nemyslím si, že práve Kucherenko by bola k....a . S tým Rusom prežila myslím 11 rokov a ona by nešla s hocikým. Tomu ja osobne verím.
tomanides
11.1.2019 18:49 | |
+14 -3
Reagovať
Vy***li sa ?
paliak2
11.1.2019 18:39 | |
+34 -1
Reagovať
Tak hovorite ,ze je prichytena u Kollara, paskuda jedna ,ta je sikovna,vie kde sa ma prichytiť...ale ako kukam na tie galusky pod nosom,trefnesie by bolo konstatovanie,ze sa prisala...ma to ako vacuum pumpu v erotaku...
KukuRICudusX
11.1.2019 18:35 | |
+42 -3
Reagovať
Herečka..... Kur va je to!!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Monika Jankovská
Jankovská brala odmeny a odišla s odstupným. Gálov rezort tají, koľko jej vyplatili Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Z Brooklyna si
Foto
Brooklyn Beckham výberom frajerky prekvapil: Našiel si kópiu mamy
Spevák Samuel
Spevák Tomeček môže byť na seba právom hrdý: Je z neho doktor
Boli postavené
Pretrhnuté priehrady na rieke Sejba boli postavené bez povolenia: Zadržali najmenej troch podozrivých
(ilustračné foto).
Autobus v KDR mal problémy s brzdami, vošiel do priekopy a vznietil sa: Hlásia najmenej 30 mŕtvych
Luxusný športiak
Rozmlátené Ferrari 812 na diaľnici pri Žarnovici: Šoféroval ho známy podnikateľ
Hongkong zasiahla
Demonštranti v Hongkongu protestovali napriek úradnému zákazu: 6 ľudí je vážne zranených
požiar
Hasiči zasahujú na skládke v Trnave: S ohňom bojujú desiatky hasičov
Chlpáč je
Štvornohý futbalista to nezvládol: Komický pád baví internet
David Lindtner
Porušil etické princípy priamo zakotvené v zákone: Sudcovia ho vyzývajú na odstúpenie z funkcie
Pospíšila súper
Bitka v AHL nedopadla pre Slováka dobre: Pospíšila súper nemilosrdne knokautoval
Roztržka medzi
Odveké derby sa vrátilo do Bratislavy: Haščákov nájazd zaistil víťazstvo Košíc
Radosť Parmy
Kucka spustil demontáž Janova: Bývalý klub načal presným zásahom