Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
7°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.01.2019, 11:05 | TOP Čas

Diskusia: Zasadnutie zastupiteľstva z obce na východe Slovenska valcuje internet: TOP hlášky, z ktorých puknete od smiechu!

422 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
andronicvs
10.1.2019 16:15 | |
+107 -22
Reagovať
Čím sprostejší sedlák, tým väčší Smerák...
abvydavatelstvi
10.1.2019 18:06 | |
+42 -10
NEURAZEJ SEDLAKY ...KDYBY NEBYLI SEDLACI, TAK NEMATE CO DO HUBY ...A SEDLAK MA VIC ROZUMU NEZ CELY PARLAMENT DOHROMADY ..... VE VLADE NEMA NIKDO ANI TOLIK SLUSNOSTI, ABY MI ODPOVEDELI NA VYZVU ... CHTELA JSEM JENOM, AT MI NEKDO Z POLITIKU UKAZE JAK SE DA VYZIT Z 60 EUR NA MESIC ...TOMU DAM NA RUKU 1000 EUR ...UZ JE MAM NACHYSTANE ASI 2 MESICE ...A STALE SE MI NIKDO NEOZVAL ..
AllahuAkbar
10.1.2019 16:05 | |
+87 -70
Reagovať
Správna teta, je tam vo funkcii od roku 2006 , asi toho veľa neurobila keď nemajú chodníky. Jej argument je , buďme radi že nemáme chodníky , to by ste videli aké majú problémy tí, čo ich majú. V koľkých obciach vyhrali takýto smeraci?
huncut99
10.1.2019 16:15 | |
+22 -3
chodníky im skutočne netreba, všetky domy sú pri hlavnej ceste a veľa áut tam nejazdí
Vasniia
10.1.2019 16:29 | |
+34 -3
Ale vela aut zacne jazdit,aby to hodili na Instagram he he A 24.1 je dalsie verejne zasadnutie aj s tombolou a gulasom,Je to strankach ich obce,No maju fanusikov.
JezisKristusjemojpan
10.1.2019 15:57 | |
+70 -15
Reagovať
Aj Banskú Šťiavnicu znovu zasadla sku rvená smeráčka, normálne mi je zlé z takých individui, doteraz nič neurobila pre to mesto, jednoducho Smeráci sú rodení paraziti, ktorí nič nevedia a nemajú kritické myslenie, len oné, oje bávať a nechať sa živiť za štátne peniaze !
Vasniia
10.1.2019 15:54 | |
+40 -4
Reagovať
Fekisovce surne potrebuju hovorkynu,Kacerenko bude dobra volba,je z Michaloviec,kvazi je to susedska obec.
canon54
10.1.2019 15:54 | |
+68 -6
Reagovať
KUA - kde tá baba bola, keď sa hľadal Ficov nástupca na premiérsky post ?! Pellegríni jej môže robiť akurát tak toho zapisovateľa !
amazing.girl
10.1.2019 15:53 | |
+31 -12
Reagovať
Kazdy sme nejaky. Mozno bola ucitelka. Ten jej drive co sa tu prejavuje tak negativne by sa naopak dal vyborne vyuzit v urcitych povolaniach - napr.v polepsovni. Takisto by bola vyborna advokatka
Vasniia
10.1.2019 15:55 | |
+19 -6
Jasne ze ucitelka aj jej dcera...
SILESIA3
10.1.2019 15:48 | |
+75 -4
Reagovať
je to strasne, cudujem sa poslancom ,že neodišli,mať takuto šefku tak je v robote sama. Neuvedomuje si, že bez poslancov nič neznamená. Mali by jej to dať vyžrať. nech sa 4 roky trápi.Ani nevie na ake obdobie boli zvolený. Je to skratka katastrofa.Od hanby bx som a prepadla a chodila po kanáloch v dedine.
titus95246
10.1.2019 15:15 | |
+34 -11
Reagovať
NA takuto starostku nema ani Hranol ci Pele a myslim si ze ani Kali.Mozno M.Kocner ano preletela by jej gulka hlavou
Vasniia
10.1.2019 15:39 | |
+33 -4
Nuz ,taketo typy zien sekirantiek vidavat v nakupnych centrach a pri sebe muzov tutmakov/tych mi je fakt luto/
abvydavatelstvi
10.1.2019 15:04 | |
+7 -15
Reagovať
Upozorneni ... NEJEZDETE NA DELSI TRASY ...NA DALNICICH V AUTECH UZ ZEMRELO NEKOLIK LIDI ...AUTA STOJI V NEMECKU UZ DRUHY DEN .. STALE HUSTE SNEZI ..V CR NEJDE V NEKTERYCH OBLASTECH ELETRIKA, NEDOSTANOU SE TAM ANI AUTA ...LIDE NEZVLADAJI NAPOR SNEHU ...
pent
10.1.2019 15:08 | |
+15 -2
dobre.
Vasniia
10.1.2019 15:37 | |
+38 -3
Skoda,lebo ludia mali zaujem cestovat do Fekisoviec a urobit si selfie na Instagram a Fb.
abvydavatelstvi
10.1.2019 18:01 | |
+5 -6
Ja uz jsem si ji dala na fb jako odstrasujici priklad, jak se nema chovat k lidem ... mam tak kolem 5000 pratel ...Fb Hana Gebauerova ( jeleni rodinka fotka ) ...
Blanche
10.1.2019 14:54 | |
+100 -9
Reagovať
Normalne mi prišlo tych poslancov luto ked tam maju zase tuto retardovanu smeracku xantypu ale na jazyk sa mi derie ine slovo je to p**a a nechapem ako ju mohli vobec zvolit ti ludia
abvydavatelstvi
10.1.2019 15:07 | |
+11 -9
Nikdo to uz asi nechce delat ... lide rezignovali, tak voli nejspis ze setrvacnosti ..
pent
10.1.2019 15:13 | |
+36 -6
mne nie. ak su sami vymeteni a nechaju sa terorizovat akousi posahanou psychopatkou, s maniermi jej precedu. oni su nadriiadeni jej, nie ona im. z tych 5 poslancov je len jeden za k§§mer, ostatni su od kollara a matovica. oni ju mozu tak pricviknut, ze bude chodit z roboty domov s placom.
peterxxl73
10.1.2019 15:46 | |
+41 -4
Hlupákov netreba ľutovať,keď si za svoju hlúposť môžu sami. Oni jej schvaľuju plat,odmeny. Ona si nemôže bez súhlasu poslancov ani slobodne uvolniť plyny. Ak jej dovolia také spravanie je to ich hlúposť. A je aj jedno či je to smeráčka či kadehačka,je to despoticka povaha.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Nezvestný Michal Stacho
Polícia pátra po nezvestnom študentovi Aktuality.sk
Asi 500.0 ľudí sa vo štvrtok zišlo na Námestí nezávislosti v Kyjeve
Ukrajinci odmietajú kapituláciu pred Ruskom: Pripomínajú si protivládne protesty
Prezident Jair Bolsonaro
Brazílsky prezident predložil kontroverzný návrh: Ochrana policajtov sa môže zmeniť na katastrofu
Niektorí protestujúci niesli na chrbte rakvy piatich ľudí zabitých pri blokáde rafinérie.
V hlavnom meste Bolívie prišli protestovať aj ľudia s rakvami: Polícia zasiahla slzným plynom!
Protivládne protesty v Kolumbii.
Do ulíc kolumbijských miest vyšli desaťtisíce ľudí: Nespokojnosť s vládou a prezidentom!
Muslim rebel
Útok na najľudnatejšie mesto Sýrie: Pri ostreľovaní Aleppa zahynuli ďalší civilisti
Stop violence over women
Hrôzostrašný čin v americkom kostole: Útočníčka napadla ženu kvôli kusu odevu
Zrážka s autobusom si vyžiadala 21 zranených.
Vodič autobusu vrážal do všetkého, čo mu prišlo do cesty: Hlásia 21 zranených
Samček utiekol zo zoo v obci Saint-Martin-la-Plaine.
Zo zoo utiekol samček pandy červenej: Reakcia samičky, s ktorou žil, hovorí za všetko
Malá Chloe zomrela pri páde zo 45 m.
Prehovoril dedko, obvinený zo smrti vnučky († 18 mes.) na výletnej lodi: Tie slová vás zasiahnu
Na archívnej snímke sústredenie slovenského reprezentačného sledge hokejového tímu.
Slováci sú blízko elitnej kategórie: Vytúžený postup majú vo vlastných rukách
Herečka Whoopi Goldberg
Whoopi Goldberg to pochopila až v 64 rokoch: Šťastná aj bez chlapa
Mladý fínsky brankár, Emil Larmi, potešil malého fanúšika.
Krásne gesto brankára AHL: Na toto malý fanúšik len tak nezabudne