Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 6.
Valéria
18°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.01.2019, 12:00 | Šport | Šport mix

Diskusia: Slovenská lyžiarka Petra Vlhová podáva fantastické výkony: Tajomstvo jej prelomovej sezóny odhalené

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
xenia7
10.1.2019 19:34 | |
+2 -0
Reagovať
aj mne sa zdá, že Petra sa zmenila. Kedysi bol na nej viditelný stres a veľmi "tlačila na pilu" bola ako v kŕči ...
elektrykar
10.1.2019 13:40 | |
+17 -3
Reagovať
S tym poslednym dovodom rozhodne nesuhlasim. To, ze ma lepsie vysledky urcite nie je zasluhoou toho, ze Zuzula skoncila. To je blbost. Praveze tieto dve boli dobre kamaratky, super si pomahali a Zuzula ma velky podiel na progrese Petry. A zeby sa triestili kvoli tymto dvom fanusikovske tabory je este vacsia hlupost. Fanusikovia lyzovania urcite fandili obom nasim dievcatam, naopak, ked boli dve tak mohlo byt fanusikov este o cosi viac a urcite fanusikovia Zuzulovej drzali palce aj Vlhovej a nie ze by boli proti nej.
utocnik33
10.1.2019 13:34 | |
+5 -2
Reagovať
dobre padne od médií,ak by informovali ,ako je momentálne so zdravím
peleee323
10.1.2019 12:13 | |
+3 -16
Reagovať
Ja za jej uspechom skôr vidím chlapa neviem či ste si všimli ale všade kde je Petra je aj redaktor Rtvs Brečka či jak sa volá mladý pri rozhovoroch to vidno ako to medzi nimi iskrí určite za tym bude on,
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Poslanec Smeru-SD
Komentár Daga Daniša: Fico ako šéf koalície skončil Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Fotka roztopeného
Foto
Psy v Grónsku sa namiesto v snehu brodili vo vode: Takto sa topia ľadovce
Na archívnej
Čínsky prezident pricestoval na návštevu KĽDR: Podarí sa mu prelomiť nedôveru medzi Severnou Kóreou a USA?
Slovenský dom by
Ukázali hlavný stan v Japonsku: Takto bude vyzerať Slovenský dom
Zuzana Marošová
Syn herečky Marošovej oslávil narodeniny: Jeden detail udrel do očí každému
Na dovolenke
Odporca imigrantov Kotleba po návrate z Egypta: Vášnivé privítanie od asistentky
Gemma (28)
S telefónom skočila cyklistovi do cesty: Porušila, čo sa dalo, aj tak vyhrala súd
Adrián († 28) si
Šampión MMA Adrián († 28) zahynul na motorke: Osudná zrážka pred dôležitým zápasom
Lu (11) musí
Statočný 11-ročný chlapec sa zaprisahal: Prejedám sa, aby som otcovi zachránil život
Dvojica si
Moderátor Libor Bouček sa lásky nevzdáva: Tretia svadba!
Mexický prezident
Mexiko ako prvé schválilo novú dohodu o obchode s USA: Jasný signál záujmu o otvorenú ekonomiku
Hope Hicks
Bývalá šéfka komunikácie Bieleho domu bráni spravodlivosti: Nechcela o práci pre Trumpa vypovedať
Košickí vodiči
Košický dopravný podnik zvolil novú taktiku: Zaplatia zvýšenie platov vodičov MHD cestujúci?