Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.01.2019, 12:00 | Šport | Šport mix

Diskusia: Slovenská lyžiarka Petra Vlhová podáva fantastické výkony: Tajomstvo jej prelomovej sezóny odhalené

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
xenia7
10.1.2019 19:34 | |
+2 -0
Reagovať
aj mne sa zdá, že Petra sa zmenila. Kedysi bol na nej viditelný stres a veľmi "tlačila na pilu" bola ako v kŕči ...
elektrykar
10.1.2019 13:40 | |
+17 -3
Reagovať
S tym poslednym dovodom rozhodne nesuhlasim. To, ze ma lepsie vysledky urcite nie je zasluhoou toho, ze Zuzula skoncila. To je blbost. Praveze tieto dve boli dobre kamaratky, super si pomahali a Zuzula ma velky podiel na progrese Petry. A zeby sa triestili kvoli tymto dvom fanusikovske tabory je este vacsia hlupost. Fanusikovia lyzovania urcite fandili obom nasim dievcatam, naopak, ked boli dve tak mohlo byt fanusikov este o cosi viac a urcite fanusikovia Zuzulovej drzali palce aj Vlhovej a nie ze by boli proti nej.
utocnik33
10.1.2019 13:34 | |
+5 -2
Reagovať
dobre padne od médií,ak by informovali ,ako je momentálne so zdravím
peleee323
10.1.2019 12:13 | |
+3 -16
Reagovať
Ja za jej uspechom skôr vidím chlapa neviem či ste si všimli ale všade kde je Petra je aj redaktor Rtvs Brečka či jak sa volá mladý pri rozhovoroch to vidno ako to medzi nimi iskrí určite za tym bude on,
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Monika Jankovská
Jankovská brala odmeny a odišla s odstupným. Gálov rezort tají, koľko jej vyplatili Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Tomáš Tatar
Tatar strelil tretí gól v sezóne, Montrealu to ale na ľade Minnesoty nestačilo
Z Brooklyna si
Foto
Brooklyn Beckham výberom frajerky prekvapil: Našiel si kópiu mamy
Spevák Karel Gott
Bolestivé tajomstvo bývalej milenky Karla Gotta († 80): Čakali spolu dieťa?!
Erik Černák
Foto
Keď je treba, Černák zhodí rukavice: Som hráč, ktorý sa musí aj pobiť
Karel Gott († 80)
Kráľovské príjmy po Gottovej († 80) smrti: Rodina bude dostávať miliónové tantiémy
Zoltán Andruskó
Andruskó, obvinený z vraždy Kuciaka († 27), chce vypovedať: Čo vie na súčasných ministrov?!
Mimoriadne teplo
Predpoveď počasia vás rozhodne poteší, teploty vyskočia: Vracia sa k nám leto?
El Chapo si
Podrobnosti o 8-hodinovej mafiánskej prestrelke v Mexiku: El Chapovho syna vyslobodil jeho starší brat
Ženícha považujú
Foto
História sa opakuje po dvoch storočiach: Napoleon Bonaparte sa oženil
Spevák Samuel
Spevák Tomeček môže byť na seba právom hrdý: Je z neho doktor
Boli postavené
Pretrhnuté priehrady na rieke Sejba boli postavené bez povolenia: Zadržali najmenej troch podozrivých
(ilustračné foto).
Autobus v KDR mal problémy s brzdami, vošiel do priekopy a vznietil sa: Hlásia najmenej 30 mŕtvych