Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.01.2019, 11:53 | Správy | Domáce správy | Západné Slovensko

Diskusia: Tragická nehoda na diaľnici D1: Auto vletelo pod autobus, vodička Elena († 36) bola na mieste mŕtva

57 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Svoro36
10.1.2019 14:26 | |
+6 -1
Reagovať
Hrozná tragédia, vyslovujem úprimnú sústrasť rodine. Nech sa nikto na mňa nehnevá, ale pri našich "dokonalých" cestách sa nie je čo čudovať, že sa stane tragédia. Očividne podľa foto bol odhrnutý iba jeden pruh, keď diaľničná spoločnosť nemá kapacity na odhrnutie diaľnice, nech ju uzavre, obmedzí alebo niečo. Pozrite sa teraz na Trenčín. Hlavná cesta (štvorprúdovka) okolo MAX-u vom z mesta odhrnutý 1 a 1/2 pruhu, to je čo. Celkovo údržba ciest v Tn nič moc napríklad v porovnaní s Dubnicou. Tam aj bočné cesty sú úplne v pohode. Ale keď sa aj vykašleme na sneh, toto bola kalamita, nedá sa stihnúť všetko, ale aj za dobrých podmienok, pozrite si nelogické riešenia našich ciest, napríklad: pripájací pruh R1/D1 pri Trnave, dĺžka pruhu tak na jeden kamión, človek proste odbočí z R1 na D1 (smer Trenčín)a proste sa objaví v hlavnom pruhu, žiadna možnosť spomalenia alebo zrýchlenia, proste idem a verím, že vodič idúci po D1 ma vidí a uhne sa do ľavého. KATASTROFA. Zjazd z D1 pri Ilave, ďalší bonbónik, vychádzam z D1, stopka v kopci, oproti zrkadlá, ešte s osobákom dobre, ale taký naložený kamión kým sa rozbehne do kopca, proste to navrhol deb... . Údržba našich ciest: cesta Dubnica nad Váhom - Horné Sŕnie (ťah na ČR a diaľnicu), tí čo majú tento úsek na starosti, tých vyhodiť na hodinu, hlavne vedenie. Nie je možné opravovať za dva roky tento úsek hádam aj šesť krát a vždy ho opraviť tak, že do dvoch mesiacov sa asfalt rozpadne a diery sú na svete opäť. A to poriadne. Údržba tam bachne značku nerovnosť vozovky a značu 30km/h a vyriešené. A keď si človek poškodí nápravu, poisťovňa škodu neuzná, lebo však cesta bola označená. Ale každá diera nie. Poprosil by som kompetentných vydať mapu-manuál tohto úseku, ako sa každý deň bez ujmy na aute a duševnom zdraví dostať do Horného Sŕnia. Hanba sveta tento štát.
pantelej
10.1.2019 08:30 | |
+7 -1
Reagovať
Ako sa dá vletieť pod autobus z pripájacieho prúdu, tak aby sa auto dostalo pred autobus, ktorý doň napáli zboku, aby sa vodička dokonale zabila? Neuveriteľná mesidž...☻☻☻
moderato
10.1.2019 09:12 | |
+4 -1
Tiež som na to myslel.
statnasluzba158
9.1.2019 19:43 | |
+21 -5
Reagovať
Ja sa pýtam pani psychologičiek, ktorých,ako vidím,je tu neúrekom. Ako môže zvládnuť v zlomku sekundy reagovať ,správne vyhodnotiť situácie na ceste niekto,kto za, cca 20 rokov ,sa nebol schopný naučiť slovenskú gramatiku,aj keď je to jeho rodná krajina?
Marcia46
9.1.2019 19:33 | |
+31 -5
Reagovať
Je to strašné,že zomrela taká mladá žena. Môžem Vám povedať,že pokiaľ tu bude egoizmus...,ja všetko môžem,ostatní ma nezaujímajú,tak bude takýchto nehôd a iných nešťastí mnoho. V momente keď si povieš,že si dôležitejší ako tí druhí,padáš. Príkladom je tu pokec. Schovaní nadávate,podvádzate,bez toho,aby ste sa zamysleli nad tým,ako sa cíti osoba,ktorú klamete,podvádzate. Nezabúdaj človek,že čo zaseješ,to budeš žať.
natalia524
9.1.2019 15:27 | |
+17 -19
Reagovať
Moze mi niekto povedat, preco ta dialnica nie je ohrnuta?
fated
9.1.2019 15:34 | |
+35 -14
spravne... hned mame vinnika za vsetko... to nie neprimerana jazda sposobila nehodu, to cestari, lebo nestihli odhrnut prave usek, po ktorom vodicka sla... poviem ti jedno... teraz sa zosnula vodica moze stazovat na cestarov, zivot jej to nevrati... hlavne je, ze sme sa uspokojili pomenovanim vinnika... nepriaznive pocasie a nasledne podmienky na cestach... boze chran, aby bol na vine jedinec...
brit30
9.1.2019 15:50 | |
+18 -8
Ten dialničný pruh je predsa uzavretý tak zapadol snehom ,ten druhý je čistý,,chapandos?
ekka1
9.1.2019 22:13 | |
+31 -3
Cesta na dialnici nebola ohrnuta a ani posypana, resp. nasolena. Išla som tadiaľ a cestári išli až po nehode. Od Žiliny skoro az po Piešťany bola diaľnica v zúfalom stave, autá išli v určitých úsekoch 60tkou. Je mi ľúto tej pani a ešte viac jej rodiny, je to smutné. Vyjadrujem rodine úprimnú sústrasť!
jcb4
10.1.2019 05:13 | |
+10 -9
Nie je očistená preto,že stále padá sneh a cestári nestíhajú.Ale ja Ti tiež dám otázku,prečo tej pani dali VP,keď je bola slabozraká?Lebo inak by videla,že podmienky ne rýchlu jazdu nie sú.
chiraflex
9.1.2019 15:10 | |
+178 -7
Reagovať
Nechámpen Vaše komentáre k tejto tragédii. Bola to moja kolegyňa,ktorá išla z nočnej služby z nemocnice.Je to tragédia doma má 3 malé detičky. Bola to dobrá a starostlivá žena.Odpočívaj v pokoji Ela.
fated
9.1.2019 15:16 | |
+31 -25
je mi luto straty kolegyne a matky 3 deti... verim, ze bola starostliva zena... za volantom treba ale ovela viac, ako len starostlivost... vidis, starostlivost je k nicomu, ak je nepozornost pritomna tam, kde by nikdy nemala byt...
renton25
9.1.2019 19:07 | |
+24 -5
Vyjadrujem hlbokú sústrasť..
blbyazet
9.1.2019 19:53 | |
+54 -8
Fated - nesud. Mozno dostala smyk a suchlo ju to pod autobus. Bola unavena z nocnej, toto sa moze stat aj najpozornejsiemu soferovi...
varujdusu
9.1.2019 14:40 | |
+5 -22
Reagovať
to uz mame lietajuce auta?
pantelej
10.1.2019 08:34 | |
+2 -2
Vo Fuj cajte ich už majú. Letí, letí, všetko letí,...krav-a(ina)...letí ☺☺☺☺☺
jaguar77
9.1.2019 14:10 | |
+10 -28
Reagovať
stal som na krizovatke , cakam na zelenu zrazu bum, v sekunke moje auto do srotu ja do nemocnice 8 operacii , polamane rebra , ladvina fuč , nos zlomeny .
videoalbum86
9.1.2019 14:30
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
moderato
9.1.2019 15:02 | |
+23 -4
A zabudol pripísať, že si hlavne udrel hlavu ...
helewole
9.1.2019 15:22 | |
+4 -12
Video, Rytmusov hit!!!!! Mne už pri čakaní na križovatke na zelenú slowakistanci roztrepali tri autá. Takže ic grcať niekde inde, nie sem!!!!
jcb4
10.1.2019 05:15 | |
+8 -1
A pri tom náraze Ti vypadol mozog a už ho nikto viacej nevidel.
pantelej
10.1.2019 08:35 | |
+4 -1
Jago, tak toto je príčinou tvojich komentov...☺☺☺☺☺
fated
9.1.2019 14:03 | |
+107 -8
Reagovať
dnes rano som siel po dialnici do prace 50kou... proste okolnosti boli take... prirode nerozkazete, nadavanim si na cestarov si nepomozete... musite sa prisposobit situacii... a kto sa jej nevie prisposobit, ten z vacsa ponesie nasledky.... a neraz tragicke... uvedomelym to hovorit nemusim, tym druhym to budem hovorit zbytocne...
JoPaHL
9.1.2019 13:49 | |
+54 -3
Reagovať
Je to smutné.... Úprimnú sústrasť!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Ukrajinský historik Vitalij Ohijenko.
Holodomor bol pre Sovietov laboratóriom, v ktorom zistili, že môžu prakticky všetko (rozhovor) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Shooting a gun
Kauza zastreleného starčeka sa vracia na prvostupnňový súd: Oslobodí Gejzu aj tentokrát spod obžaloby?
mama Tatiana
Foto
Svetový vynález Slováka pomohol ťažko chorému Tomáškovi: Vďaka unikátnej klávesnici povedal mame prvé slová
Herec Oldo Hlaváček
Hlaváček po smrti Potokárovej († 27) prehovoril o situácii v divadle: Otvorená kritika
Marek Hamšík.
Návrat pod Vezuv: Hamšík sa v Neapole rozlúči s fanúšikmi!
Štefan Harabin (62)
Štátna volebná komisia potvrdila: Štefan Harabin môže kandidovať
V Texase nastolili nový režim: Odteraz vodičov kontrolujú už aj zvieratá
V Texase nastolili nový režim: Odteraz vodičov kontrolujú už aj zvieratá
Najsmutnejší údel: Hasiči z bytovky vynášajú mŕtve telá.
Šéf prešovských hasičov Goliaš to povedal na rovinu: Pri prestavbe domu porušili predpisy!
Petra Vlhová.
Vlhová doplatila na vynechanie pretekov: Vo Svetovom pohári ju predbehla Ledecká
Vzdeláva sa: Karin sa rozhodla pomáhať ľuďom v ich smútku.
Karin Majtánová pomáha druhým prekonávať žiaľ zo smrti blízkeho: Smútková terapia mi zmenila život
Lucia Ďuriš Nicholsonová (v popredí vpravo) a predseda strany SaS Richard Sulík. V pozadí zľava Branislav Gröhling,
Nezaradených poslancov je viac ako vo väčšine klubov: Najviac ich odišlo z SaS
Nie sme jediní, komu sa skoré vstávanie nepáči: Psík sa rozhodol s budíkom zatočiť po svojom
Nie sme jediní, komu sa skoré vstávanie nepáči: Psík sa rozhodol s budíkom zatočiť po svojom
Caroline Kennedy počas krstenia lietadlovej lode.
Caroline Kennedyová pokrstila lietadlovú loď pomenovanú po svojom otcovi: Rozbila o ňu fľašu