Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 6.
Valéria
26°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.01.2019, 14:43 | Správy | Domáce správy | Bratislava

Diskusia: Vodiča trafilo roztrieštené sklo: Streľba v Bratislave z pištole, alebo neznámy predmet?

163 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
3470
9.1.2019 12:11 | |
+9 -0
Reagovať
To ozaj nikro nic nevidel? To niaka kamera nic nezaznamenala? Neverim! Asi to bol volakeho papalasa syncek.
yokoono123
9.1.2019 08:56 | |
+3 -35
Reagovať
jasne vodič autobusu sa vyjadril v televízii že vytlačil auto pri obchádzaní nehody,tak potom nech sa nečuduje,aj mňa vodiči autobusov vytáčajú a dvíhajú mi adrenalín v tele!
scotts
9.1.2019 09:33 | |
+24 -2
cize ty teraz tvrdis, ze ak ma ty nezbadas v mrtvom uhle zrkadla a donutis ma pribrzdit, ja mam svate pravo vytiahnut devinu a strelit ti do hlavy? ci aspon do ruky?
yokoono123
9.1.2019 12:05 | |
+1 -9
už sa to vodičovi autobusu nestane aby bol hnusne drzý!
slecnadashwoodova
9.1.2019 12:20 | |
+6 -0
aale stane, nemam rada vodicov mhd, jazdia ako blazni systemom brzda plyn, rezu zatacky jak fitipaldi, nastastie nemusim jazdit bratislavskymi autobusmi, ale aby nejaky ebil za to, ze ho vytlaci strielal? co sme na divokom zapade? tak sa vratme na kone!
Bilirubin
9.1.2019 08:53 | |
+13 -1
Reagovať
Keď to bol výstrel, tak projektil po prestrelení skla musel "pokračovať" v kabíne vodiča a zanechať tam nejakú stopu, alebo ďaľšiu dieru, ktorou vyletel von.
Pininfarina
9.1.2019 00:55 | |
+37 -6
Reagovať
Treba toho primitíva , čo vystrelil na vodiča ( !!! ) chytiť a dobiť ho bejzbolovými palicami a verejne ☝️👊🤛
banka32
8.1.2019 23:25 | |
+9 -22
Reagovať
neviem čo bolo za problém,ale veľmi často sú tí mi dačo tak drží,že vychádza bus tesne keď už pomaly je bus za mnou a to podotýkam bez smerovky.nehadzem nič,nestrieľam, len mu zatrubim nech otvorí okno a poviem mu,nemáš ruky,oči *** k o?
amazing.girl
8.1.2019 22:33 | |
+42 -5
Reagovať
Utocit na vodica v sluzbe moze len totalny ludsky odpad. Vsak tym ohrozil aj vsetkych ludi naokolo, mozno aj stovku ludi. A zvlast dnes, pri tych cestach. Pan primator sa teda vyznamenal, na Kramaroch hodiny neodhrnute cesty, hotova Sibir, a pritom su tam 4 velke nemocnice
24pub
8.1.2019 23:00 | |
+14 -1
Veď sme sa dočkali : sľúbil a nesplnil, no aspoň sme sa radovali
666444
8.1.2019 20:00 | |
+14 -20
Reagovať
V USA je to bežné, USA nás vzor.
tomi750
8.1.2019 20:17 | |
+18 -6
Aj to záleží že kde, lebo v Californii a Illinois sa strieľa stále, pritom majú zákon na držbu zbraní prísnejší, než SR. Naopak v Arizone je zákon najvoľnejší a majú tam pokoj. Nebude to zrejme tým, že prípadný agresor si je vedomý, že ak bude robiť neplechu, môže to byť to posledné čo v živote spraví? Podobne aj Texas, Wyoming či Vermont. Ale Arizona je v tomto smere TOP, kriminalita na minime a majú tam viac zbraní než tam žije ľudí. Jeden z guvernérov sa vyjadril, že Arizona radšej vystúpi z federácie než by obmedzila práva svojich občanov, keď sa u nich zbrane nezneužívajú a argumentom na sprísnenie zákona je práve kriminalita v štátoch federácie s prísnym zákonom. Ale aj kriminalita v Californii, Illinois či celkvo USA je v zrovnaní s takou Brazíliou či Mexikom len zlomkom. Kým v Mexiku umrie ročne 3x toľko ľudí kvôli zbraniam, v Brazílii až 6x toľko (v r.2017 to bolo približne 60 tis. úmrtí). Pirotm musíš brať do úvahy aj fakt, že obyvateľstvo Mexika je menej ako polovica toho USA a obyvateľov Brazílie je o 100 mil. menej ako američanov. Ak napíšeš A, treba napísať aj B!
tomi750
8.1.2019 20:27 | |
+18 -1
Však len v Chicagu v štáte Illinois - v jednom meste umrie kvôli strelným zbraniam takmer 10% celkového počtu obetí strelných zbraní v USA, popritom obyvateľom toho štátu by sa len mohlo snívať o tom, čo mám v SR v legálnej držbe. Štát Illinois dokonca čelil aj žalobe na ústavnom súde kvôli obmedzovaniu ústavných práv svojim očanom. Problémom nie sú zbrane, tie boli, sú a budú. Problémom sú neprispôsobivé prisťahovalecké gangy ozbrojené účinnými zbraňami z čierneho trhu. Zákon obmedzí len toho, kto ho dodržiava, to si zapamätaj. Kriminálnika, teroristu, zlodeja zákon nezaujíma...
dobry.pes
8.1.2019 22:35 | |
+8 -1
máš veľmi pekný vzor... Normálny, alebo svojprávny človek má vzor vo svojich rodičoch. Ofca bez vlastného názoru sa nechá ohlúpnuť maintreamom...
24pub
8.1.2019 23:06 | |
+3 -1
Mal som papiere a Berettu, no až som ju odovzdal na políciu, som pokojne spával.
bobmboma
8.1.2019 19:53 | |
+54 -22
Reagovať
Blavak čo byva u manky a jazdi na tatkovom punte neuniesol, že bude o 5 minut neskor na kapučinku v Auparku.
freefull
8.1.2019 20:14 | |
+42 -4
A čo ak to nebol bratislavčana? V Bratislave je v priemere možno tak každý desiaty človek ktorého stretneš z Bratislavy. 9 z 10 ľudí je zo všetkých iných kútov Slovenska.
lillien105
8.1.2019 20:24 | |
+34 -12
To moze napisat len tupy vychodnar
yokoono123
8.1.2019 19:48 | |
+12 -59
Reagovať
jasné sa v televízii vodič autobusu vyjadril,že predtým vytlačil osobné auto,tak potom nech sa drzý vodič autobusu nesťažuje že komusi rupli nervy a vystrelil!
pantelej
8.1.2019 19:04 | |
+14 -0
Reagovať
Tak čo sa vlastne stalo??? Strieľal nejaký mam💸RD na šoféra, alebo zase nejaké nedotiahnuté zvesti? 📃📜📄🗞️
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Prezidentku
Česi vítali prezidentku u Zemana: Nech žije Slovensko! Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ruský prezident
Putin sebavedomo vyhlásil: Západné sankcie škodia viac Európskej únii než Rusku
Zuzana Čaputová
Prezidentka Čaputová očarila Zemana: Ten jej dokonca blahoželal k narodeninám
Tréner Chelsey
Pre Sarriho je Juventus vrchol kariéry: Na jedného z hráčov sa teší najviac
Woman at sea beach
Foto
Nový typ ženských plaviek je terčom posmechu: Dali by ste si ich na seba?
2018: Na súde sa
Obvinený Marian Kočner sa vrátil do Bratislavy: Sledujte, ako sa zmenil po pár mesiacoch v base!
Robert Jůzek
Nevídané gesto futbalistu: Hral o vyrovnanie, išiel ale pomôcť zranenému súperovi
Robert Fico
Fico o zvyšovaní vianočného príspevku pre penzistov: Dostanú 13. dôchodok?
Dom zostal
Talianskym mestom otriasol výbuch: Pod troskami budovy zahynuli traja ľudia
Oldiesku si užili
Choroba im nezabránila zabaviť sa: Oldiesku si užili aj ako onkologickí pacienti
Španielka
Foto
Kráska Lucía Martino krotí vlny: Neprekáža ani tréning v osemstupňovej vode!
Boháčka
Boháčka Varholíková po nečakanom konci romániku: Utrápená pre nešťastnú lásku?!
Francúzsko chce
V člne s migrantmi zomrelo 22 ľudí: Hodili ich do mora?