Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 16. 10.
Vladimíra
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.01.2019, 15:00 | Tip od Vás | Zahraničie

Diskusia: Obrovské nešťastie! Krásna Vanesska († 5) zhorela v skrini: Užialená mama Magdaléna prehovorila

85 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Evie_g23
19.1.2019 11:11 | |
+5 -0
Reagovať
V zivote som nepocula ze by z ohna vyviazol rodic (v tomto pripade otcim) bez dietata. Podla mna ju bud zneuzil a mala povedala ze to povie mame alebo ju zabil a zakryl to ohnom. (Urcite bz nechavali v spalni zapalenu sviecku ked maju decko v dome..!)
Pan24karatovy
13.1.2019 10:05 | |
+17 -1
Reagovať
Tragedia ktoru si nikto kto to sam neprezil ani nevie predstavit, strasne
semans230
11.1.2019 21:05 | |
+67 -9
Reagovať
Mladý pár sa presťahoval a zoznamoval sa so susedmi. Nasledujúce ráno, keď sedeli pri raňajkách, pozrela sa mladá žena z okna a videla susedku, ako vešia na šnúru bielizeň. "Pane bože, pozri aké má to prádlo špinavé. Buď nevie prať, alebo potrebuje nový prací prostriedok." Jej muž sa pozrel, ale nepovedal na to ani slovo. Zakaždým, keď videla žena susedku vešať bielizeň, predniesla rovnaký komentár. O mesiac neskôr, keď sa pozrela z okna, zvolala: "Pozri, už sa konečne naučila prať! Pozri, aké má zrazu to prádlo čisté. " Jej muž povedal: "Nie, dnes som si trochu privstali a umyl som to okno, cez ktoré sa pozeráš." A taký je často život. Všetko, čo vidíme na druhých, záleží na tom, aké čisté je okno, cez ktoré sa pozeráme. Než začneme niekoho kritizovať, mali by sme najprv preskúmať kvalitu toho, kto kritiku vyslovuje.
verholka
9.1.2019 01:52 | |
+51 -0
Reagovať
Marcela242, to je v NČ akási profesionálna deformácia. Keďže sa jedná o malé dievčatko, nemôžu použiť ich obľúbený prívlastok SEXI, tak napíšu KRÁSNA. MŔTVE dieťa nech odpočíva v pokoji...
Hjurem
9.1.2019 00:08 | |
+43 -10
Reagovať
Ked pozeram na tu malu, vyzera akoby v tom kociku sedela dospela zena. Az ma to prinutilo zvacsit si fotku ....a mam pocit...ze ma parochnu. Zvlatne. Na fotke s momou hnedovlase dievca, na fotke s kocikom zlatovlasa blondinka.
old-dodo
8.1.2019 23:08 | |
+9 -59
Reagovať
Prečo 5 ročná ide sama na WC?
old-dodo
8.1.2019 23:43 | |
+32 -18
Myslím si,že i keď by to mali decká v jej veku zvládnuť, tak treba takéto veci stále ešte skontrolovať, či to naozaj zvládli.Ockovi sa nechcelo unúvať od telky, že?
old-dodo
8.1.2019 23:52 | |
+26 -6
Napríklad som našiel na nete, že v Anglicku bijú odborníci na poplach, lebo 4_5 ročné deti tam s tým majú dosť veľký problém a je bežné,že i 6-7 ročné deti po návšteve WC by potrebovali vymeniť spodné prádlo.
Hjurem
8.1.2019 23:59 | |
+64 -5
No 5 rocne deti by to teda rozhodne mali zvladnut. V tomto pripade je to cele divne, predpokladam, ze otec pri pozerani rybyciek v TV zaspal. Inak by musel pocut, vidiet a citit dym a ohen rozhodne skor ako az v case ked uz sa k malej nedostal.
loewe
8.1.2019 18:30 | |
+21 -80
Reagovať
Obycajny nemec ci rakusan si nezobere Slovenku. Len postihnuty ci zakomplexovany. Otec nesie vinu na smrti dcery
ondro.p
8.1.2019 19:59 | |
+7 -6
Creizi - setrny? Preco by som mal byt? Cena je normalna. Tvoj problem je ten ze ty vyhladavas veci na internete. Pripadne z pocutia.... Jedna pani povedala. Nemas to z osobnej skusenosti. Nebyvam na dedine ale v malom mestecku. Donaueschingen. Ale nerozoberajme to tu. Kludne mi posli mail na teba. Pokial si v Bavorsku nieje to daleko. Co takto stretko? Pridem ja alebo dobehni ty. Mozme skocit na pivko a rozobrat to osobne. Rad sa dozviem ako sa zije v Bavorsku.
macejo1
8.1.2019 20:11 | |
+5 -4
Creizi - nejako blbo mi to tu skocilo. Snad moju odpoved najdes :-)
Yvona123
8.1.2019 23:20 | |
+31 -9
Beru si slovenky za zeny. Nase zeny su sikovne, pracovite a cistotne. Co sa o nemkach ani rakusankach povedat neda. Oproti nasim zenam su pohodlne a lenive. Pravdu mas v tej druhej casti. Ano, otec (alebo len matkyn priatel?) zapricinil svojou nedbanlivostou smrt dievcatka. Ale to uz musia posudit kompetentni.
luca11
8.1.2019 16:21 | |
+66 -41
Reagovať
Aj v Nemecku je zivot o dvoch korkach.Tam ti nikto nic neda zadarmo.Vela Nemcov pracuje v Rakusku.Pre Svajciarov su Nemci ako pre nas Ukrajina.Ano zarobis tam 2000 -2500 eur.Ale ono je to ako ked na Slovensku zarobis 800 euro.Na Slovensku este dokazes vyzit ale v Nemecku 2500 eurami mesacne nezajdes daleko ak ti dokazu pokrit 30 dni v mesiaci tak si pan.Tam neplatis za najom 400 alebo 500 eur ako na Slovensku.Kazde rano ist na cerstvy chlieb,mlieko jogurt na Slovensku nechas pri ranajsom nakupe mozno 15-20 euro.Tu ani polovicu nakupu by si nezohnal za taku sumu.Osobne si myslim ze na Slovensku je lepsi zivot kazdy tu len place ako sa ma zle no hlavne ze na dedinach nam pred barakmi parkuju Bmwcka. Jeep,Jaguar,dokonca uz si aj Lotusa niekto kupil na vysnom konci.Drzim jej mame palce aby nasla znovu zmysel v zivote.A tesila sa v nadeji na stretnutie zo svojou dcerou vo vecnosti aj tak vsetko je len docasne ludia,situacie,emocie ,priatelsva.
Creizi
8.1.2019 17:04 | |
+53 -27
Luka, máš pravdu, ale hlúpemu a sveta neznalému Slovákovi to nevysvetlíš. Na Slovensku je 1000 € viac ako v Nemecku 2000!
ondro.p
8.1.2019 17:12 | |
+55 -33
luca11 nemas pravdu. Asi si v Nemecku nikdy nebol. Zijem tam necelych 5 rokov. Mam prenajaty 2 izbovy byt mam auto a zijem klasickym zivotom (neobmedzujem sa) Za rok si dokazem odlozit cca 10000€. A to som neni ziaden manazer. Som obycajny elektrikar vo firme. Cize rozpravas hluposti.
mandross
8.1.2019 17:17 | |
+10 -23
Navrat "domov", nebolo stastne rozhodnotie, na juh Bavorska;moji zvazuju, obaja lekari ,Svajciarsko-avizo, ci Rakusko... zo zazobanej, extra uspesnej, 30 rocnej ordinacie ...vnuci-uz primarny jazyk- nemcina...
Creizi
8.1.2019 17:51 | |
+23 -7
Môj sused v Bavorsku bol z Čiech, robil na klinike aj s nočnými za 6000 €, dakedy viac ako 100 hodín tyždenne. Po druhom infarkte invalid, stiahol sa späť do Čiech, 47- ročný. Môj sused v Bavorsku bol z Čiech, robil na klinike v Cham aj s nočnými za 6000 €, dakedy viac ako 100 hodín tyždenne. Po druhom infarkte invalid, stiahol sa späť do Čiech, 47- ročný. Nárok na invalidný v NSR nemal, chýbala mu zápočtová doba. Inak ročne opustí Nemecko 2-3 tisic lekárov, smerom Schweiz, Holland, Luxemburg, Skandinavien, UK... Zdravotníctvo sa totalne zopsulo.
Creizi
8.1.2019 17:55 | |
+20 -16
ondro.p: Plat skúseného elektrikára s dlhoročnou praxou!! od 2300 do 3.500 € v hrubom/ 16-20 € na hodinu. Netto 1300 - 1700 € . Nájomné plus vedľajšie výdavky ako elektrina, plyn, smetné, telófon, strava, Auto ca. 1000 - 1200 € mesačne pri veľmi skromnom rozpočte a proletárskom spôsobe života.
amazing.girl
8.1.2019 18:07 | |
+14 -28
Creizi, ak nemas hypoteku, mozes si v Nemecku velmi slusne zit a toto je rozdiel s Sk. Uz z 1 platu si mozes dovolit plavbu okolo sveta. Z par platov nove auto, za rok aj Masserati ak si na kvalifikovanej pozicii
ondro.p
8.1.2019 18:22 | |
+19 -5
Creizi - neviem ako to mate vy v Bavorsku. Ja som v BW. Nemam problem ti vypisat priblizne vydavky. Tak podme nato: Mesacny plat (pausalny nie od hodiny): 2300€ NETTO 13ty plat: 1000€ 14ty plat: 1800€ Najomne 2 izb. byt s garazov cca 10 minut peso od centra: 390€ warm Elektrika: 25€/mesacne Smeti: 40€/rok Internet: 30€/mesacne Mobil (pausal): 50€/mesacne Vedenie uctu:12€/mesacne Poistky:50€/mesacne Leasing na auto: 110€/mesacne Cestna dan a poistka na auto: 600€/rocne Benzin cca 60€/mesacne Vedlajsie vydavky: cca 300€/mesacne (strava, volny cas napr. plavarne, v zime stadion. sem tam kino, pivko, pizza a pod.) Pokial som nieco zabudol, kludne ma dopln.
ondro.p
8.1.2019 18:29 | |
+24 -5
Creizi - este k tym odrobenym hodinam. Neviem ako to maju lekari ale v podstate plati ze mozes odrobyt max. 10 hodin denne. Viac ti zakonnik prace nedovoluje! Robyl som par dni po 12 hod. a bol som zato na koberceku. Cize nechapem kde dokazal narobyt 100 hodin tyzdenne.
Creizi
8.1.2019 19:48 | |
+11 -7
@ ondro: Máš maximalne dobrý brutto príjem ako elektrikár, ca. 4500 ? Si veľmi šetrný, zrejme niekde na malej dedinke, kde nájom ešte neleží pri 10-12 € za štvorcový meter. Aj neuveriteľne šetrný čo sa týka spotreby energie, smetí, atd. Inak pozri tu narýchlo pre teba : // Restmüll : Jahresgebühr und der Leistungsgebühr zusammen. 1- und 2-Personen-Haushalt mindestens in BW 84,00 €/Jahr. Strom- z.B. Naturenergie in BW pro kWh=0,20750 €, durchschnittlich für 1 Person im Jahr laut Statistik 1.600 kWh= 30-40 € im Monat je nach Strompreis! // Ein Oberarzt erzählt offen von den Zuständen im Krankenhaus: Bis elf 24-Stunden-Schichten im Monat! Teda viac ako 400 hodin do mesiaca v nemocnici. Pozri napr. tu - Artikel: " Arzt über Klinik-Alltag: Arbeiten wir nach Vorschrift, bricht das System zusammen"[Freitag, 04.01.2019, Focus online.]
stastnablcha
8.1.2019 22:27 | |
+24 -5
Luca11 nemas pravdu, zijem v Nemecku, zarobim 1400 - 1500 netto, nie som bohacka ale zijem si daleko lepsie ako na SK kde som v Blave mala 700 netto. Ceny su tu vacsinou rovnake, nieco je drahsie, napr. vyrazne drahsia je poistka za auto. Ale ceny nehnutelnosti su velmi podobne, ale zalezi aj od toho kde zijes.
ondro.p
9.1.2019 09:27 | |
+9 -2
stastnablcha - v ktorej casti DE pracujes? 1500€ je dost malo. A ak to nieje tajne co robis? Dakujem :-)
varujdusu
8.1.2019 15:06 | |
+21 -44
Reagovať
mala mala strach z toho, co urobila, mozno prevrhla sviecku a zlakla sa, bala sa reakcie otca a tak sa schovala. Hanba, ze teraz zobraju, vsetky soc. davky zrejme prepili
kayakaya
8.1.2019 17:33 | |
+19 -8
Ty co ohovaras? Podla seba sudis druhych? Ze sa nehanbis toto sem napisat..
poluciana
12.1.2019 21:43 | |
+4 -5
Presne tak chlap doma leží pred tv sockar nezamesnany a možno aj naliaty ked zaspi že nič nepočuje
poluciana
8.1.2019 14:50 | |
+51 -39
Reagovať
Najpravdepodobnejšia verzia je že tipek ju nešťastne zabil pri možno zvrhlej činnosti a takto chcel zahladiť stopy. Normalne by začal hasiť izbu ved ak by decko aj bolo von tak je v bezpečí pred ohňom
mamtorad8019
8.1.2019 15:33 | |
+40 -15
ty obluda daj sa liecit, do kazdej diskusie hnoj vypisujes, ty chudera
Blanche
9.1.2019 03:38 | |
+16 -5
poluciana U teba je to už patologicke,hned nazvat niekoho zvratencom a neviem čim ešte ty by si sa mala nechat posudit psychiatrom lebo čo už ty dokažeš zo seba vy***t v diskusiach to je na považenie kks
poluciana
12.1.2019 21:45 | |
+5 -5
Daj sa liečit ked nevieš logicky uvažovat nad roznymi verziami iba slepo veriť tomu čo napišu ovca
Evie_g23
19.1.2019 11:07 | |
+2 -0
Suhlasim s Poluciana. V zivote som nepocula ze by z ohna vyviazol rodic (v tomto pripade otcim) bez dietata. Podla mna ju bud zneuzil a mala povedala ze to povie mame alebo ju zabil a zakryl to ohnom. (Urcite bz nechavali v spalni zapalenu sviecku ked maju decko v dome..!)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Gorila: Pil Fico
Nahrávka: Dal by som si obyčajnú kolu, začal Fico. S Haščákom riešili politiku asi hodinu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ťažké časy: Bez
Napäté vzťahy v rodine herca Batthyányho: Pomáhal som, ale už končím
Na snímke hráči
Znova meškajú s platbou! Hokejový Slovan dlží mestu peniaze aj v Tipsport lige
Fico počas
Politológ o zverejnení nahrávky Gorila: Môže to byť Ficov koniec
Hlavný tréner
Bývalý reprezentačný kouč má nový džob: Bokroš sa vracia na trénerskú lavičku
Caty pracuje ako
Fotka plačúcej ženy obletela svet: Stojí za ňou príbeh, ktorý vás prinúti zamyslieť sa
Polícia krvavý
Desivé detaily tragédie v Považskej Teplej: Manžel dobodal svoju ženu, potom sa sám obesil
Fanúšik Kambodže
Cestoval sám 6000 kilometrov a toto mu urobili: Najoddanejší fanúšik na svete!
Iránsky prezident
Iránske úrady zadržiavajú aj ďalšieho francúzskeho vedca: Podozrenie zo špionáže
Greksovci sa
Foto
V záhradkárskej osade pri Zlatých pieskoch si vydýchli: Definitívny koniec čiernej stavby spájanej s Greksom
Pellegrini
Premiér Pellegrini víta zvrejnenie nahrávky Gorila: Fico môže pokojne spávať
Elán sa
Nechutné video Ráža a Elánu ich nenechalo chladným: Tvrdé odkazy od kolegov z brandže!
Bezdetná vdova
Margaretin román vychádza zo 633 ľúbostných listov: Prvú knihu napísala ako 93-ročná