Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 16. 10.
Vladimíra
15°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.01.2019, 05:59 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Juraj († 18) doplatil na jazdu bez vodičáka: Desivé slová jeho kamaráta

114 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
RenataSarah
8.1.2019 21:13 | |
+3 -0
Reagovať
Nechapem niektoré reakcie ludi zomrel mlady chalan uražate jeho rodičov ubohé.Keby sa niečo take stalo vašej rodine neviem či by sa vam to pačilo keby o nich takto písali.Vsetci ste super rodicia a vaše deti sú dokonale verim tomu že nie.Poznala som Juraja bol to super chalan bude aj ostane uprimnu sústrasť rodine.
RenataSarah
8.1.2019 20:59 | |
+2 -0
Reagovať
Zomrel mlady chalan je hrozne ako sa vyjadrujete majte uctu k jeho rodine a neuražajte.hlavne nikoho nesudte.Kazdy ma rodinu a keby sa niečo take stalo vam nepacilo by sa vam keby pisali a vyjadrovali sa takto.Poukazovat na rodičov a vychovu chore.Všetci mate dokonale deti a vy ste super rodicia
zuj-muj-chuj
8.1.2019 00:06 | |
+8 -6
Reagovať
Ah jáj, zas je to tu samý expert na život a sudca?!? No mal smolu, škoda mladého života... Každý si položte otázku, bol som ja iný? Nikdy som sa ani len raz nevozil na moto či aute, hoc nemám papiere a často ich nemá ani to, na čom jazdím? My chalani v našej štvrti sme mali ako fagani násť roční kadejaké staré motorky, či pinčle, či babety alebo mustangy. To boli časy, keď sme s tým lietali po štvrti! Nemalo to okrem najnutnejších vecí zbľa nič. Ale boli sme z toho nadržaní jak hovado, tá radosť! Keď si sa s tým celý deň babral, vŕtal sa v tom, a nakoniec to začalo opäť vrčať. :)) To už dnešné decká žiaľ nezažijú.. My sme sa pritom aspoň aj kadečomu priučili, nadobudli akú takú remeselnú zručnosť. Nie ako dnešní mladí mužíci, ani len poondenú žiarovku v blinkri či v reflektore si nevedia vymeniť! Prečo to vlastne spomínam? No lebo aj mne sa pár razy stalo, že som sa vykydol niekde, alebo raz to bolo ozaj LTT, keď som medzi dvomi autami čo šli oproti sebe, prefrngol jak jazvec, veľa nechýbalo veru. Takže tak, proste niekto má šťastie, niekto nie, lamentovaním mu život nevrátite ani to iné nebude, život je proste aj o tomto... RIP
MaleviL83
7.1.2019 23:13 | |
+12 -5
Reagovať
Privysoká cena, za neskúsenosť za volantom?,mladícku nerozvážnosť? Možno nešťastí v nešťastí? Keď si mal Ty 18, ako si zmýšľaľ, istotne si bol dokonalý, . Troška sa uvedomte s týmito vašimi jednostrannými primitívnymi komentármi . Veď doprajte aj ,druhú šancu človeku. Každý sa mýlime,všetci robíme chyby , Tento chlapec druhú šancu nedostal, o tom diskutujte , "odborníci"!
zuj-muj-chuj
8.1.2019 00:07 | |
+1 -4
AKoby si mi zo srdca písal, presne...
altair85
8.1.2019 09:42 | |
+6 -1
Ty sa zamysli and tým či napíšeš! Keď som si prečítal Tvoj komentár, aj pána nad Tebou, ktorému píšeš zo srdca, tak tipujem, že vďaka takým vodičom ako ste vy to vyzerá na tých cestách ako to vyzerá. Napíšeš takú stupiditu! Za frajeriny a k_r_e_ténizmus za volantom sa nemôže dávať druhá šanca. Po preflámovanej noci, kde určite mal vypité, si sadne za volant? Dobre Ty odborník, tak si predstav, že Ti polícia zavolá, že nejaký Tvoj blízky (manželka, dieťa, otec,matka etc.) sa už nevráti domov, lebo takýto d_e_bil čo nevie čo so sebou do to nich napásal, prípadne ich zrazil, on prežije, ich zabije. Tiež vy dvaja mudrci poviete, " ooo no tak stalo sa, ale mladý chalan si zaslúži druhú šancu" ??? . Je to kruté slovo, ale tu chvalabohu zabil len seba, keby neskončil v múre, ale v inom aute, tam niekoho zabil, alebo by zmietol chodca ? Druhú šancu môžeš dávať za iné, nie tu! A teraz nemyslím, či mal vodičák alebo nie, aj keby ho mal, podľa mňa by šiel rovnako, tu nie je problém vo vodičáku.
ivanko42lv
7.1.2019 22:18 | |
+11 -1
Reagovať
Úprimnú sústrast pozostalým. Mladicka nerozvážnosť, takéto prípady by mali slúžiť na výchovy ostatným, aby sa poučili keď ešte majú možnosť. Ak tu teda niektorí máte deti, poučte ich.
mariaeva
8.1.2019 16:25 | |
+1 -0
Takých prípadov tu už bolo toľko,že už by mali byť z toho poučení,ale pokiaľ si bude každý myslieť, že jemu sa to nemôže stať tak takých prípadov ešte bude.
VONAJABLKA
7.1.2019 21:05 | |
+16 -0
Reagovať
Ked nechcel vodicak,tak ako vedel odsoferorovat do TT a spat? Najskor chcel spravit dojem na cajocku a takto na to doplatil. Stastie v nestasti je to ze ma to nedoplatili nevinní ludia.
asdfg1asdfg
7.1.2019 20:34 | |
+27 -6
Reagovať
Mikina s kapucnou, siltovka a teplaky. Zaklad vymletej mladeze.
Kritik
7.1.2019 19:47 | |
+15 -24
Reagovať
Čím viac ich zomrie tým lepšie! Dnešná mládež je totálne vygumovaná! Vraj párty, a čo sme v Amerike? Tak mu treba, osud ho dobehol! Mínuskujte koľko chcete!
caswell
7.1.2019 19:38 | |
+10 -10
Reagovať
Tu v plnom rozsahu platí: Je to tragédia,ale nie škoda...
milan.granko2
7.1.2019 18:53 | |
+14 -6
Reagovať
Este ze sa rozsekal sam .boha jeho....
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Jaroslav Haščák
Komentár Daga Daniša: Z čoho má Fico strach Aktuality.sk
Na trhoch platia
Polícia zatkla 2 osoby podozrivé z útoku v Štrasburgu: Jedna z nich má iba 17 rokov
Incident sa stal
Policajti vyšetrujú náraz nákladiaku do vozidiel: Za vyčíňaním Sýrčana nemá byť terorizmus
Turecký prezident
Maďarsko vyvolalo medzinárodné pobúrenie: Otvorene podporili tureckú vojenskú operáciu
Na snímke vľavo
Foto
Gólové hody v Dunajskej Strede: Slovenskí mladíci potrápili hviezdnych Francúzov
Švédsky
Španieli majú dôvod na radosť: Gól v nadstavenom čase ich posunul na EURO
(ilustračná fotka)
Ruský súd potvrdil 14-ročné tresty pre Ukrajincov za plánovanú sabotáž na Kryme
Dvaja poslanci
Českí poslanci odsúdili tureckú inváziu aj brutálnu vraždu kurdskej političky: Obzvlášť ohavné!
Lekári bez hraníc
Lekári bez hraníc zastavili humanitárne operácie na severovýchode Sýrie
Robert si zobral
Foto
Natalie zažíva muky, ktoré by nepriala nikomu: S manželom nemôže mať sex viac ako raz za rok
Hasiči pátrajú
Aktualizované Foto
V Brazílii spadol obytný dom: Záchranári vytiahli dvoch mŕtvych, pod troskami uviazli ľudia
Britský princ
Foto
Princ William úplne zatienil svoju manželku Kate: Takto oblečeného ste ho ešte nevideli
Kráľovnú
Foto
Mala tam svadbu aj korunováciu: Kráľovná si pripomenula 750. výročie Westminsterského opátstva