Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 23. 9.
Zdenka
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
30.12.2018, 16:54 | Správy | Politika

Diskusia: Podľa ministerky Lubyovej je naše školstvo dlhodobo podfinancované: Prepad vznikal desiatky rokov

35 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kocianka
31.12.2018 19:36 | |
+1 -1
Reagovať
Katolícka univerzita v Ružomberku ma prekvapivo dosť peňazí.
judrxyz
31.12.2018 07:04 | |
+3 -0
Reagovať
tá sa iba teraz zobudila?
69ano96
31.12.2018 08:42 | |
+3 -0
nezobudila sa vobec, to len zimny vzduch ju ofukol) Jej vyroky svedcia o tom, ze to nezvlada a skryva svoju neschopnost za casy minule, to uz davno, to nie ja, to oni davno, atd. Takto sa vyjadruje neschopny clovek, rozumny povie, ze take a take chyby boli, mam taky navrh, takto by som to chcela riesit, vylepsit atd.
tempoline
31.12.2018 01:31 | |
+8 -0
Reagovať
Tato tupa hnida zo stajne SNS objavila Ameriku?!!! Ved skolstvo zacal demolovat jej sukupnik sudruh Mikolaj !!! Co robili poslednych 10 rokov ??? Sedeli a nakoniec s deb.ilom kapitanom Mgr. objavili toto konstatovanie ?!!! Paneboze, ochranuj nas pred tupostou, primitivizmom a deb.ilitou SNS !!!!!
quixiliver19
31.12.2018 00:08 | |
+26 -0
Reagovať
Vsetko na Slovensku je dlhodobo podfinancovane, len konta oligarchov, politikov, mafianov, korporacii a financnych zralokov nie, vsetko zle, moc zle, tento rezim dlho uz nevydrzi, ani nemoze, znicil skoro celu strednu vrstvu obcanov, uvalil cely narod do totálnej poroby, obrovskych dlhov, marazmu, do najväcsich sociálnych rozdielov a do korporatneho fasizmu.
Aspis
30.12.2018 23:38 | |
+4 -0
Reagovať
stale ako sa menia ministri menia sa aj ucebne osnovy ani jedna reforma nebola dotiahnuta dokonca niektore skoly nemaju ani len dostatok ucebnic kazdy minister si mysli ze ma patent na rozum podla toho vyzera aj nase skolstvo
Jurosik97
30.12.2018 22:32 | |
+4 -0
Reagovať
Povedz hranatemu nech ti da.
jaguar77
30.12.2018 22:03 | |
+4 -3
Reagovať
krava , ty si premotivovana aj s tvojim honelnikom dankom .
martn8
30.12.2018 20:47 | |
+7 -0
Reagovať
hlavné ale je, že máme milióny na výskum pre garážové firmy
tiipek222
30.12.2018 18:55 | |
+4 -1
Reagovať
dobre ju vyprcat....to by som bral...
tihyno
30.12.2018 18:20 | |
+5 -1
Reagovať
Zaujímavé , že žiak 9 triedy je na úrovni 6 triedy roku 1970 . Tak čo by pani ministerka ešte chcela .
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Richard Sulík
Rozbroje v SaS: Na kandidátke nemá byť Galko, Rajtár ani Blahová Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Hands of priest
Nové opatrenie má znížiť počet sexuálnych zneužití kňazmi: Obrovské odškodné pre obete
(ilustračné foto)
Muž v Hornom Mýte pestoval marihuanu vo veľkom: Aký mu hrozí trest?
Česká lyžiarka
Foto
Nezastaviteľná mašina: Neuveríte, na čo Ledecká vyliezla tentokrát
Na snímke
Aktualizované
Sulík robí čistky v SaS: Kandidátka bez Galka aj Blahovej
Pobočky má v 16
Slováci, skontrolujte si, s kým pôjdete na dovolenku: Pozor na tieto cestovné agentúry
Miyako oslepla
Študentka po dovolenke oslepla: Vážne následky, pre niečo, čo sa pri mori stane každému
Líder liberálov
Sulík chce upokojiť situáciu v strane: Na republikovej rade kandidátku nepredstaví
Prezidentka SR
Danko radí Čaputovej robiť niektoré veci inak: Mala by viac vnímať osobnosť Miloša Zemana
Hrdinovia seriálu
Kvíz
Priatelia oslavujú 25 rokov: Otestujte sa, ako dobre si pamätáte legendárny seriál
Emiliano Sala.
Len pre silné žalúdky: Za nechutný čin z pitvy Salu († 28) odsúdili dve osoby
Na mieste
Na moste Lafranconi sa zrazil kamión s osobným autom: Komplikácia dopravy
Na snímke
Organizátori Okolo Slovenska lákajú Sagana: Ak príde, trať mu ušijú na mieru