Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 26. 4.
Jaroslava
18°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
29.12.2018, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Dare Rolins praskli nervy: Rozchod bol aj kvôli dieťaťu! Prečo nechcela s Rytmusom otehotnieť?

191 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zlte__slivky
4.1.2019 11:22 | |
+1 -0
Reagovať
Boze ludia ved sa nedajte novinami riadit.aj ked nemate instagram dajte si dara instagram a sami si vytvorte nazor Dara dala par slov do obrazovej spravy slovovo karma ako mohol citatel vediet co konkr mysli.Patrik chcel diwta tak ho bude mat na druhej strane dobre citit ze obaja su romovia ona este mozno albanka nie balkanka ved oni si aj mena menia aj rodicov kde sa narodila a komu vsetko tak verite..po vojne v eu falsovali aj domovske doklady penizky lubia .loz je aj to ze nevedeli o tehotenstve na stedry den taka sprava vecer ja tiez poznam muza co na stedre vecere takto psycho robi a opakovane urcite mi je blizsia Dara ako Alagic ci Rytmus uz stale hovori o dietati aj on ma otca a kde ho mal a ma kolko rodicov nie je s detmi .najviac mi je komicke ze Alagic sa hra ze vie spievat ze vie citovat ako Dara nemas na nu dievca nwviem ake je tv.rodne meno splhaj sa na seba nie na Daru Dara bude mat ineho tiez a nwbude vas riesit bodka vyplatila ho zaspievala bodku na rozlucku a papa arome.amen tma s ciganmi
zlte__slivky
4.1.2019 11:32 | |
+1 -0
Na stedry vecer urcite nebola u zenskeho lekara novinari obtazuju beznych ludi eytmusom a albanskou romkou kt.povod nik nepozna bezne si menia deti a neverim ani nos medzi ocami Dara mozes ist so vstycenou hlavou kr.zena by takto vyplatila muza ziadna ved muzi to nedokazu, keby si bola tak primitivna ako oni dvaja by si mu to po splatkach davala .Rytmus si mysli ze zena co buduje obchoduje spieva sklada vie aj prekazky riesit a svoje tazke osudove chyby ze riesi Rytmusa .ved ona uz muza mala siel vedla nej ani dieta na ruky nevzal ona uz si ten muzsky med vylizala .bude mat vnucata a prajem jej ich aj peiatela a kwd im to nebude klapat vymenit az kym nebudu obaja spokojni novinarka co ide po Ficovi ma 3 deti kazde s inym fin.z mimivladiek a takwto kurtizany maju viest narod?
sickwokmove
4.1.2019 10:22 | |
+1 -0
Reagovať
Neviem comu sa cuduje ved sama pisala co jej vyhovovalo tak nech sa necuduje, ze jej to ludia okomentuju toto nie je smotanka, ze sa jej bude tlacit nejaka hlupana do zadku a pytat sa iba na to na com sa vopred dohodnu.
monika_1266
2.1.2019 15:07 | |
+1 -1
Reagovať
preco je taka trapna ....?!! Ved zivot ide dalej ....
majaokno
30.12.2018 11:42 | |
+19 -2
Reagovať
Nechcela priviesť na svet cigánča. Meghan,keď porodí černocha,tak ho na pôrodnici vymenia za biele dieťa.
ready5
30.12.2018 08:35 | |
+21 -5
Reagovať
Zlatokopky rodia podnikatelom deti a chudaci su sami
Maja19501211
30.12.2018 08:02 | |
+39 -2
Reagovať
No bóže. V Darinom veku sú už niektoré ženy babičkami. Rytmus predsa vedel, koľko má rokov... Len nikde nie je napísané, že aj s Alagič vydrží do smrti...
SamoSamuel
30.12.2018 07:22 | |
+36 -4
Reagovať
Rytmusovy praskla guma Dara bude krsna mama.Alagic bude tlačiť kočik sama.
pepo6464
29.12.2018 22:54 | |
+64 -7
Reagovať
Tomu "vzťahu" dávam rok, maximálne dva!
pepo6464
29.12.2018 23:03 | |
+26 -5
A to si Algič pamätaj.
kobra4
30.12.2018 07:13 | |
+22 -6
Toto sa tu množí a budeme ako vo Francúzku, alebo v USA, kde beloch je rarita.
monika_1266
2.1.2019 15:09 | |
+1 -1
podla mna nie .... absolutne pasuju .... pretoze asi maju rovnake hodnoty ...
forcefull
29.12.2018 22:43 | |
+65 -6
Reagovať
Zabudli ste na jednu vec...aj Dara ma v sebe cigansku krv. Jej original meno je Darina Gambosova. A jej sestra sa vola Jana Olahova, a to podotykam za slobodna, cize s tymi rodicmi to tam mali asi divoke. Typicke ciganske mena. A ked si vsimnete Daru, ma ciganske crty. Takze vo vztahu s Riťmausom nebol on jediny cigan v tom vztahu.
kobra4
30.12.2018 07:14 | |
+11 -4
Brr.
hrdadaxo
30.12.2018 07:26 | |
+14 -14
áno je ciganka , netajili sa tým vôbec. Takže neviem o čom točíme - komu vadí že je ciganka? Jej mama pracovala rokyv hydrostave BA v pohode uplne a Patrikova mama taktiež seriozna pani!
jman
29.12.2018 21:32 | |
+42 -5
Reagovať
Byt na strankach novin za kazdu cenu.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ropovod Družba
Slovensko zastavilo dodávky ropy z Ruska Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Emmanuel Macron
Macron sľubuje veľké zmeny: Vo Francúzsku zníži dane aj počet poslancov
Príbuzní pri tele
Poprava priamo na sídlisku: Ozbrojenci zabili ženu, ktorá očkovala deti proti obrne
Ondrej Nepela.
Obrovská pocta pre Slovensko: Ocenili krasokorčuliarsku legendu
Veľvyslanec
Veľvyslanec USA o Pellegriniho stretnutí s Trumpom: Bude to míľnik medzi našimi krajinami
The Sad Boy With
Chlapec († 9) z Palestíny záhadne zmizol z azylového centra: Potvrdili sa najhoršie predpoklady
Boat going down
V Karibskom mori sa potopila loď s 35 pasažiermi: Záchranári pátrajú po nezvestných
Petra Vlhová
Foto
Rivalka Vlhovej ukázala postavu: Takto ju na svahu neuvidíte
Wendi Miller
Žena nasadla do auta so sexi exhokejistom: Hororový nález v jeho luxusnom apartmáne!
Deviata
Je toto vôbec možné? Gruzínska strelkyňa ide na deviatu olympiádu
Polícia
Foto
Českí policajti spacifikovali odporcov nacionalistov: Fašisti, vypadnite! kričali pred zásahom
Kandráč sa
Unikli zábery z nakrúcania klipu Ondreja Kandráča: Toto vám rozprúdi krv v žilách
Takmer celé
SHMÚ varuje pred situáciou na horách: Bude to tam drsné, na turistiku rovno zabudnite