Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 24. 4.
Juraj
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.12.2018, 16:38 | Šport | Šport mix

Diskusia: Dopingový škandál vo vrcholovej atletike: Kontrola objavila v tele olympioničky steroidy!

3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
milanko778
9.12.2018 17:07 | |
+2 -0
Reagovať
a to sa nedozvieme kolko dopingových prípadov ututlali v USA - hlavne u šprintérov s postavami kulturistov....
mikky9654
7.12.2018 17:09 | |
+4 -1
Reagovať
ja som žil v presvedčení že iba ruský športovci vyhravaju vdaka dopingu a teraz aj športovci z demokratickej slobodnej a štastnej cudziny podlahli ruskemu vplyvu
jofo1952
7.12.2018 17:38 | |
+2 -6
A Toth???????, ten je aniel???????????? hahaha
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Zachraňujú robotníka, ktorý padol do vodnej komory na Dunaji Aktuality.sk
Roadshow “Tentoraz idem voliť - Doma v EÚ“ mieri do slovenských regiónov
Ruský prezident
Kyjev je rozhorčený: Politici ostro kritizujú Putinov najnovší dekrét
Zimný štadión
Štadión Ondreja Nepelu čaká veľká udalosť: V Bratislave sa uskutoční žreb Ligy majstrov!
Žena čelí
Žena čelí nechutným obvineniam z týrania zvierat: Šialené, čo spravila so šteniatkami!
Opitý nevodič si
Doživotný zákaz šoférovania ho nezastavil: Banskobystričan to zaklincoval pri dychovej skúške
Dvakrát porazil
Chlapček († 8) dvakrát porazil rakovinu: Keď sa choroba opäť vrátila, lekári už nemohli urobiť nič
Dermatológ skúma
Nebezpečenstvo, ktoré je priamo na očiach: Odborníci radia, ako jednoducho predísť rakovine kože
Peter Sagan
Čo sa to deje so Saganom? Opäť stratil tempo a prehral ďalšie preteky
Manželia sa už
Veronika Ostrihoňová nevie Sajfu ako manžela vynachváliť: Takého muža by som dopriala každej žene!
One kiss for my
Dôchodkový strop sa netýka aktuálnych žiadateľov: Kedy pôjdu do penzie?
Gudas sa musel
Český tvrďas sa už teší na Slovensko: Budem mať veľkú podporu, manželkina rodina je od Trenčína
Lekár sa má
Toto všetko môžete od lekára žiadať: 8 základných práv pacienta