Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 21. 11.
Elvíra
10°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.12.2018, 03:00 | Správy | Politika

Diskusia: George Bush († 94) zažil počas vojny krušné chvíle: Situácia, z ktorej nemusel vyviaznuť živý

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
69ano96
7.12.2018 08:49 | |
+4 -1
Reagovať
zo zivota nikto nevyviazne zivi..
Perun432
7.12.2018 07:16 | |
+5 -32
Reagovať
Bulvárne snahy spraviť z teroristov hrdinov sú úbohé.
zubnykaz
7.12.2018 07:14 | |
+8 -2
Reagovať
nemala som ho nikdy velmi rada, ale lietat nad morom, bojovat a vediet, ze kazdu chvilu mozem zomriet, to chce dusu chlapa.
abvydavatelstvi
7.12.2018 05:09 | |
+13 -33
Reagovať
Bush byl iluminat a vubec se tim netajil ...je zajimave, ze vsichni iluminati se dozivaji tak vysokeho veku ...Soros ma uz pres 80 let ..a stale vyvolava nepokoje a chaoz ve svete ...ktery se zacal obracet proti nemu a tem kteri to peklo plati ....
devgru10
7.12.2018 07:13 | |
+25 -4
prestaň tárať sprostosti😂ty si celá iluminát ,keby bol myslíš že by riskoval život vo vojne hlupáčik.Bol to pán prezident ktorý by aj svoj život dal za Usa!
zubnykaz
7.12.2018 07:18 | |
+7 -2
i ja si myslim, ze by dal dusu za svoju krajinu. taki by mali byt prezidenti vsetkych statov . skoda, ze nemame takeho na sk.
Slobodnapandora
7.12.2018 03:23 | |
+6 -5
Reagovať
No to mi je úvaha...Vo vojne je totiž každá hodina taká...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Chorú pacientku nemal kto vyšetriť. Poisťovňa ale tvrdí, že lekárov je dosť Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Tri kamarátky prišlo o život pri záchrane psíkov.
Tragická smrť kamarátok z Rožňavy má ďalšiu dohru: Vojna mesta s útulkom?!
Bývalý farmár Erich Leibiczer je v šoku zo sumy, ktorú má zaplatiť.
Exfarmár Erich dostal od štátu list, ktorý mu vyrazil dych: Za dotáciu 260 € mám vrátiť 5 400 €
Legenda je pod dozorom lekárov.
Česká herečka Bohdalová skončila v nemocnici: Vážne zdravotné problémy!
O pár dní sa blíźi výročie vraždy Kuciaka († 27) a Kušnírovej († 27).
Proces v prípade Kuciaka († 27) a Kušnírovej († 27) sa začne ešte pred Vianocami: Súd spustia 666 dní po vražde!
Severokórejský vodca Kim Čong-un.
Kim Čong-un je nahnevaný: Severokórejský vodca odmietol pozvanie na návštevu Južnej Kórey
Rudolf (vľavo, 50) a Pavel (38) sa  už tešia na svojich nových kolegov.
Breznu sa vypomstilo šetrenie na mestskej polícii: Vrátia sa do služby vyhodení policajti?
(ilustračné foto)
Hasiči zasahovali pri dvoch nehodách v Prešove: Zrážka autobusu a nákladiaku s chodcami
Emil Horváth
Emil Horváth o revolučných dňoch roka 1989: Na pozeranie tajnej nahrávky nikdy nezabudne
Ďuriš (vpravo) v súboji s A. Huseynovom z Azerbajdžanu.
Foto
Futbalové osobnosti hodnotia účinkovanie našich reprezentantov: Dobehla nás priemernosť
Bývalý vyšetrovateľ sa vyjadril k vyšetrovaniu vraždy Violy.
Bývalý vyšetrovateľ Šátek o vražde Violy († 34): Na plné ústa povedal, čo si myslia všetci
Americký prezident Donald Trump.
Majú v tom jasno: Demokratickí kandidáti sa zhodli v otázke vyšetrovania prezidenta Trumpa
2019: Košičanky (zľava) Noemi (29) so synčekom Riškom (1,5) a Barbara (29) so synom Jakubkom (1) sa tešia zo stromčeka.
Foto
V Košiciach už sú pripravení na sviatky: Prečítajte si príbeh ich vianočného stromčeka!