Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 4.
Valér
18°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.12.2018, 14:40 | TOP Čas

Diskusia: Dievča šikanovalo spolužiakov, otec jej dal tvrdú lekciu: Pozrite si video, ktoré rozdeľuje rodičov

80 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
poluciana
7.12.2018 13:35 | |
+9 -8
Reagovať
Velke mrazy. Zelene stromy. 2facky a hlavu pod vodu na 2minuty. Až vtedy si zapameta. SVlňa malá
msan
7.12.2018 13:32 | |
+5 -13
Reagovať
ojoooj. Vieme odkial prameni ta sikana. Dieta ktore sikanuje, ma nejaky problem doma. Teraz uz vidime ze preco. Lebo jej otec je uplne mimo. Toto nie je vychovne, ona si zapamata len jedno ze ju ponizil a zhovadil, takze v jej puberte asi nebudu kamarati a moze sa on pripravit ze dcera bude svoje daddy issues riesit v naruci starsich panov. Well done tatinko. (Aspon ju nemal natocit a zavesit to na web)
poslednadivoska
7.12.2018 12:49 | |
+4 -2
Reagovať
No... ono je to dosť často aj o tom, že dieťa opakuje to, čo vidí doma... kto vie, ako sa správajú k sebe rodičia? Ale občas to je naozaj iba o dieťati a vtedy schvaľujem, dieťa musí vedieť, že je za svoje činy zodpovedné
msan
7.12.2018 13:47 | |
+3 -3
Na takych rodicov treba psychologa, lebo chyba nikdy nie je iba v dietati. S dietatom sa treba porozpravat kde je problem, ocividne je doma problem, takze preto psychloga na rodicov. U nas ked sme boli deti, ti co sikanovali boli z problemovych rodin, preto viem co hovorim. Dieta si pyta pozornost lebo doma ju nema.
forcefull
7.12.2018 11:12 | |
+50 -2
Reagovať
Chodza este nikomu neublizila. A mlada šikanistka si zasluzi priucku.
msan
7.12.2018 13:33 | |
+5 -3
Priucku ano, ale trest ma byt vychovny, syna by som nechal ist tiez mozno 8 kilakov, ale nezavesil by som to video na web, to urcite nie je vychovna metoda.
balancer
7.12.2018 09:09 | |
+1 -14
Reagovať
Mnohí tu mudrujú - ako správne riešil situáciu s dcérou. Prednedávnom sa priženil a je iba jeho nevlastná ? Nie ? Je jeho vlastná ? A dovtedy ju ako vychovával - hlupák Tezo11 ? A mimochodom - nepamätám sa, že sme si kedysi potykali......
stefan.kurilla
7.12.2018 08:44 | |
+16 -2
Reagovať
S podobnými darebákmi to ide iba tak.
msan
7.12.2018 13:39 | |
+0 -6
Ak mas deti, tak som zvedavy ako ich vychovavas. Lebo kazde dieta raz niektoremu inemu robilo zle. Treba mu to vysvetlit a pozitivne motivovat. Ty asi vsetko riesis bitkou hlava nehlava a tvoje deta sa ta boji? Spomen si teraz ci mas dobry vztah so svojim otcom alebo nie. Lebo aj to ako vychovavas sa odzrkadli na tvojom vztahu s detmi. Ponizenie dietata nie je vychova. Trest je vychovny, to ano, ale musi to byt vychovny trest nie ponizujuci.
73Milan73
7.12.2018 07:29 | |
+102 -2
Reagovať
To,že šiel za ňou dokazuje,že nebol bezcitný.Keď však na dieťa dobré slovo nestačí,ani dobrý príklad,vtedy je nutné skúsiť tvrdšiu formu.To je zároveň prevencia,aby ona v dospelosti nezačala šikanovať rodičov.Presne podľa zásady:Čo sa za mlada naučíš,na starosť ako by si našiel.
sacto9164598672
7.12.2018 04:23 | |
+11 -9
Reagovať
woooooow novej cas, asi 6-7, roku stara historka, to mate i krouzek historickych,clanku,,, heeheeheeh,,,,3x,viva slovakia,,,
zaneta.knizna
6.12.2018 23:07 | |
+142 -5
Reagovať
Jeden z mála poriadnych otcov. Dievčaťu sa nič nestane, ale zapamätá si. Mnohí otcovia kryjú a obhajujú zlé správanie detí, ale to nie je správne. Tento otec je jeden zodpovedný otec, ktorý nebude podporovať zlo.
balancer
6.12.2018 22:18 | |
+10 -106
Reagovať
A dovtedy ju ako vychovával - ko ko t ko? Šracka len zatvrdne a bude ho nenávidieť....
TeZo11
7.12.2018 05:27 | |
+72 -3
...tvoj otec tiež toho veľa nedokázal...
msan
7.12.2018 13:44 | |
+0 -3
@balancer, som prekvapeny ze ti co maju rovnaky nazor ako ty, maju tolko minusiek. Jednoznacne to dieta este viac zatrpkne na svojho otca, dokonca ho bude casom nenavidiet, takze namiesto vychovy buduje akurat iba vacsie monstrum. Bude chladna hyena, ktora bude mat ponizovanie v krvi, kedze to videla v detstve, v dospelosti jej to bude normalne pri chlapoch a kolegoch. Minuskaci nemaju sajnu o vychove a podla mna su to mlade deti. Ja nehovorim ze jej to ma prejst, trest ma byt ale adekvatny, nie ponizovanie.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračné foto
Po Veľkej noci nastane zmena, hrozia silné búrky Aktuality.sk
Herec Roman
Očakávaná premiéra filmu Voda čo ma drží nad vodou sa ruší: Nečakané komplikácie!
Milan Škriniar sa
Škriniara prirovnávajú k legende Interu: Lichotí mi to
Buček sa stal
Buček myslí na šampionát: Keď dostanem pozvánku, budem veľmi rád
driving car on
Skúška trpezlivosti pre vodičov pri výjazde z Bratislavy: Kolóny vás zdržia aj 40 minút
Publikum
Publikum v Inkognite vybuchlo do smiechu, slečna sa červenala: To čo stváral Voštinár pod stolom?!
Dôchodok je
Dobrá správa pre dôchodcov: Na Vianoce môžu dostať príspevok až 200 eur!
(ilustračné foto).
Dozorca z koncentračného tábora sa postavil pred súd: Muža obvinili z vyše 5000 vrážd v spolupáchateľstve
Amy správy
Kráska šla na rande s chlapíkom z Tinderu, napísal jej po pol roku: Takáto správa by vytočila každú ženu!
Slovenský
Tretiu etapu Okolo Turecka vyhral Jakobsen, Baška stráca na lídra takmer päť minút
Premiér Peter
Premiér Pellegrini: Urobím všetko pre to, aby bola v Bratislave nová nemocnica čo najskôr
Na Madeire sa
Tragická nehoda autobusu na ostrove Madeira: Všetkých 29 obetí bolo z Nemecka
Steven Stamkos
Fanúšik Tampy Bay prehral stávku a urobil poriadne bizarnú vec