Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 14. 10.
Boris
15°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.12.2018, 06:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Mladý muž († 28) z Oravy je prvou obeťou tohtoročnej zimy: Martin zamrzol pri chate rodičov

101 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Brblosko1
5.12.2018 07:54 | |
+64 -7
Reagovať
Normálny si vypije do nálady blbec do bezvedomia
goncar
5.12.2018 07:50 | |
+40 -10
Reagovať
však práve tí najväčší ožrani majú skúseností a sa im vraj nič nestane,náhodný chľast je horší ako ten chľast alkoholika. A kto je vôbec alkoholik ?Aj ten ,čo si denne dá ráno ,večer poldeci a pravidelne - podľa psychológov. A fajčiar nie je závislák? Ja napr. ak nevypijem niečo tak nemám odvahu aj po schodoch ísť , to je pre niekoho dopping pre normálne fungovanie ,strach z výšky prekoná pár poldecákov. Pivko podporí tráviaci systém ,obličky ,chuť do jedla. To nie je alkoholizmus vypiť si ,alkoholizmus je vysedávať v baroch,krčmách dennodenne ,cigaretovať a chlastať v spoločnosti takých istývch,kašlať na rodinu -škoda takto dopadnúť na zemi v snehu a mraze.
saffia
5.12.2018 09:56 | |
+11 -2
Ty máš riadne skreslený názor na alkoholizmus. A bez toho aby si si niečo dal, bez toho nevieš fungovať? Bez alkoholu nemáš odvahu? Psychická závislosť ako vyšitá.
Jedon
5.12.2018 07:47 | |
+85 -5
Reagovať
kamaráti si môžu spytovať svedomie pustiž statočne opitého chalan do mínus 15 samého je teda krásny prejav priateľstva
hankap1
5.12.2018 07:47 | |
+60 -3
Reagovať
inac pekni kamarATI KED HO NECHALI OPITEHO IST SAMEHO A ESTE VO VECERNYCH HODINACH KED SANCA ZE H O NIEKTO ZBADA JE VELMI MALA TAKTO SI TI MLADI LUDIA NICIA SVOJE ZIVOTY ZODPOVEDNOST UPLNE NULOVA SKODA MLADEHO CHALANA
goncar
5.12.2018 07:39 | |
+39 -7
Reagovať
nadávate? Vy nepopíjate ? Ja si tiež dám do nosa ,nie je to niečo zvláštne,mal smolu ,kámoši sa na neho vy je bkali. Stalo sa to nie prvýkrat na Slovensku. Chudák mohol žiť. Príde slabosť chvíľková ,treba oddýchnuť a zaspí človek. Teda ja som to nezažil takto, zima je zima ,treba opatrnosť ,ale ak sa pije -opatrnosť je preč. Nezvládol to chudák.
ValTerapi
5.12.2018 07:37 | |
+37 -3
Reagovať
Presne tak. Každý je strojcom svojho šťastia... škoda ho veľmi... veľmi smutné...
kov3
5.12.2018 07:36 | |
+47 -11
Reagovať
"No, čosi sa popilo..." Na Orave čosi, je minimálne 2 promile..
vink335
5.12.2018 07:55 | |
+13 -10
ty si zas "nejaký mudry"..
JanMalo
5.12.2018 07:18 | |
+25 -28
Reagovať
Do mrazov treba piť slivovicu,mám to niekoľkokrát týždenne vyskúšané.
Mr.Sporty
5.12.2018 07:44 | |
+28 -3
Ale práve to ho zabilo ty mudrlant. Keby bol triezvy, nenechal by sa umrznúť.
JanMalo
5.12.2018 07:45 | |
+13 -6
9 ľudí pozná slivovicu,10 ľudí nepozná.Súto vôbec slováci?
Kritik
5.12.2018 07:09 | |
+57 -17
Reagovať
Triezvemu by sa to určite nestalo! Ľudia sú nepoučiteľný!
TapiseriaSmiechu
5.12.2018 07:28 | |
+26 -14
Triezvy by zamrzol rovno v bare. Pri kofole
fazulinka
5.12.2018 06:59 | |
+36 -26
Reagovať
ja nemam problem s alkoholom, ale bez neho
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Komentár Daga Daniša: Kočner dvakrát podviedol Haščáka Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Zomrelo 12
Líbyjská metropola sa spamätáva z náletu: O život prišli tri bezmocné deti
Svoju spevácku
Foto
Fanúšikovia mladej speváčky a herečky († 25) v šoku: Krásku našli v jej dome mŕtvu
Takmer celé
Meteorológovia upozorňujú na silný vietor: Výstraha platí hneď pre niekoľko okresov
Na snímke
Cyklistickú legendu prepustili z jednotky intenzívnej starostlivosti
Karel Gott
Trápenie pár dní po pohrebe manžela Karla Gotta († 80): Vdovu Ivanu čaká zásadné rozhodnutie
Pre dvojicu je to
Foto
Princ William priletel spolu s manželkou do Pakistanu: Kate vyšla z lietadla, všetci iba čumeli
Na snímke tréner
FK Pohronie hlási nového trénera: Mužstvo povedie tento muž
Ruský prezident
Foto
Putin pricestoval na štátnu návštevu Saudskej Arábie: Kráľovi Salmánovi daroval vtáka
(ilustračné foto)
Emma musela podstúpiť cisarák: Keď videla, aké dieťa z nej vybrali, bola rada, že nerodila prirodzene
Novým predsedom
Česko s okamžitou platnosťou pozastavuje vývoz vojenského materiálu do Turecka
Boston Bruins
Ukážková práca v oslabení: Hráči Bostonu Bruins vyškolili súpera
Seriál Horná
Kvíz
Fanúšikovia slovenských seriálov, otestujte sa! Dáte tento kvíz na 100 percent?