Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
7°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.12.2018, 05:30 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Konflikt spevákov Rytmusa a Paľa Drapáka sa vyostruje: Drsná dohra!

289 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
masurka1
26.12.2018 22:49 | |
+1 -0
Reagovať
No veď počkaj Patrik Rámus, štvrtok 27.12.2018 v O2 Aréne vyfasuješ. Tam sa dostaneš z komfortu do komfortu pražskej nemocnice v Motole. Hlavne si vyprázdni obsah hrubého čreva, aby si medzi tými 12 povrazmi nepredviedol to čo tá Putinova hviezda. A to že tam bude Tomi Kyd Šumenev mám dosť. Hlavne Patrik neutob tú istú chybu ako on pred zápasom so Šumenevom. Žiaden sex s ním pred boxom. Radšej si potri nohy a lýtka použitými plienkami ako to robil Marek Mintál v Norimberku pred zápasom
Marek543211
12.12.2018 03:27 | |
+9 -0
Reagovať
To divné individum čo sa nazýva akože Rytmus...čo má veľmi ďaleko od hudby... .nesiaha Drapakovi ani pod rit. Ty Rytmus...
Stvivi
11.12.2018 22:43 | |
+4 -0
Reagovať
Co ine cakat od Riťhnusa??
janulka766
11.12.2018 22:22 | |
+2 -6
Reagovať
Vrbovského neznášam, ale príde mi komické, že alkoholička Drapáková ide obhajovať svojho chlapa, akoby on sám bol nesvojprávny :(
rainee
11.12.2018 21:04 | |
+2 -2
Reagovať
Jemine ľudia neberte to tak tragicky. To nikoho nenapadlo že si robia navzájom možno promo?
rony.78
11.12.2018 14:37 | |
+18 -1
Reagovať
Rytmus je len ho-vado a Drapaka hudobne polozila ta jeho chudera,ved sa viac tisla a snazi stale tisnut pred kamery jak Palo.
Ja.a.len.ja
11.12.2018 14:06 | |
+34 -3
Reagovať
Tento podradný treťotriedny c.i,g.á,n.s,k.y k.o,k.o,t by už mal konečne zavrieť svoju s,m.r,a.d,ľ.a,v.ú c.i,g.á,n.s,k.u tlamu pokiaľ mu ju niekto nerozkope na sračku. Mimochodom okrem Paľa Drapáka si vo svojom brechaní otváral svoj rypák aj na Maroša Kramára.
jozeffeco3
11.12.2018 14:36 | |
+2 -14
napis to politikom ,ti kradnu ,on nekradne ,,,vies , ze ta robili vo vode ?, semeno odplavalo a *** ostal
Ja.a.len.ja
11.12.2018 14:38 | |
+10 -2
jozeffeco3 *** k o nauč sa čítať o kradnutí nie je v mojom príspevku ani jediné slovo.
rainee
11.12.2018 21:03 | |
+2 -2
Zaujímavé že Kramár sa na to nesťažoval. Tomu reklama zadarmo asi bola po chuti.
jozeffeco3
11.12.2018 13:50 | |
+2 -6
Reagovať
a vy idete sudit
jozeffeco3
11.12.2018 13:49 | |
+5 -4
Reagovať
slovak vo svete znamena ,najvecsie hovado,uzernik ,rasista ,a okradol by aj pana boha
ZAJO3
11.12.2018 13:45 | |
+5 -2
Reagovať
keď je v texte uvedené drapák s malým d, tak môžu...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Mature happy man
Foto
Tento FOTOkvíz by malo zvládnuť aj tanečné drevo: Otestujte sa, ako v ňom obstojíte
Evo Morales
Foto
Bolívijský exprezident Morales je už v Mexiku: Vrúcne privítanie na letisku
Na snímke
Otvorená spoveď Cibulkovej trénera: Pravda o konci slovenskej tenisovej hviezdy
Česko získa 8
Už nechceli byť závislí na Rusoch: Česi kupujú od Spojených štátov 12 vrtuľníkov
Ľubomíra
Foto
Ľubomíra urobí hlavného hrdinu aj z vašej ratolesti: Detské knižky píšem na mieru!
Ruské
Rusi zakázali českú humanitárnu organizáciu Človek v tiesni: Doplatili na kritické slová?!
Millerovci majú
Foto
Lyžiar Miller má po tragédii opäť dôvod na radosť: Dvojnásobný prírastok do rodiny
(ilustračné foto).
Žena prežívala po sexe neskutočné muky: Život ohrozujúci nález v manželových spermiách!
V prípade únosu
Kauza uneseného cudzinca spred hotela v Bratislave: Prokurátor podal žalobu na dvoch ľudí
V Michalovciach
V Michalovciach mohla o luxuse iba snívať: Toto vás odpáli! Kucherenko ukázala, odkiaľ vyšla
Čaputová si
Prezidentka Čaputová si v Prahe pripomenula Nežnú revolúciu: Jej slová by si mal prečítať každý
Don Nachbaur
Foto
Zvolen má trénera z LA Kings, pre obrancu Ivana Švarného to bolo prekvapenie