Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 19. 4.
Jela
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.12.2018, 09:47 | Správy | Domáce správy | Stredné Slovensko

Diskusia: Igor v kuchyni vylepil družke facku: Monika mala partnera pichnúť nožom do chrbta

28 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
milujemzviarata
4.12.2018 14:49 | |
+11 -4
Reagovať
Neposudzujte,ked naozaj neviete!Tuto ženu osobne pozname a často sa vyhražala aj ako podreže svoje dve maloleté deti. Je to psychicky labilna osoba. Konečne sa to bude riešiť a facka určite zachranila tieto deti...žial,zašlo to až takto pridaleko
McGerett
4.12.2018 14:57 | |
+7 -1
a.je tu konecne niekzo.kto vie o tom viac a hľa ked je hlava na p.i.č.u trpi cele telo aj ludia okolo a vy s komentarmi co a ako.to.mohlo by lt kto.aky bol chojtw do r.i.t.i
Venetius
4.12.2018 15:27 | |
+6 -2
No a sme doma. Ako som predpokladal. Psycho. Bolo to vysoko pravdepodobné, pretoze normálny človek nezaútočí bez príčiny opakovane od chrbta nožom! Facka nie je dóvod. Ako som predpokladal prevencia. A najlepšia prevencia je odobrať deti a odísť od takej zeny.
Venetius
4.12.2018 13:57 | |
+5 -1
Reagovať
Je taký vtip. Fero, počul som , že si sa oženil. Ako sa máš, ako žiješ ? Hmm, ako by som Ti to povedal, pamätáš si sobotnú noc . Jasné, to bol tá snežná burka a velķý mráz. No a práve vtedy môj pes vybehol von a radšej zamrzol v zaveji, ako by žil s mojou ženou
1959okuliare
4.12.2018 13:01 | |
+5 -6
Reagovať
Ak si nejaký pri * mitív myslí, že bitkou niečo vyrieši, je na VEĹKOM OMYLE. ......... LEBO NORMÁLNI MUŽI RIEŠIA PROBLÉMY NORMÁLNOU KOMUNIKÁCIOU.
Venetius
4.12.2018 13:47 | |
+9 -4
Lebo normálne ženy riešia problémy normalnou komunikáciou. :)) iste a preto ho bodla 2x odchrbta ked odchádzal. Mimochodom on ju nebil, dal jej facku. Povedz prečo si si taká ista, veď o tom nič nevieš. Ani ja , ale ja netvrdim , že viem. Možno ho ohrozovala nožom a od jej dal facku. Možno je to násilník. Ja neviem a ani Ty nie. Tak nevynásaj súdy. Ja poznám toĺko zlych žien. Zien co ubližujú vlastným deťom, tyrajú ich, opíjajú sa, kurvia sa, vykoristujú svoje rodiny, dokonca aj také čo bijú svojich manželov.
Annie-Any
4.12.2018 14:09 | |
+6 -7
Venetius..."Mimochodom on ju nebil, dal jej facku." .... poprosim definiciu bitky, pretoze podla mna facka je bitka...
Venetius
4.12.2018 15:17 | |
+7 -3
Anička, facka je facka a bitka je bitka. Facka je predsa pľasnutie po líci otvorenou dlaňou. Bitka sú opakované údery, päsťou, palicou do hlavy, tela s cielom ublížit. Facka nemá za cieľ ublížiť ale šokovať.
Annie-Any
4.12.2018 15:45 | |
+4 -4
Venetius... takze ak by sme sa stretli, mozem ti dat facku? len tak? len aby som ta sokovala? pretoze ja by som zhodnotila, ze je to prave vhodne? lebo napr. by sa mi nepacil tvoj nazor, alebo tvoj pristup alebo sposob ako pijes napoj alebo cokolvek??
Venetius
4.12.2018 17:39 | |
+5 -3
Môžeš Anička, za to ma síce ešte nikto nefackal ale ako sa vraví, iny kraj, iný mrav, ina rodina, iná mravina.
biker0
4.12.2018 11:44 | |
+10 -0
Reagovať
Z toho plynie mravné poučenie, že hádať sa so ženou v kuchyni je nebezpečné, zvlášť ak má po ruke tĺčik, alebo žabykláč.
Feroo338-1
4.12.2018 10:56 | |
+1 -2
Reagovať
"však je to šumná vec, však je to šumná vec, ked sa dva milujú dzivče i mládenec"... :)
jaguar77
4.12.2018 10:55 | |
+1 -2
Reagovať
preco ten nôz nie je od krvi ? mna to neuspokoji-
K1980
4.12.2018 10:38 | |
+0 -4
Reagovať
Prasiak tvoja tupost asi nema hranic
norja
4.12.2018 10:18 | |
+7 -5
Reagovať
Čo už s takým úbožiakom, ktorý sa neovláda? Platí aj opačne, je vela hysteriek...
Venetius
4.12.2018 12:00 | |
+9 -0
Jasné. On sa neovládal, zato ona sa ovládala na 100 %. 2 krát ho bodla zozadu. Jasný príklad železných nervov. Ja neviem prečo jej dal facku, neviem to posúdiť, možno to bolo správne, možno vôbec nie. Čo o tom vieme ? Nič, absolutne nič. A preto k tomu nič neviem povedať. Vy áno ? Hlavne, že čo už s takým úbožiakom. Možno je to úbožiak, ako to však viete ? V skutočnosti neviete nič, len si myslite.
fated
4.12.2018 10:00 | |
+17 -14
Reagovať
mala ho zabit... tvora, ktory zenu udrie nemozem nazvat chlapom... je to uboziak a za svoju agresiu musi pikat...
Venetius
4.12.2018 11:44 | |
+13 -4
Táraš hlúposti. Niekedy musíš udrieť, závisí to od okolností a situácie. Niekedy je to v záujme ženy. Môj dobrý príateľ, vlepil žene facku aby jej a svojej nenarodenej dcére zachránil život. Konkretne jeho tehotná žena začala hystericky vystrájať a vyliezla na zábradlie balkóna, že vyskočí. Tak jej hysterické divadlo ukončil fackou a vytiahol ju späť. Urobil presne to čo musel. Keby neukončil jej hysterický zachvat fackou tak by sa zabila. A dôvod divadla. Povedal jej o 16 tej , keď prišiel z práce,že by nemala celý deň ležať v posteli a len sa povaľovať. Aj tak ho opustila po 10 rokoch, parohy mal ako 16torák. Z bohatým bankárom. Chlapec sa o ňu celý život staral a behal okolo nej. Dcéra odmietla ísť s matkou a ostala s otcom. Bola aj svedčiť na súde proti matke v prospech otca. A samozrejme, že tu facku vytiahla, že ju muž bil tehotnú. Ale mala smolu, jej vlastná matka, jeho svokra , ktorá bola svedok, lebo žili u nej, svedčila,proti vlastnej dcére. Aj to sa stáva. Samozrejme, že ho ohovorila pred svetom a samozrejme, všetky ženy jej drzali stranu. To je dnešná spoločnosť, prefeminizovaná. Ja som mu povedat dávno, mal si ju nehať tam na balkóne. Mal by si pokoj od kurvy. A to sme ho vsetci kamaráti aj jeho otec odhovarali od svadby, že to je lenivá, hlúpa štetka. Pre dobrotu na žobrotu.
1959okuliare
4.12.2018 12:58 | |
+7 -3
Venetius ...... VYBRAL SI VEĹMI ZLÝ A EXTRÉMNY PRÍPAD . @ fated má pravdu , bitkou sa nič nevyrieši a bitkou riešia veci a problémy iba pri * mitívni muži . Nakoniec sú aj tak od každej normálnej ženy os * raní . Normálni muži riešia problémy normálnou komunikáciou.
Venetius
4.12.2018 13:35 | |
+5 -4
Okuliare1959, ten priklad je veĺmi dobrý a vhodný. Každý pár v živote zažil v živote okamih, keď normálna komunikácia nič nezmôže a facka je ten najlepší argument. A ten kto tvrdí, že nie klame. Niečo iné je násilie a surovosť. Dám iný argument, ešte vhodnejší. Dnešná doba je posadnutá vychovávať deti bez akéhokoĺvek násila a bez akéhokolvek fyzického trestu . Fajn. A prečó je teda dnešná generácia detí taká surová až zvrhlá ??? Niekde sa asi stala chyba. Deti a vóbec každý človek musí byt zastaveni a musí pochopiť, že vsetko má svoje hranice aj sloboda. Sloboda nie je bezbrehá a keď je bezbrehá jedná sa o surovosť voči iným. Tak je to aj s fackou voči slabsiemu, teda žene alebo dieťatu. Žena ktorá je surová a ublizuje napriklad deťom ci iným ľudom, musí byt zastavená napriklad fackou. A ked nepomôže ani to, tak musí nastúpiť iná forma, napriklad súdna či rozchod. NEDÁVNO VLASTNÁ MATKA UBILA NA SMRŤ VLASTNÉHO SYNA !! PRED PÁR DŇAMI. KEBY DOSTALA FACKU, JEJ SYN MOHOL ŽIŤ. AMONA NEMUSELA ÍSŤ DO BASY. EXTRÉM ?? NIE TOTO SA DEJE ČASTO.
Annie-Any
4.12.2018 14:14 | |
+6 -3
Venetius... tie tvoje priklady, ach jaj. A nie, ani vtedy nie je vhodne dat facku nikomu, ani zene a ani dietatu. samozrejme dieta potrebuje dostat limity, ale tie sa daju udrziavat aj inymi sposobmi ako bitkou. Respekt sa ziskava laskou a doslednostou, bitkou ziskas akurat tak strach... osobne by som nechcela aby sa ma deti bali...a bitkou jedine co naucis dieta je to, ze zakazanu vec nebude robit pred tebou a este bude klamat. Dieta je chapave, treba mu to vysvetlit a byt dosledny.
Venetius
4.12.2018 15:24 | |
+4 -2
Anička, sú aj zlé deti. Aj deti spáchali vraždu či zmrzacenie. Myslíš, že môžeš s nimi, s takymito detmi, ženami diskutovat ?? Áno musia sa báť, bohuzial sú ľudia, ktorí reagujú len a iba na strach. A nezautocia len preto, ze sa boja následkov.
Annie-Any
4.12.2018 15:47 | |
+2 -2
Venetius... ano, deti reaguju nasilim, lebo sa to tak naucili doma. Boli asi same bite, tak si myslia, ze takto reagovat je ok. Mna doma nikdy nebili a preto ani ja nikoho nebijem. Ani by mi to nenapadlo.
Venetius
4.12.2018 17:43 | |
+4 -0
Anička, ako Ti to povedať. Podľa seba sudiš iných ale to je velmi malá vzorka. Sú aj zlý ľudia aj zvrátený a nie je to výchovou, je to na 99% v génoch. Dúfam, že v živote sa nebudeš musieť pbranit proti takýmto členom
prasiak58
4.12.2018 09:57 | |
+8 -13
Reagovať
primeranost reakcii slepic ma vzdy vie prekvapit...
Annie-Any
4.12.2018 10:21 | |
+12 -9
a kedy by to bolo primerane? vtedy keby ju kopal na zemi a ona uz by sa nedokazala ubranit?
norja
4.12.2018 10:23 | |
+7 -5
on nevie, že sliepka je chytrý tvor
Venetius
4.12.2018 11:52 | |
+9 -0
V dnešnom svete je to tak. Bohužiaľ. Feminizmus zničil svet. Aspoň ten náš. V islame a u židov to tak nie je. Tam feminizmus nemá žiadne miesto. Feminizmus presadila frankfurtská škola aby zničila rodinu. Žena drží tri rohy rodiny a muž iba jeden roh. A keď do žien naštepili nenávisť voči mužom, nastal koniec. Takže toto je vysledok. Rozvody, život na hromade. Aj v tomto pripade.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Posledná smrteľná obeť komunistov? Brutálna bitka neďaleko Piešťan Aktuality.sk
Petra Polnišová
Petra Polnišová prehovorila o rozchode: Pravda o jej vzťahu s exmanželom
Úzkosť: Môže
Nenápadný zabijak: Úzkosť prichádza skryto, ale dokáže vám rozložiť život
Hráči Slavie
Fanúšikovia Slavie sa predviedli: Video, z ktorého budete mať zimomriavky
Zberateľka: Keď
Dôchodkyňa Viola má v zbierke 200 unikátnych hračiek: Bábiky začala zbierať po päťdesiatke
Šteniatko Cindy
Markizáčka Silvia Juříková ukázala bývanie: Priestranný dom s nádherným výhľadom
Eiffelová veža.
Eiffelovka oslavuje 130 rokov: Z hnusnej veže sa stala pýcha Paríža
Odborníčka:
Farebné pásky, ktoré liečia: Skúste kineziotejping! Povieme vám, kedy je vhodný
Tudorel Toader.
Rumunský minister spravodlivosti odstúpil: Spravil tak kvôli jednoduchej veci
7
7 najrizikovejších povolaní: Koľko zarábajú tí, čo v práci ohrozujú svoj život?
Pápež František
Dokáže pápež František zmeniť cirkev? Jeho názory na homosexuálov či rozvedených mnohých poburujú
Opustené luxusné
Veľké pátranie po nezvestnej političke z SaS: Nezvestnú Miriam našli, prekvapí vás kde!
(ilustračné foto).
Američan žil na plávajúcej plošine: Teraz mu hrozí trest smrti