Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
11°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.12.2018, 09:50 | Tip od Vás

Diskusia: Netradičný zásah v Humennom rozhneval obyvateľov: Policajt vyfackal muža sediaceho na ulici!

151 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
blek.b
4.12.2018 11:45 | |
+8 -14
Reagovať
aká je to sebaobrana ak útočnik sedí, a upustil od svojho predošlého konania.A čo tak,,Krajna núdza,,
holalamali
4.12.2018 11:54 | |
+25 -2
2 sek. video nič neznamená. Kde je to ostatné z natáčania? Čo predchádzalo tomu,že ožratému dal policajt facku? Ak je policajt zranený,tak z ničoho nič mu asi facku nedal. Čo sa dialo 5, alebo 10 sek. predtým ,tak to akosi chýba... . Naslope sa to vinčiska lacného "Čuča" a potom si myslí,že je majster sveta a útočí aj na policajta. Čo s takými? Ja vravím,len zaistiť takého a trestne ho stíhať.
BBDD1
4.12.2018 11:40 | |
+27 -2
Reagovať
Ale ved Havel povedal, ze to len komunisti nas strasia nezamestnanymi a bezdomovcami...
presto
4.12.2018 11:33 | |
+9 -1
Reagovať
Na topkach clanok Bana koli ktorej zatvorili ludi do cely, ty tuponi si myslia ze ludia su fakt hlupy?
presto
4.12.2018 11:36 | |
+5 -0
Napisal som na konci hl upi. Hviezdickovat to nemuseli ako nejaky vulgarizmus.
holalamali
4.12.2018 11:29 | |
+50 -6
Reagovať
Netradičné je ,ako ľudia sa správajú k polícii a ako s nimi jednajú a nie,že mestský policajt dá facku ožranovi,lebo do neho skáče a vulgárne ho opakovane uráža. Na vlastné uši som počula a na vlastné oči videla,ako pri jednej cestnej kontrole mladý možno ani nie 25 r. chlapec asi 40,možno ničo viac ročnému štátnemu policajtovi pri aute povedal,ak mu chcel dať pokutu zato,že parkoval auto na ceste kde je zakázané statie,aby mu dal pokoj a vypadol,lebo mu pustí takú bombu,že sa hneď natiahne a ukázal rukou na zem.Samozrejme boli vyhrážky inšpekciou a vyzlečením z uniformy a hnusné iné vulgarizmy.Ani mu nevykal,ale týkal ako nejakému kamarátovi.Policajt pritvrdil,z auta vyšiel druhý policajt a mladík predsa zaplatil pokutu asi len symbolických 20 eur.Polícia nemá rešpekt,každý vie,že sú to štátni zamestnanci ktorí pracujú prevážne za 600-650 eur.Mestskí nemajú vraj ani 500 eur ,že im môžu nadávať a oni musia to znášať a že keď policajt použije donucovacie prostriedky voči ožratému výtržníkovi a nespratníkovi,tak on bude vyšetrovaný,bude mať problémy a nespratník je chránený a môže sa veselo smiať.Tak to je na tom našom biednom Slovensku,čo ukazuje aj jasne ten prípad v Humennom.Policajt je perzekvovaný a nespratník a výtržník sa smeje.Len sa chlapcom z polície divím,že za tie almužničky robia takú prácu a najme tým štátnym.
paliak2
4.12.2018 11:20 | |
+66 -8
Reagovať
V USA by dostal gulu do hlavy, v Rusku by mu burgynu rozkopali a v Cine by mu tu sfetofanu gebulu utrhli...na Slovensku to naštartuje slniečkarsku uderku a policajta caka koniec pracovneho pomeru...raz sa vam to vráti a pose*** sa z toho...
Brblosko1
4.12.2018 11:17 | |
+56 -6
Reagovať
Mal mu naebat pastou..poznám slovník asociálov...a keď mu povie chod materí do p..i tak ja by som mu kopol do papule..bezdôvodne ho nemlatil
Sonya88
4.12.2018 11:34 | |
+29 -1
Videla som ako sa správajú vo všetkých mestách na Východe a ešte keď som na nejakých narazila ojedinele na Západe tak to bolo stále to isté - Nadávky, urážky, vyhrážky, obrovská agresivita atď. Tak sa teda nehnevajte ale nič iné ako hrubá sila na nich neplatí.
renton25
4.12.2018 11:17 | |
+58 -4
Reagovať
Vážení jedine toto platí na bandu drzých sociek a výrastkov čo sa nevedia vpratať do kože! mal ešte pelendrek vytiahnuť
Sonya88
4.12.2018 11:16 | |
+54 -4
Reagovať
No jasne rovno napíšte že v Humennom vypukli obrovské demonštrácie kvôli tomu zaslúženému prefackaniu. Poznám niekoľkých obyvateľov z HE a majú to totálne na saláme. Keď sa raz niekto nevie správať normálne tak si nič iné od policajta ani nezaslúži.
Didiana100
4.12.2018 18:02 | |
+1 -3
Čo ty tu dávaš za komenty dievča zlaté :D
Pininfarin
4.12.2018 11:02 | |
+18 -47
Reagovať
Hehe. Sebaobrana :) Chalan sedí na zemi, policajt stojí nad ním, a používa sebaobranu ...
USAfilcki
4.12.2018 11:04 | |
+54 -13
čo má čo policajt používať sebaobranu, policajt ma prevychovávať asociálov a to aj robí, dajte mu odmenu vo výške jedného mesačného platu.
renton25
4.12.2018 11:23 | |
+16 -4
pinin a nebudeš aj ty nejaký drzý malý sm rad? Iste mi povieš aj to čo tomu predchádzalo však? Z celého kontextu si vie každý normálny človek spraviť obraz!
spravodlivost99
4.12.2018 11:00 | |
+63 -6
Reagovať
Za komunistov by dostal po papuli a ešte by si išiel posediet.viem si predstaviť tých fetakov a alkoholikov ako dokážu byť nepríjemný.2 SEKUNDOVE video je úmyselne tak zostrihane aby z toho bol článok nič viac nič menej....
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Komentár Daga Daniša: Kočner si myslel, že po ňom ide organizovaná skupina Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ligový šláger
Hokejisti Košíc v Bratislave takmer vypredali arénu: Derby lákalo viac než KHL
Z obľúbeného
Jopo po rozchode s exotickou Glendou: Skupuje pôdu na Kube, jeho syn ale vyrastá na Slovensku
Lukáš (32)
Súd odmietol obžalobu zápasníka MMA, podľa polície zrazil Luciu († 27): Drsný odkaz od manžela
Vlado
Vladimír si splnil hollywoodsky sen: Z upratovača oscarový grafik
Rodina
Rodičia majú spolu 21 detí, mama povedala dosť: Nečakaná správa po pár mesiacoch
Prváčikovia
Drobci nasávajú v škole vedomosti už dva mesiace: Čo najviac baví malých prváčikov
Kráľovná Alžbeta
Rebríček pracháčov z kráľovského rodu: Alžbeta II. je bohatšia než zvyšok rodiny
Americký
Trump chce aj naďalej v Sýrii amerických vojakov: Pred kým budú chrániť ropné polia?
Nemecká
Nemecká ministerka má návrh bezpečnostnej zóny v Sýrii: Merkelová s ním súhlasí
Elephant Charge
Trápenie slonov v Afrike nemá konca: Desiatky z nich sa v krátkom čase vyhladovali na smrť
K nešťastiu došlo
Nešťastie v dome v Skalici: Chlapček (1) spadol z dvoch metrov do pivnice
Krvavý rituál
Muž zavraždil manželku pred očami ich dcéry: Súd rozhodol o jeho osude