Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 18. 11.
Eugen
8°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.12.2018, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Dusno medzi moderátorom Gránským a Slávikom: Poníženie v priamom prenose, porotca sa neudržal!

125 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
1959okuliare
4.12.2018 12:42 | |
+19 -7
Reagovať
GRÁNSKY ZHOVADIL VIAC SEBA, AKO JSRA SLÁVIKA ! Len je ešte mladý a natoĺko sprostý , že si to NEUVEDOMUJE . Napíšem to takto. : ....... JARO SLÁVIK urobil pred mnohými rokmi jednu veĺkú chybu, aj hanbu, sebe , aj svojej rodine, ktorú toho času určite ĺutuje a ktorá sa s ním ponesie až do konca jeho života . Ale inak je to veĺmi inteligentný , múdry,odborne, aj rečovo dobre podkutý a šikovný chlap.
Lubos67
4.12.2018 12:39 | |
+16 -2
Reagovať
Neviem, kto je ten Gransky ale tymi recami ohrozoval relaciu, finale a televiziu. Je neprofesionalne spravat sa takym sposobom. Za mna je to dovod na vyhadzov toho Granskeho. Ja som si ho ani nevsimol, taky je ten Gransky nevyrazny ale ake blbe kecy pustal, to je neuveritelne. To bol zdrogovany alebo co? Celkovo moderatoreska dvojica zatial to najhorsie co tu bolo. To uz aj Junior je proti nim vyborny moderator.
1959okuliare
4.12.2018 11:39 | |
+14 -2
Reagovať
Len nie som si istá, či Gránsky nezhovadil viac seba, ako jeho . Myslím, že viac seba .
looft
4.12.2018 07:05 | |
+31 -7
Reagovať
každý má nejakú minulosť na ktorú by najradšej zabudol , typická vlastnosť niektorých čechov je vyťahovať sa a kedže na nemcov rakušanov nemajú tak samozrejme pyskujú do slovákov a nedaj boh aby bol uspešnejší slovák od nejakého čehúna čo Slávik je. Je producent na úrovni Simona. Číšek sa nevie preniesť že šef talentu nie je Čech je obyčajný žobrák neviem načo sa strkal do slovenskej šou ked iba urážal a moderatorov máme takých čo si ho strčia do vrecka nikto nie je na jeho koktanie zvedaný. Doteraz som ani netušil že žije nejaký blbeček.
klmn333
4.12.2018 04:49 | |
+8 -22
Reagovať
mam dojem ze ten moderator si robi nadeje . ze jaro ho pretahne. inak ja by som bol tiez rad keby somnou pohral ako v otm videu. urcite ma poriadnu kladu. jaro je pekny chlap. ps . nezavidte.
riskoostrovidko
4.12.2018 01:56 | |
+5 -6
Reagovať
Je mi to jedno.
SmerakOO
4.12.2018 00:42 | |
+3 -3
Reagovať
https://www.youtube.com/watch?v=9phVHGK5JTA
Pininfarina
4.12.2018 00:09 | |
+45 -14
Reagovať
Obidvaja sú obyčajné teplé nuly , ktoré by mali mať zákaz vstupu do všetkých televízii v galaxii ☝️😂🤣
interconsulting
4.12.2018 00:00 | |
+99 -2
Reagovať
Ta moderatorska dvojica tohtorocneho talentu bola snad ta najtrapnejsia v celej historii talentu...Gransky sa zjavne neudrzal a natrepal tolko nezmyslov vo vysielani ze az...od pesnicky na ktoru mala bubnovat vitazka az po 50 tis korun ako hlavnu vyhru...amaterizmus, roztrzitost a snaha o humor bola priznacna vlastnost tychto moderatorov...
groofdracula
4.12.2018 05:16 | |
+5 -4
a to ďalší ročník budú o5 títo 2ja :D
brannislav1
3.12.2018 23:00 | |
+70 -2
Reagovať
CSMT tento rok amaterizmus!! Nudni moderátori ktori pôsobili ako náhodní okoloidúci technicke problemy nudná Mórová Prachar sa snazil byť nasilu vtipný semifinálové kolo nemalo ziadnu úroveň.. Dúfajme ze budúca seria bude lepsia ak este vôbec niekto bude kukať...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Martin Slosiarik.
Šéf FOCUS-u: Veľká koalícia PS/SPOLU, Za ľudí, SaS, OĽaNO by mohla získať 30 percent Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Close-up portrait of her she nice cute charming glamorous lovely winsome sweet attractive cheerful girl wearing striped
Kvíz
Otestujte sa z angličtiny: Tento kvíz by mal zvládnuť každý, kto z nej maturoval
Marián Čekovský v Inkognite
Drsná výčitka Čekovského Hudákovi v Inkognite: Keď ma nebavíš ty, bavím sa sám
The skyline of Doha city center after sunset, Qatar
Nedostatok hotelov riešia v Katare netradične: Aha, v čom chcú ubytovať fanúšikov počas MS vo futbale
Amazon , Airbnb, ebay, News and other Apps on iPhone screen
Facebook, Google či Amazon: Česko schválilo extra daň pre digitálne giganty, najvyššiu v Európe
Študenti sa parádne pohrali s myšlienkou na maturitné video.
Maturanti z Námestova nakrútili vtipné video, prezradili viac, než chceli: Pikantný detail z prvého ročníka!
Ivana a Karel Gottovci na archívnej snímke z roku 2017
Vdova po Gottovi († 80) zúri: Na verejnosť sa dostal súkromný list, ktorý fanúšikovia nemali vidieť
euro
Tretí najbohatší muž planéty už v 11 rokoch zistil, ako zarobiť ťažké prachy: Urobte to ako on, neoľutujete
Párik pochádza z Bulharska.
Foto
Nad bradavku si dal vytetovať otázku pre svoju priateľku: Dievča z tej vety zostalo úplne mimo
Slovensko malo v hlavných pretekoch MS štvorčlenné zastúpenie.
Počet miesteniek pre cyklistov na OH v Tokiu je známy: Dobré správy pre Slovensko
Davy Gallon a jeho štýlový kop.
Brutálny knokaut v podaní francúzskeho bojovníka: Súpera vypol nevídaným kopom z otočky
Moderátorka Alena Heribanová
Nové bývanie s novým mužom? Alena Heribanová hovorila v hádankách, jeden detail ju však prezradil
(ilustračné foto).
V obchodnom dome sa spustila streľba: O život prišli traja ľudia, ďalší sú zranení