Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 4.
Vojtech
10°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
30.11.2018, 08:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Herečka Zuzana Mauréry, kedysi krv a mlieko, šokuje: Rapídne chudne kvôli chlapovi?!

68 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sudan
1.12.2018 08:04 | |
+11 -4
Reagovať
tipicky slovensky trend vseobecneho nizkeho sebavedomia maleho vecne utlacaneho naroda, kedy je dolezite vyzerat zapadosvetovo,alebo aspon v tomto zapadu konkurovat..prenasa to do vnutrozemia az ku jednotlivcovi a maly clovek to vnima tak, ze ked si chudy si OK, ked si pribraty niesi uz ani clovek,hoci mas tituly pred menom za menom .a uspech, i na konte...Muzi si pootrpia na stihle zeny aby si zdvihli nizke sebavedomie, na stihlu postavu uz ani nie,lebo toto je cielene iba na zeny..v kazdom veku...takto sa stava ze zo sikovnych talentovanych zien su psychicke trosky placuce pred svojim satnikom a sediace v kutku pre komplexy...kedy konecne dospejeme i svetovo v tom, ze si zacneme uvedomovat ze clovek je clovekom podla vnutra a nie podla vonkajska..zeny po 40-ke ktore su chude su bud vynervovane,alebo chore, alebo prefajcene zavislacky ci alkoholicky..tie co chudnu doborvolne kvoli comukolvek len nie kvoli zdraviu su vlastne psychicky nezdrave, az chore...smutne vysledkom je , ked muz si nabali plnsiu zenu lebo ho prave taka vzrusuje a okolie mu ju okasle a on porusujuci tieto pravidla vymyslenej a ubohej konvencie sa ocitne na krizovatke kedy si nevie vybrat ci ma milovat vzrusujucu zenu alebo sa radsej ukazovat s pre neho nevzrusujucou kostrou...je to cele na hlavu...ale uprimne..sama som vv minulosti ked som este zila na SK podliehala dietam aby som bola clovekom, dnes uz na to kaslem a okolie ma respektuje taku aka som zvnutra..ale na SK to nieje,ani nemoze byt
pavol7
1.12.2018 16:42 | |
+6 -4
..narozdiel od teba ona si zivot uziva a vie sa nezdravemu stylu zivota vzopriet.. kazdy to chce len treba sa mat rad/a ..ma normalnu postavu ani chuda ani tucna a to je v poriadku ..a satnik si treba aj obnovit ..ked na Slovensku zeny v 40 chudnu za tie zle veci ktore tu pises tak je lepsie sa o seba zacat starat a brat si zo zapadosvetova tento dobry priklad kde sa ludia o seba chcu starat a maju sa radi a pritom im nevadi kto ako vyzera ..ty riesis tlstych a vychudnutych na kost lebo vies ze mas sama so sebou velky problem ..s toho odporu a sudenia samej seba sa ti vela nepodari zmenit ..posledne dieta to nie je vsetko ..je to o tvojej mysle ..tam treba vacsi poriadok ..dakujem ti, ze som mohol vdaka tebe najst odpoved aj na seba ;)
malavila77
1.12.2018 01:07 | |
+11 -6
Reagovať
paráda,vyzerá lepšie,veď už bola taká teta...ale herečka je vždy dobrá
Marcelino888
30.11.2018 23:53 | |
+9 -5
Reagovať
čo sa s ňou deje ? Veď je to herečka a nie prasnica čo by sa dialo, trošku si upravila figúru aby sa zmestila do kamery začo je platená
majana20
30.11.2018 22:34 | |
+5 -3
Reagovať
Upraviť postavu áno, ale už je to príliš, a robí to hlavne kvôli sebe... či.....?
RayTango
30.11.2018 20:56 | |
+29 -7
Reagovať
Mala krasne krivky. Teraz uz vobec nie je sexi. Dalsia obet Hollywoodskeho anorektickeho trendu.
sitap
30.11.2018 18:24 | |
+26 -15
Reagovať
nepristane jej to
psolty
30.11.2018 18:10 | |
+9 -35
Reagovať
a prestane teraz chrochtat a suslat? jej recovy prejav sa neda pocuvat.
zaneta.knizna
30.11.2018 17:09 | |
+53 -11
Reagovať
Žena, ktorá chudne kvôli chlapovi má problém už teraz a bude mať ešte väčší vo vzťahu. Nikdy sa neoplatí chudnúť pre niekoho, ale vždy kvôli sebe, zdraviu, pohyblivosti... Ktorý chlap schudne, priberie, pôjde na plastiku kvôli žene? Odpoveď. Žiadny. Podľa toho aj vy ženy uvažujte a zariadte sa. Inak vám ostanú oči pre plač. A chlap povie, že ja som ťa o to nežiadal. Poučte sa radšej z príbehov iných ako na vlastnom príbehu.
viera49
30.11.2018 19:54 | |
+23 -6
Napr. môj syn zhodil zopár kíl v štyridsiatke kvôli partnerke. Samozrejme aj kvôli sebe a svojmu zdraviu. Vláčiť 20 kg tuku na sebe je veľká záťaž. Ja som minulý rok pribrala 5 kg a hneď som to začala cítiť na výkonnosti. Treba brzdiť, kým sa dá.
Hjurem
30.11.2018 22:06 | |
+19 -3
Zaneta, chlap neschudne kvoli zene?? Moja mila, hlavne kvoli zene. Ty nevies take, ze ked muz zacne zahadne cvicit alebo sa o seba prehnane starat mas byt na pozore?? Urcite to robi kvoli nejakej zene, pravdepodobne ale nie kvoli vlastnej.
jarinkavisnova
30.11.2018 16:18 | |
+30 -16
Reagovať
Rapidne zacat chudnut v 50tke sa odrazi na zostarnutej tvari.I ked tato ikdy nevyzerala sviezo ,mladucko.Ma zdedene kruhy po svojej mame,opernej solistke.
psolty
30.11.2018 18:15 | |
+13 -17
mas pravdu. Tie kruhy ma otrasne. Chudnutim stratila prsia,ale nie velku rit. A jojo efekt pride, tak ci tak. Genetika sa neda oklamat...zial.
Hjurem
30.11.2018 22:11 | |
+15 -5
Podla mna schudla velmi pekne a zdravo. Pristane jej to, ziadnu strhanu tvar nevidim. Nezda sa mi ani, zeby jej odvisala nejaka koža, mozno trochu ruky vzadu hore, ale ked este pocviči spevni si to. Ked je zena raz pekna, je viac menej jedno ci je chuda alebo trochu pri tele. Zuzke to svedci tak ci tak.
pantelej
30.11.2018 14:55 | |
+43 -17
Reagovať
Zhodiť síce, zhodila, ale ostarla. Aj keď mi je jasné, že nie je namaľovaná, ale nie je to žiadna sláva. Ono v 50tke by už ani nemusela vyzerať, ako vyžitá osa...
dbx2
30.11.2018 15:09 | |
+35 -10
Eva Urbinakova dnesne zeny v kazdom cisle svojho platku presviedca ze nie je nic lepsie ako sa rozviest, osklbat exmanzela a zalozit si novu rodimu s mladsim. Vela ludom to nedocvakne, ale aj toto je sucast genderideologie na znicenie klasickych manzlestiev, ved deti s takouto skusenostou matku bud 2 rozvody v zivote povazovat za standardne udalosti.
bobor5
30.11.2018 15:49 | |
+9 -10
dbx2, tvoju ženu by som chcel vidieť...
boojoo
30.11.2018 23:04 | |
+13 -0
Urbaníkovej mi je ľúto ako aj tie jej ovečky ktoré ju vôbec počúvajú a ešte viacej ktoré sa snažia podľa jej plytkých rád žiť...hrá sa na niekoho mimoriadneho pritom je obyčajná nula ktorá si vymýšľa a klame iba preto aby sa vedela predať...úbohá feministka ktorá si nevidí na koniec nosa...
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Petro Porošenko
Komentár Zola Mikeša: Rozhodol majetok a povesť. Porošenko nemal šancu Aktuality.sk
Japonskom
Južné Mexiko zasiahlo zemetrasenie: Z výškových budov museli evakuovať stovky ľudí
Komplikáciám
Po očkovaní prišlo zle stovkám detí: Rodičia v Pakistane od zlosti podpálili nemocnicu
Chelsea chce
Federálny súd jej zamietol sťažnosť proti opätovnému zadržaniu: Informátorka WikiLeaks odmietla vypovedať
Woman pointing
Foto
Malý chlapček našiel pod vankúšom zbraň, strelil si ňou do hlavy: Fatálne následky!
Americký raper
Foto
Predávkoval sa liekmi a mal 100 kíl: Eminem oslavuje 11 rokov totálnej abstinencie
Americký
Odmietajú podriadení plniť Trumpove príkazy? Americký prezident odpovedal jedinou vetou
Migranti často
Chceli sa dostať do Británie: V Lamanšskom prielive zadržali 36 migrantov
Autobus sa zrútil
Aktualizované
Autobus sa po čelnej zrážke s iným vozidlom zrútil do rokliny: Najmenej 25 mŕtvych
Petra Vlhová sa
Vlhová po návrate zo Srí Lanky: Slová, ktoré ani nepotrebujú komentár
Polícia zatkla
Horor na Srí Lanke neprežilo najmenej 31 cudzincov: Obete potvrdilo už 16 krajín
Haváriu neprežil
Krátko pred pristátím sa zrútilo malé lietadlo s 5 cestujúcimi: Tragická bilancia
Psa s menom Ježiš
Najbizarnejšia záchrana psíka rovno na Veľký piatok: Keď zistíte všetky detaily, pobaví aj vás!