Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 16. 10.
Vladimíra
12°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
29.11.2018, 12:35 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Kanadských diplomatov na Kube trápi záhadná choroba: Objavil sa ďalší prípad

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
aamater
29.11.2018 17:21 | |
+3 -1
Reagovať
Kto im za to môže hlupákom jedným? Už dávno mali prestať používať tie USA prístroje na odpočúvanie. Toto sú ich vedľajšie účinky. Ale tým sa USA nebudú chváliť.
Dedko7
29.11.2018 12:53 | |
+10 -13
Reagovať
myslim ze hladaju NIEKTO hlada zamienku aby vyvolat dalsie nepokoje tento krat na Kube.kto?urobte si zaver sami podla svojho uvazenia.
Dedko7
29.11.2018 12:54 | |
+10 -10
samozrejmostou je ze budu za to obvinovat rusko akoby inak
ro.bo.595
29.11.2018 13:08 | |
+10 -8
Do vsetkeho miesas toho tvojho KGB-ka Putina . Musis byt riadne zalezeny v tom jeho anale. Aspon vystrc hlavu ,nech vies co sa v realnom svete deje.
Nyugi333
29.11.2018 13:33 | |
+6 -7
ale vraj aj ficko má záhadnú chorobu neodlúčiteľnú z Kuby,kde si zahral na limpopóó uviaznutím na penise špagátik a ženy so zahalenými očami mali si pritiahnuť krásavcov nabudených a medzi tým jedna bááááárs jedna potiahla nevedomiac,čím mu uškrtila aortu penisa a penis mu odpadol do zabudnutia a čo je dôležité,tak až do ukončenia seba nadvlády nad občanmi,ktorých miatol s ilúziami a to so stoporeným miazgom vlastnej gebule huckajúc seba,"aký som ja vám dobrý",všetko som vám dal a bol som aj v nočnej službe ukázať vám,že dá sa splniť norma moja vychcaná!!!!!
Dedko7
29.11.2018 13:50 | |
+4 -7
darmo sa rozdrapujete Fico bude znova premierom:-)
Dedko7
29.11.2018 12:52 | |
+6 -10
Reagovať
nebude to nohavicok v malom mnozstvee?asi budu za tym rusi LEBO RUSI LEBO PUTIN.
abvydavatelstvi
29.11.2018 12:51 | |
+16 -0
Reagovať
I Ficovi bylo nedavno zle, kdyz se z Kuby vratil ...😨
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Dobroslav Trnka
Komentár Ľubomíra Jaška: Dobroslav dobro neslávi, strápňuje sa Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ľubomír Galko
Aktualizované
Ľubomír Galko vytiahol závažné informácie o Monike Jankovskej: Je to megaškandál
O Anthonyho sa
Foto
Sexi mužovi prišla po schudnutí pozvánka na rande: Zistil, o koho ide, okamžite odmietol
(ilustračné foto).
Aktualizované
Južné Filipíny zasiahlo silné zemetrasenie: O život prišlo dievča, desiatky ľudí sú zranené
Neymar.
Paríž miluje Neymara: Udrží hviezdu v metropole nápaditý darček?
Český prezident
Čo sa s ním deje?! Prezidenta Zemana hospitalizujú v pražskej vojenskej nemocnici
Foto
Najkrajšie dievčatko na svete našli v Rusku: Nadpozemská krása Aliny vyráža dych
Kováčikovi sa
Špeciálny prokurátor Kováčik o zverejnenej nahrávke: Či je pravá, môže potvrdiť iba SIS
Cooking man
Foto Kvíz
Tento kvíz by mal zvládnuť každý, kto sa vie obracať v kuchyni: Dáte 10 z 10?
Protest Za slušné
Späť na námestia! V piatok sa uskutočnia protesty: Vyšlú Slováci Ficovi a spol. jasný signál?!
Turecký prezident
Turecká ofenzíva v Sýrii: Rusko dalo Erdoganovi zaujímavú ponuku
Chára musel
Chára sa s nimi nemaznal: Odpálil hokejku protihráčovi a nasrdil Getzlafa
Spevák Dalibor
Dalibor Janda sa preriekol: Pri odkaze do neba pre Karla Gotta prezradil čosi, o čom mnohí netušili!