Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.12.2018, 15:00 | Tip od Vás

Diskusia: Krajčírka Renáta vymenila ihlu za sviečky, výsledok vás ohromí: Toto všetko sa naučila úplne sama!

50 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Wilhel
2.12.2018 18:21 | |
+43 -10
Reagovať
Pani by som odporucila ignorovat zavistlive komentare, zalozit si zivnost a zacat predavat na Ebayi, Etsy, Amazon Handmade, Bonanza a podobnych webstrankach. Takymto sposobom sa da mesacne zarobit tisice eur. Tam budu vyrobky dostupne kupujucim z celeho sveta a niekto sa uz najde kto to kupi.
13.daniela.8
2.12.2018 18:12 | |
+24 -14
Reagovať
vec vkusu, vec názoru, niektoré sú príliš v barokovom štýle, prečačkané, ale ináč je pani Renáta šikovná, možno tvorí aj jednoduchšie , moderné sviece. Ku cigáňom tu zas nie je povolená diskusia, tak som sa ani neunúvala čítať článok. K nadpisu len toľko: "Moja známa má dve zamestnania a brigádu, už sa nedá na ňu ani pozerať, dokedy to vydrží, boh vie. Nežobre, nevyplakáva a keby k niečomu došlo, tak tiež nemá za čo....!!!!!" Tak nám tu už K U A prestaňte hrať na city s cigánmi! Lenivci príživnícky, koho zaujíma , že kapú??? Štát a novinári majú u r iti, všetkých makajúcich ľudí, ktorí platia nehorázdne dane! Mnohí žijú z rúk do úst.. ale tu sa budeme skladať na parazitov???
Creizi
2.12.2018 18:01 | |
+18 -7
Reagovať
Najlepšia sviečka na svete - Sviečková na smotane: https://youtu.be/Yv_emjZSNLk
a258
2.12.2018 16:57 | |
+55 -9
Reagovať
ale neprajna slovač,sa nezaprie.Vraj gýčove..Pani,pekna praca,klobuk dole.+
Hjurem
2.12.2018 17:22 | |
+8 -24
To, ze tebe sa to paci este neznamena, ze tej pani prajes viac ako ti, ktorym sa to nepaci. Co ma prajnost spolocne s vkusom.
bbrblo
2.12.2018 17:45 | |
+4 -8
Tak si prečítaj niektoré komenty pod Tebou.
C__B
2.12.2018 16:37 | |
+8 -35
Reagovať
Mala by vyrábať róbertkov z vosku. V tomto období by išli na dračku.
mino0091
2.12.2018 17:41 | |
+13 -9
chceš objednať pre ženu...
jaguar77
2.12.2018 16:09 | |
+19 -14
Reagovať
v nasom klastore uz maju vsetky mnisky svoju sviecku.
13.daniela.8
2.12.2018 18:14 | |
+7 -10
mnišky to už dávno nerobia so sviečkami, tie si potrpia na skutočný kolík.
Weisseengel
2.12.2018 16:00 | |
+12 -44
Reagovať
no vyrabat doma vo svojej kuchyni nejake parafinove sviecky --by som teda nechcela ---ani v tych najhorsich snoch.......!!!!!-Clovek musi byt velmi v nudzi ked toto robi doma v byte..--na toto ma mat clovek dielnu a nie byt---smutne ako dopadli slovaci --
Dada64M
2.12.2018 17:40 | |
+34 -10
Nejde ani o núdzu ako o pohodlie domova, ja som 25 rokov podnikala doma šila som a bolo to fajn že mohli ku mne chodiť zákazníci aj večer a nemusela som ich čakať v dielni a popri práci som mohla robiť aj domáce práce aj sledovať televíziu a necítila som sa ako v práci.Pani mala aj chorého syna tak sa mu mohla venovať. Samozrejme nie každá práca sa dá robiť doma, ale dva hrnce na sporáku keď sa dovarí obed je v pohode
13.daniela.8
2.12.2018 18:19 | |
+10 -13
Weisseengel.. teba asi život ešte neprefackal.. slovaci tak dopadli lebo musia živiť cigánsku čvargu, ty asi k nej patríš!
Weisseengel
2.12.2018 15:30 | |
+9 -19
Reagovať
Nuz pekne--ale pani by si predstavovala aj inu pracu ako toto len z toho co robila nevyzije a nevyzila--!!tak sa musela naucit robit cosi ine....Na rozdiel od nasich politikov --ktory si myslia ze musia amaju robit tu pracu ich zahalacsku do smrti..!!!
hajzlik
26.11.2018 21:24 | |
+30 -15
Reagovať
Ideálny darček pre totku či strynku z Ukrajiny, tá z toho bude verím že paf. Rešpekt pred snahou a vynaloženou námahou pani, ale menej je niekedy fakt viac.
art69
26.11.2018 19:59 | |
+61 -10
Reagovať
Zdravim no mozno gyc a mozno nie vsetko podla vkusu neda sa jej upriet sikovnost a myslim ze vo svete by ju ocenili omnoho viac ako na SK. Nech sa jej v zivote dari aj nadalej
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Bratislavský prístav – ilustračné foto
Polícia vysvetlila, prečo mlčala o prípade dobitej učiteľky, ktorú našli v prístave Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Hlina vs. Harabin
Harabin poslal KDH pozvánku na rokovanie: Takú studenú sprchu líder strany Vlasť ani nečakal
Martin zahynul pri nehode autobusu pri Nitre
Martina († 17), ktorý zahynul pri nehode autobusu, pochovali: Srdcervúci plač za statočným chlapcom
Viola zomrela brutálnym spôsobom.
Viola († 34) zomrela v Bratislave brutálnym spôsobom: Prečo polícia týždeň mlčala o jej smrti?
Ocaseka († 75) našla exmanželka Pavlína.
Českú modelku Pořízkovú vydedil manžel († 75), s ktorým bola skoro 30 rokov: Prekvapivý krok krásky
Visutý most sa zrútil.
Tragický pád mosta na juhu Francúzsku: Už je jasná príčina kolapsu stavby
Brankár Tony Breeden sa pri penalte poriadne zosmiešnil.
Anglický brankár je na smiech všetkým: Jeho penalta takmer zranila divákov
Takto by mal most vyzerať už budúci rok.
Unikátna stavba spojí Slovensko a Maďarsko: Most v Komárne bude najvyšším na Dunaji
Pre drogy skončili v rukách polície.
Pre drogy skončili v rukách polície: Muži zákona zadržali Martina a obvinili ďalšiu trojicu ľudí
Radosť Martina Gamboša zo Slovenska po góle v kvalifikačnom futbalovom zápase.
Gamboš pri góle zavrel oči a vystrelil, brankár Šípoš zažil jeden z najkrajších dní kariéry
Spoznávate ich?
Foto
Krádež v Trenčíne zachytila kamera: Polícia žiada o pomoc pri zistení totožnosti trojice páchateľov
Viola zomrela brutálnym spôsobom.
Foto
Beštiálna vražda v Bratislave: Dobité telo krásnej učiteľky Violy († 34) našli v prístave!
Mirka s Matejom sa čoskoro stanú rodičmi.
Foto
Mirke Gális Partlovej sa čoskoro zmení život: Odchod z divadelných dosiek