Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 4.
Valér
19°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.11.2018, 12:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Herečka Petra Vajdová: Tajné zásnuby?! S milencom po úteku z liečebne plánujú vážny krok

72 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
333666999
29.11.2018 12:59 | |
+3 -2
Reagovať
toto je jedna krasna zena a vyborna herecka a ma nadherny hlas aj! Kdeze tie pichle v serialoch!
1.Fernando1
22.11.2018 12:40 | |
+4 -0
Reagovať
Petra určite spravila velké životné terno ..to ani princ Harry nemá na nezamestnaného kamionistu čo sa má rozvádzat .DDD pritom práca kamionistov je bežná vec mnohé firmy hladaju zamestnancov...
jarinkavisnova
22.11.2018 11:32 | |
+13 -1
Reagovať
Petka chybu prevelku znova robis?Vzdy sa zamotavas so zenacmi a potom trpis? Si vyborna herecka,ale rozmyslaj triezvo ako zrela zena.Nevrnik kamionista a zatial abstinujuci alkoholik? Zobud sa kym je cas? A aky oltar ti dvaja chcu? Rozvedeny pre oltar? A aky? Jehovistickz ci aky?V hriechu sa este odfotite pre oltarom? Magor ten chlap,manzelka mu pomahala,navstevovala,prala jeho ochlastane handry hnusne ,o deti sa starala a jemu sa na lieceni zapalia vajca? BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
all_just_fake
22.11.2018 12:01 | |
+10 -1
Povedz jej to bez príkrasy a na rovinu - že má používať mozog a nie peachu.
Jedon
22.11.2018 06:39 | |
+17 -1
Reagovať
alkoholička a alkoholik chystajú svadbu a už boli aj nakúpiť dodávkou palivo v Metre..to bude párty!
leri33
22.11.2018 04:19 | |
+22 -1
Reagovať
no dobre som sa nasmiala...že dostala pastou 😂 pani ex by mala byť šťastná a popriať im....lebo to už musia mať riadne prepité mozgy, keď ich niečo také napadlo, že prísť predstaviť milenku manželke....pani umelkyňa je uletená, určite to nebude láska s kamionistom na celý život....ten to celé pokašlal a ten príde o najviac....ja by som Vajdovú vobec neriešila...lebo o chlapa, ktorý sa nechá zlákať inou ženou by som už nestála....nech si ide a ona naj sebe ho berie....však oni sa vyskratujú a potom prebudia do reality...možno...a možno sú si súdení a budú žiť, kým....
jarinkavisnova
22.11.2018 11:44 | |
+1 -2
Po dlhsom vztahu,si kazdy rad omoči aj v inej zene,tomu ver he he Netreba brat vernost az tak vazne.O nic nejde.
slecnadashwoodova
21.11.2018 22:31 | |
+10 -0
Reagovať
dufam, ze ste si to v reakcii vymysleli
slecnadashwoodova
21.11.2018 22:32 | |
+6 -0
v redakcii
karolina322
21.11.2018 21:48 | |
+22 -0
Reagovať
Ten chlap musi byt aky blby, ze zoznamit manzelku s milenkou. 😊😊😊Ak je to ozaj pravda, tak toto by som doma mat nechcela
stastnablcha
22.11.2018 07:09 | |
+13 -0
No Vajdova dosla popytat manzelku o jeho ruku. No dvaja alkoholici, co od nich cakat.
all_just_fake
22.11.2018 12:05 | |
+5 -0
Však už to rozumná ex toho spiťáka ani doma nemá - posunula Čierneho Petra ďalej. :D
333666999
21.11.2018 20:14 | |
+8 -23
Reagovať
Je to kus krasnej zeny!
333666999
21.11.2018 20:14 | |
+5 -17
Kdeze Pauhofka!
1959okuliare
21.11.2018 17:59 | |
+20 -11
Reagovať
Akí sú tí SaS - áci smiešni. Svoju ,,politiku " si založili NA OSOČOVANÍ KOALÍCIE A NEVEDIA PREŽRIEŤ, ŽE SA NEDOSTALI K MOCI , tak roky kadekoho odvolávajú a nikoho sa im nikdy nepodarí odvolať. Táti cigánska kua, pani ,, profesorka " SO STREDNOU ŠKOLOU, KTORÁ NEVIE ANI MATURITNÉ VYSVEDČENIE PREUKÁZAŤ, BY SA MALA HANBIŤ ZA SVOJU AROGANCIU. Ake cigáni sa nehanbia, cigánka si otočí všetko tak, ako sa jej to hodí. No veď typická cigánka.A že dennik N prišiel s tým alebo hentým, no veď samozrejme, ....keď denník N je platený zo strany oligarchov, ktorý sa prikláňajú k pravici, tak samozrejme napíšu to, čo sami chcú. Smiešne !Opozícia sú ľudia, ktorí sa nevefmdia zniesť ani medzi sebou, nieto ešte vládnuť.
dariama
21.11.2018 18:13 | |
+12 -6
To sú také sopľavé zanovité deti...
lafatadellapalude
21.11.2018 17:23 | |
+40 -3
Reagovať
nezamestnany kamionista zavisly od alkoholu, co pre herecku opusti manzelku...no idealny to chlap.....jeho profesia je nezlucitelna s alkoholom rovnako ako tazke zranenie so zivotom
lafatadellapalude
21.11.2018 17:26 | |
+20 -2
a ta fotka v kostole to dorazila ... ja sice nie som pobozna ale keby verim na pannenku mariu tak ta tam muselka fakt krvave slzy ronit
dariama
21.11.2018 18:12 | |
+11 -4
Existujú páry, určite aj v tvojom okolí, ktoré sa spoločne úspešne upili a predtým prepili, čo sa len dalo... Majú obaja nakročené ich úspešne nasledovať... nič v zlom, len kto chce kam pomôžme mu tam...
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračné foto
Po Veľkej noci nastane zmena, hrozia silné búrky Aktuality.sk
Na východe
Meteorológovia varujú pred prízemným mrazom: Výstraha platí pre tieto kraje
Slovenský
Stoch o návrate na Stamford Bridge: Proti Chelsea môžeme prekvapiť
Poslanci sa
Prognóza Európskeho parlamentu: V eurovoľbách si polepšia populisti, najsilnejší zostanú ľudovci
Študentka
Študentka cítila zvláštnu bolesť: Pozrela si mobilom medzi nohy, skoro skolabovala
Milan Škriniar sa
Škriniara prirovnávajú k legende Interu: Lichotí mi to
Buček sa stal
Buček myslí na šampionát: Keď dostanem pozvánku, budem veľmi rád
driving car on
Skúška trpezlivosti pre vodičov pri výjazde z Bratislavy: Kolóny vás zdržia aj 40 minút
Publikum
Publikum v Inkognite vybuchlo do smiechu, slečna sa červenala: To čo stváral Voštinár pod stolom?!
Dôchodok je
Dobrá správa pre dôchodcov: Na Vianoce môžu dostať príspevok až 200 eur!
(ilustračné foto).
Dozorca z koncentračného tábora sa postavil pred súd: Muža obvinili z vyše 5000 vrážd v spolupáchateľstve
Amy správy
Kráska šla na rande s chlapíkom z Tinderu, napísal jej po pol roku: Takáto správa by vytočila každú ženu!
Slovenský
Tretiu etapu Okolo Turecka vyhral Jakobsen, Baška stráca na lídra takmer päť minút